Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: nik52]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 16:43



Ето, и ти правиш грешката да слагаш тези две думи накуп защото звучат подобно.


Това са две МНОГО различни понятия.

Но на място споменаваш самосъзнание. Това е друго нещо, апарт оф ени одър уордс ин дис събджект.

Поздравления, че си прочел такава скучна тема




Виждам, че свеждаш нещата до: ебала или не-ебала. Ама кога, ама как, ама защо, за тебе явно е важна бройката и кур да влезне в путка



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор nik52 (много непознат)
Публикувано25.09.10 16:55



Защо, кога, как, кой и тн си е твой проблем, ти си го оцветявай.
Аз знам кое е важно за мен, не ти.
Май нещо те сърби теб.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: nik52]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано25.09.10 17:46



Съжалявам, ебането за бройка не ме вълнува.


Аз моем да се ебем, моем и да се не ебем





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано25.09.10 22:33



Всеки път, когато се прилага контрол върху събджекта, събджекта отвръща на удара.

Вселенски закон.



Дааааааааа.



------


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Пич Бoжи (пичага)
Публикувано25.09.10 22:36



Супер пост, разбирано и в по-общ смисъл.



------


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано25.09.10 23:32



Онази кучка Ексте никога не би докоснала женен мъж, така че с псевдо-моралите си, Рокси, се преориентирай креватно някъде другаде.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 13:14



Каквато и да си в реалността, тук предпочиташ да се представяш за кучка, която ебе мъжете както си иска, докато бълнува за специалния. Това е собствената ти клубна легенда.

Не отричай собствените си описания за собственото си креватно поведение. Освен ако тук си измисляш клубни легенди, които в реалността НИКОГА не се случват, ама във втория случай ще си леко за психиатрията, щото си е жива форма на шизо.


Аз имам собствено мнение по въпроса коя си и какво правиш и в реалността, и тук в клуба, ама нека да не занимаваме публиката с моите собствени мнения





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Пич Бoжи]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 13:22






Благодаря на всички, които се обадиха и ме развеселиха сладко-сладко


Много симпатично и мило изкоментирахте съвсем реален проблем, за което наистина съм благодарна.

Живот ли бе, да го опишеш? ох, живота какви ни прави, и какви смешки се случват в живота, нема такава фантазия, живота прави всяка фантазия да бледнее



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Exte Barrocco]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 13:32



Аз също не обичам да се забърквам с женени, което съм обяснявала всичките си години на престой тука и навсякъде.


За мен женен мъж, особено с деца, който кръшка, е малодушен червей.


Както стотици пъти съм казвала и повтаряла и тук, и навсякъде, разведи се като толкова ти се ебе наляво и надясно, пък еби, еби, еби




Толкова е грозно и малодушно да си държиш половинката закотвена с деца или нещо друго, а ти да си развяваш оная работа с великото извинение, че си женен хаха, нали си женен, ще си търсиш секс и любов само от половинката, нали затова сте се оженили? или за друго са се оженили?


Отвращавам се от такива.

Оженил се, напраскал неколко деца, закотвил се и мисли, че няма коя да го разведе, и си развял работата, че е неразбран и самотен в брака си. Ми разведи се пък се еби колкото искаш с която искаш


Съжалявам, ако обиждам някого, но подобно малодушие ДЪЛБОКО И НАИСТИНА ме отвращава.


Както отдавна повтарям и това, че в собствения си живот (сигурно съм последната глупачка на тоя бел свет, ма то си е и истина...) аз самата се разведох и тогава потърсих друг мъж, защото се чувствах неудовлетворена от брака си.


Минаха години, докато се почувствах свободна в душата си и готова за нова връзка, но така и не си промених мнението за изневярата. За мен мъж, който си има слугиня в къщи да му готви и гледа децата, и джитка наоколо по други жени, е отвратителен простак.


Съжалявам, че съм толкова безкомпромисна, ма еба ти, ако ще се правиш на маймуна за малко секс. Секс под път и над път. Нема нужда да се правиш на маймуна. Достатъчно е да си отговорен към себе си.


Пфу, че ми стана гадно само от дилемата на женените за малко извънбрачен секс!


Да си решават проблемите и скуката помежду си, аз не лекувам брачни сърбежи! даже само подобно отношение обижда!



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано26.09.10 16:20



А аз че съм глупачка да въздишам по семеен мъж, няма капка съмнение.


Когато се познавахме, той не беше женен, да се отбележи. Когато се намерихме в нета, видях, че е женен с три деца, това междувременно. Сигурно ми е отнело някакво технологично време да схвана последствията и какво е вървяло по нощите му и дните му през това време.


Хаха, но да видиш как някой си е напраскал три деца, действа верно лекуващо

от секакви илюзии


Ах, мъже, мъже....за една гола путка душата си продавате, само дето не си го признавате, ебаси, колко сте евтини и лесни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.