Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Археология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: защо овчаров заряза Преславнови [re: koбpa O8]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 15:45



Дипломиран археолог съм, защо? И мисля, че мястото ми е именно тук, тъй като клубът се казва "Археология", а не "Фантастика" (съзнателно пропускам "научна")

Клуб "Археология" предполага задаване на въпроси, свързани с научни проблеми. Въпроси от рода на: "фараон Хоремхеб българин от Своге ли е или от Пловдив" (че е българин е ясно от името му, да не напомням ....ХОРемхеб, ХОР-а, ХОР-ата....) или тези тип: "някои от представителите на третата раса влезли в пещери, изпаднали в.... (съжалявам не запомних думата) и съхранили генофонда на човечеството" нямат общо нито с археология, нито с история, нито с философия..... и т.н. да не изреждам всички науки. Всеки има право да вярва в каквото си иска и да пише каквото му е на сърце, но не е хубаво да се бъркат тези неща с наука.



Тема Re: защо овчаров заряза Преславнови [re: диди]  
Авторkoбpa O8 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 17:51



май от Своге,шоколадът.
чети какво става в клубовете:
история-морален кодекс християнски,темата за трансмутациите
езичество
Древен Рим-морален кодекс на египтяните
в клуб православие са ме направили на ПИАНА,
ама не мога да вляза с рег. отхвърля ме дира, ясно не съм удомна с въпросите си и позицията ми за психотонният експеримент проведен това лято в София,
и така МОРАЛЕН КОДЕКС
кой от нас ще го защити за /на себе си и за рода български.
п.с. Като си археолог,напиши нещо завладяващо.
аз съм стр.инж. и въпреки че съм жена взимам гражданска позиция,въпреки че май не е по- специалността ми.
как мислиш...
п.с. по същата причина пиша нерег. но със същия ник.



Тема МОРАЛНИЯТ ПРАВОСЛАВЕН КОДЕКС-КЪДЕ Е!нови [re: koбpa O8]  
Авторkoбpa O8 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 17:59



п.с. клубът Древен Рим-Моралният Кодекс на египтяните
темата на Валент.
и археологе,къде е МОРАЛНИЯТ КОДЕКС ПРАВОСЛАВЕН
защо клуб ПРАВОСЛАВИЕ
не го е поместил направо с правилата
и какви морални хора пишат точно там в темата прочети
ДРАЗНЕНЕ...-дразнят ги моралните православни
и в темата ОТГОВОРИ И ВЪПРОСИ..
п.с.
напиши нещо ТИ май си единственият дипломиран археолог тук.
с очакване.в.



Тема Re: защо овчаров заряза Преслав-защо ли???нови [re: диди]  
Авторkoбpa O8 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 18:11



съжалявам,но не ТЕ познавам,да родена съм в СВОГЕ и обичам много шоколада и архиологията и честността ,директността,открит характер и мани_мани...искараха ме ПИАНА в клуб ПРАВОСЛАВИЕ,а уж били ОРТОДОКСАЛНИ,ама самаряни.
Но иначе в реала имам благ характер,благ като шоколада.
Беше ми приятно да се запозная.
Приятна ве4ер.
и знай,много неща мога да подмина но ПРЕДАТЕЛСТВОТО никога.Дано не си предател./нищо ли4но/



Тема Re: защо овчаров заряза Преславнови [re: koбpa O8]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 18:37



Именно това казвам, че заглавието е клуб еди какъв си, пък като влезеш се оказва, че темите са все "окултизъм", "езотеризъм" и т.н. Не само за клуб "Археология" става въпрос, повечето клубове в дир-а са с "объркана самоличност (тематика)"


Нямам нищо против темите, просто би било редно съдържанието да отговаря на заглавието и обратното, но ....
П.С. Науката се подчинява на истината, независимо дали тя е завладяваща или отблъскваща
Аз също съм жена.



Тема Re: защо овчаров заряза Преславнови [re: диди]  
Авторkoбpa O9 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 20:43



че си "жена"-няма спор
доколкото знам ДИДИ
е женско име





Тема Re: защо овчаров заряза Преславнови [re: диди]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано01.12.06 12:35



абе верно, че темата за овчаров е окултизъм - нали човекът е тамплиер , с ранг "велик учен от ордена на тамплиерите"





Тема Re: защо овчаров заряза Преславнови [re: Ziezi]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 04:25



След като се изясни кой е от Своге, кой - жена и кой тамплиер, може ли, ъ-ъ-ъ, да се върнете на Преслав!





Тема Велики Преслав и голямата сграданови [re: cлyчaeн]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано02.12.06 07:08



от около 30 години се знае, че във Велики Преслав е имало някаква огромна сграда

подобно на така наречения "Крумов дворец" в Плиска, и тази сграда в Преслав е била разрушена и каменните квадри от които е била изградена са преизползвани - в случая за двореца на Симеон и за наскоро откритата голяма Преславска базилика

овчаров рови повече от десет години във Велики Преслав, но не публикува почти нищо за въпросната сграда

след това отива в Перперикон и става тамплиер

ето снимки от основите на сградата, която е имала внушителни размери, и която обърква всичките аксиоми в българската история

поглед от базиликата към Симеоновия дворец - това е траншеята от извадени каменни квадри от един зид на въпросната сграда - зидът е имал дебелина около 2 метра



поглед от Симеоновия дворец към базиликата /под навесите/
тук виждаме вече траншеите на три зида, а най-десния все още съдържа неизвадени квадри







Тема Е, не е справедливо!нови [re: Ziezi]  
Автор Rusticus ()
Публикувано03.12.06 12:10



Е, не е справедливо!

Н.Овчаров не разкопава тази сграда, там от десетилетия се труди друг колектив!
Ако имаш още снимки - пусни ги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.