Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 11:24



Zdraveite!
Ne sym abonat na Globul ( na M-tel sym ) , no e kofti 4e ot 2-a GSM operator postypvat taka gadno i zatova re6ih da vmykna nova tema v tozi klub!
Molia tuk da se postaviat samo rabote6ti saitove za sms kym Globul! I za da ne goloslovni4a sega li4no az shte postavia 2 raboteshti saita! Izpolzvam gi ot 6 meseca pone! Taka 4e ako sprat da rabotiat sled publikuvaneto im tuk za poreden pyt shte se ubedia 4e ima taka da se kaje "cenzura" ot strana na mobilnia operator! Znam 4e tova e edin ot nai 4etenite forumi do momenta! Neka da sasipem Globul, taka, 4e da se setiat i nai-nakraia da pusnat sms-server!

1. www.smssitesi.com - turski sait, ot v4era 18.05.03 go izpolzvat i ot smsbg.net
2. www.web2sms.gr - grycki sait, koito znae grycki shte mu e dobre ;-)

a eto i edin bonus:

3. www.textforce.net - super sait!!! Polzvam go ot godina!!!

Posle da niama tyn myn! Ne pi6a naprazno! Vsi4ko e provereno dnes 19.05.2003 !!

LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Редактирано от checho на 22.08.03 13:25.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторclickatell (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:02







Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторKasandra (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 21:29



tesi tri sms-a w www.textforce.net na den li sa ili trqbwa da se preregistrirash wseki pyt??



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Kasandra]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 21:56



1. V saita na www.textforce.net broikata na sms-ite e 3 na registracia!
Registraciata e byrza i neograni4ena!!! Triabva da poso4vate veren telefonen nomer za6toto tam izpra6ta koda!!!

2. Saita na www.clickatell.com ne sym go spomenal za6toto sled 12-ta registracia slagat nomera na telefona v 4ernia si spisak! B.r. - moiat ve4e e tam :(
Sled kato telefona vi byde blokiran pri opit da si go registrirate otnovo dava slednoto saob6tenie: "This telefon number is blocked" !
No ina4e naistina saita na www.clickatell.com raboti! Daje moga da vi spomena, 4e tam e vazmojno da si napravish registraciata taka, 4e da polu4ish 10 kredita na registracia, no triabva da se registrirash v saita! Ina4e ako si svalish messenger-a dava po 5 kredita na registracia!
Vse pak - dovolen sym ot obyrnatoto vnimanie!!!
Nadiavam se to4no tuk da ima vinagi pone edin rabote6t sait



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор MysticBoy (17)
Публикувано20.05.03 14:04



Ot www.clickatell.com dosega sam pratil nad 250 sms do Globul bez nikakav problem. Nai-dobre e da se polzvan email-to-sms ili ftp-upload.

Vse oshte ne moje da se prashta do 099 xxxxxx

:(



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: MysticBoy]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 11:10



Ne e zle ako iska6 da obiasnish kak polzva6 uslugata ftp-upload ot saita na clickatell ! I syshto taka mi e interesno dali si pravish vinagi nova registracia???
I az izprashtam ot saita na clickatell , no samo po 10 na registracia!



Тема sajtowete s registraciq - SUXнови [re: vip4o]  
Авторfb (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 12:48



abe drugo si e site bez registraciq i wednaga da si pusnesh sms-a za sekundi



Тема Re: sajtowete s registraciq - SUXнови [re: fb]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано21.05.03 14:33



Kakto ve4e niakolko pyti spomenavam, takova ne6to kato bezplaten obiad NIAMA !!!
Vseki izpraten sms se zapla6ta ot niakogo! Vsi4ko zavisi ot tova koi e sponsora na na4inanieto! Obiknoveno takiva saitove koito sa bez register ba4kat izvestno vreme i posle spirat ! A i ne vinagi dostaviat! A kogato ima registracia pone dostavkata e po-sigurna! A kakvo zna4enie ima dali se registrirvash ili ne sled kato celta e da se dostaviat saob6teniata ?!?!

LET'S MAKE THE WORLD FREE!!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор MysticBoy (17)
Публикувано21.05.03 14:42



Niama kakvo da obiasniavam.

Chetesh tova:



Ne e tolkova trudno, ako znaesh angliiski razbira se!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 21:10



.smsbg.net вече не работи .Напиши по-подробно как се оправяш с гръцкия и турския сайт . 10x предварително !



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: andi]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 10:11



Zna4i za gryckia saite samo 6te spomena 4e prekia adres na koito triabva da si napravite registracia e: http://web2sms.gr/admin/index.php ! Sled kato go zaredite klikvate varhu nadpisa: " еггсбцеЯфе фюсб кбй рЬсфе 5 дщсеЬн SMS. "
Tozi nadpis e ocveten v tymno 4erveno! Posle se registrirva6! Triabva da poso4ish to4en telefonen nomer i to4en e-mail adres, Zashtoto pra6ta kod za potvarjdenie i na dvete mesta!Sled kato se registrirash i potvardish telefona i maila si triabva vednaga da otidesh i da smenish telefona si! Koda koito ti izpra6ta e chetiricifren i pri smianata na telefona mojesh spokoino da zapishesh proizvolen telefon! Posle kato ti iska da go potvardish pishesh sledvashtoto posledovatelno 4islo ot koda koito ti e izpratilo na telefona! Dano ste razbrali! Po princip stava byrzo!

Eto instrukcii za rabota s turskia sait:

1. Pishesh gore nomera na telefona na koito iskash da izpratish sms!
2. Natiskash dolu butona "yes".
3. V otvorilia se nov prozorec davash "OK"
4. Iz4akva6 da ti se obnovi strani4kata.
5. Sled kato se obnovi, vijdash edin dopulnitelen nomer ocveten v sinio!
6. Markirash tozi nomer i go kopira6 s pomo6ta na butonite "ctrl+c".
7. Natiska6 otnovo "yes".
8. V otvorilia se gore v liavo prozorec vkarva6 nomera koito kopira predi malko samo 4e tozi pyt s pomo6ta na butonite "ctrl+v" i dava6 "ok".
Saob6tenieto e izprateno!
Sega ne raboti i turskia sait no tova e za kratko!!! Po princip sled 3-4 dena se opravia i procedurata e vse syshtata!

A nai-gotinia sait s koito niama da imate problemi e: http://www.textforce.net
Registraciata e na Angliiski, sravnitelno prosta i byrza e, dava po 3 sms-a, edinstvenoto verno ne6to koeto iska da se poso4i e telefonen nomer zashtoto tam izprashta parolata i raboti bezotkazno ve4e pove4e ot godina!!! Koito ne moje da se spravi s gornite dva saita neka da izpolzva tozi sait!
Tova e , dano ste me razbrali

LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 18:20



Страшно съм ти благодарен !



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторnickless (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 16:32



moje i da ne e veren telefona za www.textforce.net , zashtoto koda e varzan s username-a i moje da se sa4ini



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 23:03



Eto o6te edin sait 4e da ne si pomislite 4e sym zabravil za temata! ;-)
http://www.textbynumbers.com

Enjoy



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 14:39



Паролата пращат ли я като SMS ?



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: andi]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 17:31



Da, parolata ia prashta kato sms ! Dava 5 sms-a na registracia! Aktivnostta na account-a e 30 dena! Mojesh da si napravish 2 registracii kato izpolzvash format za telefona 35998xxxxxx i +35998xxxxxx ! Ako niakoi otkrie drug na4in moje da go napishe tuka!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторBlondinka (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 22:26



Az pak ne moga da spravja i s text Force.
Registriram se kakto triabva ,no kato pra6tam sms ,na 3 tata stapka spira i ne mi dava da mina na tataka.
Pls help vip4o



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Blondinka]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 00:10



Ami kak da ti pomogna ?!?!
Sled kato si uspiala da se registrirash i daje da zapo4nesh da izprashtash sms zna4i pyrvata stypka e da si napishesh sms-a! Vtorata stypka e da napishesh telefonnia nomer na koito iskash da go izpratish! Pishe se vav format 35998xxxxxx
Posle natiskash varhu butona "send/preview" i iz4akvash okolo 4-5 sekundi i shte ti izpishe 4e sms-a e izpraten! Kaji mi po-podrobno dokade stigash i kade se zatrudniavash?

p.s. - S tozi nick iskash da mi kajesh neshto li ili se zablujdavam ;-)))))))



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 11:53



Eto i o6te edin sait koito izpra6ta sms do Globul!!! Hubav e zashtoto ne e neobhodimo da imash GSM za da go polzva6! No dava samo po 2 bezplatni kredita!
Registraciite oba4e mogat da bydat mnogo! Lo6oto e 4e triabva vse da bydat na deistvasht e-mail adres! Zashtoto tam ti prashta kod za aktivacia! Ami niama kak!!!
No za smetka na tova raboti i izprashta sms-a direktno ot USA ;-)
VNIMANIE!!!! Pri registraciata kogato triabva da zapisvate IMENATA si pishete taka:
first name= pishete samo pyrvata bukva ot pyrvoto si ime! last name= prodaljete pyrvoto si ime bez pyrvata mu bukva!!! 6te razberete zashto kazvam tova! Kato primer ako vasheto ime e Ivan napravete taka: first name: I , last name: van
Enjoy!!!
http://www.ipipi.com



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторMariana (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 12:27



Ne ,ama prosto izglejdax sigyrno glupava ,che sam napravila po4ti vci4ko ,a mi ostavala samo edna stapka za da pratja sms-a. Pak nali blondinkite gi mate za "glupavi " i zatova vikam da se po6eguvam. Merci vce pak .Rasvam se che raboti.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 18:07



Не ми праща паролата . Иначе регистрира и с номер 0035998 xxx xxx .



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: andi]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 19:25



Za format 0035998xxxxxx ne sym siguren !!! Pone na men v takyv format ne mi prashta parolata! Za drugite dva formata sym siguren zashtoto ve4e imam 3 registracii!!! Daje stava i s format ++35998xxxxxx !!! Da to4no taka ! S dva pliusa!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Mariana]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 19:27



Marian4e, ako vse o6te izpitvash trudnosti kak da se svyrja s tebe za da ti obiasnia podrobno? Dai niakakvi koordinati! Az sym ot Varna! Dai mi ICQ ili e-mail !!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторMariana (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 20:39



S ydovolstvie 6te ti dam e-mail ,6toto i az sam ot Varna. No ja parvo se registrirai za da ti go ostavja kato belejka,che taka mi e kofti pred vci4ki . Nali razbira6



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 15:40



Ve4e i turskia sait raboti!!! Dokoga li oba4e ?!?!

www.smssitesi.com


!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 16:23



Koito ne moje da se spravi s turskia sait makar 4e predelno iasno si mislia 4e obiasnih kak stava , moje da polzva saita na www.smsbg.net
Te syshto prekarvat sms-ite do globull prez turskia server ;-))))
Polu4avat se ot 9999 i sa 4rez sponsorstvoto na edna nemska firma! Simvolite sa okolo 135 !!!
Enjoy !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 11:35



Eto i o6te edin sait za sms do GLOBUL !!!

www.flex7.com

Lo6oto e 4e dava samo po 2 kredita ! Vseki MESEC dava po o6te 2
Hubavoto e 4e mojesh da si napravish mnogo registracii oba4e ! Stiga da imash niakolko e-mail adresa! Pri registraciata e-mail adresa e neobhodimo da e veren zashtoto tam ti prashta parolata! Posle parolata moje da se smeni!Saita e dosta interesen! Mislia si 4e niakoi shte imat zatrudnenia s registraciata i sled tova shte pitat kato se registrirat kak da prashtat sms??? T.e. kade se namira blankata za izprashtane ? Za tova shte kaja da se pro4ete help-a !!! Tam vsi4ko pishe!!!
ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 06:05



www.smsact.com,sms.search.ch -особенно втория.Ако се отвори защото понякога не се...
Има и още...
Ама ...
засега толкова
Нищо не разбрах за Флекс7...
Пуля се като...
Я хелп?
Аре!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: unknown]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 15:42



Za sajalenie adminite na saita na www.flex7.com v momenta praviat promeni i sa zabranili novite registracii! Ina4e e hubavo 4e spomenavash tezi 2 saita! Samo 4e za www.smsact.com ne sym siguren dali dostavia zashtoto primerno na M-tel ne dostavia! Pone ne i na moiat telefon! Ina4e za drugia sait: sms.search.ch si prav ! Riadko go izpolzvam oba4e zashtoto buha mnogo reklami v sms-a ! To4no kakto e v momenta saita za sms na M-tel!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

p.s.- za saita na www.flex7.com se nadiavam 4e ne sa go zatvorili umishleno , poradi za4estilite registracii ot BG



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: unknown]  
Авторzax9bg (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 16:53



Zashto samo po edin sms na den sega se regestrirah i ne razbiram tozi "krasiv" ezik.
sms.search.ch



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 11:45



Vob6te niamam namerenie da goloslovni4a, no po4ti se biah reshil da Vi kaja na4in da prashtate sms do Globul neograni4eno! No za sajalenie razbrah 4e i v tozi forum se navyrtat dosta LAMER4ETA , koito samo tova 4akat! Kakto i razbrah 4e se navyrtat hora i ot Globul koito syshto samo tova 4akat! No poneje me syrbiat rycete 6te Vi dam ne6to kato JOKER , za6toto zaradi goreizbroenite ne e neobhodimo i drugite da si patiat!
Zn4i ideiata e 4e se polzva absoliutno bezplaten meil2sms GATEWAY ! Kanadski e i raboti i s dvata nashi operatora , kakto i s mnogo mejdunarodni! Kato poglednah informaciata mai raboti s celia sviat! Kakvo se pravi: Mojete da pra6tate sms do 420 simvola ot vseki e-mail klient, kakto i ot vsiaka web bazirana po6ta! Ne stava ot HOTMAIL!!! Dal sym pylni instrukcii za tova na g-n Jeko Yanev koito navremeto napravi pyrvata programka za sms ! Tezi dni toi shte vkliu4i i Globul (otnovo) v program4eto si! Kak da go namerite li? Mnogo lesno! Ima go v www.download.bg
A eto i obe6tania JOKER ! :

http://sms.waterbyte.net/

I kato se pozamislia sega tova ne e JOKER ami sa samite instrukcii
E, ako ste me razbrali kakvo iskam da Vi kaja togava kajete pone edno BLAGODARIA
Ako ne ste razbrali men i napisanoto v saita - o4akvaite podnovenata programka i si ia drypnete sled tova!
I ako iskate tozi GATEWAY da raboti po dylgo , kato izprashtate sms po-4esti4ko smeniate po6tata koiato izpolzvate za izprashtane!

TOVA E !!!! ENJOY !!!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор lNS (known user)
Публикувано03.07.03 19:50



Да де, ама не трябва ли да ми е активирано e-mail to SMS за да получавам СМС оттук?



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: lNS]  
Автор vip4o ()
Публикувано03.07.03 20:19



Tova e absoliutno bezplaten GATEWAY !!! Vsi4ki telefoni sa aktivirani! Ne se iziskva dopylnitelna aktivacia! Iavno ne si 4el vnimatelno ;-) Edinstvenoto koeto zabravih da Vi kaja e 4e poniakoga se slu4va da se zabaviat sms-ite , no tova spored men e normalno predvid tova , 4e e bezplatno vse pak! Nadiavam se 4e si se ubedil 4e vsi4ko kazano do tuk raboti - nali !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор lNS (known user)
Публикувано04.07.03 17:10



Така е както казваш ти. Наистина получих СМС от там, само че с голямо закъснение.
Благодаря ти за информацията, ти си един от малцината в този клуб, който пише смислени неща.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: lNS]  
Автор vip4o ()
Публикувано04.07.03 17:49



Radvam se 4e vse pak sym uspial da byda polezen! ;-) Poniakoga GATEWAY-a e strashno byrz , no poniakoga se baviat saob6teniata ! No po4ti nikoga ne se gubiat!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано11.07.03 19:12



Eiiii, doide sezona na otpuskite i pisaniata vav forumite napravo umriaha! Ni6to novo pod slunceto ve4e niakolko dena!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано21.07.03 12:12



Айде радвай се народе!!!!
От днес вече от сайта на: www.smsbg.net се изпращат съобщения до Глобул!!
Използват канадския GATEWAY за който писах в предните си съобщения!
Засега са неограничени, докато хората от Глобул решат да не ги затворят!
Понякога се бавят доста обаче! Стигало се е до забавяне от 20 часа но какво да се прави!!! Все пак GATEWAY-а е напълно безплатен и се използва много!

ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 02:55



Vip4o привет.Имам работещ саит за Глобул,перфектен с лесна регистрация.Обаче така като гледам няма смисъл да го пиша тук защото ще вземе да спре.Какво ще ме посъветваш? Все пак искам да помогна но не и на Глобулци а те също четат този форум .Измисли нещо,пиши ми на velin@mailium.bg да измислим нещо да помогнем на всички.Хаиде до скоро.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Velin]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано22.07.03 09:45



Вие наистина ли вярвате, че от GloBul само дебнат някой да не изпусне сайт за SMS, че да го блокират? Много лошо, ако сте подвластни на подобно наивно мислене



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: checho]  
АвторJesus SaxCoburgGotta (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 13:48



Vervaite mi taka e:)



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано26.07.03 18:41



Mnogo me e iad na tova koeto 6te kaja, no e strashno nepriatno da razberesh 4e se iztrivat mneniata na horata ot dadeni temi!!! V slu4aia e taka s tazi tema!!! Obry6tam se kym MODERATORITE da vyrnat vsi4ki izkazvania v moiata tema ili shte teglia edna MAINA i na tozi forum!!! Kakto v syshtnost se slu4i s predhodnite dva foruma!!! Shte Vi ostavia da se spraviate sami!!!
Ne 4e ne mojete , no si mislia 4e s drujni usilia uspevaemostta e dosta po-dobra!
Taka 4e , s4itano ot dnes- 26.07.2003 - davam tridneven srok na tezi koito sa iztrili izkazvaniata ot tazi tema da gi VYRNAT NEZABAVNO !!! Niama koi drug da go napravi osven moderatorite , taka , 4e tova obryshtenie e direktno kym tiah!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано26.07.03 23:09



Заяжданията и лъжите, които изтрих, са физически заличени от базата данни, и не могат да се върнат обратно. Не виждам какво толкова те притеснява отсъствието на компромати, които не отговарят на истината.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: checho]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 02:27



Ne e vqrno Checho i ti mnogo dobre znaesh che e taka.Puk i kakvo znachi kompromati...Vip4o dai da se susredoto4im i da izmislim neshto zashtoto vse se razminavame naposledak ,a mnogo dobre znaesh che ima s kakvo da pomognem po vaprosa za sms-ite.Kolkoto do iztrivaneto razbiram zashto si qdosan.Tupa istoria.Kak se reshava koi da e moderator?Ne mi se 4ete sega ,nqkoi da mi resumira shte sum blagodaren.Do skoro!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Velin]  
Автор vip4o ()
Публикувано31.07.03 16:03



Veline, naistina neshto ne se zasi4ame naposledyk! Oba4e az tvyrdo sym reshil da ne pisha ve4e v tozi forum dokato ne se uveria 4e niama da ima cenzura na mneniata v temata mi!!! Vseki ima pravoto da si izkazva mnenieto i vsiako iztrivane na mnenie protivore4i na pravilata vav foruma!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторombre (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 16:07



Защо ли те разбирам



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: ombre]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 22:21



Ok Vip4o.See u in q-to:)



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано05.08.03 21:42



Mejdu drugoto iskam da Vi osvedomia 4e ot saita na www.a1.net ot niakolko dni se izpra6tat sms-i do globul! Problema e samo edin, 4e pri registraciata iska da pritejavash telefon na avstriiski mobilen operator! No tova ne e problem! Stiga da imash poznat v Avstria! A daje i da niamash moje lesno da pomolish niakoi v ICQ! Primerno bylgarin jivee6t v Avstria! Hubavoto na saita e 4e izpra6ta do 420 simvola kato gi razdelia na 3 sms-a! Smiatam, 4e tazi informacia e polezna! Plius tova, sled kato se registrirate mojete da izprashtate neograni4eno sms-i! Drugiat sait koito moje da se izpolzva ot skoro e http://www.groupsms.gr . Dava po 3 kredita na registracia! Mojete da izpolzvate kakyvto i da e mobilen telefon pri registraciata! E-meil-yt triabva da e veren za6toto tam izprashta aktivacionnia kod!!!

ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 17:43



Ne e vqrno Vip4o che raboti a1.net !Raboti vsashnost ama kogato si poiska.Koeto go pravi po4ti neizpolzvaem.A osobenno che redkite slu4ai kogato sum go vijdal da prashta sus sigurnost ne triabva da prashtash dvoini ili troini sms-i...te sus sigurnost ne se poluchavat.No ina4e v4era pratih 7 edini4ni edin sled drug.Dokato na Mtel primerno nqma problems koeto e super ,vmesto da se gurchish ot sms.mtel.net prashtash sms s goleminata na malak mail:) i taka!koga shte se vidim v q-to,vse se razminavame:) A puk toz gruckia sait e super!otde gi namirash takiva...:)) aide do skoro!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Velin]  
Автор vip4o ()
Публикувано07.08.03 10:56



Ami namiram gi !!! Trudno ama se namirat!!! Ve4e znam okolo 30 saita koito ba4kat i kym globul Kato 4e li vzima da mi vliza v glavata edna ideia - da zapo4na da prodavam saitove za sms do Globul! XAXAXA!!! A ina4e za www.a1.net si prav! Ba4ka kogato si iska! No pyk e super za sms v 4ujbina! Niama nikakyv problem!!! Polu4avat se na sekundata!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторfb (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 18:56



ajde :) kupuwam wsichkite 40 sajta za 5 lv
realno poweche i ne struwat zashtoto:
1. mnogo byrzo mogat da sprat da prashtat
2. kakwa mi e fajdata da hodq da se registriram kato glamaw, da tyrsq awstriec i da si zagubq polowin chas samo da pratq bezplaten sms za 15 stotinki :) mislq, che polowiniq chas e dosta po-cenen (pone za men). kojto si nqma rabota - da si igrae po cql den da otwarq accounti...
wij, ako imashe free sajtowe bez registraciq i da ne gi rejeha....eeeh



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: fb]  
Автор vip4o ()
Публикувано07.08.03 20:21



Kato gledam kolko 4esto si vav tozi forum iavno imash vreme za gubene, taka, 4e otpadat dumite ti za polovinia 4as! A avstriiskia sait kogato raboti e napylno bezplaten! A v 100 % sym siguren 4e po4ti navsiakade imash registracii v saitovete koito sym poso4il tuk! Taka, 4e molia te ne si habi dumite! Pishi si sms-kite ot telefona togava! A 6to se otnasia do 5-te leva, tova koeto kazah v prednoto si mnenie e samo 6ega!!! A da .... i o6te ne6to !!! Ima saitove i bez registracia koito prashtat na Globul, no tiah niama da gi napisha tuk, za6toto v tozi klub ima u6i i o4i koito samo tova 4akat! Kakto sym gi nameril az taka 6te gi namerite i vie! Tova e polojenieto! Zasega davam samo s registracii! Koito iska da si pravi, koito ne ...... da si gi izduhva ot telefona! Za vseki vlak si ima pytnici brato!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторfb (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 01:35



tam e rabotata, che nqmam registracii nawsqkyde poradi posochenite w predishniq posting prichini... syshto taka wednyj na den informatiwno za 5 min da hwyrlish edin pogled na nqkoj forum ne mislq, che e zaguba na wreme.
ili shte ima sajt, i to bylgarski, deto da otidesh i za 1 min da si pusnesh sms-a i da si hodish po jiwo po zdrawo, ili wyobshte da nqma nishto. inache kwo - da si nosish tefterche s URL-i i se chudish - ha sega tozi raboteshe li, a koj li wyobshte raboteshe?!?!
:)))



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано13.08.03 17:45



Takaaaa! Otdavna ne sym pisal mai vyv foruma koeto se dylji na tova 4e biah v otpuska i si izkarah 4udesno! Sega shte vi predloja o6te edin sait za sms do globul!

http://66.149.188.112/test-jsp/index.jsp

Hubavoto vav saita e 4e dava po 5 kredita na registracia i 4e pri samata registracia mojesh da ne podavash verni danni nikade! Sled samata registracia saite te logva direktno i ne izprashta nikakvi kodove za potvarjdenie!
Mojesh da si pravish mnogo registracii - neograni4eno e!!!

Lo6oto oba4e e 4e saita e s mnogo trudna organizacia sled kato se registrirash i za tezi koito ne znaiat mnogo dobre angliiski shte e mnogo trudno!
Otsega kazvam 4e niamam namerenie da obiasniavam na nikogo kak se izprashta sms ot tozi sait! O6te moga da kaja 4e e mnogo byrza dostavkata na sms-a i 4e vinagi se polu4ava vav flash format ( direktno na displea na telefona )


Pojelavam Vi uspeh!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор blueice ()
Публикувано14.08.03 14:58



Sorry ama tozi sait ne raboti. Probvah go v4era i dnes i bez rezultat.
Daite nqkoi drug,plzzzzzzzz

Open your eyes,open your mind


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: blueice]  
Автор vip4o ()
Публикувано14.08.03 15:16



Davam samo saitove koito rabotiat!!! Ako ne viarvash dai si GSM nomera i shte ti izpratia sms-4e ot saita! No pak preduprejdavam!!! Sms-a 6te byde FLASH SMS!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор blueice ()
Публикувано14.08.03 16:06



Na men nqma nujda da mi prashtash. Az sym si na Mtel i mi e xtra. Ama ot saita puskah SMSi i na B Connect i na osnovnata programa i efekt nqma:)Radvam se 4e ima hora koito spodelqt za raboteshti saitove,samo 4e mqstoto ne e tuka,no kakvo da pravi...Globul sa inati;)

Open your eyes,open your mind


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: blueice]  
Автор vip4o ()
Публикувано14.08.03 17:44



Taka e! Prav si za globul!
A saita si raboti !!! Toku 6to: 17.45 chasa go izprobvah i daje si napravih o6te edna registraciika! Еи така - ДА ИМА

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор blueice ()
Публикувано15.08.03 13:54



Da...mai si prav raboti.Samo deto SMSa pristigna s 1 DEN zakysnenie!!

Dali ima zna4enie dali e B Connect ili osnowna programa.

Open your eyes,open your mind


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: blueice]  
Автор vip4o ()
Публикувано15.08.03 14:30



Da ti kaja 4estno mislia 4e niama zna4enie i ne znam zashto se polu4ava taka pri tebe! Pri mene vsi4ko e normalno! Pra6tam i na B-conect i na osnovnata programa i pristigat na sekundata!!!! Iskam da Vi kaja da probvate edin drug sait:

http://www.smsgui.com/index.php

Zna4i az imam stara registracia tam i mi dade pravo da izpratia 10 sms kato wellcome bonus! Probvaite da se registrirate da vidim dali dava ne6to i mi kajete molia Vi !!! Uspeh!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано15.08.03 14:42




Абе, този дали работи, пробвайте го, даже ако си имате сайт можете да си го копирате там!

Без бой не казвам, кат' ма бият -забравям!

Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Cenzor]  
Автор vip4o ()
Публикувано15.08.03 14:46



Raboti, no izpolzva platenata usluga "email2sms" na Globul!
Taka 4e kato polu4i6 sms ot tam triabva da otgovorish za da go pro4ete6!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано16.08.03 16:46



Na http://www.smsgui.com/index.php nishto ne stava!!!
Parvia si reg i kato iskam da izpratia mi kazva 4e niamam dostatu4no kredit..
Probvaite www.mufa.de
dava po 1 sms na 4as!Zasi4a Ip-to
Pra6ta go sravnitelno barzo,ne sum probval samo dali pra6ta na Globul,no mislia 4e ne trqbva da ima problem...



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: aruba_man]  
Автор vip4o ()
Публикувано16.08.03 19:10



Prav si !! Ne dava za6toto zabravih da vi kaja 4e predi da se registrirate triabva da 4uknete varhu baner4eto deto pishe: " FREE SMS GENERATOR " Sled kato 4uknete tam vi se otvaria novo prozor4e koeto Vi kazva kolko ste spe4elili i da si populnite e-mail adresa! Popylnete go korektno i sled tova si otvorete po6tata :)
Tam ve4e imate pismo s instrukcii koito sa strashno lesni :) Taka 4e sorry! Probvaite pak!!!

http://www.smsgui.com/index.php

Enjoy!!!

p.s. - ot www.mufa.de na men ne iska da mi izprati sms-a! :( ne znam zashto e taka!!! Aruba_man, probvai ako iskash ti da mi pratish ot tam! Znaesh mi telefona!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано22.08.03 11:24



Takaaaaa, otdavna mai ne sym pisal vav foruma ima niama 1 sedmica!
No sega 6te Vi predloja porednia sait za sms do Globul !!!

http://www.ksasms.com/indilogincombo.asp

Dava po 5 kredita na registracia i prashta aktivira6t kod no na e-mail adresa a ne na telefona! Taka 4e umnata kato se registrirvate! Poso4vaite veren e-mail!!! V spisaka s mobilnite operatori koito se poddyrjat Globul otsystva no e provereno ot mene i Vi kazvam 4e se dostaviat i to dosta byrzo!!! Saita e ARABSKI no ima mnogo dobyr interfeis na ENGLISH i e mnogo lesen!!! Ima i stra6no mnogo ekstri kato naprimer da si izbirash ot kogo da se dostavi sms-a, flash sms, UNI-CODE i mnogo drugi!!!

ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Нито един сайт не праща смс до глобулнови [re: vip4o]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.08.03 22:15



От вчера пробвах почти всички изброени тук сайтове - нищо!
Само кликател, след като свалих програмата, но тя стига за 5 смс-а.
Лошо.



Тема Re: Нито един сайт не праща смс до глобулнови [re: Nikam]  
Автор vip4o ()
Публикувано24.08.03 12:04



Zdrasti na vsi4ki! Sega, ne znam kakvo ste probvali i kakvo ne ste probvali, no eto vi niakolko saita koito sa izprobvani i pra6tat na Globul! Izprobvani sa dnes- 24.08.2003 !!!

https://secure.swissmail.org/Generalmail/Swissmail/Registration/Registration.asp
dava 3 sms-a na registracia

http://www.spidersms.co.uk/ - dava 5 sms-a na registracia!!!

https://www.2sms.ch/register.php3 - dava 1 sms na registracia!!!

https://www.textforce.net/login.html - dava po 3 sms-a na registracia!!! Vajno v saita na textforce e kak da si napravite mnogo registracii! Poneje se usetiha i napraviha taka 4e edin telefon da se regva samo edin pyt! Zna4i parolata e vyrzana s datata na koiato ste si napravili registraciata! ili 6te dam primer ako si pravite registraciata dnes- 24.08.2003 godina! Ako pri pegistraciata polzvate username- xcccx parolata vi 6te e: 24cx08xc ( dne6nata data-24 + poslednite dva simvola ot username + meseca-08 + pyrvite dva simvola ot username )! Dano da sym obiasnil razbiraemo za vsi4ki. Taka e ve4e ot blizo 2 meseca s registraciite.

http://smspro.search.ch/ - dava po 3 sms-a na registracia i posle po 1 na den!!!

http://www.sendsms.biz/login.php - dava po 3 sms-a na registracia !!!

http://www.daybyday.de/dbdmedia/htdocs/index.html - po 5 sms-a na registracia.

http://www.smsxchange.com/main/default.asp - po 3 sms-a na registracia no ba4ka kogato si poiska! Ne e mnogo siguren!

http://www.send-a-text.co.uk/login/index.cfm - absoliutno kopie na textforce.net!
vsi4ko stava po syshtia na4in kato vyv www.textforce.net, vkliu4itelno i registraciata!!!

http://www.textout.net/uk/ - o6te edno kopie na www.textforce.net

http://66.149.188.112/test-jsp/index.jsp - po 5 sms-a na registracia no e mnogo truden sait za izpra6tane kakto ve4e kazah!

http://www.smsgui.com/index.php - predi da se registrirate triabva da 4uknete varhu free generatora i togava da sledvate instrukciite!!! Mnogo gotin sait!

http://www.ksasms.com/indilogincombo.asp - po 5 na registracia! Kolkoto i da mi kazvate 4e ne ba4ka dnes pak go probvah i ba4ka strahotno!

Stiga vi tolkova nagotovo!!! Porazmyrdaite si malko sivoto ve6testvo i namerete i vie ne6to! Ne priemam kritika ot hora koito ne sa namerili ni6to a gledat samo nagotovo!!! Na koito mu haresva i koito moje da se registrira v goreupomenatite saitove da go napravi i da izprashta! Koito oba4e ne moje , neka da ne se oplakva i da kazva 4e saitovete ne rabotiat!!! Neka si priznae 4e ne moje da se spravi! Tuk nikoga ne sym postavial sait koito da ne e predvaritelno proveren ot mene! I mejdu drugoto ot saita na www.clickatell.com , ako uspeete da se registrirate prez saita i da izpolzvate web interfeisa shte polu4ite 10 kredita a ne 5. Dava po 5 kredita samo kato se registrirash 4rez messenger-a! Tova e!!!
Koito razbral - ENJOY !!!! Koito ne razbral - SORRY !!!

p.s. - mojete da izpolzvate i napylno bezplatnia GATEWAY za sms po cial sviat predostaven ni ot kanadskia sait na www.waterbyte.net Za nego vi govorih v edno ot prednite si pisania v kluba !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Да си жив и здравнови [re: vip4o]  
Автор diver (наблюдател)
Публикувано25.08.03 13:05



Да си жив и здрав Vip4o!
Нямаш представа сигурно колко хора са ти благодарни за информацията която споделяш с нас . Който може го може !
SMS от интернет е нужен и благодарение на тебе ( и за ужас на подлогите на Глобул ) можем да го ползваме безплатно.
Дерзай в този дух приятелю , вършиш добро дело !



Тема Re: Да си жив и здравнови [re: diver]  
Автор blueice (smilin')
Публикувано25.08.03 15:58



Хей, човече, страхотен си:)Просто нямам думи:)Как ги правиш тия неща:)

Open your eyes
Open your mind...


Тема Re: Нито един сайт не праща смс до глобулнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 18:36



Malee edinia sait e super,nama da vi kaja koi de:)E,kato sme trugnali haide da se otprishtim ... www.itl-gs.com dava po 5 sms ;)



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано26.08.03 09:41



Aide! ima i o6te saitove no smiatam da gi poso4a po-natataka!!! Neka pyrvo tezi da se izpolzvat ! I se nadiavam kogato centralata na Globul stane 089 togava da prorabotiat i o6te saitove!!! Samo 4akam tova da stane :)
ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 16:39



Da Vesko i az tova 4akam:)
viva a1.net;))))



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано29.08.03 09:35







Тема Re: Нито един сайт не праща смс до глобулнови [re: vip4o]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 10:17



Vip4o, не знам що се ядоса така, но наистина не работеха на този ден - пробвал съм ги един по един.
Единственият, който ме регистрира същия ден беше гръцкият сайт, тъй като знам гръцки го пробвах, но и той не прати до глобул. Съжалявам, ако си се засегнал.
Изключвам Кликатела, на които имам програмката, но тя е с лимит от 5 смс-а.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторstix (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 14:01



Vip4o , само не ми стана ясно какво трябва да се прави с паролите в www.textforce.net , за да се приемат ?



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: stix]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 15:19



Много е лесно : Ако си избереш username : 123456 - то паролата ти и е : дд56мм12 - където дд е деня , а мм е месеца в деня на регистрацията !!!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Debora]  
АвторsickbOy (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 16:11



That doesn't work,bitch



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: stix]  
Автор vip4o ()
Публикувано01.09.03 20:42



Smiatam 4e sym obiasnil predelno to4no i iasno kak stava nomer s parolite! Po0dobre ne moga da obiasniavam! Ako niakoi moje i me e razbral neka da go stori!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: sickbOy]  
Автор vip4o ()
Публикувано01.09.03 21:08



Mnogo molia bez li4ni obidi tuka!!! Kakvo da pravi momi4eto?!?! Ne znae 4e ot tam se izpolzva uslugata mail2sms koiato za sajalenie e platena! Niama problemi ! Vajno e 4e ima jelanie :)))))))))))))))))

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторpitam (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 02:26



btw Vip4o ,kakvo stava s waterbyte.net? Mai neshto syvsem ne raboti?Nekvi news?



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: pitam]  
Автор vip4o ()
Публикувано04.09.03 11:29



Tova si e tvoe mnenie !!! Az oba4e 6te vi kaja, 4e GATEWAY-a na waterbyte.net si raboti bezotkazno i to v poslednite niakolko dni e dosta byrz!!! Vie viarvaite na kogoto si iskate! Koito iska moje da mi se obadi i da si kaje telefonnia nomer! Pri pyrva vazmojnost 6te mu izpratia sms prez tozi GATEWAY!!! Moiat telefon e: 0887324233 !!! Niamah namerenie da go davam tuk, no vijdam 4e interesa e goliam, taka, 4e se nadiavam da niama zloupotrebi! Kogato polzvate kanadskia gateway na waterbyte.net ot web bazirana po6ta, se pishe samo v poleto TO: i se pishe vav format 35998xxxxxx@sms.waterbyte.net !!! Ne slagaite + pred nomera za6toto niakoi po6ti kato vidiat + otpred i ne izprashtat! Syshto taka ne se pishe ni6to v poletata CC: , BCC: , i SUBJECT:
Ako imate o6te vaprosi, dal sym si telefona!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор ohluva (непознат )
Публикувано04.09.03 15:26



Samo malko Info za SMS-ite prez WaterByte! Ot bulgarskite Free Mail e testvano che pristigat ot

i . Ot www.mail.bg ne stava. Ot www.Hotmail.com i ot Yahoo ne pristigat sushto. Ot svetovnite free e-mail provider-i stava ot . Ot tezi koito sum izbroil che stava se prashta i s + pred 359, toest pisha go taka: +35998xxxxxx@sms.waterbyte.net



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: ohluva]  
АвторVojda (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 15:53



S WaterByte ne stava nito prez Yahoo nito prez ABV-to. Probvah s + i bez nego - vse taq. Ot nqkolko dni se opitvam da namerq na4in da pra6tam sms-i na Globul prez i-net i edinstveniq bezplaten sait koito namerih be6e http://globalsms.hit.bg/ . Za syjalenie tova e prepratka kym nemski sait, a az sym u4il angliiskai i ruski a ne nemski. Vyypreki tova v bylgarskata prepratka ima dobro obqsnenie kak da se izpolzva.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Vojda]  
АвторVojda (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 16:14



Sorry, my mistake! Toku 6to polu4ih syob6teniqta si ot izprateni ot WWW.ABV.BG prez WaterByte. Malko bavno pristigat, no vse pak raboti. Izvinqvam se za predi6noto si mnenie. I vse pak ot onzi nemskiq sait se polu4avat nai-kysno do minuta.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Vojda]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано05.09.03 19:25



Не знам дали знаеш, но поща АБВ пращат всяко писмо с доста голямо закъснение, обикновено до 10 минути трябва да се чака, за да го пратят. Понякога този срок е дори по-голям.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Vojda]  
Автор vip4o ()
Публикувано05.09.03 21:19



Ne smiatah da otgovariam ama me izbi na smiah!!! Ami az za tozi proslovut nemski sait s reklamki kato v saita na M-tel sym Vi kazal o6te predi meseci! Tozi proslovut nemski sait e: http://smspro.search.ch/ !!! Dava 3 kredita na registraciika i posle po edin na den ! Ima reklama v na4aloto na sms-a i vi dava pravo na 120 simvola! Ne e malko de! V tazi stagnacia na saitove za sms kum Globul vse pak i tova e neshto! Hubavoto e 4e saita izpolzva nai-byrzata zasega dostavka na sms!!! Taka nare4enata DOLPHIN SYSTEM!!! Koito e zapoznat 6te me razbere !!! Syshtata sistema izpolzva i poso4eniat ot VELIN sait na www.itl-gs.com !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторVojda (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 13:03



Predi moje i da e daval po tri kredita na registraciika i posle po edin na den, no sega ve4e dava samo po edin na registraciq i go vyzstanovqva sled 2-3 dni.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано11.09.03 10:07



Takaaaaa!!! Eto i o6te edin sait za sms! Kogato se registrirash dava po 5 bezplatni sms-a na den!!! I taka vseki den :) Ako ne sa vi dostaty4ni si napravete 2 registracii i 6te imate po 10 na den! No vse pak ne prekaliavaite 4e da ne zatvoriat saita Hubavoto e 4e naistina sa bezplatni ! Simvolite sa 120 i poniakoga saob6teniata se baviat okolo 15 minutki! No poniakoga saita e super byrz! Zabeliazal sym 4e se baviat sutrin i prodaljavat da se baviat niakade do 16.00 4asa! Sled tova saita stava byrzi4yk!!! Vse pak saita se hostva ot daleeee4na india! No pyk e sys super udoben i lesen interfeis!
A eto go i saita:

http://www.smscountry.com

!!!! ENJOY !!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано13.09.03 20:34



Da se nadiavame 4e silno reklamiranata usluga na Globul za promiana na firmenata politika i puskane na web2sms ( pri tova bezplaten ) niama da izleze porednia blyf ot strana na Gyrcite!!! Dano da niama ograni4enia i da sa naistina bezplatni tezi sms-i! Da ne stane rabotata kato uslugata email2sms :)))
Dano da moje vseki da se registrira bez da ima aktivacia na telefon i tem podobni gluposti! Ako napraviat tova - EVALA im pravia!!! Zashtoto drugoto e prostotia! No....... ostava edno goliamo NO !!!!! Neka pyrvo pusnat pyk togava da vidim! A az shte prodylja da si polzvam saitovete koito sym poso4il tuk v tazi tema ne zaradi drugo, ami za6toto ima dosta dobri ekstri v tiah! Kato naprimer izbor na podatelia, pylen broi na simvolite ( 160 ) i drugi takiva drebni na pryv pogled ne6ta! Dano Gyrcite tozi pyt da ne se izlojat!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано14.09.03 01:09



Активиране/Деактивиране е небходимо да има, защото не всеки желае да получава (нежелани) съобщения.

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано19.09.03 17:21



Za jalost ve4e saita na www.smscountry.com ne raboti!!! I tova e ot dnes: 19.09.2003 !!!! Ne znam na kakvo se dylji no se nadiavam da ne e ot mnogoto registracii ot Bylgaria!!! Nedeite da se prezapasiavate s registracii zashtoto poniakoga stava taka

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано20.09.03 17:28



Eto 4e dnes 20.09.2003 pak zaraboti saita na www.smscountry.com !!!
Iavno sa pravili profilaktika sa imali problemi!

ENJOY!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор Penta® (Интелегент)
Публикувано20.09.03 17:42



Явно е било за кратко защото на мен пак ми се отваря сайта www.net4domains.com

-----------
На света най-обичам хубави жени и БТК


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Penta®]  
Автор vip4o ()
Публикувано20.09.03 21:59



Ne znam no pri mene si varvi dobre! daje dnes sa dosta byrzi s dostavkata! Ako si s proxy server saveta mi e da si refreshnesh saita! Az go otvariam! Uspeh!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано25.09.03 10:55



Takaaaaa!!! Dokato gyr4oliata se setiat i pusnat novia si sait az shte vi dam o6te edna programka koiato mojete da si svalite ot tuk:

http://www.downlinx.com/download.asp?ProgID=41858

ili ot tuk:

http://www.xs4all.nl/~franckey/franckey/software/download/smssend.zip

sled kato si ia svalite i startirate shte vidite edin super udoben interfeis! Predi da izpratite sms oba4e otivate v "settings" na program4eto i si pravite registracia v saita na ORACLE !!! Tam spokoino mojete da davate napylno neviarna informacia! Za login se polzva e-maila koito regvate , no toi moje da e nevaliden zashtoto tam ne se izprashta nishto pri samata registracia! Sled kato se registrirate si zapisvate username i pass v program4eto i prashtate po 5 sms-a na registracia v ORACLE!!! Program4eto izprashta sms i na Globul i na M-tel i mai v cial sviat!!! Sms-ite idvat ot edin nomer koito e ili kanadski ili amerikanski i idvan bukvalno na sekundata!!!
Sled kato si iz4erpite kvotata ot 5 sms-a na registracia si pravite nova registracia i pak si zapisvate dannite ot novata registracia v program4eto i prashtate o6te 5 sms-a!!! I taka vinagi!!!

ENJOY !!!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано29.09.03 11:05



Eto o6te edno miasto za sms do Globul:

http://www.abctext.com/user/register.aspx

triabva da se registrirate i da si aktivirate telefona i polu4avate pravo da izpratite 5 sms-a! Lo6oto e 4e ne mojete da si pravite mnogo registracii a samo edna! No vse pak e neshto predvid tova 4e ve4e minaha 2 sedmici ot publikaciata v Standart 4e ot Globul 6te pusnat web2sms gateway!
Enjoy!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: clickatell]  
Автор ng (teacher)
Публикувано30.09.03 21:21



не и clickatell, ако обичаш! Това е платен сайт и след 5 trial sms-та няма повече!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: ng]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 09:57



Tova deto go tvyrdish za Clickatell sa pylni gluposti! Mojesh da se registrirvash mnogokratno i ako znaesh kak shte polu4avash po 10 a ne po 5 kredita na registracia!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 15:56



Vip4o stiga razprostraniava sitove za sms-globul mi sedni mi napishi edin sms i na mene :PPpppp....



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: aruba_man]  
Автор vip4o ()
Публикувано01.10.03 17:46



Mi da ti napisha!!! :))) 6to da ne ti napisha
Ama se 4udia dali shte go polu4ish!!!!! Ne znam na svoboda li si ili ne!!!
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано02.10.03 13:43



Ami kakvo da Vi kaja!!! Ei ma na - pak! I dokato ot Globul se setiat da pusnat freesms ot saita si az 6te vi dam o6te edin sait koito otkrih dnes - 02.10.2003 !

http://sms.aemail4u.com/

Kato se registrirash dava po 5 kredita ! 1 sms = 1 kredit! Do 120 simvola bez reklami! Pri registraciata si mojete da podavate greshna informacia za vsi4ko! :)
Ne iziskava nikakvo potvarjdenie- nito na telefona nito na e-maila! Sled kato se registrirate vednaga sistemata vi logva i mojete da izpra6tate sms-i !

!!!ENJOY!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано02.10.03 20:45



Sajaliavam mnogo , no 6te napravia edna korekciika kym poslednoto si mnenie!
Kazah 4e mojete da podavate izcialo greshna informacia v tozi sait:

http://sms.aemail4u.com/

Oba4e ne znam poradi kakva pri4ina (moje bi niakoi ot vas sa prekalili s registraciite) ot tozi sait ve4e slojiha aktivacia na E-mail sdresa vi! T.e. vsi4ko se zapazva - pak polu4avate po 5 sms-a na registracia no ve4e parolata vi se izprashta na poso4enia e-mail adres pri registraciata vi! Tova e!
ENJOY!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторnomatter (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 15:10



Ами от днес 6.10.2003 трябваше да тръгне .... сега е 15.15, още няма нищо..



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: nomatter]  
Автор cluster_bg (m@ni@c)
Публикувано06.10.03 19:06



А сега е 19:06 и верно нема нищо - от половин час се мъча, ама верно НИЩО!!! И помен няма от сайта им :)
Което ме навява на мисълта, че се готви нещо...



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано20.10.03 09:18



Vipcho. наскоро прочетох всички мнения и стигнах до един извод:
има много сайтове през които се изпращат смс-и, но всичките използват sms gateway.. аз имам много бърз интернет, нисък пинг и горе-долу силна машина. не може ли и ние да си направим смс gateway?

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: ^Kj^TRN]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано20.10.03 21:10



Само едно споразуменийце с Глобул да си менкате smsчета и готов

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: ^Kj^TRN]  
Автор vip4o ()
Публикувано21.10.03 10:04



Радвам се че си успял да прочетеш всичките мнения! Защото те не са едно или две все пак! Разбира се че всички сайтове използват смс гетауей!!! Няма и как по друг начин поне според мен Поддържам идеята ти за такъв гетауей обаче ми е чудно как може да се осъществи Защото трябва да е добър, бърз и същевременно с това да бъде и безплатен защото надали някой ще се навие да си плаща за това! Иначе ако е платено е много лесно и аз за 1-2 дена също мога да пусна такъв сайт
Затова и направих тази толкова четена и посещавана тема! За да се сетят хората от Глобул че безплатен web2sms има в цял свят!!! Дори и в такива страни като НИГЕРИЯ, ЛИБИЯ, ВИЕТНАМ, КАТАР, АЛБАНИЯ и мнооооого други!!!
Да разберът че въпреки че те не са пуснали тази услуга, начин да се изпраща смс през интернет ИМА !!!!! И този начин е толкова сигурен колкото да изпратиш смс от телефона си!!! Че понякога дори и по-сигурен!!! И понеже това е отговор на твоето запитване, в следващото си мнение ще предложа един нов сайт - без регистрации, но мисля че има ограничения в бройката на изпратените смс-и от даден IP - адрес!!! Не съм го доуглеждал сериозно, но си мисля че е така!!! Това е засега от мен! Ако имаш някакви идеи или смяташ че не съм те разбрал правилно можеш да се свържеш с мен по телефона ( дал съм го в едно от по-горните си мнения) ! Можеш и по ICQ на номер 91813674 !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Нов сайт!!! Без регистрации :)нови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано21.10.03 10:18



Ето сега ще кажа и за новия сайт който открих и който е без регистрации, но има някакво ограничение в броя на изпратените съобщения!!! Предполагам че не можете да пращате повече от 4 смс-а от един и същ IP-адрес!!! Може обаче да се заобиколи и това, но засега няма да ви кажа как и то не от егоизъм, а само от съображения за сигурност! Защото има хора които прекаляват ( правят нещо като spam )!!! Поради тази причина от www.a1.net изключиха от списъка си България!!! Макар че пак има възможност да се изпращат смс-и от там и до Глобул и до М-тел ! Но стига съм приказвал че ще взема да ви омръзна Ето го и сайта:



!!! ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Нов сайт!!! Без регистрации :)нови [re: vip4o]  
Автор klamer (любопитен)
Публикувано22.10.03 13:17



Безмислено. Сега за 1-ви път посетих сайта и вече ми показва че съм изразходил лимита.



Тема Re: Нов сайт!!! Без регистрации :)нови [re: klamer]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано22.10.03 22:49



явно просто минаваш през gateway...

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано23.10.03 16:21



Безплатен обяд няма, както често се употребява.
Помислете малко.

За да прашиш sms от интернет до някой GSM телефон то:
1. оператора си има сайт и от него си праща събщения до абоната си (оператора си плаща)
2. някой си сайт да го изпрати до оператора, а той до абоната си - нужно е спорузумения (кой палща ? - собственика на сайта)
3. някой си сайт да го изптари до друг оператор, който има sms roaming споразумение с оператора на абоната(получател).

Все някой плаща, а тези с "безплатните" за да тестваш и да си купиш Засега намираш "пропуски" и хайде още N на брой тестови съобщения

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Чo :)]  
Автор klamer (любопитен)
Публикувано23.10.03 19:42



Това не е оправдание една услуга да не съществува като такава. Не всичко е толкова скъпо. Винаги ще се намерят рекламодатели които да покрият разходите и на оператора и на ... собственика на сайта.
Защо трябва клиентите да плащаме .... в случая говоря за осакатената услуга mail2sms. Става дума за допълнителни (безмислени) разходи, които не оставят добдо чувство нали ?
Но хайде да не даваме безплатни маркетингови съвети на оператора ... оператор. Нали знаете какво е оператор на биологични единици



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: klamer]  
Автор vip4o ()
Публикувано23.10.03 20:16



Много правилно мнение!!!! Рекламата е голяма работа!!! А от реклама НИКОГА не може да се загуби!!!!!!!!!!!!! Може само да се спечели!!!!!!!!!!! Нямам намерение сега да уча "простосмъртните" що е това РЕКЛАМЕН ПАЗАР!!!!!!!
Има много видове реклама!!!!!!! Има и такава която не е предназна4ена за печалба!!! А само за присъствие - за опознаване - за представителност!!!! ЕВАЛА в това отношение на М-тел!!! Напоследък ни заливат точно с такива реклами, които имат само за цел - НАПОМНЯНЕТО кой е ПО_СИЛНИЯТ оператор в момента! Време е от страна на Глобул да се замислят по този въпрос !!! Нямам какво пове4е да кажа по този въпрос!!! Най-малкото е ГРОЗНО по този начин да се подиграват с клиентите си!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано23.10.03 20:21



Mejdu drugoto SMS-ite prez WaterByte.net ne raboteha za izvestno vreme, no sega otnovo rabotiat i pristigat dosta burzo. Kogato prashtam vecher kum 21:00 chasa stigat za 2-3 min., a kogato pratia sutrinta kum 12:00 pristigat za okolo 10-15 min.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: ohluva]  
Авторwebmastera (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 00:34



Еееее тва е супер :) Приситигат веднага :) Не мога да престана да се кефя :). А преди беше спряло. Сега ако някои каже и някои сайт с безплатни картинки и полифонични мелодиики :)



Тема Още един сайт с 20 кредита :)нови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано25.10.03 17:08



Ето още един сайт, който дава 20 кредита след като се регистрирате!



Лошото е че регистрацията може да е само една но и това е нещо
Паролата се изпраща на телефонния номер на който си правите регистрацията! Подател на всеки смс изпратен от вас след като се регистрирате е един сингапурски номер

!!! ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: webmastera]  
АвторAlcatel (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 22:32



alcafan.nm.ru



Тема Re: Нов сайт!!! Без регистрации :)нови [re: vip4o]  
Авторsdsd (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 22:32



mi s proxy be!



Тема въпроснови [re: vip4o]  
Автор moonlady (scorpio fan)
Публикувано02.11.03 17:24



не изпраща код на телефона, а парола в мейла.

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Още 2 сайта но....нови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано16.11.03 11:05



Ето още 2 сайта за смс до Глобул:




Лошото е че според мен и от двата сайта не могат да се правят по много регистрации и че на регистрация можеш да изпратиш само по 2 смс-а! Ако някой открие начин как да се правят по много регистрации нека да го сподели! Ще има много доволни хора смятам!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема 20 sms-aнови [re: vip4o]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано16.11.03 22:32



www.2sms.com
Prashta polovinata kod na telefona i drugata na e-maila!!!
Prashta na sekundata!Po barz e i ot a1.net



Тема Re: 20 sms-aнови [re: aruba_man]  
Автор vip4o ()
Публикувано16.11.03 23:24



Dopredi mesec ne pra6ta6e na Globul? Sega kak e? Izprobva li go ? Ako ve4e ba4ka shte e super za6toto tam mai mojeha da se praviat pove4ko registracii!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: 20 sms-aнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано17.11.03 00:01



Toku shto proverih saita i triabva da vi kaja 4e ARUBA MEN e napylno prav! Saita si ba4ka i to razkoshno byrzo i ka4estveno! Sega ostana da se setia i kak stoeshe vaprosa s pove4koto registracii! Niamam mnogo vreme oba4e i moje da se pozabavia! Taka, 4e ako niakoi me izprevari - tuka e miastoto da spodeli!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема do vip4oнови [re: vip4o]  
Автор invisible^ (невидим)
Публикувано23.11.03 13:42



znaesh li nqkoi rabotesht site bez limiti na izprashtanite sms



Тема Re: do vip4oнови [re: invisible^]  
Автор vip4o ()
Публикувано23.11.03 13:48



Знаех точно 3 такива сайтове но за съжаление и трите спряха да работят засега! Ако има нещо ново, ще го споделя тук! Засега единственото нещо за което се сещам и е без регистрация е гетауея на sms.waterbyte.net !
Sorry!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: do vip4oнови [re: vip4o]  
Автор invisible^ (невидим)
Публикувано23.11.03 13:58



breiii,ti si basi i byrzaka.blagodarq.da ne poluchavash sms kato ima novo mnenie v temata :)))
a bi li mi obqsnil za kakvo stava vypros za tozi gateway



Тема Re: do vip4oнови [re: invisible^]  
Автор vip4o ()
Публикувано23.11.03 14:05



Да - получавам смс
Вече съм обяснил как се използва този гетауей!!! Разгледай внимателно всички мнения в тази тема и ще разбереш! Много подробно съм описал как стоят нещата! Лошото е само че понякога съобщенията се забавят доста!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторCornholio (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 10:49



http://www.fun-gsm.com/sms/smsGlobul.html

Незнам може да сте го давалали този сайт.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Cornholio]  
Автор vip4o ()
Публикувано05.12.03 11:12



Dokolkoto znam ot tozi sait se izprashtat sms-i kym Globul 4rez tiahnata usluga email2sms koeto e bezmisleno zashtoto za da si pro4etesh sms-a triabva da otgovorish! Ako ima promiana oba4e i ve4e ne e taka 6te se radvam niakoi da spodeli!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Cornholio]  
Авторchecho-gay (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 20:21



Bassi i shmatkata e toia Cornholio !!!!Za kvo mi e sait det prashta e-mail2sms???
Ako iskam da prashtam meil2sms moga i ot maila direktno



Тема O6te 2 saita :)))нови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано07.12.03 15:01



Eto o6te 2saita za sms do globul:

- dava 4 sms-a pri registracia ( mnogo registracii )


- dava po 2 sms-a na registracia i pak mogat da se praviat mnogo registracii.

I ne zabraviaite da me potyrsite ako ako iskate da si skliu4ite zastrahovka GRAJDANSKA OTGOVORNOST kym BULSTRAD i da se sdobiete po tozi na4in s napylno bezplaten paket "PRIMA" + 10 lv. vreme za razgovori i o6te 5 lv. otstypka ot cenata pri pyrvoto prezarejdane! Mojete da me otkriete na telefon 0887324233
Stava vapros za jelaeshtite ot gr. VARNA , tyi kato az sym ot tozi grad!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Още един сайт!!!нови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано09.12.03 22:21



Ето и поредния сайт с 5 смс-а:

http://www.wordoftext.co.uk/asp/logon.asp

!!! Enjoy !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Още един сайт с 20 кредита :)нови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 16:13



Един от най-бързите сайтове за изпращане ! Много як ! Ама защо на мен ми дава само по 5 кредита на регистрация ? Къде бъркам ?



Тема PREDLOVENIJCEнови [re: vip4o]  
Авторecm (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 16:51



HI,
TOWA KOETO SI NAPRAWIL E MNOG QKO I POLEZNO.
ZASHTO NE SYBERESH WSI4KO OTKRITO OT TEB DO SEGA I NE GO POSTNESH NA EDNO KATO GI KLASICIFICIRASH PO TWOE MNENIE. TAKA SHTE E PO LESNO I ZA NOWODOSHLITE WYW FORUMA... 10XXX IN ADV....



Тема Re: Още един сайт с 20 кредита :)нови [re: andi]  
Автор vip4o ()
Публикувано13.12.03 18:15



Никъде не бъркаш ! :(((
Просто около 10-ина дена след постинга ми тук, кредитите бяха намалени от 20 на 5 Вероятно регистрациите от Българска страна са се увеличили многократно и администраторите са намалили бройката на кредитите

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: PREDLOVENIJCEнови [re: ecm]  
Автор vip4o ()
Публикувано13.12.03 18:19



Знам че ви е трудно да се справяте, но всичко е въпрос на време!!! Както и вие нямате време да прочетете и разгледате всичко, така и аз нямам необходимото време да го класифицирам на едно място! Но все пак съм сигурен че около 70 % от тези сайтове които са опоменати работят! Така,че всеки може да си ги подреди сам след като веднъж ги е разгледал

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Още един сайт с 20 кредита :)нови [re: vip4o]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 23:04



Predi malko se regnah v saita s nemski nomer!!!!
Pak 5 kredita mi dava!!!Ne e ot bulgarskite nomera



Тема 10 sms-a!!!нови [re: vip4o]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 20:35



Edin mnogo interesen nachin za prashtane na sms!!!:-)))Az pone za parvi put sreshtam takuv!Dava po 10 sms na regiistracia!Tribva vi validen e-mail adres i gsm nomer!Znachi,prashta se e-mail na slednia adres: register@LiquidDrop.com
V poleto Subject(Относно) pishete nomera si v mejdunaroden format!
Naprimer +35998xxxxxx Nishto drugo!I send-vate e-maila!!!
Sled niakolko sekundi shte poluchite kod na gsm-a!
Otivate na slednia link: https://www.liquiddrop.com/login/login.php (Poluchavate go i na e-maila) i triabva samo da se lognete vednuj s parolata v Personal login!!!!I poveche moje da ne vlizate v saita!Sms-ite se prashtat ot e-maila koito ste registrirali,po sashtia nachin kakto s gateway-a na waterbyte!
V Poleto To:(До:) pishete +35998xxxxxx@liquiddrop.com
Sms-a se poluchava v ramkite na 5-10 sekundi ot nomer +447763919091
Moia account e v hotmail.com(Za bg poshtite ne znam,моje i da zabaviat)
V kraia na sms-a pishe i e-mail adresut na podatelia!
Edinstveniat nedostatuk e,che v broia na simvolite vliza i vashia e-mail adres!T.e.,ako pratite sms sus 150 simbola s e-mail adresut vi shte nadvishi 160-te i shte vi otchete,che ste pratili 2 sms-a!No niama kak!
I statusa na sms-a se prashta na e-maila!V Kolko chasa e praten i v kolko e poluchen!Po GMT,t.e. s 2 chasa nazad ot vremeto v Bg!!!Tova e..

ENJOY,kakto kazva moia priatel vip4o



Тема Re: 10 sms-a!!!нови [re: aruba_man]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано15.12.03 23:40



ето аз пак ще направя обзор на работещите и неработещите сайтове от последното ми посещение:
http://sms.wearab.net/activate.php?fromSignup=1&mob=35998XXXX - не им работи активацията или не към Глобул, или е доста бавна - не върши работа
http://www.smartnote.ie//authenticateForm.php -тези същото
http://www.wordoftext.co.uk/ - доста бърз
https://www.yespinoy.com/ - доста бърз и глупав сайт..( не ти трябва нито верен маил нито телефон)
liquiddrop.com - доста бърз

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема ALL SITES TOGETHER!!!нови [re: vip4o]  
Авторecm (Нерегистриран)
Публикувано25.12.03 15:18



10xxx to all !!!!!!

01. www.smssitesi.com - turski sait, ot v4era 18.05.03 go izpolzvat i ot smsbg.net
02. www.web2sms.gr - grycki sait, koito znae grycki shte mu e dobre
03. www.textforce.net - 3 sms super sait!!! Polzvam go ot godina!!!
04. www.clickatell.com - (http://www.clickatell.com/downloads/FTP_API_Spec_v2.pdf)
05. www.textbynumbers.com
06. www.ipipi.com
07. www.flex7.com
08. www.smsact.com
09. www.sms.search.ch
10. www.a1.net
11. www.groupsms.gr
12. http://66.149.188.112/test-jsp/index.jsp
13. www.smsgui.com/index.php
14. www.fun-gsm.com/sms/smsGlobul.html
www.ericssont66m.street.bg ???????????
15. www.mufa.de
16. www.ksasms.com/indilogincombo.asp
17. https://secure.swissmail.org/Generalmail/Swissmail/Registration/Registration.asp
18. www.spidersms.co.uk/
19. http://smspro.search.ch/
20. www.sendsms.biz/login.php
21. www.daybyday.de/dbdmedia/htdocs/index.html
22. www.smsxchange.com/main/default.asp
23. www.send-a-text.co.uk/login/index.cfm
24. www.textout.net/uk/
25. www.waterbyte.net
26. www.itl-gs.com
27. www.tykbg.com/sms/globul.html
28. http://smspro.search.ch/
29. www.smscountry.com ??????????
30. www.abctext.com/user/register.aspx
31. http://sms.aemail4u.com/
32. www.tourismhotline.com/sms/send-sms.php
33. www.cafan.nm.ru
34. www.mobilenet.com.sg/home.asp
35. http://sms.wearab.net/
36. www.smartnote.ie/index.php
37. www.2sms.com
38. www.YESPinoy.com
39. http://crazyalert.com:9090/store/wsms/index.jsp;jsessionid=aZekJpOan0rh
40. www.wordoftext.co.uk/asp/logon.asp


thats all folks! until now...
Marry Christmas and Happy New Year



Тема 2 sms-a na denнови [re: ecm]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано25.12.03 15:29



www.sms.ac
dava po 2 sms-a na den v produljenie na edin mesec!Zasega prashta samo na kod 099!!!No sled tova moje pak da se prashta,kato slojite vashi snimki,vkluchite se v niakoi klub i t.n.Nujen e veren telefon....



Тема Re: ALL SITES TOGETHER!!!нови [re: ecm]  
Автор vip4o ()
Публикувано26.12.03 02:15



Благодаря ти за това че си ги извадил по този начин!!!
Вече не всички работят но по този начин е много по-лесно обхождането им!!!
Просто не разполагам с необходимото време да го направя , но заместването от твоя страна е достойно!!!

ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА КОЛЕДА И НА ТЕБ!!!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Така е по-лесно :)нови [re: vip4o]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано26.12.03 17:23



01.

- turski sait, ot v4era 18.05.03 go izpolzvat i ot smsbg.net
02. - grycki sait, koito znae grycki shte mu e dobre
03. - 3 sms super sait!!! Polzvam go ot godina!!!
04. - ( )
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14. *******
???????????
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29. ??????????
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Nikam на 26.12.03 17:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от Nikam на 26.12.03 17:30.



Тема Re: Така е по-лесно :)нови [re: Nikam]  
Автор Penta® (Интелегент)
Публикувано03.01.04 22:33



Аз ли греша или @sms.waterbyte.net наистина не работи напоследък?

-----------
One Ring to rule them all - The Optical Ring Of БТК


Тема Re: Така е по-лесно :)нови [re: Penta®]  
Автор vip4o ()
Публикувано03.01.04 23:48



Не грешиш!!! Наистина са го спрели и не знам за какво време е спрян!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Така е по-лесно :)нови [re: Penta®]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано03.01.04 23:50



xaxaxa...Napravo ban na vsichko,det zavurshva s .bg
parvo beshe a1,posle ipipi,sega waterbyte!!!!Suvsem skoro nishto niama da ostane det bachka!!!Chudno mi e textforce dokoga shte izdurji?!!!



Тема Re: Така е по-лесно :)нови [re: vip4o]  
Авторfb (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 00:48



Просто не им работи gate-а на waterbyte, не са резнали никого.
Ама закъснение за SMS = 2 часа... не мерси... и 10 мин. закъснение е много.



Тема Re: Така е по-лесно :)нови [re: aruba_man]  
Автор ^Kj^TRN (Surecom)
Публикувано05.01.04 19:31



аз вече имам user kingofjockeys28 в yespinoy.com и съм адски доволен!!!

The Real Net - The Real Internet Provider



Тема TextFoceнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 12:23



Не знам дали сте забелязали ,но има малка промяна във формирането на паролата при регистрация ! Ако се регистрирате напр : на 02.01.2004 и си изберете username : abcdef то паролата ще е :02EF01AB !Разликата от преди е , че се пишат главни букви в password ! Успех !



Тема Re: TextFoceнови [re: andi]  
Автор vip4o ()
Публикувано06.01.04 12:46



Според мене не е задължително защото при мене става и с малки букви!
Но все пак ако при някой не става с малки нека пробва и с големи

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: TextFoceнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 13:04



Днес си направих три регистрации и едната не ще да тръгне с малки букви ! С другите става ! Може и аз нещо да съм объркал ! Я кажи измисли ли начин за повече регистрации на сингапурския MobileNet Technologies ?



Тема Re: TextFoceнови [re: andi]  
Автор vip4o ()
Публикувано06.01.04 13:23



За съжаление НЕ!!!
Мини в ICQ - 91813674

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема FREE SMS Globulнови [re: andi]  
Авторmoto (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 02:34



Az ot dosta vreme pra6tah s clickatel.com no ot skoro SMS-ite ne se polu4avat.
Kazete nqkoj sait v kojto nqma ograni4enie za broq izprateni SMS-i za denq ili e pove4e.:))
Az polzvam nqkolko ot foruma no po 2-3 SMS na den.



Тема dajte edin rabote6 kojto..нови [re: vip4o]  
Авторhanse (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 07:33



kazete edin sait ot kojda da pra6tam SMS,no da ne se registriram vseki pat za da pratq SMS ili pone kazete koi sa naj dobrite saitove za SMS-i?



Тема Re: dajte edin rabote6 kojto..нови [re: hanse]  
Автор vip4o ()
Публикувано08.01.04 17:36



Ето някой от сайтовете които работят за Глобул ( все още )

- по 5 на рег.
- по 1 на рег,
- по 5 на рег.
- по 3 на рег. ( несигурен сайт )
- по 1 на рег.
- по няколко на рег.
- по 1 на рег. ( много регистрации наведнъж )
- по 3 на рег. ( най-готиния сайт )
- по 2 на рег.
- по 2 на рег.
- по 5 на рег.
- по 5 на рег.
- по 5 на рег.
- мисля че по 3
- нов сайт
- нов сайт
- по 5 на рег.
- по 1 на рег.
- не знам по колко дава на регистрация
- дава по 3 смс-а на ден в продължение на една седмица!!!

В повечето сайтове можете да си правите по много регистрации!
В някой от сайтовете само по една регистрация на даден ГСМ номер!!!
Има и още сайтове но засега стига Ами така де! Потърсете малко и вие! Стига с това наготово!
Само ме е яд много че вече тотално спряха да обслужват България! Айде стига толкова от мене че пак се поолях!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 21:29







Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: andi]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 21:08



Tova naistina e VURHA!Nai-posle site bez ogranichenia,dulgi SMS,flash SMS,niama registrazia i prasta v cial sviat!



Тема SMS Globulнови [re: dudulia]  
Авторmoto (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 22:32



http://www.infan.ru/send/ ima pak ograni4enie,pretih dnes nqkolko i ve4e ne moga da pra6tam.Nqkoj znae li kolko to4no moze da se pra6ta.



Тема Re: SMS Globulнови [re: moto]  
Автор vip4o ()
Публикувано14.01.04 00:23



Мисля че до 15 единични ( до 160 ) символа на денонощие до един и същ номер!!!
До 300 символа се брои за 2 смс-а ! Но пак не съм много сигурен! Ако се регистрираш в сайта , като изпращаш смс ти прави запис на смс-а и така можеш да разбереш точната бройка!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: SMS Globulнови [re: moto]  
Авторevg (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 00:46



10 sms-a na denonoshtie ot tvoeto pc. za pove4e go smeni na drugo miasto i s drug IP adres.pak shte imash 10 sms da pratish!



Тема Re:??????????нови [re: moto]  
Авторecm (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 22:17



Для данного оператора достигнут лимит SMS-сообщений в сутки!
izpiswa mi towa syobshtenie. nqkoj znae li kakwo zna4i i "KYDE SBYRKAHME?"
10XXX IN ADV.....



Тема Re:??????????нови [re: ecm]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 09:50



Сайта има някой ограничения ! Максимален брой нормални SMS - 15 -отчита ги по IP адрес ! SMS към един номер - 3 ! SMS към един оператор 10 ! Поне аз това установих , ако бъркам някъде - поправете ме !



Тема Re:??????????нови [re: andi]  
АвторDudulia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 02:53



Az stignah do izvoda,che ima niakakav dneven limit.SOven,che ogranichava prastaniata ot edno IP ima i limit.Kolko e goliam ne moga da kaja s tochnost,no sutrin nikoga ne sam imal problem s prastaneto,dokato vecher......Primerno v Germany ima site-s,koito imat limit ot 10 000 SMS na den i pri dostigane ne moje da se izprastat poveche SMS i sled 12h otnovo moje.Tova moga da kaja za sega.I Poneje v po-gornite komentari kakvo oznachavashe niakakvo si tam izrechenie an ruski,tova e tochno ,che e dostignat limita za denia.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторdonkey (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 16:31



http://www34.brinkster.com/cebg/main.asp
triabva da si aktivirash email to sms: izprati open na 1552; ne seprashta obraten sms s Y za da se pro4ete sms-a. polu4avate li ottuk?



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: donkey]  
Авторbyba (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 12:56



Super:) Stava POlu4ih go vednaga:) Nishto 4e s malko stranen tekst no vse pak osnovnoto suobshtenie se 4ete :)



Тема Re: dajte edin rabote6 kojto..нови [re: vip4o]  
Автор foggy (чезнещ)
Публикувано03.02.04 12:00



Момче, ако раздаваха награди за полезна информация в дира, аз с две ръце и четири крака бих гласувал за теб за награда екскурзия до екзотичните морета за 2 седмици за двама... Това се казва хубава работа и добра информация...



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: andi]  
Автор foggy (чезнещ)
Публикувано03.02.04 12:05



не е лошо все пак - 300+300 символа са почти или един цял мейл! освен ако не искаме чат... но този адрес ми хареса - има си екстри - бумкаш на кирилица, получаваш напълно грамотно на латиница...



Тема Re: dajte edin rabote6 kojto..нови [re: foggy]  
Автор vip4o ()
Публикувано03.02.04 13:18



Виж, това е добра идея
Не се бях замислял по въпроса с наградите
Ама нямам нищо напротив де , кой бяга от награда!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор C_H (новак)
Публикувано03.02.04 14:53



http://infan.ru/send/

не чета редовно но в случай че го няма никаде - до 1 мин смс е получен



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: C_H]  
Автор foggy (чезнещ)
Публикувано04.02.04 14:07



Споменат е... И аз го одобрявам, макар че ограничението е на ден по 2 СМС на един номер, а и до днес на обяд и руснаците го бяха закъсали. Но иначе - не е лошо - както по-горе казах - това са 300+300 символа - сиреч цял емейл... обаче това с тия ЧМУРИ и КАХУРИ и други там е голямо шоу, иначе - да работи, защото го пробвах и към двете мрежи...



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: andi]  
Авторлopдм (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 21:40



мен все ми дава Неверный формат адреса! какво бъркам номера кака го пишете с 00359 или +359



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: лopдм]  
Автор Romulus (отворко)
Публикувано06.02.04 00:11



То там пише как , ама кой да чете ! Без нулите и без плюс - това е !



Тема Един наистина добър сайт!!!нови [re: Romulus]  
АвторDjeramy (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 13:23



Ами айде и аз да дам едно работещо сайтче за есемес-ки до ГлоБул! Незнам дали някой го е писал преди мене ,ако го е писал нищо. Сайта е : www.sms.ac

След регистрация имате право на 2 безплатни смс-а на ден , в продължение на 30 дни. Регистрацията става чрез ГСМ номер,на който получавате активиращ ход. Пращате 30 дена , после хващате някой познат и регеистрирате неговия ГСМ, и пак пращате! И така докато ГлоБул решат да си направят сайт за СМС-и!!!



Тема Re: Един наистина добър сайт!!!нови [re: Djeramy]  
АвторToplofikacia (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 01:18



Bravo mujki mislq 4e toku shto otkri toplata voda:)))))))))))))))))



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторDubai (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 01:21



Veso privet ;)Nishto novo gledam naposledak:(Pozdravi!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Dubai]  
Автор vip4o ()
Публикувано10.02.04 01:48



Ами вече има толкова сайтове за Глобул! Като попривършат пак ще се поразтършувам! Знаеш че го мога това !!! Но сега, все пак:
textforce
bluewin
sms.ac
clickatell
daybyday
smsgui
smspro
u-msg
i t.n. i t.n. i t.n.
не стигат ли толкова!!!! Всичко това бачка идеално!!! Особено textforce!!!!

п.с. - защо толкова рядко се обаждаш бе? Да не си си фанал някоя забрадена мома там


!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Chestito...нови [re: vip4o]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 23:36



Chestito na vsichki textforce useri!!!
Umria veche dalaverata!!!Kraino vreme beshe!Te pak kusno se usetiha!!!!
Davai vip4o,vreme e za novi saitove s mnogo registracii!!!



Тема Tozi ne mi e dal greshka dosega!нови [re: vip4o]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 18:58



Bez greska dosega!





Тема Re: Tozi ne mi e dal greshka dosega!нови [re: Pepo]  
АвторSendsmsNever (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 05:57



Abe pi4 ti ot nebeto li padash?Ia vij tuka 3254326423 choveka sa si ispali pisaneto po tazi tema...to ako beshe ot nqkakav free sait da stavashe shtiahme da go slojim kato zaglavie na tema i samo za nego da si prikazvame...Petko bre 4eti...Petko ne 4ete...:)



Тема 5 sms-aнови [re: SendsmsNever]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 20:43



http://www.smspop.com/



Тема Re: 5 sms-aнови [re: aruba_man]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 12:11



5 sms-a na registacia li sa ili na den?



Тема Re: 5 sms-aнови [re: bobo]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 12:20



napravih proverka: 5 na email ili nomerdava samo!



Тема Re: 5 sms-aнови [re: bobo]  
Авторaruba_man (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 16:16



Na nomer



Тема За TextForceнови [re: vip4o]  
Автор PeterPaп (стар познайник)
Публикувано10.03.04 18:42



Сайтът си работи, единствената промяна е, че трябва да се даде валиден e-mail адрес, на който се получава паролата. Съвсем елементарно, обаче, може да се използва един и същ e-mail при всяка регистрация...



Тема Re: За TextForceнови [re: PeterPaп]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано10.03.04 19:57



Хубаво, но защо не казваш че за да си правиш регистрации на един и същ
и-мейл трябва първо да влезеш в първата си регистрация и от там да си смениш мейла в полето на: "Your account" с измислен мейл! Едва след това можеш да си направиш регистрация на същата поща!!!
За в бъдеще като казваш нещо, обяснявай как става!!! Все пак тази тема тук е за да помага а не за да задава въпроси!!! Айде със здраве!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: За TextForceнови [re: vip4o]  
Авторporno (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 11:47



raboti i ne e spiral da raboti samo deto e malko igrachka da smenqsh e-maila i posle da chakash da polu4ish pass i t.n. osobeno ako net=a ti e b0za :)



Тема Re: За TextForceнови [re: porno]  
АвторRlOT (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 22:18



Не знам що ама на мен вече нещо не ми се отваря



Тема Re: За TextForceнови [re: RlOT]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано22.03.04 23:24



Не знам къде е проблема при тебе, но при мен си върви нормално!!! Адреса е:



Пробвай пак

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: За TextForceнови [re: vip4o]  
Автор PeterPaп (стар познайник)
Публикувано23.03.04 16:24



Обаче вече дава по 2 безплатни SMS-а на регистрация



Тема Re: За TextForceнови [re: PeterPaп]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.03.04 00:13



Току що си направих регистрация в TEXTFORCE и отново ми даде 3 кредита!
Не знам къде бъркаш или защо си се заблудил! Сайта продължава да работи PERFECT!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема oshte edin siteнови [re: fb]  
АвторThe_CooLmAn (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 15:22



www.SMS.ac ...mislia che varshi idealna rabota ot mesec go izpolzvam



Тема Re: oshte edin siteнови [re: The_CooLmAn]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано04.04.04 18:55



Само по 8 безплатни кредита, което прави 4 СМСа за 24 часа.
Малко е!

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: oshte edin siteнови [re: Bиливap]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 21:04



Само по два СМС-а дневно, нищо че уж обявените кредити са 8...:(((
И освен това след един месец ми дава съобщение, че изтекъл срока, в който мога да пращам Фри СМС, деазнам защо...



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано07.04.04 23:37



Значи отдавна не бях писал за нов сайт за смс до Глобул, но не се сдържах и ще ви напиша един чрез който ще можете да изпращате по 10 смс-а на ден!



Значи след като се регистрирате, като изпращате смс пишете номера във формат 0035998хххххх или 0035999хххххх !

Много мислих преди да пусна този сайт, така, че внимавайте с регистрациите да не плачете после, че са го спрели тези или онези!!!
Айде ENJOY дет му съ викъ

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор Диaнa (Полуиндианка)
Публикувано08.04.04 00:08



Евалла, машалла, аферим!


Manuel Agujetas

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторlrlandia (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 15:08



Shte go sprem ei sega kato ni floodnat kum Bulgaria:)) ...btw proverih samo v Germany go znaiat tozi sait che e free...Navsiakude e izvesten che prashta samo kum Irlandiaa ,a toi kakav hubav bug ima:))Veso i az se 4udih mnogo dali da go vkaram ama ti si jelezen!Evala!Eto oshte edin sait: www.optimumsms.com 5 strashno burzi sms-a na registracia za kudeto i da e(Sorry ako nqkoi go e pisal ve4e )...Pozdravi ot Dubai:)



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: lrlandia]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано09.04.04 16:41



Е ти наистина се загуби вече Дубайски И умната с фустите там, че .......... знае ли човек
Мерси за сайта от името и на тези които ги е страх да постват вече тук!!!
А иначе в Ирландския сайт бъга е доста ........... хубав за всички от Глобул! Айде до NEXT TIME !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 11:34



Hristos Voskresse Veso!4estit praznik i na vsi4ki posetiteli na tozi forum!



Тема NE EBAVA DA ZAREJDAнови [re: vip4o]  
АвторBlue_fen (Нерегистриран)
Публикувано11.04.04 15:08



vip4o tozi sait http://www.tourismshotline.com/sms/send-sms.php ne ebava da zarejda vij dali si go napisal pravilno da ne si propusnal nekva bukva



Тема Re: NE EBAVA DA ZAREJDAнови [re: Blue_fen]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано11.04.04 18:58



Видях че от няколко дена е така!!! Може и да са го спрели!!! Нямам представа! Иначе е правилно написан!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано19.04.04 17:08



Ето още един сайт който успешно изпраща смс до Глобул!



Лошото е че дава само по 1 кредит, но можеш да си правиш неограничени регистрации като ползваш друг е-майл адрес! Паролата ти я изпраща на посочения при регистрацията мейл!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор1185O (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 08:20



Abe ima li nqkakav problem s www.11850.ie ...neshto ne moga da se logna a vsi4ko si e nared principno...v smisal ....user -ok pass ok...ot pc-to li e neshto ili i pri vas e taka...nqkoi da probva pls!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: 1185O]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано22.04.04 10:03



От 2 дена и аз имам същият проблем!
Обаче ако се опиташ да си направиш нова регистрация на друг е-майл става!
Много интересно ми е и на мене! След 2-3 часа обаче ако опиташ да се логнеш и отново се появява проблема! Гадничко

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 10:53



Aha zna4i ne e ot pc-to!Ami kvo da se pravi...hvanaha ni:)))Sledvashtiaaaa:)))Pozdravi Vesoo!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Velin]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано22.04.04 11:54



Мдааа, даже гледам че са направили и промяна в сайта си! Вече май не става с изписване на телефона във формат 00359хххххххх!!! Защо ли ми се струва че в най-скоро време сайта ще спре да работи?!?!?! Даже си мисля че вече е спрял, тъй като вече 10 мин. и още не са ми получили смс-а !!! Даже сега като изпратих до себе си - пак не идва! .................. Оставам за вас изводите!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторdudulia (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 13:29



CHestito!
Veche naistina ne raboti!
Free only for UK and ireland.

Sega otnovo se zapochva goliamoto tursene!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: dudulia]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано22.04.04 14:13



To i predi pisheshe che e samo za Irlandia ama imashe bug...sega go orpaviha...Probvah za Anglia prashta vednaga -normalno kakto si ba4kashe...zna4i krai!Dano izleze neshto drugo interesno!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано23.04.04 19:24



Ето още един сайт откъдето можете да изпращате безплатни смс-и до Глобул!



При регистрацията трябва да посочите верен GSM номер защото там праща код След успешна регистрация ще получите възможност да изпращате 20 смс-а!!! Можете да си свалите и безплатният messenger! Лошото е че засега не съм открил начин да се регистрирвате многократно!!! Ама не съм се и мъчил де

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор2sms (Нерегистриран)
Публикувано26.04.04 10:53



zabelqzah che e napisan mejdu drugoto tozi sait puk e strahoten i dava po 20 sms-a na registracia s delivery report i drugi extri!Dobur e !
Pri registracia triabva da poso4ite mail razli4en ot yahoo,hotmail... iska i nomer !
textservice.2sms.com



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: 2sms]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано03.05.04 23:36



Haide i az da se vklucha tuk. Saita e

. Znachi triabva da si drupnete Messenger-a, koito e 1 kum 1 s Mesenger-Pro na ClickAtell. Sled tova otivate na 10 free credits, pishete username i pass i GSM-a si. I na GSM-a shte poluchite Voucher s koito da si zaredite 10-te bezplatni SMS v Mesenger-a. Obache za sajelenie veche ne mojete da posochite sushtia GSM pri nova registracia. Vip4o, ako ti se zanimava mojesh da potursish dali ima "dupka" niakude v sistemata. Haide, ako po-nagore tozi site e pisan veche, me izvinete.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: dudulia]  
Автор Deemer (НеПуКиСтКа)
Публикувано15.05.04 02:08



Не разбирам бъкел от руски...някой може ли да ми каже как да активирам номера, щото ми изписва ей туй :
На данный номер отправка SMS-сообщений не активирована!
???

sHaDoW



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Deemer]  
Автор PeterPaп (стар познайник)
Публикувано15.05.04 15:11



От телефона си изпращаш SMS на номер +79138977777 с произволен текст (21 ст. с ДДС) и вече ще можеш да приемаш по 3 SMS-а на ден безплатно.
(става дума за infan.ru)



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: PeterPaп]  
Автор Deemer (НеПуКиСтКа)
Публикувано17.05.04 23:32



ъ? хъх..тва никъде го няма... :((

sHaDoW



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор ^Kj^TRN (SE)
Публикувано18.06.04 23:24



за съжаление тази вечер ми се наложи да напиша смс.единственият сайт които успя да го направи беше:



The Real Net - The Real Internet Provider


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор Deemer (___непукист___)
Публикувано21.06.04 01:09



абе този не знам дали е даван вече, но не ми се четат толкова много мнения. ако вече е даван просто модератора да изтирие мнението ми, ако толкова много му пречи :


Лесно е да се оправиш и SMS-ите се получават.




Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Deemer]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 02:39



Toia sait ot 100 godini ne ba4ka:)



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Velin]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано21.06.04 09:30



Бачка, бачка !!!

п.с. - айде бе! ти вече няма ли да си идваш от тоз Дубай

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 08:01



Kak ba4ka be nali iskaraha Bulgaria ot free lista,iavno triabva da pogledna -sorry za pogreshnoto info v takav slu4ai...a ina4e sum si rezerviral bilet za 5 avgust:))pisna mi ve4e...do skoro Veso



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Velin]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано12.07.04 21:43



Открих една руска програмка, която праща sms до Глобул. Почти веднага се получават /около 10 секунди се бави/, има до 200 символа лимит, но ако са повече от 160 не се получават съобщенията. Тествах я със съобщения до моя номер 359899хххххх и се получиха всички.
Свалете си я оттук /165 kb/



малко по-късно видях, че има такава тема, ама няма как да изтрия тази, важното е, че работи и се получават съобщенията

Редактирано от Radis на 12.07.04 21:48.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Radis]  
АвторAз cъм Cънчo... (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 16:21



Вече не бачка нито тази програма, нито https://www.textforce.net
Започна голямото търсене на нови сайтове ):



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Aз cъм Cънчo...]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано18.08.04 19:37



Програмата SMS-GATE бачка безпроблемно! Също така безпроблемно си бачка сайта на:

така че не виждам защо е необходимо да се търсят други сайтове !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор yarko (готин)
Публикувано26.08.04 17:57



Бачка SMS Gate ама грънци. Пращам дава сообщение отправлено и после нищо ...



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: yarko]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано26.08.04 19:37



Ами вече наистина не бачка програмата! Но тогава, като писах предишното си мнение ( виж датата на поста ми ) бачкаше!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема 5 безплатни смс-а .....нови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 17:04



.... за всеки който се регистрира от този линк:

или от тук:




При регистрацията е необходимо да посочите верен е-меил адрес защото на него ще получите код за потвърждение! Организацията на сайта е като на sms.ac но ми се струва доста по-добър! Нарочно пускам темата като нова, за да я прочетат повечко хора! И не на последно място искам да кажа, за да няма после заяждания, че за всеки който се регистрира от горния линк и аз ще получавам по 5 кредита Но няма как иначе! Ако се регистрирате без да сте поканени от някого, няма да получите безплатни кредити! След като кредитите ви свършат отивате на бутона за поканване на ваши познати и приятели ( Refer a friend ) и им пишете е-майлите! След това за всеки регистрирал се от вашата покана и вие и той ще получите по 5 кредита! Това е в общи линии!!! Пожелавам ви успех!



Тема Re: 5 безплатни смс-а .....нови [re: vip4o]  
Автор PeterPaп (стар познайник)
Публикувано04.09.04 01:32



Много добре изглежда сайта
Виждам, че вече около 200 българи са се регистрирали...



Тема Re: 5 безплатни смс-а .....нови [re: PeterPaп]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано04.09.04 14:23



Мдаааа, 200 българи ама не от моят линк Което ме навежда на мисълта че са си мълчали като .........

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: 5 безплатни смс-а .....нови [re: vip4o]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 13:24



не е важно я да съм добре, важното е вуте да е зле!




Тема Re: 5 безплатни смс-а .....нови [re: :)))]  
АвторANONlMNlQ (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 01:18



Naposledak nqmam vau4er,a mi se nalaga ponqkoga spe6no da pratq nqkoi sms do Globul!Probval sam nqkolko saita-za sajalenie,pove4eto ve4e ne rabotqt!Posledno bqh sravnitelno dovolen ot programata SMS Gate!Edinstveniq problem be6e,4e pri modelite na Alcatel(a imenno do takav tel nai-mnogo pra6tah) se izrqzvat na4alnite simvoli ot sms-a i trqbva da se ostavq prazno mqsto vna4aloto!Za sajalenie sega programata ne raboti,no mislq 4e e polezno da spomena,4e naskoro 4etoh v edin drug forum za programata,i tam nqkoi be6e kazal,4e na saita na firmata koqto proizvejda programata e kazano,4e vremenno tq ne raboti,poradi smqna na operatora,ot 4iito nomer se pra6tat sms-ite(mislq,4e be6e Kazahstanski)!Tam bilo obqveno,4e septemvri mesec(toest tozi) programata otnovo 6te zaraboti-saotvetno problema tozi pat ne e v Bulgaria!Da se nadqvame,4e tazi informaciq e naistina vqrna!
A otnosno cellebrum.com iskam da popitam ima li nqkakvo ograni4enie za sms-ite do edin i sa6t nomer,za6toto ot 2 dni imam problem!Pri parviq den mi gi prati vsi4kite kam 6 sms-a!Oba4e onzi den 2 ne sa polu4eni!Dnes sutrinta pratih o6te 2,i do tozi moment-okolo 16 4asa po-kasno sms-ite vse o6te se obrabotvat (Pending)-mislq,4e nqma da se polu4at!Nqkoi znae li kakva e pri4inata???



Тема Re: 5 безплатни смс-а .....нови [re: ANONlMNlQ]  
АвторANONlMNlQ (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 02:58



Toku 6to namerih edna programka-ima dosta priqten i udoben interfeis!4udesni opcii,belejnik s nomerata,smqna na cveta na interfeisa,report,pra6tane na sao6teniq ot PC na PC,PC na GSM i obratno!Testvana s Globul-pra6ta i to na minutata,vra6ta i report!Probvah q i s mtel-sa6to bezotkazno!Registraciqta stava ot samata programa a ne ot saita!Pra6ta koda na gsm nomera vi!Za sajalenie,bezplaten obqd nqma!Pratih to4no 5 sms-a,sled koeto ve4e iska da se zakupuvat krediti!Mislq,4e tova bqha vsi4ki sms-i za tazi registraciq,a ne samo za denq,no 6te iz4akam vse pak da probvam sled 1 den otnovo!Za sega ne mi idva na um kak da se registrira nanovo,osven na drug nomer,makar,4e ne sam probval na sa6tiq,no e blizko do uma,4e nqma da stane!
saita ot koito mojete da izteglite tazi malka i udobna programka e :
http://www.jokes.gr/en/sms/startsms.html?a=f&id=2
do kolkoto razbiram programata e gracka,kazva se smspop no vsi4ko e na angliiski ezik taka,4e nqma da vi e mnogo trudno da se spravite s neq!Ako e bilo pisano ve4e za tazi programa se izvinqvam 4e q povtarqm!Ako namerite na4in za mnogokratna registraciq molq pi6ete!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор femina (различна)
Публикувано19.09.04 00:24



Пращал ли си скоро SMS от SMS-Gate? Защото при мен (и не само) програмата не праща от няколко седмици. Уж изпраща, ама нищо не се получава. А преди си работеше без проблем.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: femina]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано19.09.04 11:50



Програмата SMS-GATE не работи вече!!! Но четох някъде че щели руснаците да я оправят!!! Дано да е скоро!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Нов сайт = 50 безплатни смс-а!нови [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано31.10.04 19:57



Този път ще ви напиша само сайта без да давам никакви напътствия за регистрацията и други неща! Нямам време а и се надявам да се справите!!!



П.С. - Днес е 31.10.2004 г. Нека да видим докога ще издържи сайта,наплива който го чака от България!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторtestor (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 09:58



eto vi rabote6t do globul i mobiltel:





Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: testor]  
АвторGodforalL (Нерегистриран)
Публикувано07.11.04 10:30



A ne e li po-dobre saitovete koito predlagate da ne iziskvat obraten sms za6toto taka e lesno moje i ot vseki e-mail da izprati6 sms do globul, no polu4atelq trqbva da se nabuta
Ako ima nqkoi koito da ne znae kak stava :
izpra6ta se e-mail na +35989xxxxxxx@sms.globul.bg
kudeto "xx....."= nomera na polu4atelq a ograni4enieto sa syob6tenieto e 500 simvola



Тема Нов сайт за смс до Глобул!!!!нови [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано27.01.05 22:26



Може да се регистрирате от



Следващата стъпка е да си активирате телефона разбира се! Според мен после можете да си промените телефона след като се логнете в сайта и пак да се регистрирате!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: GodforalL]  
Автор4at-man (Нерегистриран)
Публикувано06.02.05 22:38



tova s e-maila e malko naburvaciq, za6toto se pla6ta ot polu4atelq...i ne vijdam kakyv e smisyla



Тема Vupros!нови [re: vip4o]  
АвторBunny (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 02:00



Dobre a pri registraciqta v textforce ne6to ne se spravqm! Zaduljitelno li e da populnq do edno vsi4ki prazni poleta? I na 'company' kakvo da pi6a? Za6toto kato ne populnq nqkoe pole ne mi se polu4ava. Ne iskam da si pi6a adresa i telefona! Pls help i blagodarq! ;)



Тема Vupros!нови [re: vip4o]  
АвторBunny (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 02:54



Hei,tva s smszone nqkolko puti go probvah ama vse dava 4e v mometa registraciite ne sa validni i da opitam po-kusno.Opitvam ama...;) Nqkoi da znae kakvo stava? Thanx!



Тема Отговор:нови [re: Bunny]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.02.05 11:45



За съжаление ТЕХТFORCE вече не дава безплатни кредити при регистрация!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Чo :)]  
Авторico (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 18:59



kak e



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: ico]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано08.03.05 20:25



Кое "как е" ?



Тема Re: Vupros!нови [re: Bunny]  
АвторArToS (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 14:43



Tva s smszone mi dade samo edin SMS i posle krai ne si zaslujava vremeto kade 4akah SMS za reg



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор butragenio (непознат )
Публикувано29.03.05 11:39



www.cellebrum.com



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: butragenio]  
Автор butragenio (непознат )
Публикувано06.04.05 10:43



http://www.sms.sa-sa.net/

Fear leads to anger.
Anger leads to hate.
Hate leads to suffering.

yoda



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: butragenio]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано06.04.05 14:23



Поне при мене не иска да работи!!! Не се получава нищо!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема ДАнови [re: butragenio]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано07.04.05 10:58



от този сайт наистина се получават.със закъснение около 5 мин някъде, но идват !!!




Тема Re: ДАнови [re: mireto:)]  
Автор Galathea (usmihnata)
Публикувано13.05.05 08:34



Спряна е услугата вече.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано23.05.05 10:04



Ако се регистрирате от

ще получите 5 кредита които са достатъчни за да изпратите 2 смс-а до цял свят!!! После прочетете в сайта как можете да получавате още кредити ! КЪСМЕТ!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторMuri (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 18:59



Abe ,da vi svetna malko balatzite - saite e www.criSMS.net - i e za tzial sviat !



Тема асдйкахднови [re: vip4o]  
Авторaйд (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 21:25



асдад



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Muri]  
АвторThe_CooLmAn (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 21:08



Ae...shi ta i ....! Polovin chas se registrirah nakraia mi kaza niakfi krediti . stia se lugali be vse pak niama si gubim vremeto s vashite lapeshki gluposti...!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: The_CooLmAn]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано02.07.05 10:04



Не са глупости!!! Просто този сайт съвсем отскоро пусна безплатната си услуга целодневно! Преди беше ограничена по бройка смс-и и по време на изпращането! Сега са ограничени само по бройка и по номер! Т.е. можеш да пращаш до 2 смс-а от по 280 символа всеки до един и същ номер! Момчето обаче неправилно е написало адреса за изпращане! Правилният е:

- не изисква регистрация



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор trouble_sl (непознат )
Публикувано28.07.05 19:12



Eto edin rabotesht sait:

www.zyb.com

Burza registracia, momntalno poluchavane, 5 free sms-a!

Uspeh na vsichki!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: trouble_sl]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.07.05 23:28



Пускано е вече това сайтче, дже и в подписът ми присъства, но все пак 10х за усилията



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторantyGLOBUL (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 22:58







Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: clickatell]  
Авторverdunka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 20:14



Az ispolzvam za sms kam Globul ruskia sait www.infan.ru no triabva da izpratite sms kam daden nomer da aktivirate uslugata



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: antyGLOBUL]  
АвторCaндo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 10:43



Нещо тоя zyb спря да работи с Глобул.Даже онзи ден си пратих за проба и на Мтел-ския телефон и не го получих!Иначе до Гърция пращах миналата седмица,и се получаваха без проблем!



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Caндo]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.09.05 00:21



Работи, работи - даже безпроблемно си бачка и за М-тел и за Глобул
Даже се надявам след време и за VIVATEL да работи



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано21.09.05 01:01



Как се изписват номерата, че не праща май?

къде ми е кокъла



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано21.09.05 01:48



Е, то Глобул до края на годината ще пуснат сайт...

къде ми е кокъла



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
АвторUrban (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 10:41



Tezi smsi ot Internet kam Globul, ot Globul umishleno gi blokirat.Specialno slediat za tiah.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Urban]  
АвторCaндo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 16:44



Ами на майка им в устенцата на Глобул тогава!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: clickatell]  
Автор delfinka (непознат )
Публикувано22.11.05 22:15



Няколко пъти пускам по 10 SMS до мои приятели и некоректно оператора не им исписва кои е автора.Това налага получателя да звъни,за да разбере от кого е напи-саното. М-телци и Глобулци слезнете на земята,Вече имата сериозна конкуренция.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: delfinka]  
Авторшaшмa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 04:09



delfinka колко ти плащат?



Тема Re: FREE SMS Globulнови [re: moto]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 21:14







Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Caндo]  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 22:55



yeeeeeeeeee!





Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: unknown]  
АвторSweet_Sacrifice (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 11:29



абе как се пращат смс-и от тоя ЗУБ бе!?



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: Sweet_Sacrifice]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано28.12.06 17:23



Вече не може да се пращат смс-и от там!
Сега сайта е предимно за back-up на контактната ти листа в телефона!





Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: clickatell]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 20:21



abe hora tozi clicktell.com free li sa sms bez nishto da se plashta?!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: hah]  
Автор SaMsUnG_FeN ()
Публикувано06.01.07 01:43



влязох да проверя,това пък било пълна глупост





Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автордд (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 23:40



НЯМА СМИСЪЛ ВЕЧЕ ТАЗИ ТЕМА ДА СТОИ В НАЧАЛОТО. МАХНЕТЕ Я ОТ ТАМ. ВЕЧЕ ИМА САЙТ ЗА СМС. ТЕМАТА ИМАШЕ СМИСЪЛ КОГАТО НЯМАШЕ САЙТ. ТЕЗИ КОИТО НЕ СА АБОНАТИ НА ГЛОБУЛ МОГАТ ДА ПОЛЗВАТ РЕГИСТРАЦИАТА НА НЯКОЙ ПОЗНАТ.



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 17:22



jhkhjk



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторazs (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 22:31



adada



Тема Има ли смисъл от тази тема, все още? [re: vip4o]  
Автор мoбимeн (минаващ)
Публикувано21.05.07 23:12



Има ли смисъл от тази тема, все още?



Тема Re: Има ли смисъл от тази тема, все още?нови [re: мoбимeн]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано22.05.07 00:01



Няма!





Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторhjk (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 19:44



проверен ти е гъзът на теб! нищо не е проверено



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторasq (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 10:19



kljgl;kjnl;kjh



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторkrasimir (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 14:46



mimi mama me puska u vas no niama s kak vo da doda





Тема Re: Да си жив и здравнови [re: diver]  
Авторйocифoв (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 13:29



хестит рож ден ден даси жив здрав исета весел успех жъ бизнеса



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор boxeraa (непознат )
Публикувано16.09.07 02:55



az sam



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: ng]  
Авторaddf (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 17:27



adadfsfsdsdsdsd



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: klamer]  
Авторdxzx (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 01:07



fsdcvfdscasdzx



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторsldka beby (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 23:15



ovedomqva me vi 4e imate 15,20 lv smetka



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторmariqna (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 17:55



exstra



Тема Re: sajtowete s registraciq - SUXнови [re: fb]  
Автор7568 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 17:39







Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторtoporov79 (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 21:47



izkam d apra6tam sms na globul ot internet



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:48



mamo izkam da mi kajesh kade si mi slojila kontrolnoto





Тема Good morning folksнови [re: vip4o]  
АвторMammineadiumn (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 03:30



Hi mates!
how are you today





























Тема Hi palsнови [re: vip4o]  
АвторMammineadiumn (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:46



Howdy friends!
how are you today





























Тема Re: NE EBAVA DA ZAREJDAнови [re: Blue_fen]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано27.02.08 10:38



http://haskovo-city.myminicity.com/ind



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: clickatell]  
Авторzuup (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 19:38







Тема cheap used cars in the seattle areaнови [re: vip4o]  
Авторcarskoncer (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 19:34









































Тема finance companies only offering bad credit personal loansнови [re: vip4o]  
Авторpersoloans (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:12



good evening














Тема network mac wireless laptopsнови [re: vip4o]  
Авторlaptopskit (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 03:18



hola
cheap apple laptop


discount laptop batteries laptop battery notebook
oldest apple laptops
serial number format for hp laptops
problems with dell laptops
shopping laptop sales
replacement batteries laptops acer aspire 3500 battery
dell handheld computer laptop batteries
acer 141 aspire 4520-5803 laptop pc
compaq laptop review
toshiba - satellite laptop with amd turiont 64 x2
hp laptop wireless software
water tight laptop computer cases
best laptop deal
sandisk solid state laptop hard drives
history of the first apple laptop
laptop stand and cooler
free laptop broadband offer search
acer laptop problems
discount laptop bags
remove boot lock on averatec 5100 laptop
panasonic laptop parts
auto laptop stands
womens laptop totes
laptop deals
laptop computer skins
wireless internet for dell laptop
laptop stands modern
free software laptop
function keys on sony vaio pcg fx140 laptop
brand free laptop new shipping sony vaio
dell laptop hard drive
computer laptops used
global gps laptop maps
used cheap laptops


best rated computer laptops used for photography
refurbished laptops lowest prices
laptops product reviews laptop computer consumer reports
rolling backpack laptop
toshiba laptop not reading ram correctly
hp laptop skins
asus laptops uk
mac laptop with garageband
hp laptops uk
computer laptop rental
mobile laptop stand
all dell laptops
toshiba laptops p200 - 1ee
etech explorer laptop backpack
apple g4 14 inch laptop
old laptop parts
hp laptop notebook computer pc 642us
all new dell laptops
acer laptop problems
new cheap laptops notebooks



Тема Re: Само работещи сайтове за SMS до GloBulнови [re: vip4o]  
Автор iliana_5972 (непознат )
Публикувано13.05.09 15:58








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.