Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 25.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор the__knight ()
Публикувано09.11.08 18:42



Изобщо не се притеснявай че някой не забелязва.Оня ден счетоводителката ни черпеше на което отказах ,а някой и каза че съм на диета ... нейната реакция беше че не личало ... за справка табличката



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано09.11.08 20:26



Ха-ха, това искрено ме развесели! Не личало, значи. Та ти все едно си свалил един човек от себе си! Явно го е казала нарочно, не може да не се забелязва.
На мен за друго ми е тъжно - като са ме възприели веднъж като дебела, си оставам дебела в представите на хората...май. Така си ме знаят, така им е по-удобно. Ама ще им наруша удобството...скоро!
Приятно слабеене на всички!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор the__knight ()
Публикувано09.11.08 20:54



По лошото е че оставаме във собствените си представи така.Аз продължавам като си купувам дрехи да питам "А големи имате ли..."А напоследък се оказва че си купувам размер 34 или L. Явно тръдно ще свикне че не сме толкова рядък размер



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор the__knight ()
Публикувано09.11.08 21:01



Обещах да докладвам с резултатите от изследванията, които да не ми е уроки се оказаха перфектни.Откакто добавих пектин в менюто си даже съм почнал да свалям нивото на холестерола.Който все още е малко над нормалните граници но започна плавно надолу , а и важното е че в големия си процент е добър холестерол.Иначе всичко останало в пълната кръвна картина и урината е точно по средата на референтните стойности.Резултатите с кръвното налягане което преди режима стигаше космически стойности горно 180-200 долна 110-120.Последните три месеца стабилно горната не е преминавала 125 а долната 85.
Така аз засега виждам само положителни резултати от този режим, и най-хубавото е че не изисква някакви неистови усилия от моя страна.

Смело напред



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 21:33



the__knight ,разкажи за този пектин-как се ползва ,за какво се ползва и режимен ли е?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автормaprapитka (Нерегистриран)
Публикувано09.11.08 22:20



Здравейте отново от мен.



За петте дни, в които карах само на протеини, от 60 кг, станах 57,6 кг.
Дорче, моля запиши ме в табличката.
Не съм свалила хич много - само 2,4 кг, но няма да се отказвам. Позагладила съм малко целулита сякаш, което пак е нещо.

Скоро се очаква да ми дойде М, може би затова не мога да се похваля с кой знае какъв резултат, въпреки че съм много стриктна.

А останалите, които не сваляте по много килограми през тези дни(без някаква обективна причина), да си знаете, че сега Луната се увеличава и дните не са благосклонни към диетуващите и техните диети.
Когато Луната започне да намалява, отслабването ни ще стане по-лесно.

В събота минах на фазата ПЗ. Мисля да редувам дните 5/5.

Дорче, относно питането ми за стриите от предишната тема, мисля, че точно когато човек започне да отслабва драстично, стриите започват да се виждат, иначе са добре "опънати" и загладени.
Надявам се да е вярно това, че стрии не излизат след 30 г., поне този келепир да има.
Също, надявам се скоро да пуснат парното, че превантивно да започна да се мажа с нещо за стягане.
За съжаление, сега какъвто е студ, хич нямам желание да се клепам с каквото и да било, единствената ми грижа след сутрешния душ, е да скоча възможно най-бързо в дрехите.

Това е от мен за сега.
Поздрави на всички, лека седмица и успешна борба с излишните килограми.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано09.11.08 22:23



Поздравявам всички стари и нови Дюканци с новата тема, желая на всички много успехи! Аз се боря със третата фаза и като че ли става все по-трудно, колкото повече наближава четвъртата, едвам се удържам и търпанието ми никакво го няма...
Притеснявам се за вашия разговор за пектина, катогорично той е продукт от плод/ябълка/ т.е. би трябвало по тази логика да е извън режима. the__knight, ти и като го приемаш, продължаваш ли да отслабваш? Иначе стойностите на кръвното налягане са наистина впечатляващи и явно си струва усилията от твоя страна. Дори и без килограмите надолу, само това да беше постигнал, пак е отличен резултат!!!


Мечо Пух, много добри постижения, стискам палци за още килограмчета!
С обувките и ботушите ми е позната историята- преди режима не можех да ги закопчея на прасеца, купувах си повечко боти, сега като ги меря в магазина, все са ми широки и продавачките казват - "ами то сега е модерно да се пъхат дънките в ботушите", направо да си умреш от кеф!!!
На всички желая приятна седмица и много победи над килограмите!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор the__knight ()
Публикувано09.11.08 22:51



Пектина на практика не може да се усвои от тялото така че е режимен

на пазара повечето са с някакви допълнителни съставки които са нережимни но има и 100% чист пектин.

Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано09.11.08 23:01



Значи нещо като сюнгерчета - абсорбират, каквото могат и после ги изхвърляме.
Ами не е зле!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано09.11.08 23:24



Да ти кажа честно аз като свалих 15кг не ги забелязвах визуално. Погледни ако искаш снимките ми и ще се убедиш, че е възможно 15кг да не се забелязват много на фигура с тегло над 100кг. За кратко време обаче върнах 2кг и всъшност се закотвих на 97. Минах на трета фаза. Сега отново съм на първ/втора с цел 89кг.
Полите и панталоните ми бяха номер 60 , а сега са 54. Лошото е , че ръцете ми не се топят. Умишлено съм сложила в албума си снимка по голи ръце, за да видя дали някога ще се види разлика.
Най-важното за мен е че се чуствам по-лека и много по-слаба, което ми се отразява най-вече на здравето. Желая ти успех и хич не мисли кой какво е казал. Гледай на теб да ти е добре.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.