Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 24.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: nikie]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано23.09.10 10:36



Оф бе Ники, на 43 съм и акъла още не ми е дошъл в главата

и нема надежда скоро да ми дойде


Не е както го изкарваш, аз това съм го казала на партнера и партнера знае за тази история, аз тайни и гузна съвест нямам.


Той ми каза, твоя си работа. Не е речено, че до живот ще сме заедно, и живота си е твой. Аз искам само да си щастлива, и не се спирай от мен, ако го искаш. Е това е мъж, а?

Да, ама аз му казах, ако го направя, преди това ще те напусна, защото иначе няма да е честно към тебе.


Той ми каза, и аз така бих постъпил, ако искам да съм с друга жена, първо ще се напуснем с тебе.

И така, аз имам разбирането и знанието му, и не виждам как си извади тея страшни изводи за мойте тайни и за мойто мислене на 30 годишна мома, де да бях? е, още изглеждам на 30, ама ....не съм на 30, факт



Тема Още по-зле :-)нови [re: !Roxana!]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 11:40



Значи вече съвсем е трябвало да си надмогнала някакви подобни приятелски неконсумирани емоции в стил "ех, защо тогава така се разминахме". Минало - беше-ло, така да се каже. Още повече си забъркваш и човека до теб с тая драма

.

Седи си тука на гъзеца и мирна да ти е главица .

Разбираш ли - аз някак мога да оправдая one-night-stand, защото човек като си подпийне не е ясно в някаква ситуация дали няма да му скроят шапка и на другия ден - беше, кво'т беше и карай напред...но дълго проточвани емоционални агонии и "присещания" за Ванчо, Пешо, Гошо и прочие ми се чинят загуба на време и енергия...



Тема Re: Още по-зле :-)нови [re: nikie]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано23.09.10 12:06



човек като си подпийне не е ясно в някаква ситуация дали няма да му скроят шапка и на другия ден - беше, кво'т беше и карай напред...

това се случва само на добрите момчета)

И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))


Тема :-)нови [re: Galeon]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 12:47



Значи аз съм от много, много лошите момчета

.



Тема Re: Добренови [re: !Roxana!]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.10 14:12



Еххх, да бях по-дрът щях да те изпляскам на онуи времи, ма не съм

.

Пък сега си вулгарна мръсница, но за сметка на това циците ти все още са големи...предполагам



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор mis-la (минаващ)
Публикувано23.09.10 16:07



Не обърна внимание на Villy но нейният/неговият/ съвет беше най-мъдър от всички , върни се и го прочети .





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: wika]  
Автор juanito (ex seek-er)
Публикувано23.09.10 16:52



Незнам защо хората така се променят .... и то на млади години. ГЗС е място, където помагаме на хората да вземат правилното решение .... а именно .... да се юдят .... wikaaaa





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: juanito]  
Автор wika ((oh well))
Публикувано23.09.10 20:17



От всичките, дето и' казаха да не си троши главата, как пък баш мене ме подкара...



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор crystalkyle (новак)
Публикувано23.09.10 23:59



Don't make someone a priority who only makes you an option!
Това по повод на:
Виж, кикимор, *този мъж отдавна ми разбива живота* и присъства в живота ми по много начини и в миналото ми, и изобщо.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: crystalkyle]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано24.09.10 15:44



Зная това.

Търся начин да му го обясня така, че да не го направя враг поне.


Със сигурност не съществуват толкова деликатни думи да обясня онова, което се опитах да обясня по-горе. Виждала съм твърде много мъжки гняв, когато съм се опитвала да обясня такива женски неща.

Имахме хубаво приятелство, и пак може да го имаме. Една лоша дума, и в такава ситуация ще си имам един враг повече. Но не виждам смисъл, защото за думи да си направиш враг, е много глупаво.


Пуснах темата, защото знам, че той чете тук.





Аз не виждам смисъл да си разбивам живота за илюзии и за човек, който ме е отебавал години наред, а сега ме пържи на огън с такива пропозалс.


Щеше да е честно, ако той беше свободен, или всеки друг почтен начин. Но от човек, дебело женен за майката на трите си деца, това звучи подигравка.

Откровено казано, жал ми е за жена му. Ако аз родя на някого три деца и той си прави такива игрички зад гърба ми, вероятно ще си събера коража за развод. Със сигурност той играе и други игрички, не само на мен и на нея.

Поздрав за него, и за ВСИчКИ ДЕБЕЛО ЖЕНЕНИ (всички дебело женени). Ако някое маце ви се загуби от погледа след подобна подигравка, не се чудете защо. Надявам се да съм обяснила добре защо може в подобна ситуация да кажеш не, дори да си дълбоко привързан, или в любов, на въпросния субект.


Не се виждам щастлива в такава ситуация. Все си мисля, че не съм мазохистка и не съм била. Ако изобщо имах избор, бих предпочела да получавам пропозалс за нормален скучен щастлив съвместен живот с въпросния субект.


Но това отгоре е подигравка, а не начин да бъдем щастливи. Никой няма да бъде щастлив в такава ситуация. Съмнявам се, че и той ще бъде щастлив.







Редактирано от !Roxana! на 24.09.10 15:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.