Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор memi2011 (новак)
Публикувано12.02.14 15:37



Не мога да се сдържа да не разкажа все пак една история. Значи, празнуваме три приятелки рожден ден в ресторант. И на трите ни последният спомен е как молим сервитьорката да ни щракне с фотоапарат. От там нататък - мрак. На сутринта започваме панически да си звъним една на друга. Оказва се че:
1. Аз съм се прибрала, облечена в палтото на едната приятелка. На въпроса на мъжа ми защо излизам с вълнено, а се прибирам с кожено палто, съм рекла: "Подари ми го таксиметровият шофьор".
2. Приятелката, прибрала се с моето палто пък, се добрала до входа си, но в началото на стълбите установила, че краката не я държат. Започнала лека-полека, пуфтейки и на четири крака да се катери до четвъртия етаж. Минавайки третия обаче, любопитна съседка подала глава от вратата. "Добър вечер" - поздравила я любезно тя и си продължила пълзенето. На всичкото отгоре се оказала без ключове, защото била взела чантата на другата ни събутилничка.
3. Третата шматка с чуждата чанта, напазарувала от чуждото портмоне, купила кило месо, ориз и хляб и се прибрала като примерна съпруга.... в дома на бившия си мъж, с който са разведени от пет години.
На другия ден трите, без да сме се уговаряли, се засякохме по обяд в същата кръчма. Всяка от нас беше отишла да провери дали въобще сме си платили сметката. Платили я бяхме. Голям резил!



Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано13.02.14 14:09







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано13.02.14 14:41







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано13.02.14 14:55







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано14.02.14 11:16







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано14.02.14 12:54







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано14.02.14 16:12







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано21.02.14 08:06







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано08.03.14 16:15







Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: ALONE911]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано14.03.14 14:53



Жалко че няма как да "лайкна" идеята за темата ти Alone.


Разбира се алкохолизма е смъртоносна и сериозна болест но това не значи да живеем в страх. Идеята е да се науча да живея разумно, осъзнавайки сериозността на нещата но и точно затова имам право и да се смея и да се радвам на трезвия си живот. Да не се окаже, че съм сух алкохолик който умира от страх отново и затова вече непиейки се уча да се забавлявам и смея на трезво.
И един от тези анегдоти на АА: Отива един на сбирка на ново място. Да но там се оказва, че едновременно се провеждат сбирки на АА (анонимни алкохолици), Ал Анон (близките на алкохолиците) и на ВДА (възрастни деца на алкохолици). Та отишъл си човека и веднага си влязъл на сбирката на АА. На излизане го попитал портиера на сградата - "как намери веднага твоята стая" човека му одговорил: " много лесно, от стаята на Ал Анон се чува плач, от ВДА тишина, а от стаята на АА се чува смях".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.