Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор mzx (непознат)
Публикувано09.10.03 01:33



Какво всъщност се реже при тази операция?



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано09.10.03 03:36



Като се замисля - права си.
Възможно е и наистина доста от американците да се обрязват. Не съм спала с американец и не съм говорила с някой за това, че да говоря от личен опит. Просто ми се вижда странно, че хора дето обичат комфорта като американците ще си създават грижи с операция. Но пък тук ако го правят за 5 мин. (може би с лазер) значи не е чак такава драма. Но ... те даже мишниците си не бръснат ... а да ходят на операция заради хигиената на х*я??? Малко ми е съмнително.



Тема Re: Rqzanнови [re: Elefteria]  
Автор fddd (female)
Публикувано09.10.03 09:35



И аз май съм имала едно обрязано гадже, продължаваше мнооого дълго, случвало се е аз да не мога повече, а той още не свършва...



Тема Re: Rqzanнови [re: troy@]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано09.10.03 10:09



Уф, успокоих се, че не съм единствената патица, дето е разбрала същото нещо по-късничко. Ама аз бях малка тогава, де.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Rqzanнови [re: The GAME]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано09.10.03 12:34



Ne znam , za 10 dni padat koncite tova mi kaza , sled tova ako se chustvam dobre mislq da se probvam. Ami ako moje da ti dade napravlenie za voenna bolnica puk tam koito i da e da te operira. Inache Petkov priaema v poliklinikata. Az nqmah napravlenie i si q platih . 100 leva struva operaciqta a pregleda 15.



Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано09.10.03 12:37



Ne e 5 minuti , 1 chas beshe pri men , teche mnogo kruv i samoto shiene e mnogo produljitelno. Predi operaciqta mi bqha kazali che shte e 15 minuti ne znam zashto tolkova mnogo sedqh az.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор kal (my name is M-ud)
Публикувано09.10.03 12:55



ot edna strana malko me drazni taq koja... ponqkoga kogato mi stane mnoooogo qko se opuva cqlata ama tva ne se sluchva tolko chesto..... ot druga strana me pritesnqva fakta che i sega mi trqbva dosta vreme da svyrsha. pritesnqvam se da be stane veche syvsem tragichno...



Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано09.10.03 13:40



Те просто са маниаци-за това го правят.Но като краен резултат-възприели са го и го правят по инерция,поне според мен.Пък и системата им позволява да го правят бързо и просто,разходите им ги покрива осигуровката.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано09.10.03 13:59



Аз мога да ти кажа,защото тая история я слушам на всеки купон,на който се обръщат чашки-траело 15 минути,6 шева,250 ЕВРО,ако не ти го покрива осигуровката-говорим за болницата,в която него са го кълцали-за българските нямам представа.3 дена е ходил на превръзки,дали са му обезболяващ спрей за върху раната.10 дена е стоял на сухо,макар че са му казали да не го прави седмица.Но сега като факт-нищо не му личи,секса ни е страхотен,свършваме едновременно,често се случва той да свърши след мен,което пък ни доставя удоволствие и на двамата.

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано09.10.03 23:55



Не знам дали е върха да си обрязан-аз все пак съм жена.Прави ми впечатление,че с обрязан мъж секса е по-хубав,но може и да е съвпадение,че той е добър любовник.Но аз самата не мога да кажа,че съм спала или че спя с даден мъж само защото е обрязан.Честно казано ако съм мъж едва ли ще легна под ножа,каквото и да ми обещават за после

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.