Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 26.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: bobi786]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 13:50



Чакам да ти видя снимките, че имам нужда от мотивация всякаква.
Накрая ще ги налепя слабите ви снимки по хладилника!
Или пък да взема да му сложа секретна заключалка като сейф и да може само синковеца да го отключва!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.11.08 14:32



Напротив, точно обратното трябва да направиш. Да си лепнеш една ТВОЯ снимка от най-дебелия ти период - да те хваща ужас.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.08 15:51



Ами да знаеш как се снимах тогава! То и сега не се фотам, че на живо съм такава хубавица, ама фотоапаратите не могат да ми уловят красотата.
1. Само по принуда и в краен случай.
2. При групови снимки, заучени пози по възможност на втора редица, та да ми се вижда само красивата главица.
3. Дори и тези снимки или съм ги скрила от себе си или съм ги изхвърлила с погнуса ;)
То и сега не се фотам, че на живо съм такава хубавица, ама фотоапаратите не могат да ми уловят красотата.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано11.11.08 21:56



Да ви се оплача. Днес навършвам един месец от началото на диетата и много исках да закръгля на 8 свалените килца. За съжаление не успях. На протеини съм от 3 дни, а дори качих около 300-400 грама. Предполагам, че причината е в наближаващия ми цикъл и все пак, някой има ли опит със зациклянията? На какво най-често се дължат? А сега, добрите новини. Тази вечер реших да дефилирам с дебелите дрехи и да изпробвам слабите. Какво да ви кажа... Хвръкнах от щастие пред огледалото. Всички дебели дрехи не стават за носене и имат остра нужда от стесняване и нямаше дреха от по-слабите ми периоди, в която да не успея да вляза. Някои от тях все още са ми малко тесни, но след около месец сигурно ще ми станат и те широки. Гордея се със себе си и нямам никакво намерение да се отказвам.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Rossella]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано11.11.08 22:11



Споко! Тоя урок с МЦ сме го минали!

Аз през тези дни наддавах с 1,5 кг, без никакви отклонения в режима, после се връщах пак в "реални граници". И сега, в трета фаза по същия начин натрупвам ли, задържам течности по-вероятно, но винаги около МЦ / 4-5 дни преди това и 4-5 дни след това/ качвам 1 до 1,5 кг. Въобще не обръщай внимание, спазвай си режимчето и всичко ще е наред!!!



Тема Не си самичка!нови [re: kateluna]  
Автор Kukita ()
Публикувано12.11.08 09:17



Kateluna, изобщо не си само ти второкласник

! Моите последни 5-6 кила са се запънали като магаре на мост и не щат да се махат. Ама вече съм във фазата "ако искат". Наистина започнах да се харесвам в кожата си, и дори и да не докарам до мечтаните 60, съм решила след новогодишните празници и периода на именните дни в началото на януари, да започвам 3-а фаза. Даже съм планирала първата си гала - на 14 януари вечерта (тогава ще навърша 40 и ще започна 3-а фаза) ще изям малко сирене, ще изпия чаша вино, а през деня ще хапна ябълка! Лелееееее, хубави мечти, а!
А сега ми се ще да споделя нещо хубвао, на което не бях обърнала внимание до днес. В един от сайтовете за изчисляване на BMI си направих проверка на моето, и за пръв път от много години не съм дори в зоната на наднорменото тегло. Вече съм нормална!!! Е, това си е повод за празник! Пожелавам на всички, започнали от високи като моите стартови килограми, да изпитате същото прекрасно усещане!



Тема Re: Не си самичка!нови [re: Kukita]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 19:10



Привет на всички!Помислих сутринта,че Кантарчо вече ме взема на подбив!След многото служебни задачи се връщам току-що/цял ден бях на 2-3 кафета,1чай и 1 сода/ и естествено пак се меря,че ми е едно чудно,чудно...АБЕ НЯМА ЛЪЖА-66!!!!

Благодаря на Бог,че ме възнаграждава с тази радост!Благодаря на вас,че ви имам!Как се страхувах от фаза 3!Оказа се,че за този 1 месец и 5дни свалих още 4кг...
Корсичка,и аз правя 2 протеинови дни в седмицата-понеделник и четвъртък,но наистина ям съвсем малки порции от другите разрешени
Кукита,ти ме предизвикваш,нали??!Ами аз ако напредвам така ще взема да си харесам числото 60!Нали нямаш нищо против??!
Кателуна,възхищавам ти се!Не си започнала като фиданка,а виж какъв чудесен резултат до сега,а пък с мечтаните 75 от теб,направо ме изумяваш.Желая ти от сърце скорошна радост!
Дорче,оправяй моя резултат,че както съм се засилила след ден-два може да ти пратя нова вест и да ти отворя пак работа
Новички,дерзайте и помнете думите на Мечопух/тя вече не е мече,а дама елегантна,даже и шармантна!/,че"плодове ще има и догодина,но ако ги ядем сега и догодина ще сме си дебели..."
Успехи и много радост на всички!!!



Тема Re: Не си самичка!нови [re: Kukita]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано12.11.08 19:16



Kukita-Ти толкова много си постигнала на минус 24кг.и не си започнала като мен от 112кг.Аз ако стигна 80кг ще бъда щастлива.Пет килограма с тях и без тях не е толкова важно- за толкова свалени килограми и такава визия!Февруари е далече и се замислям да си разнообразя малко менюто и трябва да вляза в рецептите...Пилешкото ми омръзна и рибата освен пържена не мога да я понасям...за празниците не ми се мисли!Като зная какви вкусотии трябва да приготвям за другите...как ще изкарам?!Намислила съм да си направя мини-варианти за мен режимни...напр.баница по дюкански,тел.пържола за мен а за тях -свинска...само сърмите как ще станат в телешката кайма...но няма как!Каквито се получат ще си ги ям сама..но ща си напрвя сърмички от забраненото кисело зеле!Има време ще му мислим!.



[image][/image]

Тема Re: Не си самичка!нови [re: kateluna]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 19:26



ВЪРТИ МИ СЕ ЕДНА МИСЪЛ В ГЛАВАТА ОТ НЯКОЛКО ДНИ...СПОДЕЛЯМ Я -който иска да се смее,че е невъзможно,аз мисля,че е постижима-ДА СИ НАПРАВИМ СРЕщА!!!
ДОРчЕ,какво ще кажеш,ти имаш опит?!Дюканки,ще се осмелим ли??!!





Тема Re: Не си самичка!нови [re: kateluna]  
Автор the__knight ()
Публикувано12.11.08 22:17



За себе си прецених че киселото зеле е режимно



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.