Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 23.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано08.10.03 21:17



има нещо вярно-за мене удоволствието е чувствително по-голямо,а при него въпроса на хигиената е съвсем опростен.Това,че сега ти е по-чувствителен ще премине,нама да му въздейства така допира до дрехите,имам предвид,но предполагам,че и ти ще си приятно изненадан от ефекта.До колкото знам от него,понеже и той го е правил на стари години,а не като дете-трябва време и да правиш каквото са ти казали докторите,за да няма проблеми.После ще кажеш как е,но мисля,че няма да съжаляваш.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано08.10.03 21:21



така е верно-повечето се обрязват заради хигиената и де да знам-вече са го възприели за нормално и задължително.Пък и не знам как е тук,ама там такава операциика е за 5 минути и не остават белези.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:22



A samo takiva mneniq iskam da chuvam , dano e tova istinata:)



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:25



A tuk ne si prava pri men mina za 1 chas i dva puti kreshqh ot bolka. Posle celia charshav pod mene beshe mokur , a sestrata ot vreme na vreme mi bursheshe cheloto. Samoto rqzane e kratko ama posle shieneto e dulga rabota.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Jorgo (lover)
Публикувано08.10.03 21:28



Zdravej,az sum tozi deto sa go rjazali na stari godini,na 24 otidoh.njamam belezi sega nikakvi,imah 6 sheva i mnogo bolja 3-4 dena.moze da spis nastrana i gol njakolko dena.ako mozes si ostani v kushti i gledaj da mislish za nesto drugo.Burzo se rabravja,ama ne hodi samo da go gledas-az mnogo strashen i grozen go vizdah.



Тема Re: Rqzanнови [re: Jorgo]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:32



Verno e grozen dnes sam si smenqh prevruzkata. E kak 6 sheva, az imam adski mnogo , 15 minuti predi da svurshi cqlata istoria sestrata mi kaza che mi ostavat 5 i mi biha dopulnitelna upoika.Az sum na 22. V voenna mi q praviha ambulatorno.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор GNK1 (fen)
Публикувано08.10.03 21:54



AWE BAI HUI-KOITO SI GO MOZE GO MOZE-NALIIIII?????!!!!!



Тема Re: Rqzanнови [re: GNK1]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано09.10.03 00:14



Мен от много време тая кожа ме дразни, обаче където отиваш да ти я махнат. От болка няма никакъв проблем - държа много, но колко време трябва да си без секс?
Препоръчай ми твоя лекар моля те, че не мога да отида при личната си докторка и да и кажа кво искам - тя ме знае от дете, приятелка е на майка ми!



Тема Re: Rqzanнови [re: The GAME]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано09.10.03 00:37



Petkov urologiqta v Voenna bolnica.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано09.10.03 01:29



Мерси. Не ми отговори колко време не можеш да правиш секс. А и направо него ли търся или.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.