Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 17.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Здрасти, Илко!нови [re: centsche]  
Автор sinsky ()
Публикувано23.04.07 01:35



Обобщенията не са лесна работа и според мен не ти се отдават. Мен примерно ме слагаш едва ли не на едно място с хората, които искат да бъде затворена темата. После пък пишеш че тя няма смисъл защото руските и американските астронавти, а също и микроорганизмите, още не били намерили начин да се възпроизвеждат в космоса. И накрая подкрепяш Илко задето си е отстоявал мнението, нищо че няма смисъл темата. Гррр.. как да не прелее от злоба човек. Като представител на отбора на неграмотните искам да изкажа дълбокото си разочарование. Тук писаха толкоз културни и информирани хора, едва-едва отстоявайки едното мнение. Те не само не спечелиха спора, но и редовно заобикаляха смислените аргументи които им се изтъкват, за да се хванат за заяжданията, че накрая и обобщения правят. Хубава работа :)



Тема Re: Здрасти, Илко!нови [re: centsche]  
Автор else (varelse)
Публикувано23.04.07 14:49



Това с криенето зад никовете е много странна работа.
Чудно ми е как си го представате некриенето? За потребителско име да си слагаме трите имена и ЕГН-то, за сигнатура - портретна снимка + още две в цял ръст и в профил и кратка автобиография?
Така по-неанонимни ли ще сме?
Да не говорим какъв компромис е да си направиш извод за някой от позицията му по определена тема.
Понеже наживо сигурно си правиш изводи за хората по бенките на носа или по звученето на името.

Аз съм от злобничките, приятно ми е


(Всъщност не ми е, ама така е лафът)
Можеш спокойно да ме подминаваш от далече



Тема Re: Здрасти, Илко!нови [re: sinsky]  
Автор centsche (всемиетая)
Публикувано23.04.07 18:47



Интересно... Никой никъде не слагам.
Гузен негонен бяга - българска народна поговорка.





Тема Re: Здрасти, Илко!нови [re: else]  
Автор centsche (всемиетая)
Публикувано23.04.07 18:55



Абсолютно вярно!
А на мен наистина ми е приятно да се запознаем!

Чудно как?...
Природата не търпи празни места - трябва да има всякакви хора.



Тема Re: Здрасти, Илко!нови [re: centsche]  
Автор sinsky ()
Публикувано23.04.07 19:34



Още щом видях темата у мен се появи желание тя да бъде закрита, и аз скришом се надявах това да стане. Но не - темата си седеше.. и аз писах ли писах.. а тя така и не изчезна



[гузен съм]



Тема Re: star linkнови [re: alvin]  
Автор Jill (на война)
Публикувано24.04.07 11:15



Я, и аз си намерих нещо мое в старата тема. Интересно как се променят някои неща само за няколко години. Сега нямам нищо против високомерието.



Wealth is the product of man's capacity to think.

Тема Re: Здрасти, Илко!нови [re: centsche]  
Автор Jill (на война)
Публикувано24.04.07 11:17



Чудно ми е малко, аз ли не чета внимателно или автора на темата всъщност нямаше никаква теза или позиция и разчиташе на останалите да поразсъждават по въпроса.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Чудно ми е... [re: Илko+]  
Автор Jill (на война)
Публикувано24.04.07 11:22



Без да навлизам в подробности - смятам, че до излизането на човечеството в космоса и колонизацията на други планети остава малко повече от много време. Това на практика означава, че религиите тепърва имат възможност да се развиват и променят / замират на старата добра Земя. Това, което ще се пренесе към космоса ще бъдат изменените религии и да се гадае на боб в момента е повече от спекулация.

Wealth is the product of man's capacity to think.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.