Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 22:27



Абе,хора,да разбием мита за Интернет общуването...тОВА СМЕ НИЕ...ТАКИВА,КАКВИТО СМЕ-ДюКАНКИТЕ ПЪРВИ СЕ ОСМЕЛЯВАТ ДА ИЗЛЯЗАТ НА СРЕщА!!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Paдa]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано15.11.08 22:38



Дюканките от БГ мама отдавна се срещат (аз там започнах; чудесен форум, но не издържам на темпото - много пишат, не успявах да чета! :)))); сигурно и тук е възможно, но гръпичката е по-малка и сме географски разпиляни. Не мисля, че става дума за притеснение, по-скоро организацията би била проблем.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: fractalz]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.11.08 12:46



Фрактал, чакам да ми кажеш кога да ти променя цифрите в табличката.



Аз освен с Лодчицата да си ударя едно рандеву, други от Морската столица май няма.

Стискам палци да се уреди софийската среща и отсега потривам ръчички за снимките.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано16.11.08 17:30



Дори, благодаря ти, че ме включи в таблицата! Засега не променяй, мотае ме гадината...





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 17:51



Здравейте
и аз бих могла да се включа.
Още си стоя на тези кг и вече не спазвам режима стриктно

.
Изложих се. Ами хапвам това-онова и имам протеинови дни. А днес имам и РД.
тук няколко дни не посмях да пиша защото ме е срам, ама много ме е срам.
Kak da pratq snimki



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано16.11.08 17:55



Рандеву? С удоволствие! Може пък да се обадят и други - не съм ги проследявала, но като че ли има и още някои от Ворската столица.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано16.11.08 17:56



Морската столица, разбира се.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: 4aq]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано16.11.08 18:04



Честит Рожден Ден !! Желая ти много здраве, радост, постижения в режима! И макар че си рожденничка, не разрешаваме да се отпущаш! Чая, какви са тези работи,момиче?! Сега си насредата, остават ти съвсем малко килограмчета и ти, вместо да се държиш здраво за режима рискуваш да загубиш постигнатото! Толкова ли не те зарадваха свалените сланинки, че нямаш стимул?
Никакво хапване на това-онова! Това-онова винаги ще го има по щандовете на магазините, и след 6 месеца и след една година. Не е дошъл краят на света! Карай днес рожедния ден и от утре - стриктно в режима 5/5 ли ще е , какъв ритъм ще е, само не се изставяй! Толкова мъки досега, сега да се търкулнеш по нанадолнището не е работа.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23 [re: 4aq]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано16.11.08 18:49



ЧРД, Чая! Eто един режимен букет за теб - трябва да си пожелаеш нещо за всяко едно стръкче и то ще се сбъдне.





Хич не се срамуваи, пиши... И мен ужасно ме е срам, още повече след като изтипосах жизнерадостно-оптимистичното послание към Лорена... Така че, момичета, имам нужда от няколко освежаващи сеанса на тиганотерапия.

Както се вижда от лентичката, наближих 90 (кг, не години). Ииииииииииии май превъртам. Вчера кантарът определено беше слязъл до 89, няколко дена преди това играеше нагоре-надолу от 90 до 91, така че нищо ново уж. Да, ама не! Може би защото отдавна чакам промяна; може би кръглите числа натоварваме с някакво мистериозно магическо значение (щото, по принцип разликата между 89 и 90 е същата като между 91 и 92, нали? ); умора ли е, обида ли, бяс - не към режима, на мен си ме е яд - разглеждах снимки и албуми в бг-мама и сравнявах, ами увисна ми носът: хората свалят 10 кг и са направо нови хора (имам предвид хора с много кг, не от 60 на 50), а аз съм си все същата - кръгла отвсякъде, дупето виси, бутчетата са се консервирали. ОК, конструкция, но ми е криво.
Не съм и помисляла да се отказвам, позитивно съм си настроена спрямо режима (ок де, позитивно разстроена в момента), но ме яде отвътре. Та така. Казах си, сега хващайте тиганите. Има и такива моменти.

П.С. Радвам се, че ви има.
П.П.С. Излизам да разходя педометъра.



Тема До fractalzнови [re: fractalz]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано16.11.08 19:50



Здравеи мила
можещ ли да дадеш линк кам дуканската тема вьв бг мама и линк кам снимките.Нешто сам се поотпуснала тези дни,имам предвид не чак толкоз но пак вчера си позволих малко пиле и риба на грил но пак имаше някакав сос отгоре полят(в ресторант бяхме) а и на последак си пия кафето с малко ама на варха на лажичката медец

.Та ако може и ние да ги разгледаме тези снимки от бг мама няма да е лошо от един такав допалнителен стимул.Мерси предварително и много успехи за напред




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.