Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КАК ДА ПОДДЪРЖАМЕ РЕМИСИЯТА!нови [re: Бea]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано12.08.06 14:04



Пий повече течности и намали въглехидратите в менюто си, опитай да ядеш 5-6 пъти на ден по-малко, и да не пропускаш хранене, това ускорява метаболизма. Пий повече чай и яж много плодове, това при всички случаи дава резултат, а и не стоиш гладна, което е най-важно :)



Тема Re: КАК ДА ПОДДЪРЖАМЕ РЕМИСИЯТА!нови [re: nani_na]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано12.08.06 15:29



Благодаря,nani_na,ако добавя и малко леки упражнения сигурно ще раздвижа и кръвчицата

,ако има полза ,ще пиша дали съм успяла.До скоро!



Тема Re: Спри хляба!нови [re: Бea]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.08.06 17:01



Просто спри хляба, яж всичко друго но без троха хляб - ще видиш резултата



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Спри хляба!нови [re: vesela.bg]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано14.08.06 17:36



Веси,аз не ям хляб,от както правя химия напълнях,ще ти кажа какво точно консумирам,мисля,че нещо ми пречи,но не знам какво,ям салати по много (в къщи са ме кръстили "тревопасното"),от летните зеленчуци с много сирене,магданоз и лук,като има сготвено без хляб,свикнала съм от преди,сутрин пия мляко с кафе без нищо друго, и от време на време ям малко шоколад,но съвсем по малко.....май изцяло трябва да се откажа от сладкото, ако то е основната причина.





Тема Re: Спри хляба!нови [re: Бea]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.08.06 17:49



Ми явно при теб е друго, мисля че всичко ще се нормализира с времето. Хормонални пиеш ли?
Аз не пълнея - нито от хормонални, нито от химията - организъм, друго не мога да кажа!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Спри хляба!нови [re: vesela.bg]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано14.08.06 18:17



Сега чакам 1-вата инжекция Золадекс,чух,че при някои пациенти и той влияе на теглото,ако и при мен стане така,ще се опитвам да внимавам с храната колкото мога,а като приключа,живот и здраве,може да потичкам повече за здраве





Тема Re: Спри хляба!нови [re: Бea]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано15.08.06 14:14



Беа на мен този сайт много ми помага :) Разгледай го, все нещо ще ти е от полза :)
http://zdravoslovno.com/

Редактирано от nani_na на 15.08.06 14:16.



Тема Re: Спри хляба!нови [re: nani_na]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано16.08.06 19:33



Много благодаря,nani_na,страхотно е интересно в тоя сайт





Тема Re: Спри хляба!нови [re: Бea]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано17.08.06 11:21



Аз също го използвам често, защото там можеш да си калкулираш доста храни и тъй като съм жена, и като всяка жена съм суетна, гледам да поддържам теглото си, но без глад :) В последно време качих някое друго килце (това е защото много обичам шоколад), но... ще се справя, естествено без унищожителен глад . Късмет в свалянето на килограмите





Тема РЕМИСИЯТА!нови [re: vesela.bg]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 19:40



Здравейте всички ! Бих искала да повдигна една тема ,която много ме вълнува.Имам позната оперирана от рак на гърдата (без метакстази) преди 14 год. и в момента е в много добро състояние. След операцията и лъчетерапията тя не е вземала никакви добавки,но изцяло е променила начина си на живот. Никакво месо,сравнително малко сирене и млеко.Храната и е предимно растителна с много изцедени сокове от грейфрути,ломони,моркови ,ябълки ,червено цвекло.Играе аеробика и Тае бо.Тя ме съветва ,ако искам да живея без проблеми, да си променя живота.Какво мислите по този въпрос? Интерисуват ме и вашите мнения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.