Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано18.11.08 16:54



Поздравления...страхотна промяна...супер си....





Тема Re: 88!!! 88!!! 88!!!нови [re: Ayame]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано19.11.08 02:34



Ако успея и останалите части да докарам до "скулесто" състояние, ще е супер, ех...





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано19.11.08 02:42



Дори, благодаря ти, че ме включи в табличката! Ръст 1.64, години 44; другото инфо май го има.

Добре дошли на новичките, успех и да не се предавате, ей! Мрънкането помага, аз уж не съм мрънкало, но ме избива от време на време. Понякога е много трудно да си оптимист, но този режим наистина РАБОТИ.

Рицарят изглежда страхотно! Трябва да го пазим, момичета, ако се съди по опита на бг-мама, колкото повече мъже има в темата, толкова по-бъзро падат кг-тата; действат като талисмани. Няма майтап!



Аз изчезвам в командировка до 07/01 - за съжаление, няма място за кантара в багажа, но си вземам 2 пакета трици, дано стигнат. Весели празници предварително - и много смъкнати килограми на цялата група! Ако успея да се включвам с репортажи, ще докладвам от бойното поле, но засега не знам дали достъпът до интернет ще е лесен.



Редактирано от fractalz на 19.11.08 02:43.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор Kittana (Отнесена)
Публикувано19.11.08 07:55



Dorchester, благодаря, че ме добави в табличката
Аз от днес съм 5П, ще се претегля след малко (само в началото на всеки 5-дневен цикъл се тегля, не знам дали е правилно). А исках да попитам има ли някой, който едновременно с диета да е спрял и цигарите?
Желая ви прекрасен ден!

[image]http://tinyurl.com/6bf7lf[/image]


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано20.11.08 10:03



Къде изчезнаха всички?

...Дори махни ако обичаш още едно килограмче от сметката ми.....падна поредното





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: bobi786]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано20.11.08 11:48



Аз съм си тук, ама не ми се пише тези дни. Мразя да ми е студено, сивото време ми образува нерви.

Аз искам да живея на над 30 градусови температури, пък, нъц Ей тъй, със слънчевите очила.

Поздравления за намаленията на всички!

Не се помайвайте, хвалете се тук и със снимки!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано20.11.08 16:02



Ох, сродни души сме, Дорче

. Месце хапваме, сега виждам, че и топличко обичаме. Тези студове направо ми смръзват душицата. А като си помисля, че сега започват, и че всъщност много по-сериозните тепърва предстоят, губя всякакъв ентусиазъм за писане. Но не мога да не похваля - към края на 23-та тема, моето 25-то излишно кило се предаде. Вече съм сигурни 65 (та даже стрелката поглежда 64, но само епизодично още). Та в новата тема, ще бъда с нови килограми!



Тема Здравейте и от меннови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано20.11.08 16:50



И аз отслабнах с още един кг, но се страхувам, че почвам да психясвам.



Все сладко ми е в акъла - шоколад, торти, сладоледи. И явно не само там, де, щото оттам мога да ги махна - насила, но мога. Обаче нощес например сънувах една баклава, голяма като хелоуинска тиква!! И покрита познайте с какво... точно така, с дебел пласт шоколад!

Спазвам режима и бавно, но славно отслабвам... обаче да не взема да се повредя някъде другаде??? Помагайте, кое е по-кофти - да се видиотя съвсем и кой знае още какво да стане или просто да си купя една голяма "Милка" със стафиди и да ям, да ям, докато свърши???

Сега особено, като почнаха студовете, наистина се отчайвам.
Моля ви, споделете - имали ли сте такива моменти? И ако не удържа, какво е най-подходящо да изям, та да не затрия докрай досегашните резултати - диабетичен шоколад например? Или сладолед?

Най ми се яде торта с много шоколад и плодове и още повече сметана.
Толкова ми е зле днес, че дори не мога да усетя срама от себе си. А ме е срам, знам си.




Тема Re: Здравейте и от меннови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано20.11.08 17:38



Честито, честито и на двечките!

Платноходке, дали не би могла да се вземеш в ръце, моля те!!!
И да знаеш, така образно описваш нережимности, че на всеки ще му се дояде, а не се знае на кой колко са му здрави ангелите!!!

Нова тема викате, а? Ами окей, заключвам тази.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 20.11.08 17:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.