Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Знае ли някой нещо за "тахен"нови [re: Thea]  
Авторdiana 1OO (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 17:59



Моля, ако някой има информация за "тахен", да ми напише мнението си. Или поне , ако е чул нещо.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Thea]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано21.10.08 18:51



аз може и да ставам досадна, но бета глюканите наистина имат функцията да активират Т-килърите, или както ти си написала NK-cells. дозата бета глюкани трябва да варира между 500 и 1000 мг. тогава се активират по-добре и интерлевкин 12 и тумор некротичен фактор алфа.
инму плюс е много подходящ, с много пречистен бета глюкан. в началото можеш да пиеш по две сашета дневно и после по едно. практически няма странични ефекти. също така активира и неутрофилната редичка. мога да дам и повече обяснение, стига да ви се слушат.

ето сайт:
www.activemed.biz
хората са любезни и ако имате въпроси биха ви отговорили.

Редактирано от DeciDida на 21.10.08 18:54.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Thea]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.10.08 20:42



Би ли написала как точно си прилагала кантариона и невена (рецепта и продължителност), за да постигнеш свиване на миомните възли?

По отношение на бета-глюканите, само да добавя, че в естествен вид те се съдържат в най-голяма степен в ечемика, овесените трици, ръжта, просото. Ако не се лъжа, бях поместила тук една рецепта с тези съставки за силно изтощени организми.
Лично аз залагам повече на естествените продукти, но това си е моя позиция.





Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Thea]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 10:50



Thea, за рецептата от петте билки - аз я давах на мама - беше с карцином на простатата. Това е рецепта на Димков за спиране растежа на тумора - прилага се при всякакви карциноми, като най-ефективна е при стомашно-чревните. При мама наистина имаше спиране растежа на тумора - при операцията януари си беше голям 10 см, така си и остана до март - нямаше нарастване, но не мога да твърдя, че се дължи именно на тази билкова отвара..
Важното е всяка вечер да се прави нов чай от билките и да се пие на следващия ден.


Галя



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: gali4]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 11:45



Галя,
Благодаря, мила!Вчера купих билките, снощи сварих и сега шишето с горчиляка е при мен на работа... :-) Имелът не е плод, а листата, нали?

Джул, ама че съм объркала... За миомните възли пих две години билките на д-р Желязков, като той даваше готов пакет. Виждаше се, че има жълт кантарион, невен, турта, овчарска торбичка и друго не зная. Така че извини ме!
А си ходех на прегледи отделно, затова казвам, че ефектът е доказан.

Ама същият този лекар за киста в яйчника с билки ме доведе до рак, изрично ми каза да не оперирам кистата, но тази тема и няма какво пак да се коментира..

Сега за НК-клетките - изпратиха ми интересна статия за действието на "Dried green barley leaves" точно върху тях. По-късно ще я приложа.



Тема Re: Знае ли някой нещо за "тахен"нови [re: diana 1OO]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано22.10.08 12:31



За "тахен" нищо несъм чувала.Можеби имаш предвид Тахан?
Сусамов тахан
Сусамовият тахан се получава чрез смилането на изпечени семена от сусам. Признат от народната медицина като елексир за стомаха, той е здравословна и пълноценна храна за хора от всички възрасти. Поради голямото си съдържание на калций, сусамовият тахан се препоръчва за заздравяване на костно-мускулната система. Особено подходящ е за приемане от деца – за укрепване на организма, както и за жени в напреднала възраст – срещу остеопороза. Отлично средство е за профилактика при язви и гастрит.

Приема се сутрин на гладно по 2-3 супени лъжици.

Сусамов тахан



Таханът всъщност е каша от смлян и печен сусам. Семената съдържат: 60% мазнина, олеинова и линолова киселина, 19% белтъчини и 17,5% разтворими въглехидрати. По отношение на ползата за кръвоносните съдове сусамовият тахан не отстъпва на зехтина, твърдят специалистите по хранене. Проучвания сочат, че в сусамовия тахан има повече белтъчини от сиренето, някои видове меса и соята. Ценността му е изключителна поради наличието на незаменими аминокиселини. Освен това сусамовото масло е мазнина, която се усвоява напълно от човека. Изчислено е, че 100гр. сусам внасят в организма около 30 гр. белтъчини, 60 гр. мазнини, 20 гр. въглехидрати, 4 гр. влакнини, 2,5 оксалати.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Thea]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 13:53



Thea, да слагат се листата на имела

Успех с горчивката



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: DeciDida]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 14:03



DeciDida, ако мога да помогна с информация за Inmu plus - тези дни получих в пощенската кутия брошура на верига аптеки - пишат за разни промоции, та за въпросното пише - цитирам буквално - Мощно укрепва имунната система. Създава траен имунитет срущу инфекции. Укрепва състоянието на страдащи от онкологични заболявания. - посочена е и промоция на препарата от 31,35 лева е намалено на 22,80 лева - не знам дали е по-изгодно наистина?!
Аптеките, които са посочени са в София - аптека Боби на бул. Хр.Ботев 40, аптека Джей Фарма на ул. Лавеле 20-22 и аптеки на ул. Цар Иван Шишман 17, ул. Тодор Брумов 4, Дондуков 51, бул. Витоша 59 и Витоша 35, уффф, че дълго стана, ама дано да съм била полезна на някого


Галя



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: gali4]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано22.10.08 14:06



Извини ме,но нещо не можах да разбера както трябва. Казваш:

"аз я давах на мама - беше с карцином на простатата".Или аз нещо бъркам анатомията на човека или ти послъгваш .Каква простата у жена





Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Гaмбa]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 14:31



Гамба, напротив, много добре си запознат с анатомията - имах предвид карцином на панкреаса, просто механично съм написала простата - явно работата ми се отразява - работя в рекламна фирма и в момента правя предпечата на календарче за Простамал

, та затова...
А няма и за какво да послъгвам, повярвай ми - за гадния панкреас изчетох какво ли не, когато се опитвах да помогна на мама...
Хубав ден желая!
Галя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.