Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: The Stranger]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.05.14 14:06



Много слабо е равно на почти никак.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема :-)нови [re: Francuzoikata]  
Автор nikie (учен)
Публикувано01.05.14 14:31



Първият път винаги е най-интересно

.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано01.05.14 17:53



съжалявам :(

мъжете са еднакви...



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: LikeABird]  
Автор The Stranger (GAME OWER :))
Публикувано01.05.14 18:01



А жените не сте, сигурно?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: The Stranger]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано01.05.14 18:08



дамм, за голяма ваша жалост

не сме





Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.05.14 20:08



Може и да греша, но виртуалното засища по-скоро емоционални нужди, тъй като реализацията на заявените сексуални намерения там е по-скоро в рамките на хипотезата. Ако връзката ви е влязла в леко занемарения коловоз на рутината, възможно е твоят човек (не че всеки го прави, предполагам) по-скоро да търси някакви емоции и закачка на безопасни за това места. Проблемът на виртуалното е, че понякога запалва въображението по начин, по който реалното трудно го прави, тъй като във виртуала винаги има някакви дефицити от контакт и сглобен образ, които влияят на фантазията и тя ги дооформя и доразвива.
Всичко това изобщо обаче не значи, че нещата биха отишли извън рамките на виртуалния флирт, както най-често се случва. Даже мисля, че мъжете са по-консервативни от нас, жените, в такива случаи и не подлагат често на риск трайните си връзки.






Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано01.05.14 21:47



+ 1





Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.05.14 22:55



Разбирам те напълно. Случвало ми се е подобно нещо. Не ми се пише в детайли, само ще ти кажа, че в моя случай виртуалната връзка премина в реална. Неприятното беше, че аз пак не узнах навреме, а след месеци... Остави изключително противно усещане в мен. Имаше дрязги после и т.н. Грешката беше моя, че не рекох просто "Майната ти" и толкова.

Дано твоят приятел да е честен с теб. В такива ситуации това е много важно. Да не те държи в заблуда и право в очите да ти признае как смята да продължи тази история или ще я преустанови, докато е време.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Всенови [re: PipilotaV.]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.05.14 23:24



едно слушам министърката на спорта!

По-просто не можа ли да го кажеш?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: PipilotaV.]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано01.05.14 23:26



+1 (с изключение на последното изречение)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.