Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: Graefenberg]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.05.14 15:55



С бившият ми съпруг дори не сме обсъждали темата, но като че ли сме имали негласно единомислие по въпроса, че на всеки може да се случи. И предполагам затова и не сме си изневерявали, или поне не сме намирали доказателства един за друг за това - вероятно, защото не сме и търсили.





Тема Re: Мисля ченови [re: Vitalite]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано14.05.14 16:03



може и това да е отчасти причината.





Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: Graefenberg]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.05.14 16:10




Аз също споделям това виждане, просто звучи ...забавно да се каже, че се прави, за да не се наранява партнера.
Истината е, че - който го прави и когато се случва, обслужва собствените си лични его-интереси. Идеята за партньора и неговото добруване..е последна дупка на кавала в тез моменти. Грубо казано, но е истина.



Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: Vitalite]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.05.14 16:14



Най - вероятно.


Макар че - аз допускам да има и моногамни хора. Просто са рядкост.



Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: impulce]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.05.14 16:15



...присъединявам се!!!

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Azzurrina]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.14 17:07



Има 35.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.14 17:10



Хич не е момента за почивки, поне следващите няколко месеца.
Последните няколко дни поговорихме и други неща правихме, но аз не бързам да се радвам, чакам какво ще ми покаже времето.





Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: impulce]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано14.05.14 19:11



Това с мини бомбата ме зарадва

Понеже Графа вече ми е доволно сърдит ще ти пиша на теб Проявяваш завидно разбиране и толерантност за което съм благодарна

Моногамни хора според мен има бол, но се крият. Причината е изключително банална ....или им се присмиват....или ги мислят за лъжци. Затова моногамните клетници или се правят на отворковци или тихомълком страдат

Причините за това странно явление не е нужно да разяснявам, но за мен са си типичен натиск на обществото, че едва ли не е срамно да си такъв.

Отворени връзки също бол. Там страстта помежду партньорите имам чувството, че се поддържа точно от фактора колко други странични забавления имат. Някаква смес от емоционално садо-мазо удоволетворение фигурира.

Проблемите във връзките според мен възникват, когато отявлен моногам се събере с отявлен полигам и взаимно се заблуждават, че не са това, което са

Ако седнат и се разберат кой какъв е и какво иска - всичко би било по-лесно. Лошото е, че хората, обстоятелствата и света не спира да се върти и днес една спогодба - може да не е валидна за след месец. Пак проблем.

Другият фактор са т.нар. трети лица. Щот, за да кривнеш трябва да е с някого...пък този някой може да не съумееш да го контролираш и въпреки желанието ти другарчето да не разбере ....то разбира....и ...БОМБА

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: Jolee]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.05.14 19:27



Толеранс е фторото ми име.


Първото е Есмералда!

Според мен, пък, хората са мноого полигамни, но поради същите като твоите причини - стискат коленцата и сърдцата - защото така е морално/праведно/възпитано/удобно/безопасно ииии и т.н. Много често - дори по баналните битово-финансови причини, хеле на средна възраст, с един, два кредита и абитуриента на врата.

Така тези клетници изживяват идин живот назаем - хладен, мълчалив и по инерция, без никога да се се отпуснали да направят каквото и когато истински желаят. Защото..не съм от тях Как Сийке.
Често - таените, нереализирани фантазии избиват на депресии, битови скандали, алкохолизъм, мигрени, нервни стомаси и високо кръвно и пр.

И за какво?

Утре пресичаш, а отсреща шьофьор на 5 мастики дава газ. Конец.

Не, че подстрекавам към разврат. Мола ви. Но..човек повече съжалява за неща, които не е направил май.

Собствено - живея доволно, разумно и кротко. Т.е. - старая се, доколкото мога.
Но винаги - с едно наум. За себе си и човекът отсреща. Защото човешкото око е ненаситно.



Тема Re: И така [re: sladunka medunka]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано14.05.14 19:39



... аз лично не познавам начин, по който да се изневери на партньора, без той да бъде наранен... моля, който знае такъв начин и е виждал ненаранен партньор след тавоз нещо, да ми каже...

Аз се сещам за един такъв начин и това е тройката. Секса с друг човек със съгласието и пред очите на партньора не е изневяра.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.