Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Проба, проба, 1, 2, 3, проба.нови [re: т.k.]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 17:33





Таа снимка е мостра. Пускам я, за да вида дали ше излезне и щото ми прилича малко на сцена от 300.



Тема Още снимки:нови [re: т.k.]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:03





Така изгрява слънцето над Вакарел.



Щрауси пасат кротко до магистралата около Пловдив.



Почивкаааа - Стара Загора (некъде там).



Тема Пускам ги на порции заради шибания дир.нови [re: т.k.]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:06





Почивкаааа - още една. Тва е една много симпатична горичка преди Сливен.



Некъде след Сливен слънцето зе да пада надолу.



По некое време се спре в едни облаци.



А после продължи да пада.



И в крайна сметка реших да спъ на таа тракийска могила.



Тема Цела нощ ме ядоха и лаяха некви жувотни.нови [re: т.k.]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 18:08



А на сутринта продължих на изток, там слънцето се издигаше по некакви странни природни закони.



Из Айтоската планина има странни указателни табели, но въпреки това е приятно място за каране на последните километри до морето.



По едно време стигнах Равдаааа.



От мястото на събитието, за вас предаде - тъпото копеле.



Тема Re: Цела нощ ме ядоха и лаяха некви жувотни.нови [re: т.k.]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:44



Мдааааа браво много добре както казах браво стигнал си в което не съм се съмнявал де ;-) но току що в калкулатора на Мартър включихме и времето за направата на твоя фоторазказ или си снимал в движение :-D



Тема Re: Още снимки:нови [re: т.k.]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:50



Роска (ако мога така да те наричам разбира се )много хубава снимка на колелото двете ти крачета в двата края на кадъра (апарата между тях )много кефи направо се подмокрих





Тема Баце, ако щеш вервай, ама ...нови [re: Ferdi]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 20:12



... първоначалния коментар за оная снимка беше нещо от сорта на "вервач, че мартира страстно желае да я на мястото на колелото", ама после реших, че ше земаш да се разсърдиш и пуснах нещо по-неутрално, пък и нали дира не искаше сума време да ми пусне мнението в негова първоначална красота, та направих некои промени.





Тема Само 300 полуголи мартира липсват на картинката.нови [re: т.k.]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 08:36



С пера, мускули и колела.





Тема Re: Пием две наливни Каменици, баце, и си легам понови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.07.07 16:18



Чакай бе човек.
Аз от скоро съм шофьор, и като бързам - ползвам колело :))))
Сигурно ще измислим нещо.

Bеer? Mоre?




Тема Re: С колело до морето.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано25.07.07 01:38



Ето, че си сбъднах мечтата, най-сетне. Стигнах до пустото море с колелото. На 14.07 в 4:00 часа тръгнах от София и към 13:00 стигнах до град Гълъбово, където един приятел има къща и я ползвах като междинна точка. 280 км със средна скорост 33 км/ч, която последните няколко километра падна на 31, заради прекалено лошата настилка. На 15.07 в 5:30 сутринта тръгнах от Гълъбово в посока Бургас - през Тополовград - Елхово - Средец... Бях малко ощипан от предишният ден каране, но стартирах доволно добре, без мускулна треска (2 аспирина предния ден) До Тополовград асфалта беше много зле, но след него до Елхово е супер... Като цяло подцених вторият етап от моето пътуване, който далеч не беше равнинен, като първия. След Елхово, и общо взето през целия път си има постоянно някакви качвания, спускания, и пак, и пак... След Средец, освен гадния релеф и асфалт се появи и нечовешкия насрещен морски вятър, който ми казваше "Чшш къде си тръгнал, я обратно в София!!!" Добрах се с 600 зора до Бургас, но бях капнал, а и жегата вече не се търпеше. Някъде към 14:00 часа малко преди Черноморец ме застигна колата с моите приятели, с които след това прекарах почивката и реших да се кача, вместо да карам до Ахтопол. И все пак огромна разлика - вторият ден 180км със средна скорост едва 23 км/ч, за разлика от първия 280/33... В крайна сметка стигнах до морето, каквато ми беше и целта



Редактирано от grashoverride на 25.07.07 01:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.