Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 07.12.21 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: *jull**]  
Автор iva_77_ (непознат )
Публикувано13.10.08 10:35

а къде е този справочник аз се регистрирах вчера и още не са ми ясни нещата в този сайт

Тема Re: ГАЗ и рак на стомаханови [re: iva_77_]  
Автор Buba67 ()
Публикувано13.10.08 11:02

На първа страница на клуба, най-горе има три постоянни теми. Там е справочника. Ето линк да прочетеш за рецептата.

Тема Re: Въпрос към Ангелова67 или друг.ползвал газнови [re: iva_77_]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано18.10.08 11:44

След 4 седмици газ с орех(тодикамп) почивам първа седмица и имам обилно изпотяване. Това случвало ли ви се е? Знам, че при изхвърляне на метастази става нещо такова., но в момента има и грипове, а и аз съм подложена на силен стрес в момента-гледам болен на легло от 1 месец и служебната ми работа стана доста по-натоварена . Да питам лекар ми се струва излишно, затова искам даразбера дали от газта има подобен ефект, ако не да търся друга причина.

Тема Re: Отговорнови [re: iner]  
Автор Buba67 ()
Публикувано18.10.08 12:26

Какво разбираш под обилно изпотяване, защото се потя така щом започна да се движа интензивно. При мен дори метенето на пода коства усилия и пот. Иначе мисля, че организма се чисти и през кожата. И като гледам колко ти е "спокойно" и у дома и в работата. Възможно е организма ти да реагира така на стреса. Имаш ли разлика в потенето преди газта и сега? С две думи не съм забелязала да се потя повече откакто пия газта. По-скоро се потя повече щото качих някое килце и ми тежат

. При мен единствения ефект от газта е, че се чувствам малко отпаднала докато я пия, нещо като пролетна умора. Пробвай да пиеш лиций сега, докато почиваш от газта. Направо ми дават криле тия малки плодчета. А и давай по-полека. Лошо е, че гледаш болен, а работа ще има след 100 години, нас не. Так, че не слагай много на сърце - всичко е част от живота. Успех!

Тема Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 16:42

Благодаря, Буба,
Искам да споделя нещо важно - твърдо съм убедена, че от газта свалих туморните си маркери 3 пъти. -CA15-3 , CEA . Преди 3 месеца бяха 30 и 3.3 , сега са 9.9 и 1.09 :).
Другото лечение, което провеждам е Херцептин, но той е вече 12 месеца. А добавките, които вземам, са все еднакви. Единствената разлика е газта, така че : Пийте си газта и си гледайте живота :)
Лицият го пробвах, направо е супер, правя си чай като варя 5 мин 15 плодчета в 250 мл вода,макар че нямам точна рецепта за чая. Нямам 10 дни за рецептата с ракия. Четох, че той води до стопляне на организма. Ако имаш рецепта за чая , ще се радвам да я пробвам.

Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: инep]  
Автор *jull** (())
Публикувано22.10.08 19:37

Извинявай, че се намесвам, но най-добре, ако слагаш лиция в зелен чай!
Не разбрах обаче за каква рецепта с ракия пишеш...

И преди всичко искам да ти благодаря за това, че даваш ценна информация за лечебните свойства на газта! Опитвам се да убедя болни хора около мен да я прилагат, но изпитват предубеждение. Така че твоят споделен опит е изключително ценен за всички!

Радвам се за теб!

Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: *jull**]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 19:41

Браво, Инер! Наистина страхотни новини - само така!

Дано и други да се решат на тази терапия и да имат добри резултати!

Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: gali4]  
Автор Buba67 ()
Публикувано22.10.08 21:01

Jull, може би инер имаше впредвид рецептата на лиция в ракия. В интерес на истината до сега само така го пия /2 години/. Пакетчето от 100 грама лиций го заливам с литър домашна ракия. След 10 дни /през това време си правя един курс газ/ е готово за употреба. По 25 милилитра веднъж на ден плюс ако падне плодче в чашата и него изяждам. На пакетчето имаше рецепта за житна или оризова ракия, аз обаче си имам домашно производство гроздова, та нея използвам. А за чай имаше рецепта на пликчето с някакви количества от 2,5 литра вода, което е абсурд да го изпия на ден. Та с ракийката ми е супер.

Инер браво за резултатите!

Тема Re: Пийте си газта и си гледайте живота :)нови [re: Buba67]  
Автор *jull** (())
Публикувано22.10.08 21:31

Да, разбирам, то китайците какво ли не слагат в ракия - корени жен шен, змии... Но за ежедневна употреба лиция го слагат в зеления чай. Може би с лечебна цел е по-добре да е в спирт, не знам.
А дали ако човек надвиши дозата от 25 мл ще се излекува по-бързо, а?

Тема Re: до Златиннови [re: Kokи]  
Автор nsee (непознат )
Публикувано28.10.08 19:58

Направена е операция рак на стомаха.Тумора не е отстранен,има баипасна връзка за преминаване на храна от стомаха към тънкото черво.Има метастази по тънките черва.
Предстои изписване от болницата.Все още няма епикриза и назначено онколечение.
Моля да ми препоръчате захраване след изписване от болница?
Може ли още първата седмица да се прилага алтернативно лечение(гъби или газ)?

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.