Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ооо, францоезич, знаеш, че си ми слабост….нови [re: Francuzoikata]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано10.05.14 09:30



Нищо кой знае какво не е станало! Просто този му там смс се равняван на някоя твоя подобна лична бележка с някой потребител 9ако си имала такава), няма разлика.
Апропо, той знае ли, че пишеш в този клуб?;)

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.05.14 12:16



Среща в хотелската стая. - Искам да ме e*** като последния път. Нека и твоя приятел да се писъедини. - някакви такива измислени съобщения, и щях да помисля, че наистина е имало срещи в хотели, ако не бях проверила някои дати и часове.
Иначе и аз съм като теб, подобни случки ме охлаждат доста и определено не държа да зная всичко, ако човека срещу мен е коректен.



Тема Re: Ооо, францоезич, знаеш, че си ми слабост….нови [re: sssaz-44730]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано10.05.14 12:17



Не си пиша страстни бележки с потребители.


Сигурно аз съм много задръстена, но е така.
Знае, че пиша тук. В началото си представяше виртуални оргии, но като му преведох 2-3 теми и загуби интерес.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: borecom]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.05.14 12:45



...мда, види се постоянно мислиш за мен:) сложи си го като подпис, съгласна съм...


инак, Франци, той е прав... казвам го от опит, можеш да се замислиш и да решиш, да спасяваш ли връзката или да потърсиш нова... моя опит сочи, че не свършва само с това, ок, мацката е англичанка, но е разпалила френските му фантазии... иъходът е да опита да се срещне с нея, или да продължи с виртуалните търсения, докато намери нещо по реализируемо... незнам зао, но докато ние мечтаем, мъжкарите си реализират фантазиите...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: valenty]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.05.14 12:48



Интереса за нещо ново и вълнуващо подлежи ли на контрол.

.... ами, май не.... веднъж събуден, той търси реализацията си..., но това е живота, да се радваме на събудения интерес...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: И таканови [re: Graefenberg]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано10.05.14 12:53



... леле, колко много страст имаше вложена в тази война... погрешно похабена страст... мда, ами, отмъщението се оказва по голямата страст и удоволствие от секса...пазете се от страстни натури, те освен секси са и много опасни....


... аз ги разбирам

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Ооо, францоезич, знаеш, че си ми слабост….нови [re: Francuzoikata]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано12.05.14 15:37



Не е и нужно на лични. Една тема в ГЗС, в която някой те пита кога получи оргазъм, при каква поза, вероятно доста ще наподобява неговата кореспонденция; и все пак ти не казваш – свалка, флирт ли е или просто „мърсуване“ в стил ГЗС

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Ооо, францоезич, знаеш, че си ми слабост….нови [re: sssaz-44730]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано12.05.14 17:02



Разликата е голяма.
Не си ме чел достатъчно, аз дори и виртуални свалки не си позволявам.
Още повече, че той знае за писането ми тук.


Неговата кореспонденция си беше доста по-страстна.



Тема Re: И на мен ми се случи... [re: The Stranger]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано12.05.14 18:22



Искаш да кажеш, намали или спри секса на един боклук. Истинските мъже не живеят на първа сигнална.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: borecom]  
Автор Azzurrina (*)
Публикувано12.05.14 18:23



И какво, сега ТЯ ли трябва да е виновната?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.