Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 17.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Няма нищо общонови [re: Graefenberg]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.05.14 23:29



В интерес на истината след първоначалния шок и малко рев, доста бързо се успокоих и разбрах, че всъщност трябва да говоря с него и да разбера какви са подбудите му...и да видя как ще протекат нещата в близките няколко месеца...



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.05.14 23:37




Изобщо не се чувствам застрашена.
Имам самочувствие и трудно някоя девойка ще се конкурира с мен, просто се дразня. Не е като да не съм предлагала на моя човек разни игри от типа игра на непознати в бар (идеята не беше одобрена).
Не е като да нямам въображение и да не съм навита за всякакви перверзии, но очевидно ...а тази англичанка нали я е срещнал някъде? Откъде да знам какво да правили...



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: yetti]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.05.14 23:41



Сигурно аз съм консервативна, но при мен нещата стоят така-
ако съм свободна, не ми пречи да имам и трима едновременно (за секс говоря), но когато съм във връзка, се ограничавам до лек флирт (не си давам телефона, дори не обичам да бъда докосвана от разни свалкаджии (в града не секса, Париж, всичко живо сваля всичко живо))..
Винаги съм била ясна с мъжете си какво очаквам и какво не желая.
Може би и ти си прав, че и по-сериозни драми има.





Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: dymo]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано04.05.14 23:42



Той за наказание трябва да ми прави френска всяка вечер!





Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: LikeABird]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано05.05.14 12:15



абе и аз си имам моите моменти като всеки жив човек, но важното е да се намери този човек, който вижда оптимизма в теб, подкрепя те и понякога изтърпява някои ...избухвания...

с една дума обича те...всичко друго е един външен свят, който все по малко и по малко ме интересува

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано05.05.14 15:44



Ебати и наказанието ..

, звучи ми като стимул за още и още кръшкане.

С подобни наказания .. и в затвор влизам.



Редактирано от borecom на 05.05.14 15:47.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано05.05.14 15:48



Ъхх .. случайно.

Мдам ..



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано06.05.14 12:52



и аз съм на тоя принцип или поне подобен. драмите винаги идват от простотия, лична И на тези около тебе.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано06.05.14 12:56



така де, много близък познат ми беше, даже май не беше и познат, с тва близък приятел малко се поизхвърлих като гледам назад в годините, малко е нечестно да го наричам приятел спрямо истинските и стойностни хора, лайното и преди случаката и след случката ме е предавал нееднократно, ама аз съм си природно тъп, а тъпите се учат най-трудно и бавно, знаеш. "само от добър приятел става качествен предател". въпросният всъщност никога не е имал приятели, това може би е показателно.

а путката след тая случка просто падна на ниво месо за ебане и така и не можа да загрее, че за мен вече е никоя, опитваше се многократно да си повиши статуса, но няма как. ебах/ебавах я до последно, мисля, че дори изпадна в нещо като криза. дори и едно извинявай не каза.

тъп съм но съм лош. ;)

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: borecom]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано06.05.14 12:59



случайно, докато му ровеше в телефона.

абе и на нея не и е леко де.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.