Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 25.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Работещи сайтове за смс до Глобул!  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано13.05.04 12:39



Ще се опитам да систематизирам повечето от сайтовете които все още изпращат смс до Глобул! Нека да не се пипа и другата тема, поне заради обясненията които съм давал, защото тук ще напиша само сайтовете без обяснения! Съжалявам, но който иска да му се обяснява нека се порови в другата тема!!! И така, започвам с линковете:



- след промяната на кода на Глобул - проработи!
- на Гръцки е сайта!













- с рекламка в началото на смс-а














- включете сайта на английски ;-)
- за регистрация с английски GSM!
- нов сайт !!!
- нов сайт
- нов сайт
- нов сайт


- руски сайт с регистрация!

- понякога не става от тука!

Това са 43 сайта които съм ги изпробвал тези дни и работят! Който се справи да почерпи! А от Чечо очаквам да направи необходимото и да намери мястото на тази тема (той си знае къде) !
Казах, че 90% от сайтовете съм ги изпробвал тези дни и няма да отговарям на въпроси от рода на: В този сайт как да се регистрирам? Защо този сайт не изпраща? и т.н. Разберете ме и мене!!! Ако почна пак с обясненията след време пак ще кажете че трудно се ориентирате в темата! Айде със ЗДРАВЕ

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Работещи сайтове за смс до Глобул!нови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 04:02



Vip4o na tezi saitove sa im promeneni usloviata mislq zashtoto ne uspiah nishto da napravq...Molq popravi me ako gresha!
http://www.mobimarketing.com/mobilogin.htm -nqma free sms...
http://www.wildmobile.com/home.asp - нов сайт no ve4e samo za Australia?!?
http://www.sms.ac/ -slojiha BG i kup oshte strani v grafata 9 credita pri davani free samo 8 na den...s dve dumi triabva da si kupish!
Tova e na pruv pogled.
Molq li4no ako ima nqkakav na4in za registracia za wildmobile koiato az ne sum shvanal da mi podskajesh che neshto me kefi:)
I eto edin sait ot men
www.bulksms.net (toi e ot sushtata sistema na bulksms.co.uk -poso4en ot teb a sushto i na demo1.vsms.net !Sled registracia na telefon dava 5 sms-a ,ima delivery report i kato cialo e dosta burz!Ot sushtata sistema e no mojesh da si registrirash telefona otnovo vupreki che si go napravil v nqkoi drug sait ot verigata bulksms.com ! Eto i oshte edin ot sushtata veriga prednazna4en za South Africa!
www.bulksms.2way.co.za ...absolutno sushtoto polojenie...
Tova e zasega!Pozdravi ot Dubai!



Тема Re: Работещи сайтове за смс до Глобул!нови [re: Velin]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано16.05.04 10:26



За сайта на:


забравих да спомена че няма значение че е само за Австралия! Напишете си мобилният номер във формат +35989ххххххх и изберете някоя мрежа! Става още ! Току що го пробвах пак! И след това ако искате друга регистрация, трябва да си влезете в account-a и да си промените мобилният номер с друг! Иначе сайта дава по 5 кредита на регистрация!
За саита на съм съгласен! Не дава вече, но допреди 5 дена даваше по 2! А за нещо аз не те разбрах!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Работещи сайтове за смс до Глобул! [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 14:10



Blagodarq za wildmobile...az kogato probvah posledno sms.ac zabelqzah promeneni uslovia ...s dve dumi za da izpratish sms v Bulgaia sa ti nujni 9 credita za 1 sms a do skoro bqha 3 ili 4 ne pomnq...tova e ...polu4avash 8 free credita na den no 1 sms ti e 9:)



Тема popravka za sms.ac [re: Velin]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 08:56



Sega sa go promenili oshte vednuj ,kato prosto za "bedni4kite" durjavi sa spreni free sms at all... ako si regnat s UK karta 8 na den otnovo za navsiakude!Tova e!



Тема Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: vip4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано17.05.04 16:29



Хайде да Ви е честит новият сайт за смс:



Трябва да се регистрирате с верен GSM номер защото там ще Ви бъде изпратен PIN CODE с който след това ще се логвате !!! Полето за регистрация се намира тук:



ENJOY - дет му са вика

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: vip4o]  
Авторeeдд (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:59



Глупсти на търкалета пратиха ми смс с пина въдеждам го с емаила и ми казват грешен пин давам да ми пратят пак пина и ми казват сега пък грешен емаил върви го разбери смех смех випчо тъп си ама многоооооо



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: eeдд]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано19.05.04 13:53



Ти ли си единственият който не може да се справи с този сайт незнам! Казваш че не работи а си получил пин - кода!?!?! Е как няма да работи а ти го е изпратил? А що се отнася до обидните ти реплики по мой адрес ....... ще се въздържа (засега) да ти отвръщам със същото !!! Не съм казвал че трябва всички да са доволни от моите постинги! Вероятно има и недоволни, така е в живота! Някой го може, друг не! Ти сам си прави изводите към коя категория спадаш Айде със здраве!

p.s. - това е за същият сайт shortcut за регистрацийката без рекламите:



а това е shortcut за логването - пак без рекламите



!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: vip4o]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано19.05.04 16:07



Всичко е ок само че засега ми пристигна само смс за регестрацията като се се опитах да прая смс на себе си за да видя как пристигат засега не ми дойдеха може би закъснение по случайност??



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: HAMELEONA]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано19.05.04 16:50



Да, има проблем с доставката наистина! Дано да го оправят защото сега не иска да работи и с М-тел! Надявам се да е само временен проблем! Ще видим!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.