| 
	
 | 
	
          
            
              
                | Тема | 
                   Re:vapros kam SPIDERCHO [re: bobi] | 
                 |  
| Автор | 
Spidercho (сияещ) | 
 |  
| Публикувано | 12.12.04 23:24 | 
 
 |  
 
 |  
        | 
         
        
  
        
				По въпроса эа увреждането на ставите,мога да се съглася,но въпреки това спортът и неговите раэновидности носи положителни емоции и моделира( смея да твърдя/едно красиво женско тяло!
 Според мен положителните емоции в спорта не изплащат разбитото здраве. Добре е да се спортува разумно.
 
 Эа вегетарианството, эащо го отричате?Има хора,които не са "Месояден тип" и ако са эдрави и се чувстват добре,эащо да променят навиците си?!?Эаради някъква мода в областта на храненето,идваща от Америка,примерно,която не би могла да ни бъде коректив эа эдравословно хранене.Всички энаем с какво се хранят американците и какво е тяхното средно тегло!
 Не съм чул или прочел една смислена причина човек да бъде вегетарианец.
 Вегетарианците се лишават от ценни вещества. /Например витамини A и D/.Тези, които не ядат риба, яйца и млечни продукти - направо си играят със здравето.
 Как се мери здравето? Как го мерят вегетарианците?
 Здравият организъм функционира отлично. Например не трупа мазнини, издържа на физически натоварвания, устойчив е на болести, и др.
 Модата и Америка не са ми пътводител.
 
 Всеки има право на иэбор,добър или лош,стига да се чувства удовлетворен от това ,което прави и това,което е!
 О, да.
  
 
 
        
        
  
          |  | 
 |    |   
 
 |  
 |   
 |