Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: lXL1]  
Авторcoфия96 (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 03:16



Газта прави чудеса, в това се убедих многократно.Но наистина с нея трябва да се внимава.Най-лесният и правилен начин е пречистване с активен въглен.Купува се светлинна газ от магазин за домашни потреби.Пресипва се в стъклено шише през филтърна хартиа на която има посипан активен въглен.Тази процедура се прави 3 пъти.А на четвъртия се пресипва газта просто през филтърната хартия(без активния въглен).Преди пречистването газта има леко жълтеникав цвят,а след това става абсолютно безцветна като вода.
Незнам къде прочетохте и как решихте, че газта увреждала (и то трайно)черния дроб,като точно през последните 15 години около мен двама човека страдащи от рак на черния дроб спасиха живота си точно благодарение на газта.Именно от това се убедих в чудодейния ефект от пиенето на газ.Сега тези хора се радват на добро здраве и пълноценен живот.
А конкретно за мен.Преди да почна да пия газ се чувствах отпадняла, с непоносимо главоболие всеки ден, с надути подпухнали очи и жестоко силно парене в тях, виене на свят и буквално чувствах се като труп.Ходих по лекари, правиха ми изследвания , така и не се разбра какво ми има.А аз се чувствах все по зле и по зле.Загубих всякакво желание и мотивация за живот,не можех да се концентрирам над работата си и т.н
Така реших да опитам с газта.Започнах с половин чаена лъжичка дневно на гладно(но не е желателнод а е сутринта ),най-добре е през деня на празен стомах.Но не я пия с бучка захар или каквото и да било,защото така и се намаля ефекта(особено с захар е противопоказно, защото захарта предизвиква отделянето ан свободни радикали в организма, които точно са нашите врагове)
Така ,че най- резултатно е да се пие самостоятелно и след около 30 мин може да се приеме нещо дребно,за да неутрализира вкуса в устата.Още след първия ден от пиенето на газ усетих огромно облекчение, а на следващия главоболието ми изчезна.От тогава нито веднъж не ме е боляла главата, а да не говорим,че още на втория ден усетих приливи на жизненост и настроение.
И от тогава се чувствам мнгоо добре.живота ми се промени.Най добре е да се пие газ пролетта 1 месец по половин чаена лъжичка дневно .После 3 месеца се почива и може пак за 2 седмции ,след това 3 месеца почивка и пак 2 седмици и така:) Пожелавам здраве и успех на всички



Тема Още една рецептанови [re: coфия96]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано17.08.08 17:23



Намерих друга рецепта за лечение с газ, препоръка при проблеми с лимфните възли. Пиша я тук за да попълня рецептурника


Сутрин на гладно се изпива 1 суп.лъж. зехтин.
15 минути след това - 1 суп.лъж. рафинирана газ.
15 минути след това - 1 чаша прясно мляко.
2 часа след това не се яде нищо.

Прави се един път годишно по 40 дни. Може да се почива един два дни, ако се усети претоварване

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Още една рецептанови [re: vesela.bg]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 10:36



Ако неможе да се намери филтърна хартия с кокво може да се замени.



Тема Re: Още една рецептанови [re: mari]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано18.08.08 10:42



Айде сега, не можеш да намериш филтърна хартия, продава се за кафемашини



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Филтърна хартиянови [re: vesela.bg]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.08.08 11:48



Тази филтърна хартия за кафемашини се продава в големите вериги. Лично съм виждала във Фантастико. Можеш да използваш многослойна марля /тензух/.



Тема Re: Филтърна хартиянови [re: Buba67]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 14:40



Много ви благодаря.



Тема Въпрос за газтанови [re: mari]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 14:46



Въпрос към вземалите газ,примерно Буба,Деа или някой друг:
Почнах Тодикампа по 5 капки 3 пъти дневно и увеличавам с по 1 капка дневно do 15 .
В дните нахимиотерапия ще пропускам. Знаете ли дали пропуснат ден обезсмисля вземането на газ? И другият ми въпрос е дали чаша вино вечер е противопоказна , навсякъде пише газ без алкохол, ама нещо хич не ми харесва това.



Тема Re: Въпрос за газтанови [re: инep]  
Автор Buba67 ()
Публикувано09.09.08 22:25



Няма проблем, ако си пропуснал/а/ един прием на газ. Случвало ми се е. Просто продължавам със схемата. А за виното - стига да не се прекалява. Признавам си, че тази вечер и аз пийнах чаша бяло вино, обаче една рибка ми донесоха, хваната днес. Та си пийнах. Гледам да не прекалявам през двете седмици, в които приемам газта. Смело напред и не се притеснявай. А щом ти се пие вечер по чаша вино, дори като си на химио хич не се замисляй! Успех!





Тема Re: Въпрос за газтанови [re: Buba67]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 04:32



Имам питане към хората живеещи в Щатите? Може ли някой да ми каже къде да търся газ, в какъв магазин? И дали ще става за пиене като я прецедя? Има в хомдипо някакво гориво за факли, в шишета и изглежда прозрачно и безцветно като вода. Но идея си нямам дали е газ или нещо друго. И как точно да я назова, domestic gas or coal-gas?
Мерси предварително

.



Тема Re: Въпрос за газта [re: aaa!]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.09.08 09:04



В книгата на Малахов за лечението с газ, пише за Тодикампа /газ и зелени орехчета/. Това го знаем. Но се споменава и за Тодикларк, разработен съвместно с Хулда Кларк, но от черен орех и медицинска газ, т.е. пречистена чрез неколкократна филтрация газ и самият препарат е с по-високо качество, от направения при домашни условия. Така че, направете запитване в сайта на Хулда Кларк или по телефона за този препарат, вие знаете добре английски. Все пак е по-добре, отколкото сами да филтрираме газ....особено като не знаем каква газ сме купили.
Калояна беше дала линк на един екстракт от черен орех, дето си е купила, само не знам с газ ли е направен или със спирт, това уточнете



Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.