Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 14.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано07.05.14 19:51



НЕма се пуашиш Френч

Ножа е дървен

Пипа е права!

Пък аз тая баница съм я яла във всичките и разновидности и щи кажа, че много ме е яд в днешно време, че съм изхабила и грам мисъл и нерва да си блъскам главата по въпроса.

Ся съвети няма да ти давам, но от личният си опит знам някои неща...твърда глава, здрава ръка и отмъщение С неговите камъняци по неговата глава....да види гот ли е

После може да се сдобрявате и ще сте си по симпатични.

Мен най ме е било яд, че при наличието на даден проблем във връзката се избира най-лесният, страничен и неефективен метод за решаването. Защото ако причината е, че не си му обърнала внимание (емоционално, сексуално или каквото там ) шанса сега да му го обърнеш е голям ...но с отрицателен заряд...

Затова дишай дълбоко и просто му кажи, че е Глупак

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 07.05.14 19:53.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: yetti]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано08.05.14 10:52



а жена със слаби ангели е като пияната жена - грозна картинка. това без връзка с твоята тема го казвам.

Йети, любимецо мой - не бъди сексист

! Точно толкова грозна картинка е, колкото и мъж със слаби ангели/пиян мъж... просто не сме чак така свикнали на първата гледка, да речем.

Към Френчи (също голяма любимка моя) - ще ми се да те "утеша" и "потупам по рамото" (нямаш грижи, демек), обаче не мога, уви... Предателство си е и от моя гледна точка. Съвети не мога дам. Гледай - доколкото е възможно - да "не се делиш от акъла си" и дано "измайсторисаш" най-доброто постижимо в тая ситуация на продължавана лъжа... усещам те като коректен, точен и читав човек... и вярвам че заслужаваш такъв до себе си. Гушвам те топло (с риск от навличане на подигравки за "гуш-гуш", "цунк-цунк" и прочие)!




Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано08.05.14 13:31



Боли те патката!


понеже я нямаш и за това те е заболяло нещо друго
Човек има нужда да бъде желан. Един мъж има нужда да знае, че може.
Не е нужен сексуален контакт дори. Но пък няма гаранция, че нямада има. Общо взето е разходка по тънък лед и да играеш тая игра си е доста трудно.
Още веднъж казвам - боли те патката!
Прочетох за това, че той е искал 100% откровеност. Принципно мъжете, които не са сигурни в себе си искат тази откровеност. Или мъжете, които не се познават. Защото да искаш 100%откровеност означава, че можеш да я понесеш. Познай колко могат ... много много по-малко отколкото си мислят, че могат
за теб има един единствен въпрос - искам ли да съм с този човек и мога ли да съм с него, ако това се повтори (когато се повтори)

Temptation hunts us all!

Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.05.14 14:42



Същия е.
Напълно съм съгласна с теб, че чистата истина не е за всеки и в неговия случай ми се струва, че става въпрос за комплекс и недостатъчно самочувствие.
Знам, че не ми изневерява (за в момента), но това което най-много ме плаши, е различното ни виждане за една връзка.
Той прекалено много си обича свободата и приятелите, а аз не се виждам да създам нещо по-сериозно с такъв тип човек.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: yetti]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.05.14 14:44



Моя е вината, защото прекалено много съм му прощавала, но в началото бях прекалено влюбена, съответно глупава. Прибави и разликата в годината и според мен нашия си мисли, че може да ме върти както си иска.
Аз друго обяснение нямам.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: ViktorKrummm]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.05.14 14:50



Нямаше да се притесня, ако беше само една.
Има и други девойки, които от време на време пращат смс-и (уж стари познанства). Ако беше в началото на връзката, ок, ама след 3 години... моите стари обожатели отдавна са заровени в архива, а моя човек очевидно продължава да контактува с неговите.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Jolee]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.05.14 14:55



Със сигурност няма да му се размине.
Не знае, че не трябва да предизвиква жена Скорпион...колкото сме готини, толкова и лоши може да бъдем.


Всъщност подобен тип неща ме облъскват...и може би не е добре да го казвам толкова директно, но на моята възраст и това което съм, определено няма да търпя неговата криза на средната възраст...



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Taigun]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.05.14 14:58



Благодаря, Тайгунче!
Всички ми казват, че не е кой знае какво, може и да е така, но в контекста на нашата двойка си е предателство.
Той на мен ми е вгорчавал живота и за къде къде по-невинни действия.
Имах нужда да споделя, а и от миналата седмица досега освен едно извинявай и ново късане на нервите, не съм получила.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: asFARas]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано08.05.14 15:02



Боли ме сърцето и егото ако трябва да бъда точна.


Все пак, когато си млада, хубава, секси и сексуална, не очакваш подобен тип действия...от 10 години по-възрастния ти приятел, който се очаква да е по-зрял.
Затова и това с откровеността според мен е чиста проба комплекс и опит за манипулация, защото очевидно е едностранно.
Отговорът ми е ясен- не, не и отново не.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано08.05.14 16:58



щом не е само една, значи не е сериозно

от друга страна, ако са много наброй, вероятно човекът си е любител на многото жени ....

положението не е трагично, но не е и много розово






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.