Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Гоганови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано18.12.05 20:23



Налагам бан на гога за неопределен период от време. Ако ми даде сносно обяснение на лична бележка, ще определя срока на бана му. Причината за бана не са мненията му в темата на венци, а две негови теми, които вече изтрих и които представляваха опит за спам и лично заяждане с мен.



Тема Re: Гоганови [re: komita]  
Автор lutom (бивш Келка)
Публикувано18.12.05 20:25



Ами с това действие си го търсиш личното заяждане. Явно не можеш да отговаряш и триеш. Ако си умен се справи без бан. Ама не можеш.



Тема Re: Лутомнови [re: lutom]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано18.12.05 20:27



Предупреждава се с бан Лутом да спре с опитите си да превърне клуб История в сапунена опера и да спре да пренася вътрешнодушевните си терзания в клуба.



Тема Re: Бан на Лутомнови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано18.12.05 21:03



Налага се бан на Лутом поради гореописаните причини.



Тема Re: Бан на Лутом [re: komita]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.12.05 21:27



Айде....
Децимация!
Днеска всички нещо не сте на кеф!
Поздрави от Империята!

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: Бан на Лутомнови [re: Last roman]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано18.12.05 22:00



Децимация нали беше 1 от 10? Аз баннах само 2-ма. В клуба пишат около 50 човека, значи децимация би било ако банна още 3-ма. Иначе днес съм в отлично настроение. Бях на родова среща и нищо не може да ми развали настроението днес.



Тема Re: 3 дни шапка на тояга!нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано25.12.05 19:27



За 3 дни оставям клуба без модериране, защото се отдавам на заслужен тридневен отдих и няма да имам достъп до интернет.
Да не вземете да се изпокарате ей!
В сряда вечер пак ще съм тук-ако имам сили.



Тема Re: 3 дни шапка на тояга!нови [re: komita]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.12.05 20:16



Edi, bibe, lude!

Ad majorem pharmacie gloriam!



Тема Re: НОВ БАНнови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано14.01.06 17:34



Бан получават Лутом и Рекса. Потвърждавам предупреждението за бан към Венци и Шишарки.
Срок на бана-до усмиряването на клуба и връщането към нормалния тон за разговор.



Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано16.01.06 10:45



Този на лутом остава. Не виждам причина от присъствието на лутом във форума. Бе му даден шанс, който той лекомислено пропиля. Ако има възражения-пишете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.