Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 20.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Uvedojyavane za mailнови [re: Muchacho]  
Автор viktor_bozhikov (новак)
Публикувано29.01.04 10:45



Nyakoi znae li zashto spryaha da ni uvedomyavat za e-mailito ot abv.bg i mail.bg



Тема Re: Uvedojyavane za mail [re: viktor_bozhikov]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано29.01.04 11:14



Има претоварване на сървърите на МТел.Май сме много маймунки



Тема Re: Uvedojyavane za mailнови [re: motek]  
Автор viktor_bozhikov (новак)
Публикувано31.01.04 16:59



Purvo ni spryaha smsite ot Icq .sega ako ni sprat i tova se maham i otivam kum Globul Haide da se oplachem



Тема Re: Uvedojyavane za mailнови [re: viktor_bozhikov]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано02.02.04 09:41



Май вече работи



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Sahib]  
Авторoщeтeн (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 23:14



Искам да попитам след като е толкова честен М-Тел, защо като доказателство на това не пуска подробно месечно извлечение за проведените разговори и изпратените кратки съобщения, както правят от ГлоБул?



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: oщeтeн]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано06.02.04 09:11



Пускат, но не безплатно



Тема А стига ве...нови [re: oщeтeн]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано06.02.04 11:08



...верно ли не "пуска" ?!?!
Е аз как имам тогава?!?!?!



Тема M-Tel ne moje da prashta i poluchava...нови [re: Muchacho]  
Автор Nayden Todorov (незапознат)
Публикувано25.03.04 03:22



Tova ne e tochno oplakvane, a po-skoro vapros. Chesto patuvam v chujbina i imam avstrijska SIM karta. Ot okolo godina obache, ne moga da poluchavam na neja SMSi ot M-Tel. Predi tova njamashe problemi. Znam i dosta drugi hora s podoben problem. Njakakvi idei na kakvo se dalji?



Тема SUPER POMIARI SA MTELнови [re: Muchacho]  
АвторVESO (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 22:28



Zdraveite, iskam da kaza kakvi izmamnici sa ot mtel, stava vapros za novite paketi minuti, abonirah se za novite paketi minuti po 150 minuti na mesec za 40 lv bez dds polzvah tezi paketi v prodalzenie na 2 meseca, kato vtoria mesec mi se natrupaha mnogo minuti nad 160m kam kraia na meseca, koito ne mozeh da izrashodvam poneze gsm mi e razvalen i zatova predi da mi doide fakturata sega na 7 avgust si smenih paketa minuti na 100m. na mesec,kato ochakvah i ostavashtite minuti ot starite paketi koito podchertavam sa pone 2 chasa da gi dobaviat kam novia paket ot 100m i da imam 220 minuti, no kakvo da vida kogato pusnah sms za da vidia kolko sa mi minutite obshto i kakva beshe moiata iznenada kogato razbrah che pri smiana na paket starite minuti ne se prehvarliat moite stari minuti biaha podchertavam nad 2 chasa koeto pravi okolo 80 leva koito az sam platil v broi i nemoga da gi izpolzvam i sam gi zagubil , tova e mtel palni pomiari i charvuli, az sam klient ot 1998 godina s sim karta ot 200$, vnimavaite mnogo s tiah kogato smeniate paketa minuti.



Тема Re: SUPER POMIARI SA MTELнови [re: VESO]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано09.08.04 23:26



Кой е виновен, че не се четат условията, а и има телефон за безплатни консулации.
"Когато, човек не получи очакваното - обвинява други."


8. Неизразходваните минути от месечния пакет се прехвърлят еднократно за следващия таксуващ период. При промяна на избрания пакет броят на неизразходваните минути от предходния таксуващ период не може да бъде прехвърлен за следващия таксуващ период




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.