Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 05.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Rqzan  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 00:01



Predi dva dni me obrqzaha , nqma da se spiram na tova kolko otvratitelno prejivqvane e zashtoto predpolagam se doseshtate , interesuva me predimstvata i nedostatucite na obrqzunite muje. Oshte imam konci po penisa i me boli malko , hodq po razkrachen ot obiknovenno. Glavichkata postoianno mi se turka v slipovete , no bolkata ne pozvolqva erekcia, no dokato spq e strashno. prez chas se budq ot adska bolka shtoto poluchavam erekcia i stavam da se razhojdam dokato mi padne. Imam chustvoto che kato mi zazdravee ranata shte hodq postoianno nadurven gasi. Chuval sum che jenite poveche haresvali obrqzani maje , dokolko tova e vqrno?



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 16:27



Tuk nqma li obqzani ili takiva deto sa spali s obqzani



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор fddd (female)
Публикувано08.10.03 16:56



Оо, миличкият! съчувствам ти. жалко, че не мога да помогна с никакво инфо по въпроса, нямам и идея от обрязване :(



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор troy@ ()
Публикувано08.10.03 17:00



Не мисля, че и след време ще си ходиш все надървен. Явно в момента просто главата на пениса ти е по-чувствителна.
Иначе не съм забелязала съществена разлика при секса с обрязан, но може пък и аз да не съм толкова чувствителна Да не говорим, че се усетих, че пича е обрязан след като забелязах белезите от шевовете



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор lumpen (drakalo)
Публикувано08.10.03 17:27



позакъснел си с резането т.е ваште евентуално е тряало да те резнат. обикновено се праи за да не можеш да лъскаш бастуна а напражо да ебеш както и при жените кълцат клитора да няма пипане
някой някъде се опитваше да ме убеди че било по-хигиенично ма не съм ич съгласен.
след време ше почнеш да ръгаш по един час тва може да е по-различното ама че се чувстваш май като с два капута един върху друг.
тва мога да ти кажа само

post orgasmic chill


Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 19:59



Obrqzah se shtoto pri erekcia ne go zabelvah dobre i mi beshe nepriatno puk i doktora me doubedi , obqsni mi che e po dobre , po higienichno , sestrata kaza che jenite predpochitat i tn i tn. Strano che imashe pacient na 60 godini deto se obrqzva, zaradi slepvane na kojichkata s glavichkata, a inache edna kupchina voinicheta go pravqt zaradi 20 dena otpuska. Az chetoh edna statia v koiato se pisheshe che amerikankite primerno izpadali v ujas kato si legnat s muj ot evropa zashtoto ne e obrqzan. Pri obrqzvaneto se poluchava i vtoro rubche ot kojichkata sled rubcheto na glavichkata tova ne dostavq li dopulnitelno udovolstvie za jenata?



Тема Re: Rqzanнови [re: troy@]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 20:00



E sigurno ne si go vidqla v normalno sustoianie. Uh naistina li ostavat belezi , az imam pone 15 sheva.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор troy@ ()
Публикувано08.10.03 20:51



Не, белегът беше много малък и едва го забелязах. Не беше като да са го касапили яко:)))
Но да се чудиш как не съм забелязала другото, ами това



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано08.10.03 21:06



Айде айде, американците все рязани ходят ще кажеш!?!?!
Глупости са това!



Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано08.10.03 21:11



Emi taka znam pone az.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.