Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КАК ДА ПОДДЪРЖАМЕ РЕМИСИЯТА!нови [re: vesela.bg]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 00:35



-ето едно интересно линкче по повод глюкоза и рак-най-общо те смятат, че хора (жени) в преддиабетни състояния са най-застрашени от рак...., а не хора със запазени панкреасни , нормални клетки , ядящи по малко мед .



Тема Re: КАК ДА ПОДДЪРЖАМЕ РЕМИСИЯТА!нови [re: yraaa]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано08.11.08 20:49



Ира, подкрепям те напълно.
За мен приема на мед е напълно оправдан при това състояние.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Thea]  
Автор njia (непознат)
Публикувано17.11.08 12:04



Thea, решила съм да пия 5-те билки , но имаш ли на представа до колко работи билковата аптека на Поп Богомил вечерта?



Тема Re: Как да поддържаме ремисията? [re: njia]  
Автор elb (непознат)
Публикувано17.11.08 12:21



Тел. за информация: 02 / 983-60-03; 983-99-16
Работно време: понеделник - петък 9.00 - 19.00 h, събота 9.00 - 17.00 h



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: elb]  
Автор njia (непознат)
Публикувано17.11.08 12:22



Благодаря, много!!1



Тема Re: За меданови [re: Buba67]  
Автор just flower (детето)
Публикувано11.01.10 15:41



Бубе, майка като че ли иска да направим рецептата с алоето, но там има мед и тя ми каза да питам тук дали има рецепта с алое без мед (страх я е да не "храни" лошите клетки). А също така рецептата е и с вино, но наскоро разбрах, че виното от отел не се продавало, защото е канцерогенно, а то домашното в повечето случаи е точно отелово?!

Та сега незнаем, с домашно вино ли да рискуваме да я направим от отел (сорт грозде) и с мед или..?!



Тема Re: За меданови [re: just flower]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.01.10 18:12



Цвете, аз съм правила и пила рецептата поне 4 пъти. С мед и домашно червено вино. У дома виното го правят от памид, потърси при познати вино.
Мама да реши какво да слагате. Ако няма доверие на меда - не слагайте.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: За меданови [re: Buba67]  
Автор sunka75 (дъщеря)
Публикувано11.01.10 18:49



Цвете, Бубе, мама пие рецептата с три годишното алое, домашно вино и истински мед, така решихме. Направи й го една приятелка, която години наред го прави по този начин. Дано да сме прави, успех!!!!



Тема Виното не трябва да е отелово!нови [re: Buba67]  
Автор just flower (детето)
Публикувано13.01.10 11:55



Да, ще търсим от памид или друго, но незнам при кои познати просто..Само да не е от отел, защото наистина май е канцерогенно..а точно това най- малко ни трябва.
За меда, ще решим, сигурно не е толкова фатално, ако това е единствената "сладост", дето ще приема.
Бубенце, ако имаш от памид случайно останало ще ли е удобно да го запазиш за мен?


sunka75, прави сте, така е най- добре- с 3- годишно алое, но нашето няма за кога да го чакаме..

Редактирано от just flower на 13.01.10 11:57.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: njia]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано25.05.10 19:06



Здравейте!
Хайде да “вдигна” тази тема, че за сега съм в нея...

Точно когато сега през май имаше среща на Клуба, аз бях за нов контролен преглед в клиниката в Швейцария.

За съжаление, важните показатели - Т-хелпери, Т-супресори и главно НК-клетки продължават да падат към долните граници.
Както ми каза лекарят, това било по-достоверен ранен индикатор, че може да се получи нещо лошо... Освен че продължавам с инжекциите, предписа ми и някакъв билков екстракт, който купих от аптеката в клиниката.

Явно разните добавки, билки и др., които вземам засега, не са достатъчно ефективни.
Затова ако някой може да ми препоръча имунолог, но целенасочено – именно за тези клетки.
Само да кажа, че всички останали изследвания, УЗ, туморен маркер и т.н. са много добри.
Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.