Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: Francuzoikata]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.05.14 15:01



Френчи, първо да ти кажа, че ти и на мен си ми много симпатична, виждам те като интелигентна и хубава млада жена, здраво стъпила на земята. Второ - всички знаем, че има една категория мъже, които не могат да държат ципа на панталона си затворен. Обикновено те са чаровни и жените ги харесват. Имала съм връзка с такъв и с времето разбрах, че грешката не е в моя телевизор, каквото и да направя, колкото и секс и любов да му дам, той пак ще поглежда навън. Беше ми казал веднъж, че просто не може да отказва на жена. Не знам какъв е твоят случай, аз само споделих.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: copadevino]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.05.14 15:15



Чудесно.



Аз пък предпочитам да не робувам на схващането, че желанието към трети човек, убива обичта в една двойка. И някак, по- ми се вижда като показател за зрялост.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Vitalite]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.05.14 15:51



Честно казано не мога да се произнеса по този въпрос. Не ми се е случвало до сега да обичам двама мъже едновременно. Но и аз като други съм на мнение, че всичко е прекрасно, когато и двамата в една двойка, независимо в какви комбинации са замесени, се чувстват добре и спокойни.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: copadevino]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.05.14 16:27



Тъй като "доброто" за един, не е непременно "доброто" за друг, най-правилното е всеки да следва собственият си усет, и така все в някакъв момент, ще достигне до това, което го прави спокоен.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Vitalite]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано23.05.14 17:34



+1

Само за зрялост не разбирам как е това показател.





Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Graefenberg]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.05.14 21:36



Ами от втората до шестата година, децата се възприемат като център на света - мислят, че слънцето грее за тях, че ги следва, тълкуват света само чрез собствената си гледна точка, и не разбират, че начинът на другите е не по-малко ценен от техния, затова и не могат да работят с две идеи едновременно.
Та, "зрялост" е всеки начин на мислене, който допуска "и още нещо" да е толкова "вярно", "правдиво" и "адекватно" колкото и моето. Според мен, де.





Тема Re: Ще развиеш линови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.05.14 22:42



Аз много, честно.
Понякога нещо ми напомня или се случва да се замисля за минали събития..и направо не ми се вярва какви съм ги вършила. Без майтап. Направо..имало едно време - в една друга галактика..Мисля, че страшно много съм се променила. Сигурно е за добро.





Тема Re: Ще развиеш линови [re: copadevino]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.05.14 22:47



Разбира се. Аз флиртувам ежедневно

. В някаква степен ми помага в работата, някак нещата се случват по - бързо, по - лесно и с усмивка.
Е, аз не познавам хора, които да флиртват пред партньори, не ми е хрумвало и на мен. Освен, ако не се играе някаква вехта, театрална постановка, за да се провокира ревност и дъра - бъра. Което - лично на мен - са ми мнооого далечни понятия. Не виждам особен смисъл. Най - много някой от участниците да изяде едни шамари накрая.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине. [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано24.05.14 14:17



Вярвам ти и не съдя подобен тип държане, когато двамата са в течение и нямат нищо против.
Пуснах темата за кореспонденцията, защото ме афектира на момента, но случката отдавна е забравена и заровена в някое чекмедже.


Други по-важни въпроси си задавам за връзката ни на този етап, но не ми се пуска тема, защото отговорите са само мои.



Тема Re: Ооо, францоезич, знаеш, че си ми слабост….нови [re: echr]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано24.05.14 14:20




Бейби, трудно мога да имам конкуренция.
Най-малкото подобна позиция никак не ми е еротична, как ще се състезавам за мъж? Искам той да се състезава за мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.