Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Окултизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема гласа на Създателя  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано31.10.07 12:29



Руски космонавти чували гласа на Създателя
31 октомври 2007 / News.dir.bg
Руските космонавти са чували предупрежденията на Бог, твърди професор Кирил Бутусов от отдела по радиоастрономия в Главната астрономическа обсерватория в Пулково, преподавател в катедрата по физика в Академията по гражданска авиация.
Това потвърждава и космонавтът Георгий Гречко, който е убеден, че „във Вселената съществува друг разум, при това по-развит от нашия”. „Мисля, че Някой ни е дал тласък за развитието ни, помогнал ни е изкуствено да изпреварим шимпанзето по интелект. И по отношение на нас, той естествено е бил Бог, действително ни е създал по свой образ и подобие”, каза Гречко за „Комсомолская правда”, цитиран от БГНЕС.
„Понякога на орбита възниква „ефектът от нечие присъствие”, твърди професор Бутусов. „Космонавтът изведнъж усеща, че някой невидим го гледа в гърба с много тежък поглед. А след това се раздава шепот, който звучи някъде в дълбините на съзнанието, например така: „Ти много рано и неправилно си дошъл тук. Вярвай ми, защото аз съм твоят праотец. Сине, вие не бива да сте тук, връщай се на Земята, не нарушавай законите на Създателя”. Често за достоверност Гласът разказва малка, известна само на семейството на космонавта история, свързана с този праотец”.
Някои космонавти са посещавани от странни видения и усещания, неочаквано „превключващи” неговото съзнание, разказва руският вестник. За първи път за този феномен съобщи в Международния институт по космическа антропоекология през 1995 г. космонавтът-изпитател Сергей Кричевски. Колега разказал на Кричевски за „пребиваването” си в образа на ... динозавър. При това той почувствал как върви по някаква планета, преодолявайки дерета и пропасти. Космонавтът описал „своите” лапи, люспи, ципите между пръстите, огромните си нокти. С кожата на гърба си той чувствал как се издигат роговите образувания по гръбнака. Имало е случаи човек да се е превръщал в друга личност и дори е бил на чужда планета, твърди Бутусов.





Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Редактирано от valsodar на 31.10.07 12:41.



Тема Бог живе в другa вселеннaнови [re: valsodar]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано31.10.07 12:38



Бог живет в другой вселенной

Ученые Кембриджского и Принстонского университетов выступили с сенсационным заявлением: мол, "Большому взрыву", благодаря которому из пустоты якобы возникла Вселенная, предшествовал "Большой всплеск".

А произошел он в неком многомерном пространстве - не с тремя, как у нас, а с одиннадцатью измерениями, шесть из которых свернуты в микроскопические нити. Энергия этого всплеска породила "Большой взрыв". А он, в свою очередь, видимую материю и время. Появилась наша Вселенная, которая ныне "соседствует" с той - "материнской" и невидимой.

Существует даже гипотеза, что там - в "зазеркалье" - и располагается Высший разум. То есть Бог.

Неужели?! За комментариями мы обратились к астрофизику Владимиру ЛИПУНОВУ.

Ни верха, ни низа

- Гипотезы о существовании множества многомерных вселенных и скрытого зеркального мира астрофизиками обсуждаются давно, - говорит Владимир Михайлович. - Правда, пока - философски. Некоторые и в самом деле не исключают наличия там некоего Высшего разума. Аналогию предлагают такую: представить себя - жителя трехмерного пространства, в котором есть длина, ширина и высота, - "божеством", наблюдающим за гипотетическими двумерными существами - "плоскунами" - эдакими квадратиками или треугольничками, для которых окружающий мир плоский. Они даже не подозревают, что есть понятие "верх" или "низ". Трехмерный же "бог", к примеру, может пальцем прижать "плоскуна". И тот ничего не поймет. Просто застынет на месте. А можно вообще убрать его с плоскости. И фигурка исчезнет из своего мира. К крайнему удивлению окружающих.

- Согласитесь, - продолжает профессор, - и в нашем трехмерном мире хватает необъяснимых явлений. Не скрыты ли их причины в параллельной вселенной? Если так, то надо признать, что есть еще какое-то измерение. И придумать некоего космического Контролера, который нами управляет.

Кстати, гипотезы о параллельных мирах выдвигали и наши соотечественники. В их числе академик Моисей Марков. Он считал, что есть несколько миров, отстоящих друг от друга на кванты времени, в которых последовательно происходят одинаковые процессы. А посему, если научиться "переходить" из мира в мир, то можно посетить и свое прошлое, и будущее.

Другой российский ученый, профессор Пулковской обсерватории Николай Козырев, утверждал, что существуют вселенные, параллельные нашей, а между ними есть туннели - "черные" и "белые" дыры. По "черным" дырам из нашей Вселенной уходит в параллельные миры материя, а по "белым" от них к нам поступает энергия. Впрочем, идея о существовании параллельного мира владеет человеком с незапамятных времен. Некоторые исследователи полагают, что еще кроманьонцы верили, что души усопших соплеменников и погибших на охоте животных уходят именно в эти миры, что и отражено в их рисунках.

Что было до "Большого взрыва"

- Еще 30 лет назад физики обходили стороной вопрос "Что было до "Большого взрыва"?". Потому что не знали, как на него ответить. Сейчас же в связи с гипотезами многомерных пространств можно хотя бы строить предположения. Я, например, уверен почти на сто процентов, что есть пятимерная вселенная, в которой существует некая мембрана - элементарный "кирпичик" мироздания. И если там, в пятом измерении, эта мембрана однажды задрожала, то это и привело к возникновению в нашем трехмерном пространстве пузыря, который мы называем "Большим взрывом".

А что видят "пятимерные существа" или, если хотите, боги? Они наблюдают, что в некоей вселенной что-то подрагивает
и на плоском - в их понимании - пространстве возникает шарик, который расширяется, и в итоге возникает Млечный путь. Кстати, наша галактика вибрирует, словно барабанная перепонка. Может, получает некие сигналы от своих "хозяяев"?

Тот свет рядом

- За последнее время астрономы потеряли из вида уже тысячи комет и не могут понять, куда же они подевались, - говорит Владимир Михайлович. - Не исключено, что причина таинственного исчезновения комет, равно как и остатков Тунгусского метеорита и ряда других космических тел, врезавшихся в Землю, кроется именно в существовании во Вселенной экзотического "зеркального вещества", которое может быть одной из составляющих темной материи. Кстати, благодаря ей, возможно, появляются шаровые молнии и даже призраки. По крайней мере такое предположение недавно высказал физик, доктор Роберт Фут из Мельбурнского университета.

- Если зеркальное вещество существует в реальности, то должны также существовать и зеркальные звезды, зеркальные планеты и даже зеркальная жизнь, - объяснял доктор Фут. - Многие свидетельства говорят в пользу того, что нашу планету часто бомбардируют тела, состоящие из зеркального вещества, вызывая странные события. Например, взрыв никем не обнаруженного Тунгусского метеорита в Сибирской тайге в 1908 году. Или случай, произошедший в Иордании в апреле 2001 года. Тогда около ста свидетелей траурной процессии наблюдали шар, который летел на низкой высоте, оставляя за собой дымный след, потом разделился на два и врезался со взрывом в холм приблизительно на расстоянии в один километр. Астрономы не нашли ни кратера, ни фрагментов метеорита - только следы опаленной земли и сожженные деревья.

Теоретики предполагают, что у каждой элементарной частицы есть свой зеркальный партнер. Но, как правило, невидимый. Лишь люди со сверхчувствительной психикой - экстрасенсы - могут ощущать зеркальную материю физически по энергетическому всплеску от ее взаимодействия с нашим миром.

ЦИТАТА В ТЕМУ:

"Бог - великий архитектор".

(Дмитрий Сергеевич Лихачев, историк, культуролог.)

ДОСЛОВНО

Высказывания ученых о Создателе

Исаак НЬЮТОН (1643 - 1727), физик и математик:

"Чудесное устройство космоса и гармония в нем могут быть объяснены лишь тем, что космос был создан по плану всеведущего и всемогущего существа. Вот мое первое и последнее слово".

Чарлз ДАРВИН (1809 - 1882), естествоиспытатель:

"Объяснить происхождение жизни на Земле только случаем - это как если бы объяснили происхождение словаря взрывом в типографии. Невозможность признания, что дивный мир с нами самими, как сознательными существами, возник случайно, кажется мне самым главным доказательством существования Бога. Мир покоится на закономерностях и в своих проявлениях предстает как продукт разума - это указывает на его Творца".

Луи ПАСТЕР (1822 - 1895), химик, биолог:

"Еще настанет день, когда будут смеяться над глупостью современной нам материалистической философии. Чем больше я занимаюсь изучением природы, тем более останавливаюсь в благоговейном изумлении пред делами Творца. Я молюсь во время своих работ в лаборатории".

Макс ПЛАНК (1858 - 1947), физик:

"Как религия, так и наука в конечном результате ищут истину и приходят к исповеданию Бога. Первая представляет Его как основу, вторая - как конец всякого феноменального представления о мире".

Альберт ЭЙНШТЕЙН (1879 - 1955), физик:

"Каждый серьезный естествоиспытатель должен быть каким-то образом человеком религиозным. Иначе он не способен себе представить, что те невероятно тонкие взаимозависимости, которые он наблюдает, выдуманы не им. В бесконечном универсуме обнаруживается деятельность бесконечно совершенного Разума. Обычное представление обо мне как об атеисте - большое заблуждение. Если это представление почерпнуто из моих научных работ, могу сказать, что мои работы не поняты... Напрасно перед лицом катастроф XX века многие сетуют: "Как Бог допустил?" Да, Он допустил: допустил нашу свободу, но не оставил нас во тьме неведения. Путь познания добра и зла указан. И человеку пришлось самому расплачиваться за выбор ложных путей".

Вернер фон БРАУН (1912 - 1977), физик, один из основоположников космонавтики, руководитель американской космической программы:

"Я не могу понять ученого, который не признавал бы Высшего Разума во всей системе мироздания, равно как и не мог бы понять богослова, который отрицал бы прогресс науки. Религия и наука являются сестрами".

Из лекции нейрофизиолога Джона ЭККЛЗА (род. 1903) во время получения им Нобелевской премии: "Я вынужден думать, что существует нечто подобное сверхъестественному началу моего уникального, сознающего себя духа и моей уникальной души... Идея сверхъестественного творения помогает мне избежать очевидно нелепого умозаключения о генетическом происхождении моего уникального "Я".

Андрей САХАРОВ (1921 - 1989), физик:

"Я не могу представить себе Вселенную и человеческую жизнь без какого-то осмысляющего начала, без источника духовной "теплоты", лежащего вне материи и ее законов. Вероятно, такое чувство можно назвать религиозным".

КСТАТИ

С космонавтами разговаривают невидимки

То, что в космосе кто-то "живет", доказывают рассказы некоторых космонавтов. Вот что нам поведал кандидат физико-математических наук, профессор Кирилл Бутусов, работавший в отделе радиоастрономии Главной астрономической обсерватории в Пулкове, а сейчас преподающий на кафедре физики Академии гражданской авиации:

- Иногда на орбите возникает "эффект чьего-то присутствия". В какой-то момент космонавт вдруг чувствует, что некто невидимый смотрит ему в спину очень тяжелым взглядом. А потом незримое существо дает о себе знать - раздается шепот. "Текст" звучит где-то в глубинах сознания примерно так: "Ты слишком рано и неправильно пришел сюда. Верь мне, ибо я твой предок. Сынок, вы не должны здесь быть, возвращайся на Землю, не нарушай законов Творца". И часто для "достоверности" Голос рассказывает еще небольшую, известную исключительно семье космонавта историю, связанную с этим предком.

Кроме того, некоторых космонавтов посещают странные видения и ощущения, неожиданно "переключающие" его сознание. Впервые об этом феномене сообщил в Международном институте космической антропоэкологии в 1995 году космонавт-испытатель Сергей Кричевский. По его словам, многие, например, неожиданно выходили из своего привычного человеческого образа и превращались в буквальном смысле в каких-то животных! Например, один коллега поведал Кричевскому о "пребывании" в образе... динозавра. Причем он чувствовал, как шагал по какой-то планете, преодолевая овраги и пропасти. Космонавт описывал "свои" лапы, чешую, перепонки между пальцами, огромные когти. Кожей спины он чувствовал, как поднимаются роговые пластины на хребте.

Бывало, что человек превращался в другую личность и мог
оказаться даже инопланетянином. Более того, он как будто
"подключался" к некоему информационному источнику и получал от него предупреждения, например, о грозящих аварийных ситуациях.

МНЕНИЕ СКЕПТИКА

Нобелевский лауреат Виталий Гинзбург:

- Вера или, наоборот, атеизм - интуитивные понятия. Нельзя здесь ничего доказать математически. Я ни в какой мере не считаю, что вера в Бога несовместима с наукой. Но только нужно сугубо различать религию и веру во "что-то такое вне нас, что не сводится к природе". Это нельзя опровергнуть, но я не разделяю эту точку зрения. Это мне совершенно не нужно, непроверяемо и ничего не дает. Это сведение чего-то неизвестного к другому неизвестному. Совершенно иное дело - религия, то есть следование какой-то конфессии. Как известно, в христианстве, иудаизме и мусульманстве полагают, что есть активный Бог и что он вмешивается в дела людей, и это называется теизмом. Я считаю, что теизм совершенно несовместим с научным мировоззрением. Христианин верит в святость Библии, в непорочное зачатие и сатану, а это все чудеса, которые противоречат науке. Когда зарождались религии, состояние науки было таким, что можно было верить и в непорочное зачатие... Эйнштейн подчеркивал, что верит не в Бога, который управляет делами людей, а во что-то высшее, в Бога Спинозы, а это природа. Ну и назовите Бога природой, это вопрос терминов. А если есть Бог, почему же он допускает такие дикие вещи - геноцид, убийства? Где логика? Я не понимаю, как человек может верить во всемогущего Бога, который с этим со всем мирится.

Но, если честно, то я завидую верующим. Мне почти 90 лет, я человек трезвый и понимаю, что могу в любой момент умереть. Можно заболеть, мучиться, а у меня есть семья. Если бы я был верующим, мне было бы легче, я был бы этому рад...

ВМЕСТО ПОСЛЕСЛОВИЯ

Космонавт Георгий Гречко:

- Я уверен, что во Вселенной существует другой разум, причем более развитый, чем наш. Сейчас серьезно изучаю историю человечества и делаю вывод, что даже на Земле всегда существовали параллельные цивилизации - кельты и друиды, египтяне и их жрецы. Я думаю, что Некто дал нам толчок в развитии, помог искусственно обойти шимпанзе в интеллекте. И по отношению к нам он, конечно, был Богом, действительно создал нас по своему образу и подобию.

http://news.rin.ru/news///144223-1///

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.



Тема Re: гласа на Създателянови [re: valsodar]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 12:45



Всичко е ясно, ма много ме затормозиха едни въпроси: гласът дали е дебел или тънък, мъжки или женски и най-вече на какъв език им говори на руските космонавти? Защото излиза, че Бог знае руски???

И с тия лапи и люспи - да не излезе, че извънземните изглеждат като рапториМодераторът да не се възгордява

Абе, на космонавтите дали им дават водка и сельодка в космоса?



Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано31.10.07 13:01



А аз се чудех друго - трябва ли човек да отиде на майната си на небесата, за да чуе едва тогава гласа на създателя ?



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема И аз таканови [re: valsodar]  
Автор Trendi ()
Публикувано31.10.07 13:04




Чувам понякога разни гласове и усещам нечие присъствие. Много се интересувах що ще рече това странно явление и стигнах до следния извод - ПРИАМ РАВАТ. Само неговия глас ще да съм чувал. Но определено усещах присъствието на някой друг. Нямам представа кой е той, но имах усещането за нещо лепкаво и кално. Това другото непрекъсмнато се опитваше да ми втълпи, че съм провинциална гнида, ченге-интригант, плужак и цял друг подобни гнусотии. Някой може ли да ми обясни за това, другото. Иначе за Приам Рават нещата за мене са ясни - той има глас и даже понякога му се чува гласчето. Най-вече чувам гласчето на тъщата, макар и на много километри от мене.



Не гледам сериозно на цитираната от тебе статия. На нея и липсва какъвто и да било смислен аргумент.



Тема Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 13:07



...нарича се ''shape-shifting'', виж това....http://youtube.com/watch?v=RF6vK1w38nk



Тема Re: И аз таканови [re: Trendi]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано31.10.07 13:15



Затова съм ти дал и линка към другата където се разглежа проблема с халюцинациите предизвикани от състоянието на безтегловност



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.

Тема Re: гласа на Създателянови [re: valsodar]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 13:19



Те много хора чуват гласове и без да са на небесата

Въпросът е чии са гласовете, щот това със Създателя малко ме съмнява



Тема Re: И аз таканови [re: valsodar]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 13:23



То не е ясно дали в безтегловност се халюцинира, или при наличието на такава

, но много космонавти споделят подобен опит, някой от тях се и 'спомимват' след това, според мен съзнанието в открития космос се отваря, и ни става по достъпно да видим реалността, аз лично в самолет съм имал за първи път някакво 'просветление', имам и други обяснения за това....ма са дълги, и може да не ви харесат, а накратко казано ефират на Земята е доста замърсен, и ни е трудно да направим онази връзка с космоса-създателя, кой както му харесва да си го нарича



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 13:42



А и 375 коментара има на клипа и разсъждават...сериозно, дали не е илюзия


Те, американците, не са по-малко кретени от руснаците, та не ме учудва



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 13:50



Не е илюзия

, е ти още едно клипче....http://www.disclose.tv/viewvideo/1578/Bush_s_Grey_Alien_Overlord_Peeks_Through_Window/



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 13:57



И кво - онова над рамото му не са го пуснали на пресконференцията, та гледа горкото през прозореца





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 14:03



....дали пък не е неговото истинско отражение

....http://youtube.com/watch?v=UiEmem2rFOY



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 14:17



Аааа, всичко разбрах - ти си маскиран рептилианец - там някъде пишеше, че са great lovers



Не знаех, че нашия модератор са го давали по ВВС



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 15:10



Да мармаладена, моята мисъл бе че извънземни, господ...всичко е и тук на Земята, ние не можем да го видим, или не искаме, или не трябва, или още не му е времето, не случайно херметиците казват 'каквото горе, това и доло, а космонавтите са виждали доста повече отколкото си мислим, че реалноста ни е мая-илюзия спор за мен няма, и в преносният, и в буквалният смисъл



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 15:34



Ама извънземен разум има, в това съм убедена - едва ли господ си е пропилял творческата енергия само за човека. Не знам дали не контактуват с нас и защо не, или пък просто все още не можем да ги забележим...



Колкото до космонавтите - бях чела някъде интервю с Армстронг какво е видял като са кацнали на Луната, а и това, че космонавтите не казват всичко, което знаят е верно, пуста секретност, нали

Обаче човек има склонност да уподобява всичко с познатите си реалии, та затова си представя извънземните като малки зелени човечета, динозаври или като онова с големите очи от клипа за Буш. Кой е казал, че ще обитават планети с подобни условия на земята, та да имат очи, уста, ръце и крака? Може въобще да нямат физически тела вече, или да са газообразни, или да не се хранят по познатия на хората начин, да ползват различна енергия, може направо да познават други измерения и въобще да не обитават планети...и т.н.?

Аз затова приемам такива филмчета като майтап - щото са си плод на човешката фантазия, същото важи и за "гласовете" на създателя. Откъде накъде той има глас и знае човешките езици? Ако той ни говори, то е по друг начин, не е с думи и не е нито на руски, нито на английски



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 15:44



Да съгласен съм с теб...както винаги

, обаче и такива майтапи пак са дело на ...онзи, да ни накара примерно да се замисли повечко, изобщо който и да е той е майтапчия, ма ние хората сме прекалено сериозни за да разберем шегите му



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 16:07



А Той онзи, че е майтапчия, майтапчия е

И то голям...Въпреки че понякога шегите му са едни такива...особени

Подобни филмчета и "гласови съобщения" обаче, са по-скоро манипулация за създаване на страх у хората, уж шегичка, а всъщност страх от непознатото, нещо като за отвличане на вниманието от същественото, което си е тук, вътре у самия човек...

То и разните художествени филми за извънземни са все как ни нападат или отвличат, бе все са злонамерени някак извънземните, не е случайно това, нали



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 16:08



Аз контактувам с тях вече над 15 години и те твърдят че не са само те на земята с нас, те казват че ни наблюдават от 2000 години насам. Говоря за нематериалните. Позволявали са ми да ги докосна с ръце и съм усешал вибрациите им. Така познавам вид енергия която се втича в мен от през краката. Възможно е и вие да я усещате по същия начин но да не знаете че това е вид енергия. Демонстрирали са ми възможности чудни за разказване, прехвърляне на вещества и елементи от човек на човек, емоционални състояния, да това е в техните възможности, но при спазване на строг Вселенски ред и правила... за разлика от нас земните... според мен нашата агресивна мисловна човешка енергия силно и болезнено ги наранява, а вярата и добронамереността ни позволява възможност за близост...странят и от рязкоизбухващите гневни хора... и то не защото нямат изработени защити за това, а защото техните защити от нашите агресивни мисли биха наранили самите нас...
Въпреки това, което ви разказвам, се имам за нормален човек и все още не съм повреден..

може би няма какво повече да ми се повреди...
Най- трудното нещо за мен беше да приема че света и аз не сме това което аз си мисля за него.
Да, харесват чувството ни за хумор и го ценят... Разговарял съм през изминалите години с тях и по точно със специалисти в отделните науки, лекари, психолози, художници ...от различни направления. Твърдя със сигурност че са най- добрите професионалисти които имам възможност да познавам...ползват нашия говорим език и понятията ми за него, по един съвършен начин и всичко което зная се дължи на тях...на Него.
И не съм повреден...и не съм космонавт...но и на доктор не съм ходил, така че не е много сигурно...

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 16:20



Ами аз наскоро видях шейп-шифтинг на живо....та незнам

, а как ги възприемаме нещата е наш 'проблем', иначе е така голяма част от тези материали са да предизвикват страх, но с него само ние самите можем да се справим, страхът е още и незнание, отричайки нещо ние само затвърдяваме своя страх-незнание, ама ти си на страната на Любовта...та кво съм тръгнал аз да ти говоря



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 16:21



Е аз не съм, но ти вярвам, както вярвам че си си съвсем нормален....даже малко завиждам

, но благородно



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 16:27



Всички хора са на страната на Любовта. Някои просто още не са го разбрали и осъзнали.





Тема Re: гласа на Създателянови [re: valsodar]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:28



пияни хора, те щом и американските астронавти си сръбват в орбита.





Тема Re: Бог живе в другa вселеннaнови [re: valsodar]  
АвторLast Roman (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:29



произошел он в неком многомерном пространстве - не с тремя, как у нас, а с одиннадцатью измерениями, шесть из которых свернуты в микроскопические нити. Энергия этого всплеска породила "Большой взрыв"
Пак фантазии на тема мембранни теории.





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 16:49



Браво ти за смелостта да го оповестиш така ясно и недвусмислено.



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано31.10.07 16:55



В отговор на:

Абе, на космонавтите дали им дават водка и сельодка в космоса?



По-скоро са им я спрели!

Или пък авторът на тия поредната клиширана статия е попрекалил със одеколона.

___________



Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано31.10.07 17:16



Телепатичното инфо от вселената е разбераемо на всички езици

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща


Тема Re: гласа на Създателянови [re: mo32]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 17:17



Мда, алкохолът не прощава, липсата му - също


Изглежда и с одеколона е така
Обаче "Тройной" с кисели краставички......бе вкусове всякакви



Тема Re: гласа на Създателянови [re: Anuel]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 17:20



...на всички езици и на нито един конкретен май. Ти кажи за телепатичното инфо, аз не съм спец





Тема Re: гласа на Създателянови [re: valsodar]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано31.10.07 17:20



Контактът с извънземен разум се улеснява по време на излети в планината или на брега на морето/океана


псионното поле е по - чисто
Да ти кажа от моите контакти с психиатрите, един от въпросите бе дали си говоря с извънземни

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано31.10.07 17:25



кажи го това нанякой психиатър и ще ти люсне коктейл Сириус (Солиан с Лепонекс), за да те разобеди от "научна" гледна точка



Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща

Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано31.10.07 17:51



Лошо е обаче когато вкусовете са все еднотипни - на руснаците все Бог им говори в космоса, където Партията е далече... или пък кислорода е разреден.

Което само означава, че всеки комсомолец и комунист, отдолу си остава подплатен със обичайните християнски представи.

А какво би станало ако Бог се появи в своята класика на борда на някоя космическа станция - горящ (храст? апаратура?)??? Ама не мислят тия пишман журналисти! Слабо въображение!

___________



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 17:55



За това твое задължение е да им го припомниш мармаладен





Тема Re: гласа на Създателянови [re: Anuel]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано31.10.07 17:57



Да ти кажа от моите контакти с психиатрите, един от въпросите бе дали си говоря с извънземни ?

Не бе, сега съм тука.





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:00



Е че той отдавна го е споменавал Кайли

, ма ти сега си забелязала, ти вярваш ли му както аз?



Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано31.10.07 18:03



.. отначало психиатрите разправята че това са "несъществуващи халюцинации", но по скоро започнаха да правят предложения за спор или консенсус с вътрешните гласове.....

.. като се опитах да открия къде е "цетката" на вътрешните гласове, достигнах до "третият център" на земята, и гласът излизаше от нещо като кълбовидна обвивка и материалът приличаше на магнит - но с един полюс...





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано31.10.07 18:09



Здравей Пътник

..май е време да се възползвам от твоята дарба на ясновидец на дира попитай твоите "приятели" плс. след като сте толкова гъсти, предполагам няма да ти откажат, пък и за ЛЮБОВ става дума ... ще бъда ли отново с човека, който обичам и най-вече май по-полезно ще ми е да знам дали моята глава не иска да уври и като съм казала той та той
ето ти повод да докажеш възможностите си
ама попитай някой, който е вещ по тия работи..не някой учен...може психолог да е..или психиатър..то май съм за там



Тема Re: гласа на Създателянови [re: mo32]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 18:12



А, те, руснаците и Ленин обявиха за пророк в Агни йога. Добре че не стигнаха и до Людмила Живкова. И с тия хоругви и портрети по манифестациите навремето, и с партийните устави като 10-те "божи" заповеди и вождовете-кумири, направо си сътвориха нова религия

Не че тия у нас са по-различни и досега...хаха, представих си Станишев как обяснява на пресконференция, че му се явил бог, а зад гърба му се блещят извънземни
Кво ще пише по вестниците след това



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 18:14



То тия работи не стават по задължение, мармаладен





Тема Re: И аз таканови [re: Trendi]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано31.10.07 18:14



Не знам дали Прам Рават знае че е много добре да си синхронизираш вътрешните гласове със тялото - така един път ми нашепна за стъкло в крака... а преди няколко часа се набодах и бях забравил...





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано31.10.07 18:15



и аз му вярвам!

винаги съм му вярвала..



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 18:18



И защо да не му вярвам?
И изобщо какво странно има във всичко това да ви се чудя и на пишман окултистите?
Не сме само човеците във вселената, над нас, под нас и около нас навсякъде е пълно с разум.
И разумът обикновено говори телепатично, интуитивно, събитийно, чвствено и т.н.
И чат пат с думи.
Кво интересно има в това?
На мен например най-паче ми се говори чрез събития. Т.н. знаци.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса


Тема Re: гласа на Създателянови [re: nonetheless]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано31.10.07 18:19



Слуховите халюцинации са нормално явление в 3% от населението, като моно симптоматика не са диагностикум въобще - доколкото имам информация по въпроса

Всичко направено се връща особено, ако е срещу човек със Съдба могъща


Тема Re: гласа на Създателянови [re: nonetheless]  
Автор prathamakalpika (начинаеща)
Публикувано31.10.07 18:19



Аз пък миналия месец се возих на един самолет и на предната седалка говореха на руски, което ми се видя странно, щото самолетът пътуваше към друго място. По едно време взеха да ми се счуват и други гласове, които взех за "несъществуващи халюцинации" и ги отдадох на уискито, което пих. Накрая се оказа, че всъщност стюардесата е подканяла да си затегнем коланите


А куфарът ми не е кълбовиден и не прилича на магнит
Странна работа
Винаги пия в самолети, щото малко ме е страх, иначе гледката е красива



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:27



Бе и ти си мармаладена, ама не си признаваш

, иначе аз не съм окултист, тенекеджия съм, но може и да съм 'пишман', или по скоро 'пиш-мен'....ето дадох ти знак, сега ме разтълкувай



Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор nonetheless (пристрастен)
Публикувано31.10.07 18:28



..мда, ама мислиш ли че пиенето прави такива неща, аз обикновено ми се получава като пия вода със захар... или ям повече сладко..



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:29



...и аз ти вярвам,

, ти си една толкова хубава малка точица



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: prathamakalpika]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:32



Знам беее

, ма толкова мармаладки се събрахте днес...ко да ви праа незнам вече, тва заради моя приятел Пътника



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 18:33



Какво значи мармаладена?



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:34



А сега де...гепи ме натясно

, значи готина по всички критерий, измъкнах се май



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 18:36



мхм



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:40



Знаех си аз

, нищо че играеш 'недостижима', ваше мармеладшество



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 18:46



Непостижима бе.
Различно е.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса


Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 18:50



...да де, ама аз като открия мармаладка думите загубват своя смисъл





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 18:54



Какъвто е човек, такъв е и светът около него.
Честит ти мармалад на тонове, дай да праим бизнес.



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:12



Радвам се че сега ми повярва. Да, всичко което ти написах е абсолютната истина.
Иначе понякога когато се шегувам послъгвам.но...но го правя заради това че няма как открито понякога да кажа истината такава каквато аз я зная...
Не всички биха ме разбрали, а аз търся път към хората защото ги обичам.
Да, вярно е това което ти написах.
Благодаря ти приятелю.

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 19:20



Винаги съм ти вярвал





Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:33



Благодаря,
С теб винаги ми е било лесно и приятно да разговарям, въпреки особенното ми поведение към теб някога.
Ти си от хората които разбират за какво говоря, а общият ни проблем е прилагането на знанието ни на практика в живота.
Всъщност инзвънземният разум точно така постъпваше с мен. Първо ме "задъни" с конкретна информация и после ми съдаваха външни условия за борба за изпълнение.
Напрегнато и не съвсем леко, в смисъл както те се изразяваха: " Бушоните ти светят на червено"

.... и до днес...
Вече ме и поглезват понякога...

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Anuel]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:38



На психиатрите друго казвам, нали извънземните ми приятели ме учат на кого какво да кажа, не че винаги слушам и разбирам, но дори и да сгреша, с тяхна помощ нещата скоро се оправят... за да дойдат новите, още по- трудните.
Не бива да поставяме всички психиатри под един знаменател... от тях има хора с много важни мисии и те наистина помагат на много хора...

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 19:54



Е и мен така ме задръстиха с инфо, няколко години само инфо съм поглъщала.
А после ме хвърлиха у водата и викат, плувай.
Как да плувам, бе, плуване немаше в конспекта.



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:56



Здрасти, ако силно желаеш и си постоянна това за което ме молиш ще ти се случи, независимо от мен. Съжалявам но и това както всичко друго твое зависи само от теб и никой друг. Там при тях не върви приятели , близки и роднини...критериите им за разход на енергии време и средства са съвсем други. Дори аз за такъв дълъг период от време не успях да ги уточня.
Понякога са склонни и на най- долната курва /моля извини ме за убедитилния пример/ да помогнат, а на тиха и мирна на глед женица и отдават съвсем мъничко... в началото това ми изглеждаше като им казвах, Че не здравите имат нужда от лекар, а болните...а те ми създадоха веднага ситуация да мога да прочета и да разбера написаното в библията, как една невярваща жена помолила Иисус за нещо, а той и отгооворил че никой не хвърля храна на кучетата, докато не се нахранят децата му... жената мъдро отговаря че и кучетата чакат за трохи от господарската трапеза, въпреки че са кучета и Иисус и отговаря че заради тези думи ще и помогне..
Разбираш ли, Иисус не намира нито една друга причина да помогне на тази жена, освен последните и думи към Него.
Не искам да кажа че това се отнася и до теб, напритив аз зная, че ти си добър човек..това което не зная е те какво знаят за теб и заради това нищо не мога да ти обещая, но вярвам че ще успееш.
Не ми хареса това, че ми предлагаш възможност да доказвам думите си.
Никога не се опитвам да докажа нещо на никого, независимо че обичам да обяснявам дълго и настоятелно...
Не , в твоя случай не става дума за ЛЮБОВ, става дума за това, какво и как ти ще научиш през времето докато живееш на Земята, така че да не го погубиш напразно.
Самото неразбиране и неприемане на предходящото мое изречение ще ти е достатъчно да ни обвиниш в неточност и измама...
Не, рано ти е още, а няма и защо да бързаш, то ще ти се случи и без да знаеш, уверявам те че ще е прекрасно изживяване, което по- късно ще разбереш.
Желая ти успех.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 19:59



Недей на всичко да ми вярваш, но пък аз винаги мога да ти отговоря кое и истина кое е шега

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 20:14



Да, еднакво е, въпреки че при мен...все ме "подлъгваха" да действам... и са ме "изоставали" сам. и в същото време ми даваах някакси да разбера че са винаги до мен... гледах навремето един филм за един ескимос убил човек от вътрешността на континента и при него изпратиха "инспектор", който да го доведе от севера в населения град за да го съди съд

По пътя от севера към града ескимоса спаси няколко пъти живота на белия инспектор и инспектора му каза да се връща защото ще го осъдят на смърт в града, а всъщност екскимоса е добър човек и е убил по повеля на своите северни традиции. Та този ескимос не искаше да се върне , вярваше че ще обясни на съда че е невнен...
Тогава, Кайли, белият инспектор вдигна пушката и я насочи в лицето на ескимоса и му заяви че ако не си тръгне ще го застраля
Ескимоса много се обиди от неблагодарността на инспектора, обърна си и мърморещ си тръгна към дома... носеше мъката и обидата у себе си , от неблагодарността на белия човек.
Това ти го разказвам, защото те ме поставиха няколко пъти в такова положение... също точно както и теб изоставена сама в дълбоките води
Но забелязвам, че добре се справяш имайки предвид огнения ти темперамент.
Едно и също е, само начините май са различни.
Но всъщност ние никога не сме сами.

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: гласа на Създателянови [re: prathamakalpika]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано31.10.07 20:22



То по вестниците и сега ги пише такива небивалици. Медиите са си фабрика за илюзии в която продукта... сме ние.

___________



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 20:54



На това му се вика висш егрегор и Подводни го е обяснил много добре, а аз съм го превела още по-добре.



Високият егрегор наблюдава няколко години човека, дали става или не за тия работи, едва после решава да го включи, предпазливо, обучение, практика, обучение, практика, след това го използва като свои очи и уши.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 21:09



И Иисус на кръста ли е бил пратен от егрегор?
Ако вземе това за пример?
Аз мисля Кайли, че над егригорите има Нещо /имам известни познания за това /
Към това Нещо се стремя и по предопределеност егрегора не може безкрайно да ме възпира от предназначението ми. Определението от Подводни, както и тези от Процесинг само могат да ми дадат тласък, а не да бъда възпиран от егригора.
Не зная, но егригор за мен е недостатъчно и отказвам да го приема като съществено, без да го отхвърлям.
Интересни сме ние хората като същества...така и за Иисус...едни са казвали цар е, други син Божи, трети като нас егригор и така го поставяме на кръста...ние хората, аз и ти, хората , най вече ние с с претенциите че знаем и можем да определим правилно и точно ...това ми е интересното

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 21:21



Ти видя ли, мармаладките в другата тема се правят на вещици

, умпях от смях, те мислят че им вярвам, помоли ги да те повозят на метлите си, мен ме е срам



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано31.10.07 21:33



Пътник, благодаря за това, което си ми написал...премам и съм съгласна със всяка твоя дума..заклевам се...дори не съм се съмнявала ,че отговора ти ще бъде точно такъв




а това за доказването на думите ти... не съм искала да прозвучи по начина по който си го възприел, макар,че в момента в който го пишех разбрах,че това ще те обиди ...никога не съм се съмнявала в това, което си пиешел тук или някъде другаде и не е необходимо да доказваш наистина нещо на някого...проблема си е на четящия...аз по-скоро се пошегувах с това и дори сега не ми идва отвътре да ти се извиня защото още повече ще те обидя, тъй като ти си широко скроен човек и не смятам,.че ти трябват извинения

целувки на теб и на врет защото и двамата сте готини



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 21:37



Пътник, така е защото се оставяме да бъдем избирани от игригори/или там както му викате вие окултистите/, аз избирам мойте игригори, даже не ги избирам, те бегат от мене, щото онова дето е над игригорите съм аз, а то е мене....разбираш ли за кво говорим, се едно праиш кола, ама знаеш че не е правиш ти, и тва не е кола, нема как да ти го изразя с думи, но знам че ме разбираш, аз с извънземни не контактувам, щото аз самият не съм земен, тук съм в командировка с мисия/под прикритие

, но ти си ми колега......



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 21:47



Не се правят-вещици са.


Събрани на едно място те са наричат ковън... ето виждам ги произнасят заклинания и напеви... изпълняват Песентта на Свързването...след които Върховната Жрица произнася следните слова:

В името на Диана Селена, Хеката
В името на Кернунос и Пан
с аматеята аз освещавам този Кръг
и всеки който е във него
се посвети на делото на нашия Шабат

/ от страх не изписвам името на Шабата/
... да е за благото на всички
и без да накърнява ничия своободна воля
Единствената Сила, що Луната движи
се движи и във всички нас.
...
Дори и да не успеем с думи да изкажем всичко,
което искаме да свършим тук, на тоз Шабат
да бъде и ще бъде то изпълнено докрай..


Още никоя от тях не е казала:"Така е и така да бъде"...защото имат още работа...

Внимавай с тях, приятелю, обичай ги и така ще ги обезсилиш... че и ще им и хареса.

МАГИЯ ЩЕ РЕЧЕ ПРЕОБРАЖЕНИЕ
ТАКА ЧЕ ПАК СМЕ НИЕ!

Не разбрах в коя тема тези лунатички се правят на вещици?

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 21:49



Ти също си светъл човек.
Всичко е наред, приятелко.



Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 21:55



Бе там за Халоуин, ма не влизай да не ти лепнат некоя магия

, аз май гепих...и не влизам, явно сега са в разгара си, прав си квито и да са стой настрана от тях, ма ги Обичай



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 21:59



Привет колега. Не забравяй че Иисус ни каза че понеже не сме от този свят , светът ни мрази.
Да ама пък вещиците ни обичат, дръж се....
Пращам ти енергийна защита с цвят на жълтък от яце. Обвиий се с нея като в капсула и забрани достъпа отвън до себе си, също като Раптора на Оро.
Принципите са еднакви във всички светове.
За това което ти говоря ти си модератора.


Еййй да не вземеш вътре в обвивката и някоя харесана от тебе вещица ...ще ми липсвате ...

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.07 22:03



Не ти говоря за Бог, а ти говоря за твоите извънземни същества и тях съпоставям с моите егрегори.

За останалото е ясно.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса


Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор vret7 (тенекеджийче)
Публикувано31.10.07 22:07



Мерси за защитата

, ще си я облека по късно/като се стъмни/, тук при мен празнуват тоя празник също, и старите вещици пращат децата да ни плашат, пък ние им даваме бонбони, бе страхотия направо, тия хората са изперкала раса...ти как се оправяш с тях, освен с Любов май друг начин няма?



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 23:34



Разбрах.
И твоите егрегори са като моите.
То няма и как да е друго.
Но, Кайли, аз разговорям и с Бог.
Мислиш ли, че и той е егрегор?
Е зная аз, колко ми е да ме метне с разни чудеса един егригор и да ми се представи за Бог?!?
Нали така ти изглежда отстрани!

Че кой друг, ако не ние!



Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: vret7]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано31.10.07 23:39



Потякога къвм любовта прилагам и секса като подходящо поведение за израз... та така се оправям.
Ти нали си тенекеджия, нали знаеш лафа че чука и ... секса оправят всичко на този свят. Не е точната дума секс, но ти се сещаш....миии принципно мисли

Средството с които изчукваме...а, то оправя.... та така се оправям.
Предпазвай се с чука от тази напаст там, дето те е налегнала...колко са им малки децата, дето вещиците ти изпращат, 18, 20 годишни дъщери ли?

Че кой друг, ако не ние!

Тема Re: Не бе мармаладена...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано01.11.07 18:02



И аз разговарям и с бог.
Като се научиш да определяш с кого точно разговаряш в момента и нататък всичко е лесно.



Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса

Тема Re: гласа на Създателянови [re: valsodar]  
Авторdnst (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 22:10



В отговор на:

Често за достоверност Гласът разказва малка, известна само на семейството на космонавта история, свързана с този праотец




хмм..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.