Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 15.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: borecom]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.05.14 15:31



Не е случайно естествено, но какво очакваш да ти отговоря.
При положение, че го виждам как си праща смс-и и се подхилква, аз го питам, той не ми отговаря, после виждам, че е изтрил смс-ите...Еми в даден момент сама ще проверя (и той го е правил това).



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: yetti]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано06.05.14 15:37



Обясних на борекома защо съм ровила.
Телефона му не пипам, освен ако нямам някакви съмнения и след като не съм получила отговор или пък ме е излъгал (след 3 год връзка трябва да си много тъп и наивен, че да не знаеш кога другия лъже).
При положение, че моето гадже беше този, който уж беше много отворен и не му пречило да ни свалят, само всичко да си казваме, чувствам се предадена....



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: dymo]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано06.05.14 16:23



но важното е да се намери този човек, който вижда оптимизма в теб, подкрепя те и понякога изтърпява някои ...избухвания...с една дума обича те..





Тема Re: И на мен ми се случи... [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано06.05.14 16:24



ще те накарам да се влюбиш
и със любов ще те накажа...






Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано06.05.14 18:01




Това ли беше гангстерът, с който беше споделила там за един фотограф и дъра - бъра..в началото?
Аз мисля, че чистата истина не е лъжица за всяка уста, колкото и хората да го раздават храбреци и откровени. Човек на теория е склонен да си разсъждава, че би понесъл товарът на знанието, че това е символ на особена близост, но не зная - реално - колко човека могат наистина да смелят информацията, да я преглътнат и това въобще да не им се отрази на отношенията. Според мен, много са малко на практика, особено, когато се касае за сърдечните им дела.
Интуицията какво говори за девойките?
Защото принципно аз също не познавам всички лица, които са в контакт с партньор. Май няма как да стане на практика.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: yetti]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.05.14 10:57



Щом е имала нахалството да се целува с друг зад гърба ти, опа - пред очите всъщност, не знам защо си очаквал да се извини. Има си доста непукисти, в лошия смисъл на думата.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: saksun]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано07.05.14 16:52



защото до последно го играеше, че не знае, кво толкова е станало, все едно да обясниш на некой сериен убиец и садист е лошо да се убиват хора. няма как да те разбере... освен това и тежеше цялата ситуация или поне много умело симулираше, ама все тая вече... :)

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано07.05.14 16:54



е, нема кво да се лъжем де, донякъде си предадена, така е. (някои) мъжете са с по-слаби ангели уж, а жена със слаби ангели е като пияната жена - грозна картинка. това без връзка с твоята тема го казвам.

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано07.05.14 16:56



е и той пред тебе, да не е искал да ти по/каже нещо? не мога да го разбера това пред самия тебе да правят простотии и да очакват да им се размине, освен ако целта не е да му биеш ти шута или да ти каже нещо друго...

----
I only had a Corona
Five cent deposit

[image]/http://is.gd/itmOi3.gif[/image]


Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано07.05.14 18:06



А според теб кореспонденцията сериозна ли е, или само си се лигавят ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.