Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:56



Здрасти, ако силно желаеш и си постоянна това за което ме молиш ще ти се случи, независимо от мен. Съжалявам но и това както всичко друго твое зависи само от теб и никой друг. Там при тях не върви приятели , близки и роднини...критериите им за разход на енергии време и средства са съвсем други. Дори аз за такъв дълъг период от време не успях да ги уточня.
Понякога са склонни и на най- долната курва /моля извини ме за убедитилния пример/ да помогнат, а на тиха и мирна на глед женица и отдават съвсем мъничко... в началото това ми изглеждаше като им казвах, Че не здравите имат нужда от лекар, а болните...а те ми създадоха веднага ситуация да мога да прочета и да разбера написаното в библията, как една невярваща жена помолила Иисус за нещо, а той и отгооворил че никой не хвърля храна на кучетата, докато не се нахранят децата му... жената мъдро отговаря че и кучетата чакат за трохи от господарската трапеза, въпреки че са кучета и Иисус и отговаря че заради тези думи ще и помогне..
Разбираш ли, Иисус не намира нито една друга причина да помогне на тази жена, освен последните и думи към Него.
Не искам да кажа че това се отнася и до теб, напритив аз зная, че ти си добър човек..това което не зная е те какво знаят за теб и заради това нищо не мога да ти обещая, но вярвам че ще успееш.
Не ми хареса това, че ми предлагаш възможност да доказвам думите си.
Никога не се опитвам да докажа нещо на никого, независимо че обичам да обяснявам дълго и настоятелно...
Не , в твоя случай не става дума за ЛЮБОВ, става дума за това, какво и как ти ще научиш през времето докато живееш на Земята, така че да не го погубиш напразно.
Самото неразбиране и неприемане на предходящото мое изречение ще ти е достатъчно да ни обвиниш в неточност и измама...
Не, рано ти е още, а няма и защо да бързаш, то ще ти се случи и без да знаеш, уверявам те че ще е прекрасно изживяване, което по- късно ще разбереш.
Желая ти успех.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:59



Недей на всичко да ми вярваш, но пък аз винаги мога да ти отговоря кое и истина кое е шега

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 20:14



Да, еднакво е, въпреки че при мен...все ме "подлъгваха" да действам... и са ме "изоставали" сам. и в същото време ми даваах някакси да разбера че са винаги до мен... гледах навремето един филм за един ескимос убил човек от вътрешността на континента и при него изпратиха "инспектор", който да го доведе от севера в населения град за да го съди съд

По пътя от севера към града ескимоса спаси няколко пъти живота на белия инспектор и инспектора му каза да се връща защото ще го осъдят на смърт в града, а всъщност екскимоса е добър човек и е убил по повеля на своите северни традиции. Та този ескимос не искаше да се върне , вярваше че ще обясни на съда че е невнен...
Тогава, Кайли, белият инспектор вдигна пушката и я насочи в лицето на ескимоса и му заяви че ако не си тръгне ще го застраля
Ескимоса много се обиди от неблагодарността на инспектора, обърна си и мърморещ си тръгна към дома... носеше мъката и обидата у себе си , от неблагодарността на белия човек.
Това ти го разказвам, защото те ме поставиха няколко пъти в такова положение... също точно както и теб изоставена сама в дълбоките води
Но забелязвам, че добре се справяш имайки предвид огнения ти темперамент.
Едно и също е, само начините май са различни.
Но всъщност ние никога не сме сами.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано31.10.07 20:22



То по вестниците и сега ги пише такива небивалици. Медиите са си фабрика за илюзии в която продукта... сме ние.

___________



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 20:54



На това му се вика висш егрегор и Подводни го е обяснил много добре, а аз съм го превела още по-добре.



Високият егрегор наблюдава няколко години човека, дали става или не за тия работи, едва после решава да го включи, предпазливо, обучение, практика, обучение, практика, след това го използва като свои очи и уши.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 21:09



И Иисус на кръста ли е бил пратен от егрегор?
Ако вземе това за пример?
Аз мисля Кайли, че над егригорите има Нещо /имам известни познания за това /
Към това Нещо се стремя и по предопределеност егрегора не може безкрайно да ме възпира от предназначението ми. Определението от Подводни, както и тези от Процесинг само могат да ми дадат тласък, а не да бъда възпиран от егригора.
Не зная, но егригор за мен е недостатъчно и отказвам да го приема като съществено, без да го отхвърлям.
Интересни сме ние хората като същества...така и за Иисус...едни са казвали цар е, други син Божи, трети като нас егригор и така го поставяме на кръста...ние хората, аз и ти, хората , най вече ние с с претенциите че знаем и можем да определим правилно и точно ...това ми е интересното

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена... [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 21:21



Ти видя ли, мармаладките в другата тема се правят на вещици

, умпях от смях, те мислят че им вярвам, помоли ги да те повозят на метлите си, мен ме е срам



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано31.10.07 21:33



Пътник, благодаря за това, което си ми написал...премам и съм съгласна със всяка твоя дума..заклевам се...дори не съм се съмнявала ,че отговора ти ще бъде точно такъв




а това за доказването на думите ти... не съм искала да прозвучи по начина по който си го възприел, макар,че в момента в който го пишех разбрах,че това ще те обиди ...никога не съм се съмнявала в това, което си пиешел тук или някъде другаде и не е необходимо да доказваш наистина нещо на някого...проблема си е на четящия...аз по-скоро се пошегувах с това и дори сега не ми идва отвътре да ти се извиня защото още повече ще те обидя, тъй като ти си широко скроен човек и не смятам,.че ти трябват извинения

целувки на теб и на врет защото и двамата сте готини



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 21:37



Пътник, така е защото се оставяме да бъдем избирани от игригори/или там както му викате вие окултистите/, аз избирам мойте игригори, даже не ги избирам, те бегат от мене, щото онова дето е над игригорите съм аз, а то е мене....разбираш ли за кво говорим, се едно праиш кола, ама знаеш че не е правиш ти, и тва не е кола, нема как да ти го изразя с думи, но знам че ме разбираш, аз с извънземни не контактувам, щото аз самият не съм земен, тук съм в командировка с мисия/под прикритие

, но ти си ми колега......



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 21:47



Не се правят-вещици са.


Събрани на едно място те са наричат ковън... ето виждам ги произнасят заклинания и напеви... изпълняват Песентта на Свързването...след които Върховната Жрица произнася следните слова:

В името на Диана Селена, Хеката
В името на Кернунос и Пан
с аматеята аз освещавам този Кръг
и всеки който е във него
се посвети на делото на нашия Шабат

/ от страх не изписвам името на Шабата/
... да е за благото на всички
и без да накърнява ничия своободна воля
Единствената Сила, що Луната движи
се движи и във всички нас.
...
Дори и да не успеем с думи да изкажем всичко,
което искаме да свършим тук, на тоз Шабат
да бъде и ще бъде то изпълнено докрай..


Още никоя от тях не е казала:"Така е и така да бъде"...защото имат още работа...

Внимавай с тях, приятелю, обичай ги и така ще ги обезсилиш... че и ще им и хареса.

МАГИЯ ЩЕ РЕЧЕ ПРЕОБРАЖЕНИЕ
ТАКА ЧЕ ПАК СМЕ НИЕ!

Не разбрах в коя тема тези лунатички се правят на вещици?

Че кой друг, ако не ние!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.