Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Авторvip4o (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 11:45



Vob6te niamam namerenie da goloslovni4a, no po4ti se biah reshil da Vi kaja na4in da prashtate sms do Globul neograni4eno! No za sajalenie razbrah 4e i v tozi forum se navyrtat dosta LAMER4ETA , koito samo tova 4akat! Kakto i razbrah 4e se navyrtat hora i ot Globul koito syshto samo tova 4akat! No poneje me syrbiat rycete 6te Vi dam ne6to kato JOKER , za6toto zaradi goreizbroenite ne e neobhodimo i drugite da si patiat!
Zn4i ideiata e 4e se polzva absoliutno bezplaten meil2sms GATEWAY ! Kanadski e i raboti i s dvata nashi operatora , kakto i s mnogo mejdunarodni! Kato poglednah informaciata mai raboti s celia sviat! Kakvo se pravi: Mojete da pra6tate sms do 420 simvola ot vseki e-mail klient, kakto i ot vsiaka web bazirana po6ta! Ne stava ot HOTMAIL!!! Dal sym pylni instrukcii za tova na g-n Jeko Yanev koito navremeto napravi pyrvata programka za sms ! Tezi dni toi shte vkliu4i i Globul (otnovo) v program4eto si! Kak da go namerite li? Mnogo lesno! Ima go v www.download.bg
A eto i obe6tania JOKER ! :

http://sms.waterbyte.net/

I kato se pozamislia sega tova ne e JOKER ami sa samite instrukcii
E, ako ste me razbrali kakvo iskam da Vi kaja togava kajete pone edno BLAGODARIA
Ako ne ste razbrali men i napisanoto v saita - o4akvaite podnovenata programka i si ia drypnete sled tova!
I ako iskate tozi GATEWAY da raboti po dylgo , kato izprashtate sms po-4esti4ko smeniate po6tata koiato izpolzvate za izprashtane!

TOVA E !!!! ENJOY !!!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор lNS (known user)
Публикувано03.07.03 19:50



Да де, ама не трябва ли да ми е активирано e-mail to SMS за да получавам СМС оттук?



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: lNS]  
Автор vip4o ()
Публикувано03.07.03 20:19



Tova e absoliutno bezplaten GATEWAY !!! Vsi4ki telefoni sa aktivirani! Ne se iziskva dopylnitelna aktivacia! Iavno ne si 4el vnimatelno ;-) Edinstvenoto koeto zabravih da Vi kaja e 4e poniakoga se slu4va da se zabaviat sms-ite , no tova spored men e normalno predvid tova , 4e e bezplatno vse pak! Nadiavam se 4e si se ubedil 4e vsi4ko kazano do tuk raboti - nali !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор lNS (known user)
Публикувано04.07.03 17:10



Така е както казваш ти. Наистина получих СМС от там, само че с голямо закъснение.
Благодаря ти за информацията, ти си един от малцината в този клуб, който пише смислени неща.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: lNS]  
Автор vip4o ()
Публикувано04.07.03 17:49



Radvam se 4e vse pak sym uspial da byda polezen! ;-) Poniakoga GATEWAY-a e strashno byrz , no poniakoga se baviat saob6teniata ! No po4ti nikoga ne se gubiat!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано11.07.03 19:12



Eiiii, doide sezona na otpuskite i pisaniata vav forumite napravo umriaha! Ni6to novo pod slunceto ve4e niakolko dena!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
Автор vip4o ()
Публикувано21.07.03 12:12



Айде радвай се народе!!!!
От днес вече от сайта на: www.smsbg.net се изпращат съобщения до Глобул!!
Използват канадския GATEWAY за който писах в предните си съобщения!
Засега са неограничени, докато хората от Глобул решат да не ги затворят!
Понякога се бавят доста обаче! Стигало се е до забавяне от 20 часа но какво да се прави!!! Все пак GATEWAY-а е напълно безплатен и се използва много!

ENJOY !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 02:55



Vip4o привет.Имам работещ саит за Глобул,перфектен с лесна регистрация.Обаче така като гледам няма смисъл да го пиша тук защото ще вземе да спре.Какво ще ме посъветваш? Все пак искам да помогна но не и на Глобулци а те също четат този форум .Измисли нещо,пиши ми на velin@mailium.bg да измислим нещо да помогнем на всички.Хаиде до скоро.



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: Velin]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано22.07.03 09:45



Вие наистина ли вярвате, че от GloBul само дебнат някой да не изпусне сайт за SMS, че да го блокират? Много лошо, ако сте подвластни на подобно наивно мислене



Тема Re: Samo rabote6ti saitove za sms-Globulнови [re: checho]  
АвторJesus SaxCoburgGotta (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 13:48



Vervaite mi taka e:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.