Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано22.10.08 17:43



Инму Плюс е разработен на основата на 1,3-бета глюкани,концентрат от червен портокал,богат на феруликова киселина,антоциани и флавоноиди,витамин С
лактоферин, селен цинк.
подходящ в борба с грипа,честите настинки,и нови инфекции
при хора изложени на радиация,При химио и лъчелечение,както и в периодите на самото лечение,така и извън тях.
при хора страдащи от заболявания, характерезиращи се с имунен дефицит(включително злокачествени)
при инфекции на папиломавирус
при непрестанен стрес,който води до снижаване на имунитета.
Дневната доза:
1 пакетче дневно се разтваря в чаша с вода
Януш в момента го пие,на вкус е като едновремешните лимонади,дето ги продаваха на прах,и си сипваш водица.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: gali4]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано22.10.08 19:08



само да добавя в аптеките на кауфланд и хит също. обаче преди се купуваше не за 31 лв, ами за 26 лв. вероятно има някаква грешка в брошурата. аз доста съм чела за бета глюканите и определено ефектът е много добър. моя приятелка след 6 месеца с инму плюс е негативна за хюман папилома вирус. тя е след конизация на маточната шийка и беше положителна за хпв след операцията.
иначе има много информация в нета специално за този тип активни вещества. аз имам доста събрана информация у нас и затова бях писала, че ако не ви се види прекалено досадно, бих споделила.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Юлия 48]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано22.10.08 19:09



Извинявайте за нахалния въпрос , но кой е Януш и по какъв повод го пие?

Пак извинявай. Прочетох повече постове и доколкото разбирам това е съпругът ти. А той как се чувства? Как са левкоцитите и общото му състояние?

Редактирано от DeciDida на 22.10.08 19:13.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: gali4]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано22.10.08 19:36



Аптеката на "Дондуков" е една от най-евтините в София.



Тема Re: Знае ли някой нещо за "тахен"нови [re: Юлия 48]  
Авторdiana1OO (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 19:40



Много благодаря на Юлия 48 за вниманието. Интересува ме "тахен", но и информацията за тахана ми е много полезна, тъй като освен рак имам и остеопороза и вече 3 пъти се чупя. Поздрави и най-добри пожелания за здраве и късмет!



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: DeciDida]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано22.10.08 19:42



Правилно си разбрала,това е съпруга ми.Той не е добре,отписаха го от всякъде,
пие го,защото трябва да пие нещо,но надали от тази (напитка)ще има някакъв ефект, ....... изобщо на някого.
Е........,това си е моето мнение.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: gali4]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано23.10.08 00:44



Ако съм те засегнал ,извини ме,понякога така си пиша както ми е на устата и настроението,но се ошашавих здраво четейки те и си викам таз жена какви ги пише и на никой не му прави впечатление ,отначало мислех за бъзик някакъв ,че съм изтървал,благодаря за пожеланието ,на теб утре желая да е спорен и добър деня ти



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: little_rabbit]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 04:10



Сещам се, че се изписаха много суперлативи за вит. С, като голям "борец" против рака и според мен с основание! Това поне не е нито скъпо, нито дефицитно. Само не е хубаво да се пие следобяд, че човек не може да заспива вечер. И трябва да се пият повече течности, заради бъбреците.



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: aaa!]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано23.10.08 14:06



Това с витамин С и безсънието,дали важи и за лимоните и оттам да ми идва безсънието: всяка вечер изяждам по поливин лимон.Иначе другия голям боец е зелевата чорба( не се смйте само,моля ви) и киселото зеле



Тема Re: Как да поддържаме ремисията?нови [re: Гaмбa]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.10.08 16:30



Ами премести времето за ядене на половин лимон и ще се разбере дали точно той е виновник за безсънието ти!



А колкото до киселото зеле и чорбата от него - никой не се смее, напротив обсъждали сме тук ползата от тях!
Лично аз направо се пукам от завист, ако вече си минал на кисело зеленце!

Редактирано от *jull** на 23.10.08 20:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.