Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Rqzanнови  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 00:01



Predi dva dni me obrqzaha , nqma da se spiram na tova kolko otvratitelno prejivqvane e zashtoto predpolagam se doseshtate , interesuva me predimstvata i nedostatucite na obrqzunite muje. Oshte imam konci po penisa i me boli malko , hodq po razkrachen ot obiknovenno. Glavichkata postoianno mi se turka v slipovete , no bolkata ne pozvolqva erekcia, no dokato spq e strashno. prez chas se budq ot adska bolka shtoto poluchavam erekcia i stavam da se razhojdam dokato mi padne. Imam chustvoto che kato mi zazdravee ranata shte hodq postoianno nadurven gasi. Chuval sum che jenite poveche haresvali obrqzani maje , dokolko tova e vqrno?



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 16:27



Tuk nqma li obqzani ili takiva deto sa spali s obqzani



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор fddd (female)
Публикувано08.10.03 16:56



Оо, миличкият! съчувствам ти. жалко, че не мога да помогна с никакво инфо по въпроса, нямам и идея от обрязване :(



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор troy@ ()
Публикувано08.10.03 17:00



Не мисля, че и след време ще си ходиш все надървен. Явно в момента просто главата на пениса ти е по-чувствителна.
Иначе не съм забелязала съществена разлика при секса с обрязан, но може пък и аз да не съм толкова чувствителна Да не говорим, че се усетих, че пича е обрязан след като забелязах белезите от шевовете



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор lumpen (drakalo)
Публикувано08.10.03 17:27



позакъснел си с резането т.е ваште евентуално е тряало да те резнат. обикновено се праи за да не можеш да лъскаш бастуна а напражо да ебеш както и при жените кълцат клитора да няма пипане
някой някъде се опитваше да ме убеди че било по-хигиенично ма не съм ич съгласен.
след време ше почнеш да ръгаш по един час тва може да е по-различното ама че се чувстваш май като с два капута един върху друг.
тва мога да ти кажа само

post orgasmic chill


Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 19:59



Obrqzah se shtoto pri erekcia ne go zabelvah dobre i mi beshe nepriatno puk i doktora me doubedi , obqsni mi che e po dobre , po higienichno , sestrata kaza che jenite predpochitat i tn i tn. Strano che imashe pacient na 60 godini deto se obrqzva, zaradi slepvane na kojichkata s glavichkata, a inache edna kupchina voinicheta go pravqt zaradi 20 dena otpuska. Az chetoh edna statia v koiato se pisheshe che amerikankite primerno izpadali v ujas kato si legnat s muj ot evropa zashtoto ne e obrqzan. Pri obrqzvaneto se poluchava i vtoro rubche ot kojichkata sled rubcheto na glavichkata tova ne dostavq li dopulnitelno udovolstvie za jenata?



Тема Re: Rqzanнови [re: troy@]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 20:00



E sigurno ne si go vidqla v normalno sustoianie. Uh naistina li ostavat belezi , az imam pone 15 sheva.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор troy@ ()
Публикувано08.10.03 20:51



Не, белегът беше много малък и едва го забелязах. Не беше като да са го касапили яко:)))
Но да се чудиш как не съм забелязала другото, ами това



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано08.10.03 21:06



Айде айде, американците все рязани ходят ще кажеш!?!?!
Глупости са това!



Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:11



Emi taka znam pone az.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано08.10.03 21:17



има нещо вярно-за мене удоволствието е чувствително по-голямо,а при него въпроса на хигиената е съвсем опростен.Това,че сега ти е по-чувствителен ще премине,нама да му въздейства така допира до дрехите,имам предвид,но предполагам,че и ти ще си приятно изненадан от ефекта.До колкото знам от него,понеже и той го е правил на стари години,а не като дете-трябва време и да правиш каквото са ти казали докторите,за да няма проблеми.После ще кажеш как е,но мисля,че няма да съжаляваш.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано08.10.03 21:21



така е верно-повечето се обрязват заради хигиената и де да знам-вече са го възприели за нормално и задължително.Пък и не знам как е тук,ама там такава операциика е за 5 минути и не остават белези.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:22



A samo takiva mneniq iskam da chuvam , dano e tova istinata:)



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:25



A tuk ne si prava pri men mina za 1 chas i dva puti kreshqh ot bolka. Posle celia charshav pod mene beshe mokur , a sestrata ot vreme na vreme mi bursheshe cheloto. Samoto rqzane e kratko ama posle shieneto e dulga rabota.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Jorgo (lover)
Публикувано08.10.03 21:28



Zdravej,az sum tozi deto sa go rjazali na stari godini,na 24 otidoh.njamam belezi sega nikakvi,imah 6 sheva i mnogo bolja 3-4 dena.moze da spis nastrana i gol njakolko dena.ako mozes si ostani v kushti i gledaj da mislish za nesto drugo.Burzo se rabravja,ama ne hodi samo da go gledas-az mnogo strashen i grozen go vizdah.



Тема Re: Rqzanнови [re: Jorgo]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:32



Verno e grozen dnes sam si smenqh prevruzkata. E kak 6 sheva, az imam adski mnogo , 15 minuti predi da svurshi cqlata istoria sestrata mi kaza che mi ostavat 5 i mi biha dopulnitelna upoika.Az sum na 22. V voenna mi q praviha ambulatorno.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор GNK1 (fen)
Публикувано08.10.03 21:54



AWE BAI HUI-KOITO SI GO MOZE GO MOZE-NALIIIII?????!!!!!



Тема Re: Rqzanнови [re: GNK1]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано09.10.03 00:14



Мен от много време тая кожа ме дразни, обаче където отиваш да ти я махнат. От болка няма никакъв проблем - държа много, но колко време трябва да си без секс?
Препоръчай ми твоя лекар моля те, че не мога да отида при личната си докторка и да и кажа кво искам - тя ме знае от дете, приятелка е на майка ми!



Тема Re: Rqzanнови [re: The GAME]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано09.10.03 00:37



Petkov urologiqta v Voenna bolnica.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано09.10.03 01:29



Мерси. Не ми отговори колко време не можеш да правиш секс. А и направо него ли търся или.....



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор mzx (непознат)
Публикувано09.10.03 01:33



Какво всъщност се реже при тази операция?



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано09.10.03 03:36



Като се замисля - права си.
Възможно е и наистина доста от американците да се обрязват. Не съм спала с американец и не съм говорила с някой за това, че да говоря от личен опит. Просто ми се вижда странно, че хора дето обичат комфорта като американците ще си създават грижи с операция. Но пък тук ако го правят за 5 мин. (може би с лазер) значи не е чак такава драма. Но ... те даже мишниците си не бръснат ... а да ходят на операция заради хигиената на х*я??? Малко ми е съмнително.



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор fddd (female)
Публикувано09.10.03 09:35



И аз май съм имала едно обрязано гадже, продължаваше мнооого дълго, случвало се е аз да не мога повече, а той още не свършва...



Тема Re: Rqzanнови [re: troy@]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано09.10.03 10:09



Уф, успокоих се, че не съм единствената патица, дето е разбрала същото нещо по-късничко. Ама аз бях малка тогава, де.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Rqzanнови [re: The GAME]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано09.10.03 12:34



Ne znam , za 10 dni padat koncite tova mi kaza , sled tova ako se chustvam dobre mislq da se probvam. Ami ako moje da ti dade napravlenie za voenna bolnica puk tam koito i da e da te operira. Inache Petkov priaema v poliklinikata. Az nqmah napravlenie i si q platih . 100 leva struva operaciqta a pregleda 15.



Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано09.10.03 12:37



Ne e 5 minuti , 1 chas beshe pri men , teche mnogo kruv i samoto shiene e mnogo produljitelno. Predi operaciqta mi bqha kazali che shte e 15 minuti ne znam zashto tolkova mnogo sedqh az.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор kal (my name is M-ud)
Публикувано09.10.03 12:55



ot edna strana malko me drazni taq koja... ponqkoga kogato mi stane mnoooogo qko se opuva cqlata ama tva ne se sluchva tolko chesto..... ot druga strana me pritesnqva fakta che i sega mi trqbva dosta vreme da svyrsha. pritesnqvam se da be stane veche syvsem tragichno...



Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано09.10.03 13:40



Те просто са маниаци-за това го правят.Но като краен резултат-възприели са го и го правят по инерция,поне според мен.Пък и системата им позволява да го правят бързо и просто,разходите им ги покрива осигуровката.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано09.10.03 13:59



Аз мога да ти кажа,защото тая история я слушам на всеки купон,на който се обръщат чашки-траело 15 минути,6 шева,250 ЕВРО,ако не ти го покрива осигуровката-говорим за болницата,в която него са го кълцали-за българските нямам представа.3 дена е ходил на превръзки,дали са му обезболяващ спрей за върху раната.10 дена е стоял на сухо,макар че са му казали да не го прави седмица.Но сега като факт-нищо не му личи,секса ни е страхотен,свършваме едновременно,често се случва той да свърши след мен,което пък ни доставя удоволствие и на двамата.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано09.10.03 23:55



Не знам дали е върха да си обрязан-аз все пак съм жена.Прави ми впечатление,че с обрязан мъж секса е по-хубав,но може и да е съвпадение,че той е добър любовник.Но аз самата не мога да кажа,че съм спала или че спя с даден мъж само защото е обрязан.Честно казано ако съм мъж едва ли ще легна под ножа,каквото и да ми обещават за после

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано10.10.03 00:11



Абе късничко е,да ти кажа...след 15-16 години е късничко.Иначе предимствата са огромни.Във всяко отношение.Аз самия не съм обрязан.Но баща ми и дядо ми са.Много практично нещо е това.Жалко,че не е особено популярно у нас-практикуват го главно мохамеданите и то не всички.
Чувствителноста на главичката ще намалее с времето-за това не се притеснявай.Това общо взето помага и да издържаш повече по време на секс,но то е малко относително.
Огромното предимство е в хигиената.
Един недостатък има само-внимавай с какво си переш дрехите,защото по нашите пазари се продават фантастични ментета и алергичните реакции са нещо нормално.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Dream Weave (shadow)
Публикувано10.10.03 03:21



I mene me rqzaha bqh na 7 godinki moita operaciq beshe 2 chasa i polovina,ama govorim za slepvane na glavichkata s kojata,imam 16 sheva,no az bqh pod pulna upoika!!! Che e po higienichno verno e! kato ti svikne glavata nqma da e tolkova chustvitelna,daje shte e dosta bezchusvena koeto ot edna strana e dobre zashtoto svurshvash dosta po-bavno,no puk ot druga strana po-trudno go budish ako ne e stanal :) svikva se!!! pri mene gadnoto beshe sled operaciqta kato doideshe vreme da pikaia mi se reveshe,trqbvashe da si go topia v nekuv lilav raztvor vseki den :((( da ti kaja sega sum na 21 nqma belezi ot shevove osven na dve mesta na ednoto kudeto sa surali malko poveche koja tam prosto e kato babunka ma ne si lichi pri erekciq samo v normalno sustoianie,vtoria belego obache e ot iglata iavno zashtoto kojata mi e zarasnala s malka dupchica ot dvete srani:( no i tq ne si lichi pri erekciq :) verno e che ima dve gunki vtorata sled glavata e dosta osezaema,na teb da ne ti puka obache zashtoto sega ti e po-relefen :))) az nqmam baza za sruvnenie shtoto vse obrqzan sum si ebal :))) ot nachaloto se zduhvah i me beshe sram da se sublicham gol v sublekanq,ama vsichko s vremeto si :))) e i pruviq put s momiche se izlojih i si pomislih che doktorite sa vinovni :)) ama ne e prosto sum se pritesnil :))) vsichko koeto ti e kazal doktora e verno i ot sestrata sushto
obache edin suvet ot mene nosi predimno sateneni bokserki,a ne takiva obiknovenni!!! satenenite predizvikvat po malko turkane!!! i izbqgvai slipove!!!

GOD is Dead - Nitzshe ; Nitzshe is Dead GOD ; Nitzshe is GOD - Dead


Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Jenie_ (непознат)
Публикувано10.10.03 04:45



Dobre si napravil, che si se reznal. Ne e kasno, no poveche boli, shte iztraesh. Naistina chuvstvitelnostta namaliava, no pak jenite shte sa po-dovolni. Ako imash postoianno gaje shte vidish shte e po-zadovolena.
A i e po-krasiv obraizania ...
V USA go praviat pochti vednaga sled rajdaneto, i na vsichki, koito pojelaiat. A to nejelaeshti niama, osven ako izrichno ne kajesh che ne iskash.
Ako za v badeshte imate momcheta, napravete go dokato sa malki za da ne gi boli tolkova.



Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.03 12:02



Ебати не знаех че има такива техники дето важат само за необриазан кур?!?!?!?
Може ли да споделиш някоя такава?
Щото то ако има техники дето не могат да се прилагат на обриазан значи ще има техники дето пък не могат да се прилагат на малък или голям, на тънък или дебел, на крив или на прав и т.н.
Сия за хигиената дето твърдиш че който си е хигиеничен нема проблеми не е вярно, има места от където проникват бактерии точно между срастването на кожичката и главата, там съществува кухина къде не се проветрява, не влизат хигиенизиращи средства и е благоприатна среда за развитие на какво ли не.
Факта че е по хигиенично да си обрязан е научно доказан и утвърден не само в америка ами и в европа. Това е като операциата от апендецит в развитие страни, правят я за 1 минута два или три дни след като си се родил.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано10.10.03 18:17



Vij sega, kato te gledam kolko si ubeden v dumite si, se chudq dali ima smisul da ti otgovarqm.
Ama vse pak, da si kaja i moiata pozicia:
Jalko,che ne vijdash razlikata mejdu obrqzan i neobrqzan, zashtoto si muj vse pak, a tova, che ne sa ti prilojili vsichki vuzmojni tehniki, koito az sum izmislila, si e problem na gadjeto ti, no nqkoi jeni taka i nqma da gi izmislqt nikoga.
Razbira se, che ima razlika mejdu maluk i golqm, tunuk i debel i t.n. i razbira se, che ne vsichko e prilojimo za vsichki. Taka e i s obrqzanite i neobrqzanite. Tova, koeto imam az predvid ne stava na obrqzan, zashtoto v erekcia kojata po celia chlen e maksimalno opunata i ne moje da se napravi. Ne mi se obqsnqva takova neshto s dumi, no efekta ot nego e bil vinagi mnogo vuzdeistvasht
A za higienata, pri tezi muje, na koito az poznavam vsqka gunka po tqloto, ne sum zabelqzala da ima mqsto, koeto da ne moje da se poddurja vinagi chisto i ako si zdrav, nqma kak da se razviva kakvo li ne
A puk za amerikancite sum dosta skeptichna, kato gledash samo kak se izrodi naciata im, zatlusteli i obezformeni oshte ot deca, zaradi genetichno izmenenite im hrani i kakvi li ne "novosti", ta trudno shte im povqrvam, che e po-hubavo da si obrqzan. Tq prirodata si znae rabotata, ako trqbva, shte otpadne tazi koja v evoluciata


Share your passion.


Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано10.10.03 18:44



То ако слушам какво се говори тука ще излезе, че всеки американец след като се роди веднага го обрязват и всеки европеец като се роди веднага му правят операция от апандесит. ГЛУПОСТИ!
Не вярвам някоя майка да подложи детето си на излишна хирурги4еска намеса и то свързана с отваряне на коремната кухина просто едва ли не профилактично.
И след като американците се обрязват "по инерция" как не могат да се обръснат под мишниците "по интерция"? Другото хигиена, ами това???



Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.03 21:18



Мдааааа, разбирам, не че се заяждам, ама техиниките които ти си мислиш че си измислиа и приложила за пръв път можа да са приложени и от други преди дори да подозираш че може да има такива техиники, да не говорим че на обрязан или не може да се приложат, въпреки твоите съмнения!!!
Пак казвам че не искам да се заяждам с теб ама защо си мислиш че това дето правиш в леглото си го измислила ти и само ти го прилагаш? Нима си единствената жена на земята с фантазиа?
Смело мога да твърдя че познавам поне една жена дето е измислила някой работи за които ти едва ли подозираш че може да се приложи на мъжки полов орган, бил той обрязан или не!!!
Също така съдейки по твойта самоувереност мога спокойно да кажа че едва ли правиш разлика между малък и голям, дебел и прочие членове!!!
Самохвалството какво си измислила и какво си приложила не са пристойни на жена която твърди че има опит в секса!!!
Многооо не обичам самохвалствата ше знаеш!!!
Велики мацки като теб под път и над път за по 30 кинта, а и фантазиа имат да знаеш!!!
И по неже не съм много вещ в секса и добре че е форума та да прочета къде да го вкарам като ми се отдаде случай, искам да кажа че разликата между обрязан и необрязан е една, а именно стойка фантомас!!!
Това е когато тя захапва главичката и си нахлузва кожичката на главата като става като фанотмас, което, разбира се може да се постигне само ако сте обрязан!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.03 21:25



ЕЕЕЕЕЕЕЕ Влечуго, едва ли си на ясно с новите безкръвни опеарации извършвани от робот, като например апендицит!!!
Ние сме поне 150 години назад от сърбия и поне 300 от Германия, не че не уважавам България ама ако мога да си запаля паспората и да съм кандаски турист в БГ няма да мисля и 0,00000000000001 секунда!!!!
Факта че в българия не са разпространени ражданията във вода говори достатъчни за дъжавата ни!!!
Моето дете ще се роди във вода, а ако се питате защо не бих ви обяснил, има достатъчно научен материал по въпроса!!!
Моля дами, които не са много на ясно за какво говория да не отговарят!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Жени знаетел и как то чно се ражда?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано10.10.03 22:53



Виж сега-излишно нападаш дамите от клуба!Ние сме още на първата брачна нощ,а ти стигна до раждането.Да те светна-под вода,над вода-раждането не е мъжка работа и когато това ми се случи-ще искам моят мил да се напива кротко с приятели,вместо да се тупне на пода до мене.А за технологиите си прав-ние сме много назад и това няма да се промени.А ти вместо да кастриш клубарките-по-добре да им се радваш-защото много малко българки са такива-прями,нежни,можещи и още по-важното-искащи да могат!

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано10.10.03 23:35



Prednia den predi men se beshe obrqzal chovek na 60 godishna vuzrast.



Тема Re: Rqzanнови [re: Dream Weave]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано10.10.03 23:38



Az obicham da si nosq dunkite na golo , po mi haresva puk i na momicheta s men po im haresva ama mai shte trqbva da se otkaja ot tozi navik.



Тема Re: Rqzanнови [re: Dream Weave]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано10.10.03 23:40



Kakuv edin mesec, az veche shte "izbocha kochinata" , vednaga shtom mi padnat koncite imam chustvoto che shte odavq partniorkata si .



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано10.10.03 23:44



Mjdru drugoto e interesno che obrqzvaneto vodi nachaloto si ot evreite nishto chudno che i v amerika e aktualno.



Тема Вари ме, печи менови [re: DR. Gonzo]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано11.10.03 09:19



Не моа се обрежа!!!Абе щом природата ми е дала кожа на това място значи има нужда от това и никви книжни Богове или докторчета не моат ме убедят противното!!!По-хигиенично било-ХАХАХААре бе, аз да не съм бедуин та да си неам душ?Имам си баня кат слунце и я използвам по предназначение.Всичко друго са оправдания за мърлячи според мен!
Цял живот нас мъжете ни учат да си пазим това място от остри предмети, а ти пич да отидеш да се обрежеш добреоволно- Е ТЕ ТВА НЕ ГО РАЗБИРАМ/изключвам обрязване по мед. причини/Нищо лично, просто ми е страннно!

Човекът е човек когато е на път


Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано11.10.03 09:38



Абе пич, аз съм мъж и ти напрао ме смая с тая твоя терория за кухината дет не мое се измие.Мале ше се пукна от смях Светни нас простите къде се намира таз работа???Та да не губим излишна енергия в миене на туй що се не мие!Па като си подкарал що не пуснеш и едно писмо до даскала ми по анатомия, та белким и той се просветли по въпроса.Занеш ли па мое на стари години пръчът му с пръч да земе се обреже.

Човекът е човек когато е на път


Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано11.10.03 09:47



Не искам да се заяждам и да нагрубявам клубарките, ама изказвания от сорта че има техники дето стават само на необрязан, излизащи от устата на клубарка дето се има за много опитна, не само в нейните си очи ами и в очите на доста от хората тук, включително и аз я имам за опитна, та наистина би ми било интересно да разкаже една такава техника!!!

По въпроса за раждането, едва ли ще запивам някъде с приятели докато жена ми ражда, щото аз колата си не давам да ми поправят ако аз не участвам в ремонта, камо ли жена ми некой си да изражда без мен!!! Доколкото съм чувал наистина доста от мъжете припадат докато гледат как се раждат децата им, ама аз съм виждал и по кървави гледаки, да не говорим че последния път като ме оперираха спец исках местна опойка и помагах на доктора, верно че беше малка и лека операциика на стъпалото ми, ама добре че асистирах щото иначе доктора щеше да ми затрие трофея, който беше едно 3 см стъкло, имам и снимка ако на някой му е интересно мога да постна

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: SlNNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано11.10.03 10:06



Източник на инфото:


доц. д-р Петър Панчев е национален консултант по бъбречна трансплантация. Ръководител е на Катедрата по урология в университетската болница "Александровска" в София.
Отговаря на следния въпрос:

Детето ми се роди с открита главичка на пениса. Опасно ли е това?
Стойна В., Ловеч


Нормално момченцата се раждат с покрита от препуциума (кожна гънка) главичка на пениса. По вътрешната страна на препуциума има видоизменени мастни жлези, които секретират течност и улесняват подвижността на кожата.

Когато тази течност се натрупа, може да се предизвика възпаление. То води до слепването на препуциума, намаляване на отвора му (фимоза), което смущава уринирането. Тогава се налага обрязване (циркумцизия). В някои религии тя се прави ритуално, макар че от медицинска гледна точка има голямо профилактично значение. При някои деца препуциума е по-дълъг и се получава физиологична фимоза, което налага при всяко къпане главичката да се оголва.

Вашето дете е напълно здраво, ако главичката при раждането напълно се е оголила.

Ако няма други промени, например пикочния канал да не се отваря на нормалното си място, няма причини за безпокойство. Ако все пак желаете може да се консултирате с уролог.

Ако сега се сещаш за името на преподавателя ти по анатомия, иди и го питай дали не е учил за ветеринар. И другия път като се цепиш да пишеш преди да си помислил и прочел пак тъй смело го давай!!!

Ето ти и още малко инфо бе каунь, да се видиш къв си объл


Циркумцизия

Циркумцизия (лат. circumcisio) – это операция, известная с древних времен. Она заключается в круговом иссечении крайней плоти полового члена с последующим сшиванием листков крайней плоти рассасывающимися нитями.

Проводится операция как по религиозным (как правило, в детском возрасте), так и по медицинским показаниям. Наиболее частыми медицинскими показаниями являются фимоз и хронические воспалительные процессы. Фимоз — невозможность открывания головки полового члена, проявляется сужением крайней плоти. Причины его возникновения до сих пор не выяснены. Сужение крайней плоти может быть выражено в различной степени, начиная от самой легкой, когда крайняя плоть с трудом обнажает головку при эрекции, легко открывая ее в спокойном состоянии полового члена, до крайне тяжелой степени, при которой во время мочеиспускания моча сначала накапливается в препуциальном мешке, а затем по каплям выделяется наружу.

Во многих странах в настоящее время циркумцизия проводится практически всем мальчикам. Связано это с более пристальным вниманием к вопросам гигиены половых органов у мужчин.

Операция проводится в стационарных условиях и длится около 30 минут. Срок пребывания в стационаре, как правило, один день. Выбор обезболивания осуществляется с учетом желания пациента. Послеоперационный период требует амбулаторного наблюдения уролога, перевязок. Возобновление половой жизни обычно через 10-14 дней. Осложнений у операции практически не бывает. Единственное постоянное осложнение — это снижение чувствительности головки полового члена. Однако это осложнение часто бывает настолько желательным, что операция выполняется только ради него.

Интересная информация:

На ежегодной конференции Американской ассоциации урологов (American Urological Association — AUA) врачи из Чикаго сообщили об интересных результатах вирусологических исследований у мужчин, подвергшихся операции циркумцизии (обрезания крайней плоти). Было установлено, что на слизистой оболочке удаленной во время операции крайней плоти находится очень большое количество Т-лимфоцитов, которые являются главными «клетками-мишенями» для вируса иммунодефицита. Таким образом, в свете полученных данных можно утверждать, что циркумцизия должна существенно снижать вероятность заражения мужчин (а, следовательно, и их половых партнеров) вирусом иммунодефицита. Это подтверждается эпидемиологической информацией о более высокой (в 5-10 раз!) превалентности ВИЧ/СПИДа в тех странах Африки, где циркумцизию не практикуют или перестали выполнять в последние десятилетия. (Источник события: «United Press International», 10 июня 2002 г.)


Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 11.10.03 10:14.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано11.10.03 12:02



Не виждам нещо нередно...мен ако питаш всички мъже трябва да се обрязват още като деца.Аз много късно осъзнах за какво става въпрос и вече ме беше страх.Ама нищо чудно един ден и аз да я свърша тая работа.



Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано11.10.03 12:02



Ти като си такъв подръжник на тази операция, обрязан ли си?
От това което пише българският лекар излиза че обрязване се налага само по медицински причини. Израза "макар че от медицинска гледна точка има голямо профилактично значение" не би могъл да накара нормален човек да изреже част от себе си!
А и никъде не пише за място което да не може да бъде измито при нормален човек, така че не се заяждай с преподавателя му по анатомия.
А от руската статия основният извод е че е възможно по-трудно заразяване с спин ако си обрязан. Ти ще вземеш ли да разчиташ на това за да се предпазиш от спин?



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано11.10.03 12:04



Като смяташ че обрязването е много полезно за хигиената, защо не вземеш да се обрежеш и ти?



Тема Re: Rqzanнови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано11.10.03 13:19



Ами аз не съм обрязван щото съм имал късмета да се родя ненормален без срастване на кожата за главичката, точно като случая от българския лекар, който ако не си прочел точно нека да ти кажа че пише че се натрупват секрети от мастните жлези, точно там където не можеш да се измиеш и те стават причина за чести инфекции. Чети внимателно а не през ред
Ако не бях се родил изрод щях да се обрежа непременно, имам трима приятели които се обрязаха след казармата и тримата са на мнение че на доктора ръцете трябва да бъдат позлатени. При единия се беше стигнало до момента че изпитваше болки при ерекция и имаше разкъсвания с кръвотечение, след обрязването се видя в секс и в удоволствие, другиите двама също твърдят че секса е къде къде по-приятен след обрязването, а и продължителността била по-голяма, единия казва че жена му усещала съществена разлика и повече и харесвало!!!
Не исках да пиша тия работи за да не предизвикам някой да легне под ножа заради по-хубавия секс щото аз смятам че дали си обрязан или не в секса няма значение.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ре-контранови [re: Ascona83]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано11.10.03 23:21



Пиша бавно за да моеш ми следиш мисълта!В горния си постинг от 4/словом четири/ реда задавам само 1/словом един/ въпрос.А именно къде е таз кухина дет не мое се измие?В отговор ти ми пишеш стотина реда,че и линк пускаш в които никъде не видях да се споменава таквоз нещо!Единственото което прочетох бе, че трябвало да си оголвам главата та да я измия!Това бе полезна информация за мен, признавам!Никога не бих се сетил, че това е нужно.Да знаеш случайно дали човек не трябва и устата да си отвори за да я измие?Би ли ми болднал пасажът за кухината, може пък и аз нещо да съм пропуснал, все пак хора сме.

Апропо кво значи каунь???

И да допълня като за край, че всеки е длъжен сам да се грижи за личната си хигиена.При неспазване на това условие и всички доктори на земята не моат го спасят от инфекции.

Ае със здраве.

Човекът е човек когато е на път


Тема Re: ЧаршаВ-контранови [re: SlNNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано11.10.03 23:50



Е щом си толкоз умен че не знаеш какво е каунь, повидимо е немислимо да знаеш какво е мисирка, да не говорим за шпригла!!!
разшифровка:
горните думички са диалектни, присъщи за тракийския край на наща родина, а именно както следва:
каунь = пъпеш!!!
мисирка = пуйка!!!
шпригла = опора за покривало на каруца!!!
Ама ние невежите дето не знаем какво копираме и пействаме и едва ли пък бихме могли да го прочетем знаем някой сложни диалектни думи, тъй както знаем за коя точно кухина става дума в споменатия от тен и пейстант от мен текст, а именно там къде се събира споменатат смазочна течност водеща до по лесното движение на кожичката, която повидимо е срастнала с долния край на главичката на пениса, където именно се задържа меду слепването и ствола на пениса!!!
И тъй като съм полу-грамотен с трудно откупено основно образование (даодх дамаджана с ракия - съд с вместимост над 10 литра опакован със сламена оплетка и агне чеверме - печено агне на слаб огън прободено от въздостоен прът преминаващ през устната кухина и ануса едновременно!!!) и не знам какво пенис, бъркам го с понятието пинизз, от анатомия и хабер си нямам, да не говорим за туй сложно понятие секс, Съм разбрал къде аджиба ( аджиба - тест на прост език) се задържа тая гадна слуз (слуз = мешавица от раядко лайно и сухо повръщано пиле с ориз), а ти учения гълъб (гълъб = мъжки гугут, противоположния пол на женска гугутка, различно от мисриката, което е противоположния пол на мисир, което пък е мъжка пуйка или на прос език пуяк, тоз който опложда пуйкта или мисирката за да се сенесат малки мисирчета или пуйчета, само да питам ясне ли съм???) не можа да се светнеш?!?!? направо почвам да се чувствувам по-умен и ЪкЪлен от теб явно училия анатомия!!!
А ако искаш се обрязвай все ми е на мен през обрязания!!! Имаше един колега от друг форум беше казал : "Щуротията (щуротия = глупост) не оди (оди = диалектен израз на ходи или отива) по колите а по ората (ората = хората)
в случая по необрязаните
Нека ми е зле че съм се родил изродче

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ЧаршаВ-контранови [re: Ascona83]  
Автор SlNNER (Wandering soul)
Публикувано12.10.03 00:38



Браво на теб печелиш.Прав си.Отивам сега да се поинтересувам къде могат да ми поставят кранче на кухината та периодично да си я източвам таз пуста течност.А ти вземи питай някой приятел/необрязан/ да ти я покаже та белким си виждал това за което говориш така разпалено поне веднъж.А иначе съм сигурен , че ме биеш с познанията си по диалект.Аз не съм от ваше село- не може всичките да сме селски интелектуалци.Какво да се прави трябва да има и прости хорица незанещи диалекти.

"Диалект=мерило за интелект" това е мъдра мисъл която би стояла чудесно до мотото ти за асконата.Що не си я сложиш?

С радио и телевизор не споря.

Човекът е човек когато е на път


Тема Re: ЧаршаВ-контранови [re: SlNNER]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано12.10.03 01:02



Бих си я сложил, ама по-ще тича на теб и те удостоявам (удостоявам=давам ти възможност) ти да се възползвуваш от тая чест да си го туриш като девиз!!!
И понеже съм от град а не от село, красив и умен левент ( левент = момък = младеж) и то не само красив и умен я повидимо красив и по-умен от теб, притежаващ едно чудо на техниката наречено OPEL ASCONA, което ти едва ли би си позволил да притежаваш мога спокойно да те уверя че това не е единствения автомобил на родата, да не говорим че не е единствения мой автомобил!!!
Важно е човек да име идеали, дори и да са стари автомобили!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Вари ме, печи менови [re: SlNNER]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано12.10.03 05:07



Emi taka se sluchva ponqkoga. Sega e mnogo grozen :( Slagam mu topocin po 3 puti na den , i edin shef mi kurvi oshte.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор KypBe (blue)
Публикувано12.10.03 09:53



az ne haresvam obryazani
na neobryazanite glavichkata im e po chuvstvitelna i e po gotino..



Тема Re: Rqzanнови [re: KypBe]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано13.10.03 01:16



TI zashtoto mu e po got na muja li ne haresvash obrqzanite. Malko ne te razbiram.



Тема ideqнови [re: DR. Gonzo]  
Автор kal (my name is M-ud)
Публикувано13.10.03 06:39



sa mi hrumna che moe ti spesti baq zar noshtem - shto ne zemesh da piesh nekvi hummm veshtestva deto prechat na ereksiqta? бромче там ... ше питаш щи кажат има ли



Тема Re: ideqнови [re: kal]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано13.10.03 12:58



I az sum chuval che davat brom sled takava operaciq ama na men ne mi dadoha. Ama az veche sum bez prevruzka i samo ot edin shef mi teche po mnogo malko kruv.Puk i do den dva shte mi padnat koncite taka che strashnoto mina.



Тема MNOGO SI ZLEнови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 13:10



Izvinqvai, no ne mojah da se sdurja da ti go kaja. Dori v tekstovete, koito si paste-nal ne si shvanal sushtnostta. Tazi technost, koiato sluji za smazka, se otdqlq ot mastnite jlezi tochno pod ruba na glavichkata na chlena i moje da se natrupa samo v sluchai, che ne se izmiva ejednevno (i to ne samo s voda), i togava da predizvika vuzpalenie. Pri mujete e qsno kak moje da se poluchi, pri lipsa na higiena. A pri malki deca, poradi neznanieto na nqkoi maiki, che trqbva da izmivat deteto si i tam. Taka che, ne mi obqsnqvai raboti, koito ne sa ti qsni i ne paste-vai tekstove, koito ti samia ne si prochel.

Nikude ne sum pisala, che sum edinstvenata, koiato e izmislila kakvoto i da bilo. Dori ne sum kazala nishto konkretno a fakta, che ti dori ne se seshtash za kakvo govorq mi e dostatuchen, za da znam dokude ti stiga fantaziata.

I zashto reshi, che ne pravq razlika mejdu maluk i golqm? Na teb, naprimer, sum sigurna, che ti e maluk, nali?

I ne znam ti kakvo obichash ili ne obichash, no az NE PONASQM ogranicheni hora Shto ne si opravqsh kolite, ami si tragnal za anatomia da sporish?

Share your passion.


Тема Absolutnoнови [re: SlNNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 13:21



...te podkrepqm. Obrqzvaneto go priemam samo po medicinski prichini, inache nikoga ne bih posuvetvala partniora si da se obreje.
Prirodata e suzdala tazi koja, za da zapazi chuvstvitelnostta na chlena maksimalno i ne vijdam prichina da se namalqva celenasocheno. Ot estetichna gledna tochka sushto nqma predimstva, chlena izglejda neestestveno i spored men, ne po-hubav.

Share your passion.


Тема Re: Absolutnoнови [re: Grace]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано13.10.03 13:28



Kato e obrqzan tova rubche koeto se poluchvata zad glavichkata ot kraq n kojata ne nosi li dopulnitelno udovosltvie na jenata. Vednuj vliza v neq glavichkat i vtori put tova rubche, ne stava li malko kato orebren. Uf nqmam tarpenie da mi padnat koncite da go probvam :)



Тема Re: MNOGO SI ZLE [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано13.10.03 13:50



Абе аз че съм тъп тъп съм ама ти ми кажи необрязан виждала ли си и ако да защо пишеш това: koiato sluji za smazka, se otdqlq ot mastnite jlezi tochno pod ruba na glavichkata na chlena i moje da se natrupa samo v sluchai, che ne se izmiva ejednevno
че нали точно при срастването на кожичката и главичката се затваря това пространсто от ръбчето на главичката до ствола и се трупа там тая смазка!!!
Пък ти иди мий там ако можеш на необрязан чеп!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 15:00



Spored men, tova koeto opisvash, e vuzmojno da se sluchi nai-veche pri malki deca i to samo ako ne im se pravqt redovno procedurite po raztqganeto na tazi kojichka. Tova bi trqbvalo da go obqsnqvat vuv vseki pediatrichen kabinet.
A pri vuzrastni muje moje da e posledstvie ot propuska na tezi proceduri v detstvoto.

Share your passion.


Тема Re: Rqzanнови [re: Jenie_]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано13.10.03 15:02



Jenie_, ти като живееш в Чикаго, може ли да ми кажеш:
1) Имаш ли опит в секс с обрязан и необрязан. Впечатления? Мнение?
2) Ако имаш момчета - обрязани ли са (понеже виждам съвет към всички родители в постингът ти)...

Поздрави!

--
Doncho A. Angelov



Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано13.10.03 15:10



E v takuv sluchai, ako muj ti niama takiwa problemi si popadnala na edinichen, mnogo riaduk ekzempliar i razbiram zashto sporish s men.
A ako ne sa praveni takiva proceduri в детството, когато един мъж стане на 25 може само по оперативен път да се отвори въпросната кухина.
Омръзна ми да споря по темата, факт е че повечето мъже се обрязват и сигурно има защо да се прави, а природата не прави идеални неща, те само така изглеждат!!!
Рака е типичен пример, както и останалите страшни болести на които сме жертва ние хюманите, включително и венерическите!!!
Имам какво да се желае от майката природа за съжаление

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 13.10.03 15:15.



Тема Re: Absolutnoнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 15:12



Probvala sum s edin pich, koito beshe obrqzan, ama s prezervativ, taka che efekta ot rubcheto ne sum go usetila puk i mi se struva prekaleno nejno, za da se pochuvstva osezatelno.

Dano pri teb da ima jelania rezultat

Share your passion.


Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Grace]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано13.10.03 15:18



kolkoto и да звучи и странно и невероятно това се случва и на доста пораснали мъже
и винаги съм се питала защо, толкова ли им е зле хигиената, та се е стигнало до там, но лично съм свидетел на намесата на един приятел хирург и то за съжаление доста пъти, в зряла възраст
не знам как са го докарали до там, пък и не е било много удобно да питам, не стига че съм седяла в кабинета да зяпам...те и без това си умират от срам



Тема Vqrno e,нови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 16:00



che segashniat mi partnior nqma takuv problem, no kakto se seshtash toi ne mi e purvia zatova sporq s teb:) Ot vsichki muje, s koito sum bila samo edin beshe obrqan, a nikoi ne e imal problem s vuzpalenie.
Ot dete si spomnqm, che maika mi praveshe tezi proceduri na brat mi i posle go karaha da si go topi v raztvor na kaliev permanganat , no ne sa go obrqzvali i sega si e ok. Mnogo momcheta imat takuv problem v detstvoto, no posle se opravq i to bez obrqzvane. A ako do 25 godini ne se reshi, tova e murlqvost, nishto drugo.
Znaesh li, v prirodata bolnite i nesposobni da oceleqt individi umirat i nqma vuzmojnost defektnite geni da se unasledqt, dokato horata, ot nqkakva krivorazbrana humannost se opitvat da 'spasqt' vsichki i taka se rajdat vse po-bolni hora. A raka e rezultat na choveshkata deinost, zamursqvaniata na vuzduha, vodata, pochvata, radiacia + stresa, v koito jiveem, taka che ne obvinqvai prirodata za nego.
Ama da ne se otvlichame ot temata tolkova mnogo

Share your passion.


Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано13.10.03 16:00



Има една, за която се сещам, а пък Грейс ще ме светне за другите. Първото е сериозно, второто е на майтап.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.