Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 25.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Новите карти и логотанови [re: Muchacho]  
Автор shanyon (шматка)
Публикувано04.02.03 17:01



Оправете си картите - нещо логотата на последните карти не е като да стават.
И без "телефонът е дефектен" и "логото е с грешна мрежова информация" - на предната карта си имаше лого, на картата на един познат също се появява. Ма си загубх моята и ми дадоха някаква малоумна карта, дето един бог я знае колко е на МТел - щом не съвпада номера на мрежата от логото с тоя от картата.
Или какво? Да не сте вече 284/6001???



Тема Re: Оплаквания!нови [re: Muchacho]  
Автор alexbg67 (Недоразбрал ;))
Публикувано04.02.03 23:51



Hi! i ot men.
Znachi mnogo se razocharovah, che abonatite na Prima se taksuvat kato 2ra upotreba... Wap ne moglo, kakvo li ne oshte... No tova sa beli iadove...
Dnes drugo me ozadachi: na magistrala Hemus m/u trite tunela niama gram pokritie?!! Ami ako tam zakusa niakoi, ili stane nedai si Boje neshto po-ujasno???
Tova e GLAVNA, putna arteria - kak e dopusnato podobno nehaistvo?
Faktut e ustanoven s M50 i Sony J6, edinia e bez antena, drugia ima ... Ta tova sa poveche ot 20 km bez shans za komunikacia!
Think about it!



Hates Bull Shits...


Тема Ще бъде проверено!нови [re: alexbg67]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано05.02.03 08:58



Благодаря за сигнала!

Всички наши мотивации са парични


Тема Оплаквам се.нови [re: Muchacho]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано06.02.03 21:17



За трети или четвърти път пращам смс до абонат на глобул и той не пристига.
Омръзна ми вече.

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема Re: Оплаквам се.нови [re: SEXX]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано06.02.03 22:20



Виж си смс центъра



Тема Не е там проблема.нови [re: mojo-jojo]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано08.02.03 13:10



Има нещо между МТел и Глобул, ама май още не могат да се разберат кой е по- по- най-!!!
Иначе още имат да доизкусоряват някои неща от МТел след поредния "ъпгрейд" на системата - в случая на СМС центъра.
Търпение му е майката.

Ненавиждам българските "политици"

Революция му е майката!!!


Тема Re: Не е там проблема.нови [re: AlexBG]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано20.02.03 14:43



Да, не е от смс центъра. Наред си ми е. И вече от опит забелязах, че ако пратя вечер при изключен телефон на другата сутрин не пристига смса. Проблема е от сравнително скоро (в смисъл преди не ставаше така), но е определено много неприятен.

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема _Predlozenie_нови [re: Muchacho]  
АвторMTel_client (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 12:02



Predlozenieto mi e tozi "PIN" kod (4-ri cifrenia na facturite) da moze da se promenia po podobie na call barring ili sus SMS kakto pri SMS sus sudurzanie x.x na nomer 1001(koito beshe predi *88) ili puk pone da moge da ne se otpecatwa na facturite(po moe sobstweno zelanie), sled kato sum go nautchil wetche toia kod.
Misulta mi e tche taia rabota s otpetchatwaneto na tozi kod na facturite ne e nikak security. Wseki moze da si otkradne pismoto s facturata i spisanieto ot MTel ot poshtenskata kutia ili poshtadjiite da sburkat adresa i t.n. A wse pak tozi kod e personalen i triabwa da go znaiat samo MTel i clenta i nikoj drug.



Тема За предложениетонови [re: MTel_client]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано25.02.03 12:32



Този код за активации и деактивации върви само в комплект с обаждане от телефона, някой да ти плаща фактурите през банкомат с този код се съмнявам, но знае ли човек...........?

Все пак идеята е добра....!

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: За предложениетонови [re: Muchacho]  
АвторMTel_client (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 15:02



Ne e samo towa. Primerno mozesh da se obazdash ot drug telefon i s toia kod da proweriawah smetkata, da si porutchwa razpetchatki i drugi takiwa neshta.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.