Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: andi]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 10:11



Zna4i za gryckia saite samo 6te spomena 4e prekia adres na koito triabva da si napravite registracia e: http://web2sms.gr/admin/index.php ! Sled kato go zaredite klikvate varhu nadpisa: " еггсбцеЯфе фюсб кбй рЬсфе 5 дщсеЬн SMS. "
Tozi nadpis e ocveten v tymno 4erveno! Posle se registrirva6! Triabva da poso4ish to4en telefonen nomer i to4en e-mail adres, Zashtoto pra6ta kod za potvarjdenie i na dvete mesta!Sled kato se registrirash i potvardish telefona i maila si triabva vednaga da otidesh i da smenish telefona si! Koda koito ti izpra6ta e chetiricifren i pri smianata na telefona mojesh spokoino da zapishesh proizvolen telefon! Posle kato ti iska da go potvardish pishesh sledvashtoto posledovatelno 4islo ot koda koito ti e izpratilo na telefona! Dano ste razbrali! Po princip stava byrzo!

Eto instrukcii za rabota s turskia sait:

1. Pishesh gore nomera na telefona na koito iskash da izpratish sms!
2. Natiskash dolu butona "yes".
3. V otvorilia se nov prozorec davash "OK"
4. Iz4akva6 da ti se obnovi strani4kata.
5. Sled kato se obnovi, vijdash edin dopulnitelen nomer ocveten v sinio!
6. Markirash tozi nomer i go kopira6 s pomo6ta na butonite "ctrl+c".
7. Natiska6 otnovo "yes".
8. V otvorilia se gore v liavo prozorec vkarva6 nomera koito kopira predi malko samo 4e tozi pyt s pomo6ta na butonite "ctrl+v" i dava6 "ok".
Saob6tenieto e izprateno!
Sega ne raboti i turskia sait no tova e za kratko!!! Po princip sled 3-4 dena se opravia i procedurata e vse syshtata!

A nai-gotinia sait s koito niama da imate problemi e: http://www.textforce.net
Registraciata e na Angliiski, sravnitelno prosta i byrza e, dava po 3 sms-a, edinstvenoto verno ne6to koeto iska da se poso4i e telefonen nomer zashtoto tam izprashta parolata i raboti bezotkazno ve4e pove4e ot godina!!! Koito ne moje da se spravi s gornite dva saita neka da izpolzva tozi sait!
Tova e , dano ste me razbrali

LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 18:20



Страшно съм ти благодарен !



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторnickless (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 16:32



moje i da ne e veren telefona za www.textforce.net , zashtoto koda e varzan s username-a i moje da se sa4ini



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 23:03



Eto o6te edin sait 4e da ne si pomislite 4e sym zabravil za temata! ;-)
http://www.textbynumbers.com

Enjoy



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 14:39



Паролата пращат ли я като SMS ?



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: andi]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 17:31



Da, parolata ia prashta kato sms ! Dava 5 sms-a na registracia! Aktivnostta na account-a e 30 dena! Mojesh da si napravish 2 registracii kato izpolzvash format za telefona 35998xxxxxx i +35998xxxxxx ! Ako niakoi otkrie drug na4in moje da go napishe tuka!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторBlondinka (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 22:26



Az pak ne moga da spravja i s text Force.
Registriram se kakto triabva ,no kato pra6tam sms ,na 3 tata stapka spira i ne mi dava da mina na tataka.
Pls help vip4o



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Blondinka]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 00:10



Ami kak da ti pomogna ?!?!
Sled kato si uspiala da se registrirash i daje da zapo4nesh da izprashtash sms zna4i pyrvata stypka e da si napishesh sms-a! Vtorata stypka e da napishesh telefonnia nomer na koito iskash da go izpratish! Pishe se vav format 35998xxxxxx
Posle natiskash varhu butona "send/preview" i iz4akvash okolo 4-5 sekundi i shte ti izpishe 4e sms-a e izpraten! Kaji mi po-podrobno dokade stigash i kade se zatrudniavash?

p.s. - S tozi nick iskash da mi kajesh neshto li ili se zablujdavam ;-)))))))



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 11:53



Eto i o6te edin sait koito izpra6ta sms do Globul!!! Hubav e zashtoto ne e neobhodimo da imash GSM za da go polzva6! No dava samo po 2 bezplatni kredita!
Registraciite oba4e mogat da bydat mnogo! Lo6oto e 4e triabva vse da bydat na deistvasht e-mail adres! Zashtoto tam ti prashta kod za aktivacia! Ami niama kak!!!
No za smetka na tova raboti i izprashta sms-a direktno ot USA ;-)
VNIMANIE!!!! Pri registraciata kogato triabva da zapisvate IMENATA si pishete taka:
first name= pishete samo pyrvata bukva ot pyrvoto si ime! last name= prodaljete pyrvoto si ime bez pyrvata mu bukva!!! 6te razberete zashto kazvam tova! Kato primer ako vasheto ime e Ivan napravete taka: first name: I , last name: van
Enjoy!!!
http://www.ipipi.com



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторMariana (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 12:27



Ne ,ama prosto izglejdax sigyrno glupava ,che sam napravila po4ti vci4ko ,a mi ostavala samo edna stapka za da pratja sms-a. Pak nali blondinkite gi mate za "glupavi " i zatova vikam da se po6eguvam. Merci vce pak .Rasvam se che raboti.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.