Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 09.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Galeon]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:21



Това казвам и аз.


И двамата само губим от подобна история.


Което ужасно ме съсипва, защото бяхме такива сладки другарчета




Аз адски, АДСКИ искам да го видя, и разбирам какво ще стане. Ще е мъка, МЪКАААААА


Защо да страдаме така? дали да не си останеме само със сладките спомени, като просто държим връзка, и ако намериме някой ден пролука...или в друг живот?



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.09.10 23:22



Рокси, в този ти отговор показваш че знаеш какво трябва да направиш, но, има едно но.......

Затова ти написах онова третото дето те плаши, да си го четеш и да си прецениш риска......

Бил съм в такава ситуация и си казах че е по добре да страда един пред риска да страдат трима накрая - не че не се оплеска всичко пак де, това лирично отклонение......


А и едно въпросче, мислиш ли че ако е първи вариант ще се прибереш в къщи ни лук яла ни лук мирисала м? Че ще имаш стария си хубав и пълен живот?
Ще можеш ли да погледнеш мъжа до теб в очите със същия трепет? Не те питам за да ми отговаряш, просто си ги повърти тез неща из главицата, и нито те навивам нито отказвам........ ти си решаваш, ти ще си сърбаш попарата накрая.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.10 23:23



Няма дилема - няма да ходиш и толкоз, аз това, че ще се наложи да си преодоляваш страха го казах в случай, че отидеш, в смисъл, че да се наебете ми се чини неизбежно.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Добренови [re: !Roxana!]  
Автор skromna35 ()
Публикувано21.09.10 23:25



Ами за какво е цялото тръшкане, като се знаят последиците!?? Ако искаш да си разбиеш живота както е сега- отивай. Ако - не- не отивай. As simple as that!



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:33



Виж, кикимор, този мъж отдавна ми разбива живота и присъства в живота ми по много начини и в миналото ми, и изобщо.


Не виждам смисъл да го отричам. Даже да се правя, че не е така, какво прави едно отричане, само ми прави терзания.


Просто е ясно, че ще се наебеме, защото поканата е в този дух. Ако и за него 10 години не са му убили ентусиазма, а аз още паля от въздишка....





Избягвах да мисля за това, и просто тичах нагоре-надолу, но един ден той ми прати съобщение, ела! е, аз тогава просто едва не припаднах, изгубих ума и дума.



Сега просто липсвам, което няма как да трае дълго. Ако е прекалено дълго, ще го нараня него. И ТОВА не искам .....



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: paзбиpaм]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:37



Именно, ЗНАЕ СЕ, чЕ щЕ СЕ НАЕБЕМЕ




И какво, за едното ебане ли сме и двамата? не мисля.......затова май и двамата лееекичко заобикаляме таканаканка... но просто ситуацията си реве та се къса за ебане а после какво?


Кой откъде е, ми идва малко долнопробно. И двамата не сме такива.


После, такава връзка приятелска, и после кой откъде е, пак не идва достоверно. То гори бе хора, то хвърчи перушина бе! то йерусалимово масло ни капе от пръстите като пишеме на месинджъра



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.09.10 23:39



щом не сте се изчукали тогава--което е ясно....изчукайте се сега и баста...

на повече и двамата не сте способни)

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.09.10 23:42



Знам Рокси, лоша работа......... не мога да помогна с нищо повече....... каквото има да пати глава - ще пати...... дано не са вашите........

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Galeon]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:45



Развий сега теорията и практиката, и ми успокой треперещата душица



Тоест, доуточно се какво имаш предвид, на повече и двамата не сме способни



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Шeфkeт ()
Публикувано21.09.10 23:45



не отивай в гората ако та е страх от мечки.А мечки бьди сигурна ше има.Аз не бих отишьл




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.