Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 27.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема MNOGO SI ZLEнови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 13:10



Izvinqvai, no ne mojah da se sdurja da ti go kaja. Dori v tekstovete, koito si paste-nal ne si shvanal sushtnostta. Tazi technost, koiato sluji za smazka, se otdqlq ot mastnite jlezi tochno pod ruba na glavichkata na chlena i moje da se natrupa samo v sluchai, che ne se izmiva ejednevno (i to ne samo s voda), i togava da predizvika vuzpalenie. Pri mujete e qsno kak moje da se poluchi, pri lipsa na higiena. A pri malki deca, poradi neznanieto na nqkoi maiki, che trqbva da izmivat deteto si i tam. Taka che, ne mi obqsnqvai raboti, koito ne sa ti qsni i ne paste-vai tekstove, koito ti samia ne si prochel.

Nikude ne sum pisala, che sum edinstvenata, koiato e izmislila kakvoto i da bilo. Dori ne sum kazala nishto konkretno a fakta, che ti dori ne se seshtash za kakvo govorq mi e dostatuchen, za da znam dokude ti stiga fantaziata.

I zashto reshi, che ne pravq razlika mejdu maluk i golqm? Na teb, naprimer, sum sigurna, che ti e maluk, nali?

I ne znam ti kakvo obichash ili ne obichash, no az NE PONASQM ogranicheni hora Shto ne si opravqsh kolite, ami si tragnal za anatomia da sporish?

Share your passion.


Тема Absolutnoнови [re: SlNNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 13:21



...te podkrepqm. Obrqzvaneto go priemam samo po medicinski prichini, inache nikoga ne bih posuvetvala partniora si da se obreje.
Prirodata e suzdala tazi koja, za da zapazi chuvstvitelnostta na chlena maksimalno i ne vijdam prichina da se namalqva celenasocheno. Ot estetichna gledna tochka sushto nqma predimstva, chlena izglejda neestestveno i spored men, ne po-hubav.

Share your passion.


Тема Re: Absolutnoнови [re: Grace]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано13.10.03 13:28



Kato e obrqzan tova rubche koeto se poluchvata zad glavichkata ot kraq n kojata ne nosi li dopulnitelno udovosltvie na jenata. Vednuj vliza v neq glavichkat i vtori put tova rubche, ne stava li malko kato orebren. Uf nqmam tarpenie da mi padnat koncite da go probvam :)



Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано13.10.03 13:50



Абе аз че съм тъп тъп съм ама ти ми кажи необрязан виждала ли си и ако да защо пишеш това: koiato sluji za smazka, se otdqlq ot mastnite jlezi tochno pod ruba na glavichkata na chlena i moje da se natrupa samo v sluchai, che ne se izmiva ejednevno
че нали точно при срастването на кожичката и главичката се затваря това пространсто от ръбчето на главичката до ствола и се трупа там тая смазка!!!
Пък ти иди мий там ако можеш на необрязан чеп!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 15:00



Spored men, tova koeto opisvash, e vuzmojno da se sluchi nai-veche pri malki deca i to samo ako ne im se pravqt redovno procedurite po raztqganeto na tazi kojichka. Tova bi trqbvalo da go obqsnqvat vuv vseki pediatrichen kabinet.
A pri vuzrastni muje moje da e posledstvie ot propuska na tezi proceduri v detstvoto.

Share your passion.


Тема Re: Rqzanнови [re: Jenie_]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано13.10.03 15:02



Jenie_, ти като живееш в Чикаго, може ли да ми кажеш:
1) Имаш ли опит в секс с обрязан и необрязан. Впечатления? Мнение?
2) Ако имаш момчета - обрязани ли са (понеже виждам съвет към всички родители в постингът ти)...

Поздрави!

--
Doncho A. Angelov



Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано13.10.03 15:10



E v takuv sluchai, ako muj ti niama takiwa problemi si popadnala na edinichen, mnogo riaduk ekzempliar i razbiram zashto sporish s men.
A ako ne sa praveni takiva proceduri в детството, когато един мъж стане на 25 може само по оперативен път да се отвори въпросната кухина.
Омръзна ми да споря по темата, факт е че повечето мъже се обрязват и сигурно има защо да се прави, а природата не прави идеални неща, те само така изглеждат!!!
Рака е типичен пример, както и останалите страшни болести на които сме жертва ние хюманите, включително и венерическите!!!
Имам какво да се желае от майката природа за съжаление

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 13.10.03 15:15.



Тема Re: Absolutnoнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 15:12



Probvala sum s edin pich, koito beshe obrqzan, ama s prezervativ, taka che efekta ot rubcheto ne sum go usetila puk i mi se struva prekaleno nejno, za da se pochuvstva osezatelno.

Dano pri teb da ima jelania rezultat

Share your passion.


Тема Re: MNOGO SI ZLEнови [re: Grace]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано13.10.03 15:18



kolkoto и да звучи и странно и невероятно това се случва и на доста пораснали мъже
и винаги съм се питала защо, толкова ли им е зле хигиената, та се е стигнало до там, но лично съм свидетел на намесата на един приятел хирург и то за съжаление доста пъти, в зряла възраст
не знам как са го докарали до там, пък и не е било много удобно да питам, не стига че съм седяла в кабинета да зяпам...те и без това си умират от срам



Тема Vqrno e,нови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.10.03 16:00



che segashniat mi partnior nqma takuv problem, no kakto se seshtash toi ne mi e purvia zatova sporq s teb:) Ot vsichki muje, s koito sum bila samo edin beshe obrqan, a nikoi ne e imal problem s vuzpalenie.
Ot dete si spomnqm, che maika mi praveshe tezi proceduri na brat mi i posle go karaha da si go topi v raztvor na kaliev permanganat , no ne sa go obrqzvali i sega si e ok. Mnogo momcheta imat takuv problem v detstvoto, no posle se opravq i to bez obrqzvane. A ako do 25 godini ne se reshi, tova e murlqvost, nishto drugo.
Znaesh li, v prirodata bolnite i nesposobni da oceleqt individi umirat i nqma vuzmojnost defektnite geni da se unasledqt, dokato horata, ot nqkakva krivorazbrana humannost se opitvat da 'spasqt' vsichki i taka se rajdat vse po-bolni hora. A raka e rezultat na choveshkata deinost, zamursqvaniata na vuzduha, vodata, pochvata, radiacia + stresa, v koito jiveem, taka che ne obvinqvai prirodata za nego.
Ama da ne se otvlichame ot temata tolkova mnogo

Share your passion.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.