Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 09.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторmami blu (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 11:15



Zdravei, Vladi. moje da mi pishesh na email bezdroga@abv,bg. Potarsi pomost v komunata na RETO, te sa mnogo swestni kato organixacia. Imat kasta blizo do Plovdiv, v Sofia i Burgas. Razbira se nai-mnogo w Ispania. Obadi se na tel. v Sofia 996 41 48. Kaji imam problem, ne moga da se sprawia sam, imam nujda ot pomost Ako imash vazmojnost, ela w klinikata vav Varna - tuk mojesh da stoish 2-3 meseca, dokato minat krizite i posle ste mislish za badesteto. 4ao xasega. ne se ot4ajvaj i dejstvaj barzo.



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор RAYAR ()
Публикувано05.03.04 17:00



Усоех Влади,
Центъра по наркомании в Пловдив е на бул. "Руски", психодиспансера. Тел. 032/ 641 506.
Дръж ни в течение...



Тема Re: как да спранови [re: RAYAR]  
АвторXm (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 23:31



Имам приятели които минаха на метадон, и така спряха хероина. Но трябва да се консултираш с лекар за тази работа. Аз лично бях в затвора за притежание и така спрях. Знам много добре за какво говориш, те затова му викат King Heroin, защото в момента в който го вземеш всичко е нормално и все едно никога нищо не те е боляло.

Желая ти успех!



Тема Re: как да спра [re: RAYAR]  
Автор vladinc (непознат)
Публикувано06.03.04 08:52



RAYAR - blagodarq ti .. nadqvam se kato otida tam da ne me vurnat .. ili da se obadqt v police .. ili de da znam .. iskam da stane kolkoto e vuzmojno po anonimno .. i da ne me vkarvat v raznite mu tam spisaci .. mama mu .. shtoto togava vsi4ko izliza na pokaz , i eventualno moje da imash problemi sled tova ako trugnesh da si tursish nova rabota .. ili puk ako trugnesh da vadish drugi dokumenti za koito se iska medicinsko ., ot tova nai mnogo se opasqvam .. ti bil li si tam.. ?



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор Plastic-dreams (psychonaut)
Публикувано06.03.04 10:10



men, една приятелка го спря сама, без доктори и т.н. Решила и спряла. Вярно, че предимно го е пушела, но е прибягвала към венозното приложение. Сама спряла - уплашила се от това, към което била тръгнала. Аз самият не съм опитвал и няма и да опитам въпросния наркотик и затова може би тази бележка не е уместна - ако е така, извинете.
Вероятно трябва изключително силна воля и способност да търпиш всякяква болка. Но цената е предобра, нищожна за това, което ще получиш.


Minister of Herbal Affairs


Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор Doris (ssssss)
Публикувано06.03.04 13:21



Избягвай всякакъв контакт с други наркомани-и сам ти е достатъчно трудно да се откъснеш. Още по-зле е да живееш заедно с такъв,а и за него ще е по зле.



Тема Re: как да спранови [re: mami blu]  
Автор dma (irq)
Публикувано07.03.04 15:37



Може ли да запитам какво му е по-страшното от хероина на метадонът?

Моля ви хора.. по-внимателно с думите, метадонът помага на много хора по света. Няма универсално решение, всеки си избира своето и метадонът е едно от тях.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: как да спранови [re: Doris]  
Автор vladinc (непознат)
Публикувано07.03.04 23:41



Не мога да избягвам контакт с други наркомани защото нямам други приятели фактически. А няма как да се затворя в една стая и да остана там докато всичко свърши..
Знам че и за двамата ще е трудно да живеем заедно , като единия се опитва да се откаже, другия ( може би ) ще го навива .. хайде само още веднъж... и обратно.. но си мисля че може и да успеем .. след като и двамата сме се хванали на хорото , ще го играем до край..



Тема и така се започна... [re: vladinc]  
Автор vladinc (непознат)
Публикувано07.03.04 23:49



и така се започна ден първи от дългото пътуване "навън".. пък да видим до къде ще ни отведе този път .. дали ще е към по-добро или по-лошо само времето ще покаже..
Знам че да се живее с друг наркоман , и то по-стар от мен ( в смисъл наркоман от дълго време) е трудно.. още по-трудно ще е да се откажеш като отвсякъде си заобиколен само о ттакива хора.. но в един момент ти писва .. и виждаш как всичко няма смисъл.. от това което те правят.. и ти просто спираш.. защото вече не ти е интересно, някак си .. все едно да захвърлиш някоя стара играчка защото вече не ти е забавно с нея.. вярно, в началото може и да се връщаш към нея , и пак да си поиграваш от време на време , но вече няма да се същата зарибявка като преди.. и след време просто я оставяш в някой ъгъл да прашляса..
След години може да я намериш свряна в някой кашон, и да се сетиш за миговете прекарани с нея , с умивка на уста .. но вече всичко е минало. И това е. Порастнал си и не си играеш вече с играчки. ..
Грижа се за брат му на наркомана с който живея.. грижа се и за него. Двамата са сираци и просто си нямат никой друг на този свят. Може да се карат от време на време но се държат здраво един за друг. Драго ми е да ги гледам как се подкрепят взаимно..
Готвя им , чистя им, върша къщна работа.. и това ми отнема доста време , не мисля за глупости..
Надявам се по този начин да успея да се задържа настрани от дрогата за известно време, а когато и това вече не помага , все ще измисля нещо друго .. Това е за сега от мен,, може и да се получи, колкото и невероятно да звучи..
Стискайте палци.



Тема Re: и така се започна... [re: vladinc]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано08.03.04 07:35



С теб сме!
Успех!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.