Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 16.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема И на мен ми се случи...  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.04.14 17:44



Открих сексуална кореспонденция между любимия и някаква англичанка. Той казва, че е само игра, че тя не е тук и че нещата не са стигнали по-далеч.
Аз съм в шок. Никога не съм предполагала, че подобно нещо може да ми се случи.
Имах нужда да го споделя, дори не знам дали искам съвет. Знам защо се получи така, последните няколко месеца имам други приоритети и сексуалния ни живот не е в пик, но все си мислех, че той ще бъде търпелив. Очевидно не.





Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано30.04.14 18:23



Намали или спри секса на един мъж и той ще си го потърси и намери другаде.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: The Stranger]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано30.04.14 18:45



В дългите връзки е напълно възможно да има период на безсексие/по-малко секс поради х причина. Това означава ли, че всеки път трябва да търсим другаде?



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано30.04.14 21:40



Секса си е нормална човешка необходимост, ако някога започне да липсва или да е недостатъчен, ще се потърси другаде. Стара истина е, че ако една жена спре окончателно секса на мъжа/приятеля си, той ще я напусне.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано30.04.14 21:49



Е какво ти се е случило дефакто ? На него се е случило - поиграл си е на секс човека .. ко толкоз.

Помастурбирали са за закачка и не го е скрил, и всъщност може и да ти се е случило добро - подсказал ти е. Де се пука .. за да го почукаш.

Редактирано от borecom на 30.04.14 21:50.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: borecom]  
Автор The Stranger (GAME OWER :))
Публикувано30.04.14 21:58



+ 1

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.04.14 22:35



Бонбони, има такива кризи, ти знаеш.
Едно са словоблудствата, друго - сериозния умисъл, подкрепен с дела, обаче. Може би, фрапиращото е, че човек не го очаква (онова..абе на мен няма как да ми се случи) - особено, ако няма някакви индикации, че нещо куца. Като казвам куца- имам предвид като отношение, не като честота на сексовете. Защото има хора - пътуващи, с новородени бебета, уморени, дипломанти..
Мисля, че нарушаването на обичайното темпо може да се случи по много причини. И би било много жалко, ако отношенията се крепят точно на тази честота. Защото там има пикове и спадове. И това го знае всяко хлапе. Или поне човек с по - дълга връзка.



Споко. Може би - има нужда да пофлиртува просто. На мен ми се е случвало. Профилактично. Без никакво касание към отношенията с партньора.
Ако всичко останало между вас го чувстваш ок - значи е ок.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: impulce]  
Автор valenty (ветеран)
Публикувано01.05.14 10:51



Тука ме замисли.
Доколко е в силите на човек да овладее резултатите от профилактиката.
Интереса за нещо ново и вълнуващо понадлежи ли на контрол.

Във всяка десятка има нула



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: valenty]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.05.14 13:27



Интереса за нещо ново и вълнуващо понадлежи ли на контрол.


Много слабо.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор The Stranger (GAME OWER :))
Публикувано01.05.14 14:04



Аз бих казал - почти никак. Защото много лесно човек се увлича, става му интересно и накрая си казва: Защо пък не?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.