Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 01.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: СМС кафе [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано11.11.05 23:06



Радвай се бе По то в време какво ти кафе! Надяваме се после да си спал кат къпан



Тема Re: Оплаквания!нови [re: Muchacho]  
Авторvaraderobeech (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 21:03



ХОРА А А А А А
НИМА СВЪРШИХТЕ ОПЛАКВАНИЯТА
ЕЙ КАК МУ СЕ ЗАРАДВАХ НА ТОЯ ФОРУМ, ЩОТО СЕ БЛЪСКАМ С ПРОБЛЕМИ И НЯМА КОЙ ДА МИ ПРАТИ СЪЧУВСТВИЕ ПО НЕТ-а.

ИМА МЕ ТАМ - ПИШЕТЕ БАВНО, ЩОТО НЕ МОГА ДА ЧЕТА БЪРЗО



Тема Похвала!нови [re: Muchacho]  
АвторKлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 17:51



Бих желала да похваля екипа на БЦ Мтел в гр. Свищов! В петък посетих БЦ на Мтел в Свищов с желанието да ми предложат добра оферта за мен и моето семейство Изключително любезен господин ми разясни желания от мен план и предложи телефон! Поздравления за добрия подход и умения на господина!



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
АвторHeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 13:46



Работата ми е такава, че се налага да контактувам и с БТК и с Мтел и с Глобул, най-често с БТК. Мисля, че Мтел са се излегнали самодоволно в собствения си сос и неумишлено гонят клиенти. Преди години БТК беше черна кутия. Звъниш на някакъв телефон, ако ти се обадят казваш какво те боли и оттам нататък си в неведение. Не съм адвокат на БТК, те са кожодери, но са вече много по-отворени към клиентите си. МТел и по-малко Глобул в момента са такива черни кутий. *88 - ОК, но ако зададеш въпрос който не е "Как да включа вибрация", "Как да изтегля мелодия" или от сорта, потъваш в параграф 22. Даже ти се карат. Опитвам да се свържа с бизнес центровете в Плевен. Те са много натоварени и ако оставя номер, ще ми звъннат на кукуво лято. И така до 10-12 пъти. Много са натоварени хорицата. Звъня на *88. Съветват ме да отида на място. Ама аз не искам никъде да ходя. Искам консултация. Не е възможно да не отговарят-ми казват. Ами опитайте. Слушам 3 мин. музика и накрая естественно ми отговарят, че в момента колегите им са били много натоварени, но ще ми звъннат. Благодаря и чакам. 10, 20, 30 мин. Звънят ми, но смисъла на живота ми не е да чакам да ми се обадят от Мтел, нали. Помолих да ми се обадят след 30 мин. Сега сме една седмица по-късно. Да не мислите че се обаждат на обявените телефони? Ами аз пък ще ги сменя. С 2000 лв. на месец Глобул ще ме лапнат като топъл хляб. Докато им се обадих (на Глобул) ми пратиха търговски консултант. Сега уточняваме тарифните планове, което исках да направя с Мтел, и най-вероятно до седмица-две ще съм на Глобул. Допускам шефовете да не знаят, че в Плевен никой не се обажда на телефоните обявени в собствения им сайт, допускам и че не знаят, че някакъв си на *88 не осъзнава че е телефонистка и от него се иска да обяснява а не да гони клиенти. Не знаели ,че промоцията им с безплатните разговори прави мрежата им неизползваема след 21. Стига де, всички го знаем и хората които ползват телефони на Мтел от години се местят в Глобул заради това, а те не знаели, даже ме пита оператора "Вие как точно набирате, да не бъркате". Ами бях сбъркал, че съм Ви клиент, но това вече е поправимо.





Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
Авторзaинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 16:40



въпросът ми
вярно ли е че подаръците за хорат на договор са свършили.........
и как така някои със прими са получили бонус......8.50 лв.
аз сам на договор и отделно потдържам 2 прими но нищо не сам получил... нищо........а само смс че мога да си закупя от новата промоция на мтел клуб и.............. какво стана в офиса на мтел -ами сажаляваме но нямаме никакви телефони елате утре...утре пак така и така цялата седмица до нова година..............а на някой..и защо трябва да научаваме от форуми че за някои имам бонуси за други .. не.............

valeo@abv.bg



Тема Неточности във WWW сайтанови [re: Muchacho]  
Авторmitko11 (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 16:23



Във WWW сайта линка:
http://www.mtel.bg/info/promotions/index.php?PromotionID=1438 води до друг телефон при търсене на технически параметри.
Същото се получава и при линка:
http://www.mtel.bg/info/promotions/index.php?PromotionID=1644.
Моля , коригирайте линковете.



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано05.03.06 16:54



Ковни една тема за примите - когато махат гласова поща да идат в меню пренасочвания и да отменят всички такива... явно проблема си стои "неоправен".

Welcome to the real world




Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
АвторChefo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 00:22



ПОХВАЛА !
Абонат съм и на МТел, и на Глобул. На Глобулската карта (по-използвана) бях с 3G телефон - LG U8330. Преди около месец започнаха проблемите с него - губи обхват, намира го, пак го губи и т.н. На ръчен режим издържа около минута, след което дава "select network", на автоматичен или няма обхват, или има и не може да се набира и да бъде избиран. Пратих го на преинсталация на софтуеъра. Телефона е ток, но ... на места без 3G мрежа. А във Варна такова място почти няма. Същия проблем имаше и с картата на М-Тел, но в по-тежка степен. След 4 разговора с "оператори" на Глобул и 4 различни мнения, стана ясно, че "телефона е проблемен, защото е разкодиран" - реплика ташак, защото на майката не е разкодиран и пак същите проблеми прави. Както и да е. Последното, 5-о обаждане беше с молба да ми изключат UMTS-а на картата, за да мога да си ползвам телефона както трябва, аз 3G не искам да ползвам. ТАКАВА УСЛУГА НЕ ПОДДЪРЖАЛИ !!!
Последва бърза смяна на картите и обаждане на оператор на М-Тел. Момичето съвсем подробно ми обясни защо се появява проблема и веднага отговори положително на въпроса, дали могат да изключат UMTS-а. Оттогава насам нямам никакви проблеми с телефона си!
Накратко - поне от гледна точка на обслужване на клиенти, поддръжка, отношение и какво ли още не, М-Тел са МНОГО по-напред от конкуренцията! Абонат съм от 6 години и не съм видял неща, които видях за 1,5 години от Глобул.



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Chefo]  
АвторNlSTER (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 15:25



Вивател уби тези измамници мобилтел, бил съм на договор много време при тях, повярвайте, най голямата заблуда - мошеници и измамници- скъпчии, всяка точка от договора с тях е в тяхна полза и вреда за потребителя- само Вивател и фреедом 30, да им ..... на покритието,нещастници... не ми се говори цензора - сещайте се



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: NlSTER]  
Автор piratko (играч)
Публикувано27.10.06 15:52



вивател ще предаде на абоната :)



Всички кучета отиват в рая


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.