Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: bira_more]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано28.06.07 18:55



Лично съм карал след тъпото на баира към Вакарел с 26-28км/ч, като той постоянно се отдалечаваше и на финала ме беше дръпнал сигурно с 1км. Дори и да са ти вярни сметките, нашия човек не го е минал на един път, а с преспиване, независимо колко е било кратко то. Карал съм по магистралата с един приятел до Пазарджик, като средната ни скорост беше 28 км/ч при положение, че той не беше грам трениран с МТВ и аз карах бавно зад него и само на Траянови врата го дръпнах - т.е. ако съм сам и карам както си трябва средната скорост ще е доста по-голяма. Общо взето забелязвам, е тука е пълно с теоритични колоездачи.

Редактирано от grashoverride на 28.06.07 18:58.



Тема Re: Приемам баса ти, баце.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.06.07 19:06



Какво пиеш :)
Няма проблем да сложа нещо срещу думата си - само ми кажи как правим теста :)
Щото как да ти кажа - няма да мога да засеча старт, и да стигна до финала та да засеча с каква скорост си карал :)
Така де - ще стигна ама не на време



ПП
Подведох се от приказките на останалите - че си стигнал за един ден - ако бях чел по внимателно - нямаше да се намесвам в спора :)

Bеer? Mоre?

Редактирано от bira_more на 28.06.07 19:07.



Тема Re: Абе вие сте бая кухи парчета :-Dнови [re: grashoverride]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано28.06.07 19:12



Добре де - кух съм.
И не особено внимателно чета - така де за 2 дни добре подготвен колоездач ще се справи.

Имай предвид че едно е да караш с 26 - 28 по километраж друго е да минеш 30 км за 1 час.
Е може и да загубя баса - ама пича бая ще се озори.

Не знам - аз съм качвал Вакарел ама от към Пловдив, последните километри съм пълзял с около 7 - 10 км в час. Е аз съм дърт, и не особено трениран, а и карам "хубав", древен, тежък байк. Много устойчив.

Bеer? Mоre?




Тема Пием две наливни Каменици, баце, и си легам под ..нови [re: bira_more]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 19:20



... масата. Лесен съм за черпене, така да се каже. Предлагам следното - старта ми го засичаш ти, а финалът - некой изявен математик като мартира (хем, да поспортува педалчето до Вакарел), така че направо ше можем да изчислим средната скорост горе, щото мартира винаги движи с калкулатора си. Може и друго да направим - идваш с кола, даваш ми старт и засичаш финал, тамън ше фанем и разстоянието, че на колелото немам никва изчислителна техника, с цел да не ми тежи по пътя, па и да дам възможност за изява на математическият гений на местното светило - мартир-педераса.





Тема Актуални данни: Околовръстното-Вакарел-33,06км/чнови [re: bira_more]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 11:43



Днес, 29.06.2007г. бе проведен следствен екперимент. В присъствието на г-н Франческо Мозер, в качеството му на свидетел, експерт в бягането по часовник, активен участник в експеримента като колоездач и разни други, бе проведено каране в посока Вакарел. Резултатите са:
1. Околовръстното - Вакарел - 33,06км/ч средна скорост (за 22,5км път)
2. Вакарел - Околовръстното - 39,3км/ч средна скорост (за същото разстояние)
3. За Околовръстното-Вакарел-Околовръстното - 36,18км/ч средна скорост (за 45км път).

Тва е, баце, чакам си двете наливни Каменици. Декларирам, че съм готов да дам едната на ближния* си г-н Мозер.

*- близък (библ.), да не се бърка от мартира с "облизан".





Тема Предизвикателство....нови [re: bira_more]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 12:21



Предлагам ако има мераклии да заложат нещо по сериозно от бира ........... че ще изкараме 35 средна скорост по баира до Вакарел! в комплект с "тъпото копеле"....

Чакам офери!!!!



Тема Re: Обувките ми са маратонки за 16 кинта от Илиянцнови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 08:04



Мда аз ще дам съвет за седалка карам със Селе Роял седалка за шосейка макар колелото ми да е твърда рамка с 26" гуми чисто черна кожена седалка за 20 евро
относно обувките все тая стига да са с твърда подметка и да са удобни за педалите да са с площ достатъчно голяма за да ляга добре стъпалото.Едни сандали на Спринтмастерс за 17 лева вършат същата работа като сандали Шимано за 110 кинта ........... но пък който има кинти да си взема гъзарийки ;-)



Тема Баценце, ти гаджето на мартира ли си?нови [re: Ferdi]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 10:42



Само като си представа как ше си връткате педалите двете влюбени гейчета по морето, 30км днеска, 30 км утре, яко романтика, баце, направо ми се подмокря анусчето от вълнение.





Тема Добре де, мамамудеба, що не ми излизат снимките?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 13:55



От един час се опитвам да ги пусна тука и постоянно ми дава "Грешен адрес". Пичка му майчина на тоа шибан дир.





Тема СНИМКИнови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторt.k. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 17:31








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.