Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано26.07.03 18:41



Mnogo me e iad na tova koeto 6te kaja, no e strashno nepriatno da razberesh 4e se iztrivat mneniata na horata ot dadeni temi!!! V slu4aia e taka s tazi tema!!! Obry6tam se kym MODERATORITE da vyrnat vsi4ki izkazvania v moiata tema ili shte teglia edna MAINA i na tozi forum!!! Kakto v syshtnost se slu4i s predhodnite dva foruma!!! Shte Vi ostavia da se spraviate sami!!!
Ne 4e ne mojete , no si mislia 4e s drujni usilia uspevaemostta e dosta po-dobra!
Taka 4e , s4itano ot dnes- 26.07.2003 - davam tridneven srok na tezi koito sa iztrili izkazvaniata ot tazi tema da gi VYRNAT NEZABAVNO !!! Niama koi drug da go napravi osven moderatorite , taka , 4e tova obryshtenie e direktno kym tiah!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано26.07.03 23:09



Заяжданията и лъжите, които изтрих, са физически заличени от базата данни, и не могат да се върнат обратно. Не виждам какво толкова те притеснява отсъствието на компромати, които не отговарят на истината.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: checho]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 02:27



Ne e vqrno Checho i ti mnogo dobre znaesh che e taka.Puk i kakvo znachi kompromati...Vip4o dai da se susredoto4im i da izmislim neshto zashtoto vse se razminavame naposledak ,a mnogo dobre znaesh che ima s kakvo da pomognem po vaprosa za sms-ite.Kolkoto do iztrivaneto razbiram zashto si qdosan.Tupa istoria.Kak se reshava koi da e moderator?Ne mi se 4ete sega ,nqkoi da mi resumira shte sum blagodaren.Do skoro!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Velin]  
Автор vip4o ()
Публикувано31.07.03 16:03



Veline, naistina neshto ne se zasi4ame naposledyk! Oba4e az tvyrdo sym reshil da ne pisha ve4e v tozi forum dokato ne se uveria 4e niama da ima cenzura na mneniata v temata mi!!! Vseki ima pravoto da si izkazva mnenieto i vsiako iztrivane na mnenie protivore4i na pravilata vav foruma!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторombre (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 16:07



Защо ли те разбирам



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: ombre]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 22:21



Ok Vip4o.See u in q-to:)



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано05.08.03 21:42



Mejdu drugoto iskam da Vi osvedomia 4e ot saita na www.a1.net ot niakolko dni se izpra6tat sms-i do globul! Problema e samo edin, 4e pri registraciata iska da pritejavash telefon na avstriiski mobilen operator! No tova ne e problem! Stiga da imash poznat v Avstria! A daje i da niamash moje lesno da pomolish niakoi v ICQ! Primerno bylgarin jivee6t v Avstria! Hubavoto na saita e 4e izpra6ta do 420 simvola kato gi razdelia na 3 sms-a! Smiatam, 4e tazi informacia e polezna! Plius tova, sled kato se registrirate mojete da izprashtate neograni4eno sms-i! Drugiat sait koito moje da se izpolzva ot skoro e http://www.groupsms.gr . Dava po 3 kredita na registracia! Mojete da izpolzvate kakyvto i da e mobilen telefon pri registraciata! E-meil-yt triabva da e veren za6toto tam izprashta aktivacionnia kod!!!

ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 17:43



Ne e vqrno Vip4o che raboti a1.net !Raboti vsashnost ama kogato si poiska.Koeto go pravi po4ti neizpolzvaem.A osobenno che redkite slu4ai kogato sum go vijdal da prashta sus sigurnost ne triabva da prashtash dvoini ili troini sms-i...te sus sigurnost ne se poluchavat.No ina4e v4era pratih 7 edini4ni edin sled drug.Dokato na Mtel primerno nqma problems koeto e super ,vmesto da se gurchish ot sms.mtel.net prashtash sms s goleminata na malak mail:) i taka!koga shte se vidim v q-to,vse se razminavame:) A puk toz gruckia sait e super!otde gi namirash takiva...:)) aide do skoro!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Velin]  
Автор vip4o ()
Публикувано07.08.03 10:56



Ami namiram gi !!! Trudno ama se namirat!!! Ve4e znam okolo 30 saita koito ba4kat i kym globul Kato 4e li vzima da mi vliza v glavata edna ideia - da zapo4na da prodavam saitove za sms do Globul! XAXAXA!!! A ina4e za www.a1.net si prav! Ba4ka kogato si iska! No pyk e super za sms v 4ujbina! Niama nikakyv problem!!! Polu4avat se na sekundata!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторfb (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 18:56



ajde :) kupuwam wsichkite 40 sajta za 5 lv
realno poweche i ne struwat zashtoto:
1. mnogo byrzo mogat da sprat da prashtat
2. kakwa mi e fajdata da hodq da se registriram kato glamaw, da tyrsq awstriec i da si zagubq polowin chas samo da pratq bezplaten sms za 15 stotinki :) mislq, che polowiniq chas e dosta po-cenen (pone za men). kojto si nqma rabota - da si igrae po cql den da otwarq accounti...
wij, ako imashe free sajtowe bez registraciq i da ne gi rejeha....eeeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.