Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Един много тъп вАпрос:  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 22:51



Намерихме се с едно старо приятелче.

Човека е много женен, с три деца, не сме се виждали 10 години, ако не и повече.

Човека ме кани да се видим. Знаем се като две и двеста. Имахме 15 годишно приятелство като се почне от ученици, през студенти, та и после, и после около 30 и нещо се загубихме, всеки женен или яко зает.


То е ясно, че като се видим, всичко ще е живо. Мен ме е дълбоко страх. Отлагам това. Ужасно искам да го видя, и ме сърби та се не трае.

Но досега все отлагам, и мисля, че може и да съм го разочаровала вече. Той не разбира страховете ми (или не е показал, че ги разбира).


Според мен, в мига, в който се видим, ще се награбим.


Вие на какво залагате? Имам ли право да ме е страх? И от какво така ужасно ме е страх? Аха да тръгна, веднъж почти купих билетите...пресметнах километрите, пресметнах хотелите, парите, нощувките, резервациите, картите и всички дреболии, включително времето за чакане на полети или времето да стигна с кола дотам и какво ако.


И се спрях, и се ужасих, какво правя. Там ми беше грешката...откачиш ли така, май не требе да спираш изобщо




Сега, понеже в съседната тема така тръгна лафа, дайте прогнози, варианти, мнения, коментари, чуствайте се свободни.


Аз, ако мога да му изтръгна НЕГОВОТО мнение да чуя, ама не е тоя тип мъж


ОПитвам се да разбера как изглежда през неговия поглед, и всичко, което разбирам е, че след толкова години....вероятно просто ще се видиме и сладко ще се разговориме с носталгия. Не ми отива фантазията на повече.


Същевременно знам, че поканата не е за едно кафе то така не се кани да минеш няколкостотин или няколкохиляди километра абе колкото е там


Хм....дере ме отвътре страшно любопитство та ме къса бавно и страшно. Защо не се наебахме навреме да си извадим душевните трънове? Ааааааа?



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.10 22:54



Ще се наложи да си преодоляваш шубето, гаче ли.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: paзбиpaм]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 22:55



Мхм




Това е единствения мъж, на който имам шубе, ако искате вЕрвайте



Тема Добренови [re: !Roxana!]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.10 22:58



сега, що не вземеш да поразчовъркаш и да установиш защо, аджеба, те е шубе?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.09.10 23:00



Има седем варианта другарю професор - така започваше една касета с хумор навремето........

1. Погледи и въздишки - пиете по едно кафе, говорите за едно време и за бъдещото, жената децата и кой отде е........
2. Награбвате се и си наваксвате за едно време, после кой от де е.......
3. - 2. с усложнения, за тебе(май имаше някой до тебе) за него, за двамата, драми, разводи , терзания - ужаст.....


просто давам няколко варианта, ти си преценяш дет съ вика - опраяй съ.....

и внимателската!

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Добренови [re: paзбиpaм]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:07



Аз не даже сега, и тогава човърках.


За шест месеца, друг отговор нямам. Това ще разбие със сигурност моя живот, аз не мога да си зарежа прекрасната връзка и да маам гащи за женен мъж с три деца, па ако ще да е голямата ми несподелена любов от 15 години, а той- единствения мъж на света с въпросния израстък.


За пръв път в живота ми имам стойностна връзка, каквато НИКОГА досега не съм имала. И аз не ми се вЕрва

още се щипя по гъза наистина ли е


И какво, и на мен да се падне един готин мъж, и той СЕГА да се сети да ме будалка? той може да ми е само приятел, ама то си е мъка така, и е ясно, че пак ще иска да се наебеме, а аз отдавна не съм онова пиленце невинно на 35, дето още си стиска крачетата


За сведение на нечетящите отпреди 15 години, аз се почувствах свободна да си експлоатирам сексуалността доста години след развода ми, може би в последните пет години от живота ми, бидейки дотогава със силно монашески разбирания за вечна любов и вечен брак (ах, сладки илюзии, на коя ли луна съм живяла дотогава, ама първо следване, после брак и манджи, после бебе, после развод, после оцеляване след развода, и мен ми пристветна пред очите за ебане в последните години аааааааа



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано21.09.10 23:11



Нямах никаква идея, че ти можеш да пишеш и да мислиш рационално. Тази ти страна ми харесва много. Шубе те е, защото знаеш, че можеш да залитнеш, а той е много женен. Много ясно, че не те кани, за да си държите ръцете. Виждал ли е твоя актуална снимка? А ти негова? Предполагам да - иначе нямаше да те кани, ако няма ерекция. Ясно е, че ще се наебете, защо изобщо го подлагаш на съмнение.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано21.09.10 23:13




10 години са ужасно много време, ужасно, та чак плаши...1/4 активен човешки живот. Толкова неща са се се променили, че..може и нищо да не е останало от онова, някогашното, доколкото го е имало.
Откъде ти хрумна, че нещо може да е живо след толкова време, особено щом човекът си има своето настояще и пр.

Страх те е дали ще е същото, ако го е имало. Може и да те деруги дали все още ще му въздействаш, ако някога си.

Много са особени такива срещи, малко е странно, когато ми се е случвало, в повечето случаи ми е било забавно и лежерно, нещата отминавайки просто придобиват друг ъгъл. Приятно е било да се видя с някое старо гадже, в общия случай. Но 10 години...мхм..много време.
Струва ми се, че страстите поутихват, особено щом хората си имат новото ежедневие, собствената си реалност, която никак, ама никак не включва другия. Онова за очите, може би, наистина е вярно.

Страх е имало, само ако съм се чувствала несигурна, неуверена, податлива и зависима, затова съм избягвала срещи.



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: kikimor]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано21.09.10 23:14



Това третото не искам да го чувам изобщо, мен от това ме е много страх.


От друга страна, аз не вярвам, че е възможно така стерилно да се наебеме и да няма последствия.


Колкото повече се сграбиме, то е ясно, че ще има последствия, и знам как и той не иска такива, нито пък аз, и ще си печем душите в ада, и досега аз избягвам (неуспешно

) всеки по-така контакт.


Но е ясно, че ако се стигне до плеснат на масата въпросТ ( и получен отговор на тойзи въпросТ ) ще требе да си преразгледаме отношенията на друго ниво.


Аз ТОВА преразглеждане ме направо убива! Имам прекрасен човек до мен, какъвто не мога да намеря думи да опиша, и ИЗОБщО не искам и да чуя да го нараня и да му изневеря, той е старомоден като селска ютия с въглищно затопляне!


За едно кафе, да ма извиняваш.....НЕМА да блъскам 500 километра, М! аз кафе си имам, да ма извиняваш


И ебане си имам, и всичко за което се сетите (дом, дете при мен, бъдеще, работа, професия, доходи, и всичко описано и неописано), и се пита в задачата, какво ще търся там при него? ебало си е мамата, аз дори не искам да мисля по дилемата, втриса ме само от вАпроса



Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: !Roxana!]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.09.10 23:18



10 години са много ...още повече той има семейство.

като се замисля ,бих изчукал някоя моя тогавашна перверзия,но дотам...всеки си има своя вселена ,дали ще е подредена или хаос е съвсем отделен въпрос,ако залитнеш повече има риск твоя хаос да отиде в неговия ред ,или обратно ,и двата случая -губещите са двама .



И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.