Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23 [re: lodka_v_moreto]  
Автор the__knight ()
Публикувано10.11.08 08:14



Много е важно да се приема само при високи нива на холестерола!!!Защото го понижава, а холестерола в ниски нива е може би още по лош от този във високи нива.Така че ако ще го ползваш ... първо едни изследвания



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано10.11.08 09:25



Благодаря за инфото, нямам проблеми с холестерола, просто ми беше интересно да го обсъдим.Приятна седмица на всички!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано10.11.08 09:44



здравей Дори, изпратих ти снимките за моя албум , нооо малко ме е срам , защото от два месеца се охлабих много (нещо като трета фаза карам), а имам още кг за сваляне..

....но днес като избирах снимките и пак ми дойде желанието за продължаване на втора фаза защото има какво да се сваля още.........така че искам вашата подкрепа, да ме нахокате едно хубаво че свят да ми се завие заради моята слабост....успешна седмица н всички


Дори не съм ги подредила по дати май, но тя всяка снимка си има

Редактирано от bobi786 на 10.11.08 09:50.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 09:46



Здравейте момичета,
надявам се да не сте ме забравили!
Чета ви редовно, но пиша рядко. Нали се сещате - в трета няма новини, освен че патоса намалява и вече свиквате с мисълта, че сте слабички. на тези които им предстои влизане в трета да не се страхуват. Яжте от всичко позволено, но внимавайте с количествата. За намаляване на холестерола, който има нужда да взима ленено масло, ефекта е зашеметяващ.
Скоро ще ви пратя снимчици.
----------------------------
в трета до 8 март



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: kopcичka]  
Автор the__knight ()
Публикувано10.11.08 13:14



ленено семе ям всяка сутрин от първия ден на диетата триците сутрин.Не ми помогна за холестерола



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: мaprapитka]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано10.11.08 18:14



Здравеите и от мен
аз сащто напоследак само чета в клуба и от време на време пиша.но за сметка на това сьм си сериозна с диетата и ето ги и резултатите не закасняват.след 20 дневно спазване вече сам -7 кг

.Дорче моля когато ти остане време поправи ме в табличката.Иначе все повече свиквам с режима и да ви кажа си се чуствам много довре,само дето с водата си се мача и едвам докарвам литар на ден,но какво да направя че не си падам по нея.Иначе всичко друго е ок.Надявам се и при вас да е така мили приятели.Лека вечер и успешна седмица на всеки.



Тема Здравейте и от мен!нови [re: Dorchester]  
Автор fractalz (непознат )
Публикувано11.11.08 03:10



Аз съм в дюканските редици от миналата година; до момента 30 кг надолу и продължавам. Много се радвам да се запозная с толкова лъчезарни оптимистки-дюканки - заедно ще е по-лесно!

Дорче, това е за теб:



Fractal от другия клуб съм.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано11.11.08 09:46



Лодчице, много благодаря за пожеланията!


Явно е имало ефект от тях, /и от стриктното спазване на режима, разбира се/, защото от вчера съм вече 86.9 кг.!
Звучи невероятно, дори и за мен и затова изчаках 3 дни преди да ви се изфукам! Не посмях по-рано, за да не разочаровам и себе си! Но след като и тази сутрин кантара не си е променил мнението, а продължава да ми се радва, реших, че е редно да го споделя с всички! Та така както гледам, до началото на трета фаза ми остават има-няма някакви си 4,5 кг!!! До тук добре! А после? Не знам как е при вас, но аз малко се стрхувам от третата фаза! Имайки предвид предишните ми разочарования от разните видове диети, ме е страх да започна да включвам и други храни освен позволените във втора фаза. А най-много се страхувам от гала вечерите. Идват едни свински празници, едни веселби - не знам дали да не си остана във втора фаза чак до след Трифон зарезан! Тогава май ще да е по-лесно! Гледам на линийката колко далече е избягала девойката от онова трицифрено число в началото и изобщо не ми се ще да се връща пак там!
Та това е от мен за сега! Целувки на всички стари нови Дюканстващи от мен!
А аз май трябва да си сменя името - в момента изобщо не приличам на Мечо пух!



Тема Re: Здравейте и от мен!нови [re: fractalz]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.11.08 11:08



Фрактал, ужасно много се радвам да те видя! ТУк я няма емотката с прегръдка, представи си я.



Радвам се, че продължаваш и не си се отказала. И другият хубав факт е, че се обади тук - защото по-лесно се отслабва с подкрепа и споделяне, това е неоспорим факт! Още по-големи успехи ти желая и не пропускай да споделяш с нас постиженията си!

МечеПух, още веднъж Браво!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Здравейте и от мен!нови [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано11.11.08 12:18



Прегръдка и целувка на всички стари дюканстващи и приветствие с реверанс на новите борци за дюканската кауза!


Като гледам изкласяват все повече дюканки и преминават в друг,по-горен клас -3-ти а аз тук като една оставачка дълго време ще си стоя на разни поправки...Кукита,Мечо пух,Корсичка,Рада,Танчето...Лодка в морето...какво ще правя без вас във този втори клас...А там ще бъда вероятно до февруари...дай Боже!!!

Добре че при нас остава The_knigt че да ни напътсва в настъпващите студени зимни дни...Виждам че ще си правим компания с Абелар,Мечтателка.Но за мен е много важна Платноходка че с нея сме горе-долу с еднаква позиция и цели.
Само трябва да разменяме повече информация ...Ама къде сте момичета.Я влизайте по-често тук!Чакам ви!
Аз продължавам все така...свалям бавно но славно...Радвам се на зеленчуците които ги има все още в изобилие!Трите лъжици ов.трици си ги правя на хлебче с два белтъка и си го изяждам на два пъти-за закуска и на обяд.Това е така от два дена.Незнам дали е правилно но това хлебче става голямо и ми е много за закуската.В новата си книга за триците не срешнах до сега/в момента я чета/че триците трябва да се ядат обезателно саамо за закуска.Той дава много рецепти за разни сладкиши и не казва кога трябма да се ядат?Но тези които вземат някакви лекарства трябва да ги вземат един час след приемането на триците!Това е много важно!
Това за сега!
!



[image][/image]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.