Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
Авторivan-pleven (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 22:05



dnes 07.03.07g M-tel se izlojiha brutalno v Pleven!ot obiad do ve4erta niama mreja i pri nabirane kazwa 4e mrejata e zaeta!!!!!!!!za kvo pla6tame smetki i taksi kat se ebavat taka?



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: ivan-pleven]  
Автордидo r-вo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 15:05



Потвърждавам за същия проблем и в Габрово.Най тъпото е че ми казаха да си сменя телефона /800лева/.Е смених оператора.И като се поогледах забелязвам че 80% от хората с които контактувам минали на Глобул.Защо ли?



Тема ВОДАФОН ИЛИ КАК ДА ОКРАДЕМ КЛИЕНТАнови [re: Muchacho]  
АвторMИШO (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 10:03



НАИСТИНА СА МИ ПИСНАЛИ. НОВА СЛУЧКА: РЕШИХ ДА СИ ПУСНА VODAFONE LIVE. ЗВАНЯ НА *88 И ДОБРЕ. ПУСКАТ МИ ГО СЛЕД ОТБИВАНЕ СЛЕД ТОВА В 2 БИЗНЕС- ЦЕНТЪРА. ОБАЧЕ КАКВО СЕ ОКАЗВА. ТОЗИ ПАКЕТ МОЖЕ ДА СЕ ПОЛЗВА НА ВСЯКАКВИ ДОЛНОПРОБНИ ТЕЛ., НО НЕ И НА QTEK. Е, ТОГАВА ЗА КАКВО МИ Е. НЯМА ДА СИ КЪЛЧА ПРЪСТИТЕ С БУТОНИТЕ НА ПРОСТИТЕ ТЕЛЕФОНИ!!! ОТКАЗВАТ УСЛУГАТА, ЕСТЕСТВЕНО. НО, ИЗНЕНАДА. СМЕТКАТА ОБАЧЕ МИ Е НАБАБНАЛА С ЦЕНАТА НА ПАКЕТА И НЯМА ДА МИ ВЪРНАТ ТЕЗИ ПАРИ. ТОГАВА РЕШАВАМ ДА СИ ТРОША ПРЪСТИТЕ ВСЕ ПАК. НО, ОТНОВО ИЗНЕНАДА. СПРЯН Е ВЕЧЕ ПАКЕТА И СЕГА ВСЯКО ВЛИЗАНЕ В НЕТА СЕ ЗАПЛАЩА ОТДЕЛНО.ТА, КАКВО ПРАВИМ.ИЛИ ТРЯБВА ДА СИ ЗАТВОРЯ ОЧИТЕ И ДА ПРОДЪЛЖА ДА СИ ПЛАЩАМ ПО ДОГОВОРА, КОЕТО НЕ СМЯТАМ ДА ПРАВЯ. ИЛИ ДА ПОЛЗВАМ ИЗБРОЕНИТЕ ВАРИАНТИ ОТ ВОДЕНДУХ ЗА ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ДОГОВОРА.



Тема Re: ВОДАФОН ИЛИ КАК ДА ОКРАДЕМ КЛИЕНТАнови [re: MИШO]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.11.07 14:34



Направен абонамент се плаща, отказвайки се от него се прекратява в края на заплатения период.
Ако разбираш какво ти казвам, пиши им една жалба, със всички факти в нея и я носи в БЦ, в 2 екземпляра... искай да ти сложат входящ номер и на 2 та, единия остава за теб.
Преди да прекратяваш, потърси си правата по нормалния начин.
Иначе какво, ще скачаш от оператор на оператор и ще ги псуваш?

Welcome to the real world!




Тема Re: ВОДАФОН ИЛИ КАК ДА ОКРАДЕМ КЛИЕНТАнови [re: Mopфиyc]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 16:12



mersi za saveta.



Тема Re: ВОДАФОН ИЛИ КАК ДА ОКРАДЕМ КЛИЕНТАнови [re: misho]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.11.07 18:01



И да споделиш резултата.
Докато правата си ги търсим по форуми и кръчми, няма да намираме друго освен недоволство и нулеви резултати.

Welcome to the real world!




Тема Re: ВОДАФОН ИЛИ КАК ДА ОКРАДЕМ КЛИЕНТАнови [re: misho]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано08.11.07 22:31



Едно добро мнение и от мен, миналия месец пуснах молба предизвестие за прекратяване на договора. И вчера когато изтече месеца наистина ми изключиха гласовите услуги без никакви допълнителни усложнения.



Сега съм с една тежест по-малко и ми е едно леко....



Тема Re: Оплакване за роуминг [re: Muchacho]  
Автор astra76 (fen(ka))
Публикувано09.11.07 19:38



След скорошно пътуване до Виена и очакване за по-евтин, "европейски" роуминг, първо получавам съобщение - изберете си подходящия оператор за роуминг, избирам го - А1, от там нататък - комуникация никаква, нито се приемат разговори, нито можеш ти да се обадиш, нито смс да изпратиш! Звънене на *88 (от Виена и единствения номер, с който се свързваш), обясняване на проблема и молба за изчакване, разбира се мотане около 3 минути, от време навреме обаждане - нали изчаквате?! и най-накрая, ами не виждаме причина за проблем! След преминаването на неподходящия оператор - TMobile, и роуминг за изходящ разговор около 2.50 лв мисля беше, никакъв проблем, набираш всички номера и си изпращаш скъпите смсчета! Ами това е, ще влезем в Европа, ама по-нататък и май без Ментел!



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
Автор pa6a1953 (непознат )
Публикувано14.01.08 15:39



zdraveite na vsi4ki nabutani

bezkraino sum razo4arovana ot posledniq sms v igrata na m-tel, v koito me uvedomqvat 4e 88 spe4elili ve4e karat svoite polota i blagodarnostite za u4astieto mi prozvu4aha kato podigravka! sled cqlata igra i moeto aktivno u4astie imam 1990 lv smetka oba4e igrah do posledno!!! no nai interesnoto ot cqlata rabota e 4e na 20.12.2007 mi zvuni nomer 8888133 i me uvedomqvat 4e sum spe4elila telefon! i tova e sled edno mnooogo dulgo u4astie i me nagrajdavat kato mnogo aktiven u4astnik i me popitaha dali sum suglasna da u4astvam v reklama i mi poiskaha dannite!!! no ot togava do dnes nikoi ne mi e donesul nito telefon nito ni6to!!! ako na nqkogo se e slu4ilo ne6to podobno molq pi6ete mi!!! izpitvam strannoto 4ustvo 4e sum igrala ne v igra a v nqkakva gadna izmama, i ima nqkoi mnogo podozritelni situacii po vreme na igrata!!!



Тема Въпрос за неплатена сметка.нови [re: Muchacho]  
АвторPita6t (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 15:11



Здравейте, имам следният проблем. В далечната вече 2001-ва година, закупих промоционална SIM карта от Мобилтел, по случай студентските празници. Тази карта не беше за мен, а за мой познат, който я е ползвал около година. След това е "навъртял" сметка за около 100лв. и я е изхвърлил. Преди 2 години аз разбрах за това след получаването на няколко писма от "Кредит Реформ" с искане да се изплати дълга (т.к. тя се води на мое име и до сега). За съжаление, не можах да открия вече този мой "познат".
Наскоро исках да си взема карта с телефон от Мтел и разбира се изникна проблема с неплатената сметка. Та въпросът ми е следния: Какво ще стане ако не платя тази сметка? (Ясно е, че аз съм си виновен, че съм я дал на друг човек, но все пак...). Досега за толкова години, освен тези две или три писма, е нямало никакъв друг показател, че нещата ще стигнат до съд и т.н. А отдавна вече не съм студент и си плащам данъци, имам впредвид, че са можели да ми вземат дължимото и т.н. Има ли вероятност да си остане всичко така висящо или все някой ден, някой ще се задейства да ми прибере тези "кокошкарски" 100лв. Ако някой знае какво се случва или е имал подобен инцидент, нека сподели.
Не ми е до 100-те лева, а за това, че не искам да им ги дам ей така. Първо не съм ги ползвал аз и второ - цените на минута тогава бяха от порядъка на 2-3 лева, което си е жив обир.
Благодаря Ви за вниманието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.