Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Един много тъп вАпрос:нови  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 22:51



Намерихме се с едно старо приятелче.

Човека е много женен, с три деца, не сме се виждали 10 години, ако не и повече.

Човека ме кани да се видим. Знаем се като две и двеста. Имахме 15 годишно приятелство като се почне от ученици, през студенти, та и после, и после около 30 и нещо се загубихме, всеки женен или яко зает.


То е ясно, че като се видим, всичко ще е живо. Мен ме е дълбоко страх. Отлагам това. Ужасно искам да го видя, и ме сърби та се не трае.

Но досега все отлагам, и мисля, че може и да съм го разочаровала вече. Той не разбира страховете ми (или не е показал, че ги разбира).


Според мен, в мига, в който се видим, ще се награбим.


Вие на какво залагате? Имам ли право да ме е страх? И от какво така ужасно ме е страх? Аха да тръгна, веднъж почти купих билетите...пресметнах километрите, пресметнах хотелите, парите, нощувките, резервациите, картите и всички дреболии, включително времето за чакане на полети или времето да стигна с кола дотам и какво ако.


И се спрях, и се ужасих, какво правя. Там ми беше грешката...откачиш ли така, май не требе да спираш изобщо




Сега, понеже в съседната тема така тръгна лафа, дайте прогнози, варианти, мнения, коментари, чуствайте се свободни.


Аз, ако мога да му изтръгна НЕГОВОТО мнение да чуя, ама не е тоя тип мъж


ОПитвам се да разбера как изглежда през неговия поглед, и всичко, което разбирам е, че след толкова години....вероятно просто ще се видиме и сладко ще се разговориме с носталгия. Не ми отива фантазията на повече.


Същевременно знам, че поканата не е за едно кафе то така не се кани да минеш няколкостотин или няколкохиляди километра абе колкото е там


Хм....дере ме отвътре страшно любопитство та ме къса бавно и страшно. Защо не се наебахме навреме да си извадим душевните трънове? Ааааааа?



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.10 22:54



Ще се наложи да си преодоляваш шубето, гаче ли.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: paзбиpaм]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 22:55



Мхм




Това е единствения мъж, на който имам шубе, ако искате вЕрвайте



Тема Добренови [re: !Roxana!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.10 22:58



сега, що не вземеш да поразчовъркаш и да установиш защо, аджеба, те е шубе?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.09.10 23:00



Има седем варианта другарю професор - така започваше една касета с хумор навремето........

1. Погледи и въздишки - пиете по едно кафе, говорите за едно време и за бъдещото, жената децата и кой отде е........
2. Награбвате се и си наваксвате за едно време, после кой от де е.......
3. - 2. с усложнения, за тебе(май имаше някой до тебе) за него, за двамата, драми, разводи , терзания - ужаст.....


просто давам няколко варианта, ти си преценяш дет съ вика - опраяй съ.....

и внимателската!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Добренови [re: paзбиpaм]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:07



Аз не даже сега, и тогава човърках.


За шест месеца, друг отговор нямам. Това ще разбие със сигурност моя живот, аз не мога да си зарежа прекрасната връзка и да маам гащи за женен мъж с три деца, па ако ще да е голямата ми несподелена любов от 15 години, а той- единствения мъж на света с въпросния израстък.


За пръв път в живота ми имам стойностна връзка, каквато НИКОГА досега не съм имала. И аз не ми се вЕрва

още се щипя по гъза наистина ли е


И какво, и на мен да се падне един готин мъж, и той СЕГА да се сети да ме будалка? той може да ми е само приятел, ама то си е мъка така, и е ясно, че пак ще иска да се наебеме, а аз отдавна не съм онова пиленце невинно на 35, дето още си стиска крачетата


За сведение на нечетящите отпреди 15 години, аз се почувствах свободна да си експлоатирам сексуалността доста години след развода ми, може би в последните пет години от живота ми, бидейки дотогава със силно монашески разбирания за вечна любов и вечен брак (ах, сладки илюзии, на коя ли луна съм живяла дотогава, ама първо следване, после брак и манджи, после бебе, после развод, после оцеляване след развода, и мен ми пристветна пред очите за ебане в последните години аааааааа



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.09.10 23:11



Нямах никаква идея, че ти можеш да пишеш и да мислиш рационално. Тази ти страна ми харесва много. Шубе те е, защото знаеш, че можеш да залитнеш, а той е много женен. Много ясно, че не те кани, за да си държите ръцете. Виждал ли е твоя актуална снимка? А ти негова? Предполагам да - иначе нямаше да те кани, ако няма ерекция. Ясно е, че ще се наебете, защо изобщо го подлагаш на съмнение.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано21.09.10 23:13




10 години са ужасно много време, ужасно, та чак плаши...1/4 активен човешки живот. Толкова неща са се се променили, че..може и нищо да не е останало от онова, някогашното, доколкото го е имало.
Откъде ти хрумна, че нещо може да е живо след толкова време, особено щом човекът си има своето настояще и пр.

Страх те е дали ще е същото, ако го е имало. Може и да те деруги дали все още ще му въздействаш, ако някога си.

Много са особени такива срещи, малко е странно, когато ми се е случвало, в повечето случаи ми е било забавно и лежерно, нещата отминавайки просто придобиват друг ъгъл. Приятно е било да се видя с някое старо гадже, в общия случай. Но 10 години...мхм..много време.
Струва ми се, че страстите поутихват, особено щом хората си имат новото ежедневие, собствената си реалност, която никак, ама никак не включва другия. Онова за очите, може би, наистина е вярно.

Страх е имало, само ако съм се чувствала несигурна, неуверена, податлива и зависима, затова съм избягвала срещи.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:14



Това третото не искам да го чувам изобщо, мен от това ме е много страх.


От друга страна, аз не вярвам, че е възможно така стерилно да се наебеме и да няма последствия.


Колкото повече се сграбиме, то е ясно, че ще има последствия, и знам как и той не иска такива, нито пък аз, и ще си печем душите в ада, и досега аз избягвам (неуспешно

) всеки по-така контакт.


Но е ясно, че ако се стигне до плеснат на масата въпросТ ( и получен отговор на тойзи въпросТ ) ще требе да си преразгледаме отношенията на друго ниво.


Аз ТОВА преразглеждане ме направо убива! Имам прекрасен човек до мен, какъвто не мога да намеря думи да опиша, и ИЗОБщО не искам и да чуя да го нараня и да му изневеря, той е старомоден като селска ютия с въглищно затопляне!


За едно кафе, да ма извиняваш.....НЕМА да блъскам 500 километра, М! аз кафе си имам, да ма извиняваш


И ебане си имам, и всичко за което се сетите (дом, дете при мен, бъдеще, работа, професия, доходи, и всичко описано и неописано), и се пита в задачата, какво ще търся там при него? ебало си е мамата, аз дори не искам да мисля по дилемата, втриса ме само от вАпроса



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.09.10 23:18



10 години са много ...още повече той има семейство.

като се замисля ,бих изчукал някоя моя тогавашна перверзия,но дотам...всеки си има своя вселена ,дали ще е подредена или хаос е съвсем отделен въпрос,ако залитнеш повече има риск твоя хаос да отиде в неговия ред ,или обратно ,и двата случая -губещите са двама .



И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Galeon]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:21



Това казвам и аз.


И двамата само губим от подобна история.


Което ужасно ме съсипва, защото бяхме такива сладки другарчета




Аз адски, АДСКИ искам да го видя, и разбирам какво ще стане. Ще е мъка, МЪКАААААА


Защо да страдаме така? дали да не си останеме само със сладките спомени, като просто държим връзка, и ако намериме някой ден пролука...или в друг живот?



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.09.10 23:22



Рокси, в този ти отговор показваш че знаеш какво трябва да направиш, но, има едно но.......

Затова ти написах онова третото дето те плаши, да си го четеш и да си прецениш риска......

Бил съм в такава ситуация и си казах че е по добре да страда един пред риска да страдат трима накрая - не че не се оплеска всичко пак де, това лирично отклонение......


А и едно въпросче, мислиш ли че ако е първи вариант ще се прибереш в къщи ни лук яла ни лук мирисала м? Че ще имаш стария си хубав и пълен живот?
Ще можеш ли да погледнеш мъжа до теб в очите със същия трепет? Не те питам за да ми отговаряш, просто си ги повърти тез неща из главицата, и нито те навивам нито отказвам........ ти си решаваш, ти ще си сърбаш попарата накрая.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.10 23:23



Няма дилема - няма да ходиш и толкоз, аз това, че ще се наложи да си преодоляваш страха го казах в случай, че отидеш, в смисъл, че да се наебете ми се чини неизбежно.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Добренови [re: !Roxana!]  
Автор skromna35 ()
Публикувано21.09.10 23:25



Ами за какво е цялото тръшкане, като се знаят последиците!?? Ако искаш да си разбиеш живота както е сега- отивай. Ако - не- не отивай. As simple as that!



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:33



Виж, кикимор, този мъж отдавна ми разбива живота и присъства в живота ми по много начини и в миналото ми, и изобщо.


Не виждам смисъл да го отричам. Даже да се правя, че не е така, какво прави едно отричане, само ми прави терзания.


Просто е ясно, че ще се наебеме, защото поканата е в този дух. Ако и за него 10 години не са му убили ентусиазма, а аз още паля от въздишка....





Избягвах да мисля за това, и просто тичах нагоре-надолу, но един ден той ми прати съобщение, ела! е, аз тогава просто едва не припаднах, изгубих ума и дума.



Сега просто липсвам, което няма как да трае дълго. Ако е прекалено дълго, ще го нараня него. И ТОВА не искам .....



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: paзбиpaм]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:37



Именно, ЗНАЕ СЕ, чЕ щЕ СЕ НАЕБЕМЕ




И какво, за едното ебане ли сме и двамата? не мисля.......затова май и двамата лееекичко заобикаляме таканаканка... но просто ситуацията си реве та се къса за ебане а после какво?


Кой откъде е, ми идва малко долнопробно. И двамата не сме такива.


После, такава връзка приятелска, и после кой откъде е, пак не идва достоверно. То гори бе хора, то хвърчи перушина бе! то йерусалимово масло ни капе от пръстите като пишеме на месинджъра



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.09.10 23:39



щом не сте се изчукали тогава--което е ясно....изчукайте се сега и баста...

на повече и двамата не сте способни)

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.09.10 23:42



Знам Рокси, лоша работа......... не мога да помогна с нищо повече....... каквото има да пати глава - ще пати...... дано не са вашите........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Galeon]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:45



Развий сега теорията и практиката, и ми успокой треперещата душица



Тоест, доуточно се какво имаш предвид, на повече и двамата не сме способни



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано21.09.10 23:45



не отивай в гората ако та е страх от мечки.А мечки бьди сигурна ше има.Аз не бих отишьл



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.09.10 23:47



Ти сама знаеш, че ще отидеш, ще се наебете, после ще мислиш по 24 часа за него и най-важното - докато чукаш приятеля си, ще си представяш, че чукаш него. То даже всъщност вече го правиш. Неизбежно е.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:49



Освен да сипя пепел и да забравя дългосрочно.


Простила съм вече на когото трябва и за каквото трябва, остава и да забравя.


Не вярвам, че с три деца, той има каквито и да било сериозни чувства, намерения или нещо друго. Просто скуката от регулярен и досаден семеен живот с детско пишкане, миризма на манджа и миене на тоалетни след по-голямото.


Да направиш три деца на жена си, и после изведнъж да се сетиш за студентската си приятелка, не ми идва на нещо повече от селско ебане в ръжта добре скрити за свободна изневяра на постоянните половинки.


Идва ми малко нанагорно, но ще го преглътна.




Лоша работа, прав си. Няма печелещи. Всяка възможна развръзка е губеща за всеки участник в драмата.



Тема Re: Добренови [re: !Roxana!]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано22.09.10 09:05



Щом трябва да се пътува, за да се видите ... не го прави. Напиши му, че имаш страхотна връзка, че човека до теб е съществото, което не искаш да губиш, а едно пътуване за среща с мъж/бил той приятел/, би пробудило въпроси, които не искаш да подкопаят доверието му.
Кажи му, че си щастлива, че той има прекрасно семейство с толкова малчугани и че ти се надяваш да имаш такова с човека до теб и се надяваш той да те разбере правилно.
Кажи му, че ако някой ден, сте в един град, непременно ще пиете кафе и ще си полафите за старите времена /т.е. постави границите ти, щом той не ги е/.

Все пак, приятелството може да се поддържа и по нета, не е нужно да влагате средства и време, което само да усложни отношенията ви. Запази си го като незбъдната мечта, така ще си имаш винаги резервна черешка, за върха на тортата на живота, не я разваляй, а с нея и това, което имаш в момента и което те кара да се чувстваш по толкова специален начин.



Това бих те посъветвала, като приятел



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Galeon]  
Автор Villy. (Аз)
Публикувано22.09.10 09:22



изчукайте се сега и баста...

Защо да го правят? Защо да губят това прекрасно останало чувство?
Хубаво е да има хора в живота ти, за които като си спомниш и ти става едно топличко на душата, едно замаяно и отнесено. Защо да губи това богатство? Ти сам каза, че приятелите са толкова рядко явление, трябва ли да ги превръщаме в любовници и да загубим с това онази душевна връзка, която сме имали с тях?
Силата на приятелството е точно в това, че можеш да прекрачиш границата и да се изчукате, но не го правите и това засилва връзката и доверието по между ви.

Приятелите, запазват човешкото в нас и ни учат да обичаме.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано22.09.10 09:24



имах и аз една такава дилема преди няколко години, но тя не завърши с... консумация


Видяхме се, полафихме си, погледахме се като мароци , установих, че гласът му все така кара коленете ми да омекват, и... толкоз, всяко нещо с времето си.
Не го направихме едно време, не го направихме и сега.
Ми да сме го направили тогава!
Сега не съжалявам, че се въздържах. Имам друг живот и гледам напред, не искам нищо да ми пречи, а и винаги съществува вероятността да останеш разочарован, нали неосъществените любови винаги се идеализират...



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.09.10 09:44



Не вярвам, че с три деца, той има каквито и да било сериозни чувства, намерения или нещо друго. Просто скуката от регулярен и досаден семеен живот с детско пишкане, миризма на манджа и миене на тоалетни след по-голямото.


Познала си верния отговор. Позациклил е в семейния живот твоят човек и те търси като много близка от доброто старо време именно за отдушник. Под всичките му форми. Той се е самонавил, че има нужда от разнообразие и голо приятелско женско рамо, на което да разпусне, ти се самонавиваш за много повече.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.09.10 10:25



За едно ебане ше си преебеш хубавата връзка ли ве?



От гледна точка на френда ти ти вече си изневерила с тия мисли в главата. На негово място бих те остайла да се ебеш на воля и да не ме занимаваш със себе си.

От твоя гледна точка- нямаш такава, освен, че не знаеш кво искаш, което е същото.

От гледна точка на ебекта- вече са ти писали, ти също имаш подозрения, и тъй като вероятно мотивациите ви не се различават мноо, ще не вземете да си се вземете?

Ся серизоно- всичко, което описваш не бих пропуснала в никой случай, ко ще и хиляда километра да са. Ама ако съм сама.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано22.09.10 12:53



Четох четох и си блъсках главата и знаеш ли какво, Рокси...
Остави настрана твоята страхотна връзка и неговите много деца, дет се вика, ако е писано, ще се разделите и без да сте изневерявали и всичко.
Но, колкото и да е странно, аз не бих го направила и по една друга причина - изчукаш ли го, после ще изчезне този ореол на тръпка и непостижимост, онова мнго особено чувство когато пиеш кафе с него...а пък на мен то май ми е по-ценно и трудно постижимо и не си заслужава да го разваляш заради едното...което така или иначе си имаш вкъщи





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.09.10 17:27



Аз едно ще ти кажа.


В първия момент, в който това ще е възможно, ще го наеба горкичкия.


Но това ще е, когато съм свободна. АКО И ТОЙ Е СВОБОДЕН.




Не мога иначе. Тези три дечица ми стопиха добричкото роксанино сърчице. Аз три дечица сираци не правим, ако ще турско да е


Шго стопим от секс докато почне да куца милия, ама ако се случи да се завариме свободни. Сега, просто не виждам как да стане.


Аз много мислих, ама просто дотук ми стигнаха мисловните възможности. Много сам глюпава, шъу знайти








Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.09.10 17:37



Което е много добър пример как човешкия ум е пълен с предразсъдъци и измислени терзания и условности.


Ако бях онази кучка Ексте, щях да го наеба и разведа. Аз съм добричка, не драпам да го разведа, драпам само за ебане, и даже не мога да му сисипя брака? хмм.....

баси, колко съм добричка, а наистина ли съм добричка? пак условности, ебе ме дали съм добричка, ИСКАМ ДА ГО НАЕБА БЕЕЕЕЕ


И си е ебало мамата, ако се наебеме, това е повече от сигурно, и просто щото знам как ще се освиниме


Аз, не ща да се хваля, защото не е за хвалене, ми е за срам....наеба ли някого и става страшно, не знам какво им правя на тези мъже



Тема Re: Добренови [re: !Roxana!]  
Автор moreol ()
Публикувано22.09.10 17:49



Като си се правила на недостъпна на младини, ся ще го духаш





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.09.10 17:50



Кикимор, много мислих за тези варянти. И аз ги знам, и толкова се е говорило и мислило в тоя клуб за такива теми.


НЯМА СЕКС БЕЗ ПОСЛЕДСТВИЯ, това е емпиричен опит и всеки ще ти го каже!

Наебеме ли се, нищо няма да е вече същото. Ако тука мъжете да скочат, че имало секс без люобов и прочие условности как можело да чукаш без последствия и само за една нощ.

Плъзне ли ти се хуя вътре, заробвате се и двамата по различен начин и това е просто даденост.


Аз изобщо не си правя илюзии, че е възможно да се наебеме без последствия.


А ако се стигне дотам, и ако и двамата сме вързани и става страшно.


Затова, нЕмам против да се счупим от ебане ама ако сме свободни пак, дано го дочакаме тоя момент, сега какво да се прави.



Просто не мога да причиня това на партнера, на жена му, на децата му, на моето дете, всички последствия и драми.


Мерси от драми, аз искам нормална, скучна, делнична връзка с готвене, целувки, люобов и общи деца, голям общ дом и голяма омачкана постеля.


Драмата да си я задържи, ако му е доскучал скучния семеен живот. Аз пък искам скучен семеен живот. Тамъм го пулучих, с готвене всеки ден, кампинг всеки месец на открито, ходене по готини приятелчета, партита и успешен бизнес. Аз мерси от драми. Сега съм на тема скучна старомодна и лоялна връзка.


Начи, пича ако остане свободен, аз съм първа на линия и ще скубя косите на всяка друга, която се осмели да го погледне даже. Но сега - мерси, да си го ебе жена му, даже да направят четвърто, мен това не ме бърка, негова си работа на коя начуква деца!





Тема Re: Добренови [re: moreol]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.09.10 17:56





Не съм била недостъпна, а страхлива и мечтателна


Аз пък такова сладко девойче бях, с големи цици и големи уплашени очи. Как не те е срам!



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано22.09.10 18:59



По-добре врабец в ръката, отколкото сокол в небето- арабска мъдрост.

, но мисля, че лирическите герои са имали вземане-даване преди.

Рокс, смущава ме това, че ти мислиш за средствата, времето и пътуването, вместо това да го пописли кавалерът.

Нека решението да най-правилното за теб!



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано22.09.10 19:04



Аре гепи.



Макар да ми се струва, че още не моеш се опрайш със себе си.

Хистор'ята показва, поне за мен, че кат нямам дране на душата с моето мен си, нема сила, която да ме спре, еле пък някви измислени претенции към отсрещния, нема насилие кат решавам, нема писане по клубове...

Реши ти кво искаш. Зайби "че жената му, че децата му.."

Инак- харно си решила булка.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Cвoбoднa вoля]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.09.10 19:35



Аз знам какво искам.


Същия, ама свободен. Аз не моем да пеем втора сфирка, това просто ми къса душевните струни и рано лили късно се разтурваме.


Аз не моем да драпам по Канала всеки вторник или четвъртък, защото тогава жена му щяла да има соаре и била единствено заета.


Начи, сичките ми чюфства, СЕРСЕМ НЕПОКЪТНАТИ, ще ги стоварим ангро на оная му работа, когато го видим свободен от жена му.


Останалото го подарявам и на него, и на всяка мераклийка да ебе женени мъже с по 3-4 дечурлига, само който не е видял какво значи това, само той не е разбрал.


Като е ебал жена си, да е мислил за мен, но явно не съм му аз в мислите. Ако АЗ му бях в мислите, сега щеше да съм другаде, не при сегашния ми партньор. Той си е направил избора, а сега мен само ме будалка и ми гледа сеира.


Аз си не слагам гъза и путката на дръвника на семеен секс и като резервна глупачка. Съжалявам.


За което много ме боли да му го съобщя в очите и да му обясня открито нормалните си женцки чюфства. Сигурна съм, че това ще го нарани, защото мъжете всичките до един най обичат да са единствени и обожавани от тъпи влюбени и глюпави женички на рояци и всяка за по една нощ, НО БЕЗ ПОСЛЕДСТВИЯ.


Ми съжалявам, ама аз виждам пречки и малко ми мержелее погледа по събджекта с преодоляването на свободни преспятствия.


Той е много зает голем бизнесмен с онзи вид самючюфствие, ела ми на крака, иначе аз нема да та погледнем и коя си ти, ако си значителна, шти обърнем внимание. За което доста съм го ебавала. Не че ще спра.....сега.


Това по повод на кой при кого да дойде.


Мисля, че съм си много добре при сладък мил партнер, който се грижи за мен и ме обожава. Не мислим да си забивам ножове по ходилата и да ходим по огньове, немам какво да доказвам, аз съм си аз, който не ме разбира и харесва, прав му път.


Дотук така съм правила, и май и вие мислите като мен. Не чух някой да вика, иди да го наебеш и се отебете щом се искате.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано22.09.10 20:12



Това спокойствие всички го търсим Рокси. Радвам се че поне ти си го намерила, радвам се че има поне една жена доволна от статуквото си, и ти се кефя на решението щото съвпада с моето мислене. Кефя се и чисто егоистично - връщаш ми вярата в женскиот род дет съ вика, тва на майтап малко де, ама не съвсем, демек има надежда.......



Дано спре да те човърка червейчето след като си се решила..........

Венсеремос!


Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано22.09.10 21:32



Червейчето си дере, Кикимор

ма нека си дере уе


Аз ти казвам, нека си дере


Това ми държи циците изправени, а не четки от мераклии


Поздрави на жена ти добре те е възпитала и дресирала какво е ценно и какво не





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано22.09.10 21:41



Хаха....... поздрави на шапката ми, Рокси, щот дърт ергенин ме водят вече...........дресьорка не се е наела още...



А ти внимавай с червейчето все пак!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.09.10 21:56



Аз не моем да драпам по Канала всеки вторник или четвъртък, защото тогава жена му щяла да има соаре и била единствено заета.


????
Що, бе? Това си е предложение за сделка. Човекът неразбиваемо семеен и бизнесмен, има веднъж седмично няколко часа за утрепване официално и дето ще скучае в тъпи коч-компании или ще плаща на мурви да разнообрази от семейния секс, прави ти услуга като на стара мераклийка като предлага хуя си да се позабавлявате. Остава да ти поеме разходите и да се спазарите за цената на твоето време и внимание, за да можеш и ти да се измъкваш от къщи под предлог, че работиш допълнително почасово и на хонорар.
Чисти сметки - добро приятелство.





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Aлиca.]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано22.09.10 22:00



..логично)

въпроса е че тя пищи ,че ще изкарат така няколко седмици/месеца и са вързали кънките....

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Galeon]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.09.10 22:19





...вярваш ли?



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Aлиca.]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано22.09.10 22:20





спомням си

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.09.10 22:53



Рокси, моето момиче, и да го наебеш, най-вероятно няма да е това, което си представяш. Казвам го от собствен опит. Навремето така го направихме с едно старо гадже, което изведнъж ми се обади, не бяхме се виждали няколко години и какво - едно нищо, е, не съвсем нищо, но той не беше същият, аз не бях вече същата, сексът беше някак различен, нямаше я някогашната тръпка. Единственият плюс в цялата история беше, че престанах да го сънувам.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Casper. (Добро духче)
Публикувано22.09.10 22:54



Ти така си се наточила, че

стреляй у 10та, щото сън няма да те лови

Иначе аз към стари неща не се връщам, ама ако можеш да си го земеш само като емоция и да не очакваш нищо след това - просто се фъргай, но не залагай нищо, пък то квото трябва да стане ще стане.

Мисля в движение

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.10 22:58



Дано спре да те човърка червейчето след като си се решила.....

Ама тя Рокса май не иска да изгуби тази жизнеподдържаща човръкня, тъй ми се чини на мен.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Casper.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.10 22:59



ама ако можеш да си го земеш само като емоция и да не очакваш нищо след това

То ако това го можеха повече хора, нямаше да е пълен животът с драми.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: paзбиpaм]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано23.09.10 06:58



Незнам, аз не бих искал на нейно място да ръчка........

Както сама каза ний сме спокойни натури, искаме всичко да и е на мястото, да е наредено....... няма място за гладни червеи........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема ...авъ-ъ-й...нови [re: !Roxana!]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 08:35



Ай-ай, ама ти се дерзаеш дали да кръшнеш или не, а?! Е направо ме уби...



Тема ...нови [re: !Roxana!]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 08:40



Ей като те чета и все повече е убеждавам във старата си максима - "на жена вЕра - никаква!".

Както си си кротко женен, спокоен и щастлив и изведнъж се оказва, че на твоята мила половинка душицата и се сдира от вътрешни терзания по някакъв льольо, който не е направил за нея нищо повече освен да си пие уискитата и да се шляе с нея на младини...

И както си кротко женен, жена ти ти обяснява че трябва да иде до чужбина "на екскурзия с Мери (Тери, Пери и прочие)...", защото иска малко да си почине от това-онова...и ти на доверие си я изпращаш на летището, пак спокоен и усмихнат...

Не искам да обиждам никого - но ако си поне около 30-ака, направо си изпуснала много от емоционалния си растеж последните 10 години...

Ай със здраве!



Тема Re: ...нови [re: nikie]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано23.09.10 10:36



Оф бе Ники, на 43 съм и акъла още не ми е дошъл в главата

и нема надежда скоро да ми дойде


Не е както го изкарваш, аз това съм го казала на партнера и партнера знае за тази история, аз тайни и гузна съвест нямам.


Той ми каза, твоя си работа. Не е речено, че до живот ще сме заедно, и живота си е твой. Аз искам само да си щастлива, и не се спирай от мен, ако го искаш. Е това е мъж, а?

Да, ама аз му казах, ако го направя, преди това ще те напусна, защото иначе няма да е честно към тебе.


Той ми каза, и аз така бих постъпил, ако искам да съм с друга жена, първо ще се напуснем с тебе.

И така, аз имам разбирането и знанието му, и не виждам как си извади тея страшни изводи за мойте тайни и за мойто мислене на 30 годишна мома, де да бях? е, още изглеждам на 30, ама ....не съм на 30, факт



Тема Още по-зле :-)нови [re: !Roxana!]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 11:40



Значи вече съвсем е трябвало да си надмогнала някакви подобни приятелски неконсумирани емоции в стил "ех, защо тогава така се разминахме". Минало - беше-ло, така да се каже. Още повече си забъркваш и човека до теб с тая драма

.

Седи си тука на гъзеца и мирна да ти е главица .

Разбираш ли - аз някак мога да оправдая one-night-stand, защото човек като си подпийне не е ясно в някаква ситуация дали няма да му скроят шапка и на другия ден - беше, кво'т беше и карай напред...но дълго проточвани емоционални агонии и "присещания" за Ванчо, Пешо, Гошо и прочие ми се чинят загуба на време и енергия...



Тема Re: Още по-зле :-)нови [re: nikie]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано23.09.10 12:06



човек като си подпийне не е ясно в някаква ситуация дали няма да му скроят шапка и на другия ден - беше, кво'т беше и карай напред...

това се случва само на добрите момчета)

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))


Тема :-)нови [re: Galeon]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 12:47



Значи аз съм от много, много лошите момчета

.



Тема Re: Добре [re: !Roxana!]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.10 14:12



Еххх, да бях по-дрът щях да те изпляскам на онуи времи, ма не съм

.

Пък сега си вулгарна мръсница, но за сметка на това циците ти все още са големи...предполагам



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор mis-la (минаващ)
Публикувано23.09.10 16:07



Не обърна внимание на Villy но нейният/неговият/ съвет беше най-мъдър от всички , върни се и го прочети .





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: wika]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано23.09.10 16:52



Незнам защо хората така се променят .... и то на млади години. ГЗС е място, където помагаме на хората да вземат правилното решение .... а именно .... да се юдят .... wikaaaa





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: juanito]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано23.09.10 20:17



От всичките, дето и' казаха да не си троши главата, как пък баш мене ме подкара...



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор crystalkyle (новак)
Публикувано23.09.10 23:59



Don't make someone a priority who only makes you an option!
Това по повод на:
Виж, кикимор, *този мъж отдавна ми разбива живота* и присъства в живота ми по много начини и в миналото ми, и изобщо.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: crystalkyle]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано24.09.10 15:44



Зная това.

Търся начин да му го обясня така, че да не го направя враг поне.


Със сигурност не съществуват толкова деликатни думи да обясня онова, което се опитах да обясня по-горе. Виждала съм твърде много мъжки гняв, когато съм се опитвала да обясня такива женски неща.

Имахме хубаво приятелство, и пак може да го имаме. Една лоша дума, и в такава ситуация ще си имам един враг повече. Но не виждам смисъл, защото за думи да си направиш враг, е много глупаво.


Пуснах темата, защото знам, че той чете тук.





Аз не виждам смисъл да си разбивам живота за илюзии и за човек, който ме е отебавал години наред, а сега ме пържи на огън с такива пропозалс.


Щеше да е честно, ако той беше свободен, или всеки друг почтен начин. Но от човек, дебело женен за майката на трите си деца, това звучи подигравка.

Откровено казано, жал ми е за жена му. Ако аз родя на някого три деца и той си прави такива игрички зад гърба ми, вероятно ще си събера коража за развод. Със сигурност той играе и други игрички, не само на мен и на нея.

Поздрав за него, и за ВСИчКИ ДЕБЕЛО ЖЕНЕНИ (всички дебело женени). Ако някое маце ви се загуби от погледа след подобна подигравка, не се чудете защо. Надявам се да съм обяснила добре защо може в подобна ситуация да кажеш не, дори да си дълбоко привързан, или в любов, на въпросния субект.


Не се виждам щастлива в такава ситуация. Все си мисля, че не съм мазохистка и не съм била. Ако изобщо имах избор, бих предпочела да получавам пропозалс за нормален скучен щастлив съвместен живот с въпросния субект.


Но това отгоре е подигравка, а не начин да бъдем щастливи. Никой няма да бъде щастлив в такава ситуация. Съмнявам се, че и той ще бъде щастлив.







Редактирано от !Roxana! на 24.09.10 15:50.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: wika]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано24.09.10 15:58



Верно бе .... как пък баш тебе? Приеми го от позитивната страна ....



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: mis-la]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано24.09.10 16:04



Обърнах внимание на всички мнения и съм долбоко благодарна за отзивите.


Благодаря на всички, че четоха и писаха.


Който може, да си извади поуките, и аз така.


Жалко.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано24.09.10 17:40



Ми щото след ваденето на трънове остава дупка. Нали се сещаш за онова стихче, май беше на Валери Петров:

Имах мечта да имам часовник
сега имам часовник, но нямам мечта.

И още мъдрости, да ме ебе Екстето: Очакването винаги е по-хубаво.
Е, туй последното, не означава да почнеш само да очакваш ебането, щото колкото и да е хубаво нещо, като ти се случва само то и ти доскучава.

Извод: оди го наеби тоз пич та да видиш ти.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано24.09.10 20:25



:) Стига бе. Емпиричен опит е тавтология. Прилича на "ситуацията на положението".
Иначе си пич.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 12:35



Ще го засърбят ушите с толкова обсъждане въпросния пич




Трябва да призная, че винаги съм била откровено лапнала по него, което той го знае, защото съм му го казвала. И е вярно, че може би още съм лапнала по възможно най-глупавия и влюбен начин, щото нали знаеш, чувствата ....абе....контрола не му е майката, ма както и да е.


Ужасно ме е страх, че въпреки добрите ми намерения, ще се поддам на мераците и слабостта си. Знам какво трябва да направя и как, ама....всички сме слаби човешки същества и често просто сме слаби и правиме глюпости.






Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано25.09.10 15:54



Да си влюбен е сила и слабост, това контролирай.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: nik52]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 16:10



Не обичам думата контрол, както и значението й.


Всеки път, когато се прилага контрол върху събджекта, събджекта отвръща на удара.

Вселенски закон.


Избягвам да контролирам и не обичам да бъда контролирана. За мен хората, които се занимават с контрол, са смахнати, защото природата не обича контрола и общо взето е въпрос на време контрола да си го получи един дебел отзад и ненавреме.

В природата си има закон, дето аз много го харесвам и обичам, ентропия. Ентропия, майна, му е цаката




Ентропирам го аз тоя въпросния, и дотук всичко си е наред. Контрол аз не обичам. В мига, в който некой по погрешка почне да ме занимава с контролиране, и аз се изпарявам по хоризонта (такава ми е натурата не понася контрол )....






Както виждаш, жива съм, здрава съм, не съм умрела, нема и да умра от любов, и нема да направя грешката да си стопирам живота защото искам да го еба.


Така или иначе, целото време във вселената е мое, и в друг живот да го срещна, може да имам късмет да го еба по начина, по който искам.


Аз имам нечовешко търпение, шти кажа.


При това съм дълбоко убедена, че природата (или бог, все ми е тая как ще наречеш тая вселенска сила...) не търпи празно или липса на хармония. Ако ни е писано да се ебеме, ще се ебеме без значение какви игрички се играят на човешко ниво и от човешка гледна точка. Така да се каже, което бог иска да събере, ще го събере даже ти да не искаш персонално като човешко и несъвършено същество.

Ако пък не е писано, еба ли го, за какво ми е?


Да не е само той един гладен хуй за ебане? има достатъчно много други, аз да не съм луда да рева само за неговия?


Да си държи там жената и децата....мисля, че той е по-наказан от мен от собствените си решения и мераци



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано25.09.10 16:26



Ти си контролирано неконтролируема.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: nik52]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 16:29



Оф, айде сега дефиниции.


Как пък реши каква съм, не си ме виждал никога и не ме познаваш



Ако пък е да редим сладки лафчета, и да пишем поезия, давай, нема да те спирам. Безсмислени безсмислици, контролирано неконтролируема дрън-дрън



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано25.09.10 16:37



Не не те познавам, чета това, което ти си написала.
Много усложняваш нещата, или го тушираш или не.
Самоконтрола по дефиниция не е контрол а самосъзнание.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: nik52]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 16:43



Ето, и ти правиш грешката да слагаш тези две думи накуп защото звучат подобно.


Това са две МНОГО различни понятия.

Но на място споменаваш самосъзнание. Това е друго нещо, апарт оф ени одър уордс ин дис събджект.

Поздравления, че си прочел такава скучна тема




Виждам, че свеждаш нещата до: ебала или не-ебала. Ама кога, ама как, ама защо, за тебе явно е важна бройката и кур да влезне в путка



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано25.09.10 16:55



Защо, кога, как, кой и тн си е твой проблем, ти си го оцветявай.
Аз знам кое е важно за мен, не ти.
Май нещо те сърби теб.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: nik52]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 17:46



Съжалявам, ебането за бройка не ме вълнува.


Аз моем да се ебем, моем и да се не ебем





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано25.09.10 22:33



Всеки път, когато се прилага контрол върху събджекта, събджекта отвръща на удара.

Вселенски закон.



Дааааааааа.



------


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано25.09.10 22:36



Супер пост, разбирано и в по-общ смисъл.



------


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано25.09.10 23:32



Онази кучка Ексте никога не би докоснала женен мъж, така че с псевдо-моралите си, Рокси, се преориентирай креватно някъде другаде.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 13:14



Каквато и да си в реалността, тук предпочиташ да се представяш за кучка, която ебе мъжете както си иска, докато бълнува за специалния. Това е собствената ти клубна легенда.

Не отричай собствените си описания за собственото си креватно поведение. Освен ако тук си измисляш клубни легенди, които в реалността НИКОГА не се случват, ама във втория случай ще си леко за психиатрията, щото си е жива форма на шизо.


Аз имам собствено мнение по въпроса коя си и какво правиш и в реалността, и тук в клуба, ама нека да не занимаваме публиката с моите собствени мнения





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Пич Бoжи]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 13:22






Благодаря на всички, които се обадиха и ме развеселиха сладко-сладко


Много симпатично и мило изкоментирахте съвсем реален проблем, за което наистина съм благодарна.

Живот ли бе, да го опишеш? ох, живота какви ни прави, и какви смешки се случват в живота, нема такава фантазия, живота прави всяка фантазия да бледнее



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 13:32



Аз също не обичам да се забърквам с женени, което съм обяснявала всичките си години на престой тука и навсякъде.


За мен женен мъж, особено с деца, който кръшка, е малодушен червей.


Както стотици пъти съм казвала и повтаряла и тук, и навсякъде, разведи се като толкова ти се ебе наляво и надясно, пък еби, еби, еби




Толкова е грозно и малодушно да си държиш половинката закотвена с деца или нещо друго, а ти да си развяваш оная работа с великото извинение, че си женен хаха, нали си женен, ще си търсиш секс и любов само от половинката, нали затова сте се оженили? или за друго са се оженили?


Отвращавам се от такива.

Оженил се, напраскал неколко деца, закотвил се и мисли, че няма коя да го разведе, и си развял работата, че е неразбран и самотен в брака си. Ми разведи се пък се еби колкото искаш с която искаш


Съжалявам, ако обиждам някого, но подобно малодушие ДЪЛБОКО И НАИСТИНА ме отвращава.


Както отдавна повтарям и това, че в собствения си живот (сигурно съм последната глупачка на тоя бел свет, ма то си е и истина...) аз самата се разведох и тогава потърсих друг мъж, защото се чувствах неудовлетворена от брака си.


Минаха години, докато се почувствах свободна в душата си и готова за нова връзка, но така и не си промених мнението за изневярата. За мен мъж, който си има слугиня в къщи да му готви и гледа децата, и джитка наоколо по други жени, е отвратителен простак.


Съжалявам, че съм толкова безкомпромисна, ма еба ти, ако ще се правиш на маймуна за малко секс. Секс под път и над път. Нема нужда да се правиш на маймуна. Достатъчно е да си отговорен към себе си.


Пфу, че ми стана гадно само от дилемата на женените за малко извънбрачен секс!


Да си решават проблемите и скуката помежду си, аз не лекувам брачни сърбежи! даже само подобно отношение обижда!



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 16:20



А аз че съм глупачка да въздишам по семеен мъж, няма капка съмнение.


Когато се познавахме, той не беше женен, да се отбележи. Когато се намерихме в нета, видях, че е женен с три деца, това междувременно. Сигурно ми е отнело някакво технологично време да схвана последствията и какво е вървяло по нощите му и дните му през това време.


Хаха, но да видиш как някой си е напраскал три деца, действа верно лекуващо

от секакви илюзии


Ах, мъже, мъже....за една гола путка душата си продавате, само дето не си го признавате, ебаси, колко сте евтини и лесни



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано26.09.10 21:07



На прав път си, либертина.



------


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано26.09.10 21:48



Рокс,
един подарък? Дано да ти харесат, че най-вече заради името съм ти ги избрала!





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Пич Бoжи]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 00:57



Благодаря, пич.


Ще се хвана за теб, за да спестя нечие никче и да направя никчето по-анонимно, въпреки че не е. Ма ми беше даден съвет на лични бележки, да си трая, да се наеба с пича и лицемерно да си играя моята игричка. Сега, никчето ще остане анонимно и нема да излезне от моята клавиатура коя беше да даде съвета.


Както и да е, аз игрички не играя.


Лицемерно с никой не се еба. Ако се еба, то е щот съм искала. И пича съм искала, и ебането. Тук, който се е ебал с мен, ако има такъв, да се почюфства с орден и заслуги, защото аз не си пикая на ебането.


Пича щял да се обиди. Ми да се обиди. Аз не се обидих едно 10-15-20 години с тоя пич на секакви номера. Ма щял да се обиди? Ми да се обиди, ако му е толкова ума, да пренебрегне чувствата ми и страданията ми влюбени по него.


Аз не се еба с всеки. Това първо.


Второ, ако се еба, то не е за точки и облаги. Това второ.

После, като го наеба, ще реве за още, ма ще е късно, како Сийке. Дотук е изпуснал много, и още изпуска, той да му мисли. През всичките тези години аз много съм мислила.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Фиш]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 01:00



И на тебе съм бесна, не ща да та видя, ти ми даде кофти съвет миналата година да са еба с партнера за облаги за детето ми, за което те намразих, Фиш.


Разкарай се от обсега ми, и не ми прави банове. Аз домашна проститутка не съм била и нема да бъдем. Ако съм с този мъж, то не е за облаги, а за далеч повече и по-важно, ма как да видиш това от Бургас.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 01:03



Бесна съм просто, заради този пошъл и кофти съвет.


Начи да са еба, да си трая, пък после да му влезна под кожата, нещо такова.


Дееба и *******, че ми е дошло до гуша от курви продажни, и мъжки, и женски.



Тема :-)нови [re: !Roxana!]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано27.09.10 06:06



Много anger бре другарко - иначе има резон, де

.



Тема Re: :-)нови [re: nikie]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано27.09.10 11:12



Това ми беше целта, Ники, да изстискам пъпката и да се излезне от пъпчивата ситуация.


Тази история ми омръзна, дай да правим нещо друго.


Нощесната бележка беше нещо такова, че след толкова години никой нищо не очаква, и че слагам очаквания в историята. Да съм го питала какво точно иска от мен....мисля, че той знае много добре какво иска от мен, но няма да ми го каже в очите и с грубите думи.

Както казах по-горе, ако му падна, вероятно ще се позабавлява. Аз нямам илюзии по въпроса. Бележката споменава нещо в смисъл, не очаквай пича да се разведе специално за теб, особено след толкова години. Ми не, както казах по-горе, немам такива очаквания.

Както казах по-горе, нещата ще си останат така, непоправимо е.


АКО - ако - АКО някой ден сме свободни и двамата, ТОГАВА - тогава - може би




Писна ми вече тая история, аз мислим да си сложим енергията да правим нещо друго.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано27.09.10 12:17



Както си прецениш, ти си си Шеф.




Всеки си преценява за себе си, с цялата свобода и отговорност на това. Пък дори и да бъркаме, пак е полезно - още един извървян погрешен път. Все накрая ше го налучкаме.

------


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Дoбpe,дe! (познат)
Публикувано27.09.10 23:13



Много принцип, много скрупул, много клише. Опс, и морал много.

Нали се сещаш, че след обсъждане на страховете, мераците, слабостите и морала (в лицето на добрите намерения) накрая ще достигнем до извода, че ще направиш това, което най-пълно ще задоволи егоизма ти. Било начесването на крастата, било вземането на решение да не се подаваш на изкушението или каквото и да е. Защото ако отидеш и наебеш пича ще е открито егоистично. Ако, обаче, желайки да запазиш самоуважение, да не нараниш много умния ти сегашен пич, да спазиш някакви морални норми (ако вярваме на Оскар Уайлд моралът сам по себе си е неморален), ако желаейки да запазиш сегашният си комфорт не го наебеш, това също ще е егоистично. Е, в една по-лицеприятна форма, но все същия стар, добър, жизненоважен егоизъм. Защото егоизмът е точно това - да правиш нещата по начин, който те кара да се чувстваш добре. И излиза, че както и да постъпиш в основата на действията ти ще е егоизмът. А дилемата ти е дали да постъпиш егоистично или да постъпиш егоистично. Демек дали да постъпиш така, че да се чувстваш добре или така, че да се почувстваш добре. Е, нали разбираш, че единствения човек, който знае какво трябва да направиш за да се почувстваш добре си ти.

Независимо какво ти каже електоратът тук ти ще постъпиш егоистично. И слава Богу. Иначе ще излезе, че си идиот. Всъщност, като се замисля и стигам до извода, че не съм прав. Електоратът може да ти помогне да осъзнаеш, коя от двете възможности е по-добра за теб. Въпреки, че не вярвам. Ти знаеш как ще постъпиш. Наспорти мен, обаче, ще сбъркаш. Ама аз съм като попа от онзи виц:
- Какво ще пиеш, дядо попе: вино или ракия?
- И бира, чедо, и бира! - отвърнал попът.

Баси безсмисленото писание стана, ама ще го пусна,че много време го писах. :)



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор yetti (lame ass)
Публикувано27.09.10 23:22



не си никак в час с нещата.
но от друга страна си права - с женени/омъжени не требе никво забъркване, иначе си ебава мамата...



Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано29.09.10 11:48



Незнам дали темата е пусната сериозно, или с цел да се избъзикаш с клубарите.Но аз ще отговоря сериозно. Не си заслужава за 1-2 вечери ебане (колкото и да е качествено) да се жертва сериозна връзка.



Тема Онянови [re: !Roxana!]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано29.09.10 21:05



70-годишния дъртак спря да го вдига ли вече?





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.09.10 01:18



Няма начин да изневеря, без партнера да разбере, ма и да не разбере, аз не бих стигнала дотам.

Първо, нема начин да липсвам от къщи за дни, за да джиткам по света и у нас.
Второ, и да го направя веднъж и той да не разбере, как ще го направя втори път, а втори път ще има, забраненото е много сладко.

Трето, същата картинка ще бъде и при него, на бас




И той има деца, и аз. От партнер мое да се скриеш, от деца не мое ВЕРВАЙ МИ


И със, и без ирония, не го виждам. И в единия случай, и в другия, ми поне да изберем по-малкото зло.


Да бъдем философи и да почетем една погребана история с весело мълчание


Той вероятно ще си намери други мераклийки, вЕрвай ми. Лично аз не се съмнявам, че не му липсват. Не е опрял до мене, както се вижда.


Както се вижда, и аз не съм опряла до него. Дай да погледнем от към веселата страна и да забравим една стара история по мекия и добрия начин







Ако се замислиш, и Оскар Уайлд, или който и да е, една единствена крачка го дели от извършването на престъпление, и тази единствена крачка се нарича морал. Нали се сещаш, къде отиваме без морал, и ако ще съм ТОЯ тип егоист, къде му отива на човечеца семейството, а моето?


Та, на единия морал се крепи света, колкото и да не му се вярва на Уайлд и не тебе с тази оратория



Тема Ха,нови [re: !Roxana!]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано30.09.10 21:14



краят на света идва по-рано!
Роксана да говори за морал





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано01.10.10 00:35



Добре де, ти ако беше на мое место, какво щеше да направиш?


Опитай си да си представиш и ми кажи после тука как ще постъпиш. То, разбира се, нема да е същото...но поне опитай






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.