Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Клубен анализнови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (АБ-original)
Публикувано01.12.05 01:39



Теми от първа страница към 1 декември 2005 / 1 часа и 0 минути.

Тема Страва на Зиези - 39 отговора
Тукидит на Лутом/Ева - 9
Франкската държава - 40
И така... на Шишарки - 69
Среднов. дипломация - 35
Немските рудари - 11
Войводина - 2
Роднинска връзка - 8
Въпроси към Зиези - 74
Плиска е в Румъния? - 42
Военният поздрав - 0
Въпроси за готите - 46
Езикът на сарматите - 57
Произход на Буда - 9
Българска екзархия - 38
Най-великите армии на древността - 1

---
1.
Автохтонни и периферноавтохтонни теми: 4
Други: 12

2.
Очевидно е, че всички автохтонни теми се радват на значително голям интерес.

3.
Не е вярно, че неавтохтонна тема не може да живурка заради лошите автохтонци, които са узурпирали клуба. Теми като
Франкската държава - 40
Среднов. дипломация - 35
Българска екзархия - 38
са показателни.
Автохтонците не са виновни за нулевия интерес към
Военният поздрав - 0
и слабия интерес към теми като
Най-великите армии на древността - 1
Войводина - 2
и произхода на Буда.

4.
Разрушен е митът, че "сериозните" потребители изчезнали и останали само автохтонци. И тримата, на които "сериозен" във всичките му спрежения е любима дума, продължават да пишат. А именно: Грег, Трън и Лил. Продължавам да виждам и други от същите герои, които заварих при идването си преди 8 месеца. И двата лагера загубиха достойни воини в битката (някои загуби можем да припишем на естествените миграционни процеси), като субективно определям за значима загуба на шльоцерианците изчезването на OpenMind, а за автохтонците - мъченическата гибел на beliathaurus на кладата на средновековната цензура. На разколебания палач му прощавам, на "ЛИЛавосивите кардинали" - не!

5.
На крива ракета космосът й пречи, както показва извадката. Битката за Истината продължава. Феърплеят е желателен.



Тема Re: Клубен анализнови [re: Rex Mysorum]  
Автор lachistein (ЕКАРИСАЖ)
Публикувано01.12.05 01:47



сега виждам, че преди известно време категорично(или недотам) си заявил, че "напускаш", радвам се, че си размислил:)

месо


Тема Re: Клубен анализнови [re: lachistein]  
Автор Rex Mysorum (АБ-original)
Публикувано01.12.05 01:54



Помолиха ме настойчиво да остана. Винаги съм разчитал най-вече на четящите, които не участват в дискусиите, но не предполагах ЧАК такава заинтересованост от тяхна страна. Заради тях съм си дал още два месеца. Ако преценя, че не си струва, ще изчезна така внезапно, както се появих.



Тема Re: Клубен анализнови [re: Rex Mysorum]  
Автор lachistein (ЕКАРИСАЖ)
Публикувано01.12.05 01:55



не си придавай излишен драматизъм, евтинко е
все пак се надявам да продължиш да се подвизаваш тук:)

месо


Тема Почна пак да става жежконови [re: Rex Mysorum]  
Автор Rex Getarum (АБ-original)
Публикувано12.12.05 23:02



и се появиха клакьорите с наизустените дефиниции сериозни-несериозни, нормални-ненормални, убави напуснали - неубави останали. А продължава да е ФАКТ, че в клуба продължава да няма ни една читава "сериозна" тема. Само рев, рев, рев... автохтонците това, Рекса онова, а милата Ева трето, докато чакаме свободата на словото да ни я измъти модератора.

Душици с искра Божия, сънародници скъпи и анадолски съседи, с бутончето за пускане на теми могат да се пускат всякакви постинги, а не само изповеди като за пред психолога. Тук даже и психолозите са аматьори, тъй че не се 'абете, а сериозни (по вашему) теми пишете.
---

В момента, в който пуснете тема по някоя от шльоцерианските тези* и тя получи над 50 отговора, си взимам отпуск за две седмици и ви оставям да се вихрите на воля. Обещавам!
---
*Тема с "въпрос до автохтонец Х" и шльоцериански хумор не се счита за тема на шльоцерианска теза.
---
Благодаря за вниманието.



Тема Re: Почна пак да става жежконови [re: Rex Getarum]  
Автор lachistein (ЕКАРИСАЖ)
Публикувано12.12.05 23:14



изповед?:)



Тема Как се води дискусия ? (!)нови [re: komita]  
Автор jove ()
Публикувано13.12.05 08:43



Тема: Най-великите армии на древността.
Автор: roxy.
Участници: firefox, Last roman, lutom, vencci, *Eva*, Триглав змей.
Отговори: 19
- по темата: 4
- извън темата: 15.
Коментар: не бива да се хвърля вината върху тази или онази теория за качеството на форума.



Тема Re: Оф-топик.нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано13.12.05 09:57



Дами и господа,
моля ви ако не харесвате тази или онази теория, не идвайте в клуб История за да изразявате само и единствено своя негативизъм към тази или онази теория. Най-малкото създавате лошо впечатление. Не мога да казвам кой какво да прави но бих казал какво бих направил аз. Ако тази или онази теория не ми харесва бих впрегнал усилията си да дискутирам и развивам тема която ме интересува, а не да ходя по другите теми и да обяснявам как не ми харесват. Както е известно, в клуб История всеки има възможност да пуска теми които го интересуват. На никой не е попречено да пуска теми в клуб История. Вместо да коментирате как тази или онази теория не ви харесва, то пускайте теми които ви интересуват. Досадно е да се наблюдават потребители, които са сравнително чужди на клуба, да идват тук и да изливат негативизма си към тази или онази теория или към този или онзи потребител и това да са основните им прояви в клуба ни. Досадно е да се слуша как от клуба ни били изчезнали много "свестни потребители", когато ако човек се разрови в архива ще констатира че "изчезналите" се броят на пръстите на едната ръка, а "появилите се" са поне двойно повече. Затова настоятелно моля вместо да влагате усилия в отричането на тази или онази теория или обсъждането на този или онзи потребител, то насочвайте усилията си към създаването на атрактивни според вас теми за разговор в клуб История. Един клуб се създава от потребителите му и никакви модераторски усилия няма да помогнат клуба да изглежда по какъвто и да било начин. Затова творете теми и не се обиждайте един другиму. В клуба има място за всички.



Тема Re: Отговор на Роксинови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано13.12.05 09:58



принципно съм съгласна, при условие, че направим едно малко сравнение според критерия 'заядливост': как автохтоните посрещнаха темите на Ева, например? как Рекс мизорум пусна 2-3 в чисто заяждане срещу нея и къде бяхте Вие да кажете същото това и на него? защо те вече в повечето случаи спокойно обиждат или подиграват другите? нищо лично нямам против никого, стига и никой да няма срещу мен. последните ми въпроси са чисто исторически. поне мога да посочвам очевидните им некомпетентности на места, ако друго се счита за обидно и неприето. уважавам по-ранните Ви позиции и предишния модератор, който се отказа, но мисля, че модераторът трябва да бъде по-активен участник и да има известна тежест на мнението в поверения му от участниците клуб.
с уважение:
рокси:)



Тема Re: Призив на Тортурач +нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано13.12.05 09:59



коментари по призива.

Призовавам към насърчаване отрицанието на автохтонщината. Колкото повече противници на автохтонната теза има -> толкова повече ще ни показват слабите места и ще коригираме грешните си схващания.

Точно понеже "академиците" никому не са позволявали да критикува пришълските тези, затова те будят смях у хората с достъп до интернет и информация.

веб страната




Тема Re: Призовавам към насърчаване отрицанието на автохтон [re: »№*ы{}lЏї©®™]
Автор Rex Getarum (АБ-original)
Публикувано 12.12.05 23:31




Присъединявам се към апела ти. Още повече, че няма лоша реклама.

А във връзка с това, което казваш, използвам случая да благодаря сърдечно на Крейг от Бьоблинген за контра-аргументите по готските въпроси. След като видях с какво разполага насрещната страна, днес съм още по-уверен в убежденията си.
Viele danke mein Freund! - сиреч на съвременен готски: "Много благодаря, друже!"

Във връзка с качествата на отрицанията:
Повече Крейговци, по-малко Лютомци!

BULGARoPHOBIA и СЪПРОТИВА

Редактирано от Rex Getarum на 12.12.05 23:39.




Тема Re: Призовавам към насърчаване отрицанието на авто [re: »№*ы{}lЏї©®™]
Автор lutom (бивш Келка)
Публикувано 13.12.05 00:42




ООоо атака днес за отрицание ли дава пари? Нещо много скалъпено го раздавате. Как пък ви избраха такива интелектуални чорби? Не се ли намери нещо по-свастно, баш по вкуса на модератора. бла бла






Тема Re: Призовавам към насърчаване отрицанието на авто [re: Rex Getarum]
Автор Craig (**Prost**)

Публикувано 13.12.05 02:18




Aз ли съм ти академичната наука бе, златен? Аз, дето нищо по-дебело от сп. Космос преди 20 г. не съм чел по темата (а и да съм чел, всичко съм забравил)?
Ти един прост програмист не можа да наддумаш, прекръсти се, седна и почна да ми пишеш пиянски оди-само "ти мене уважаваш ли ме" липсваше?

Мерси за оценката, ама от твоя страна нямаше почти нищо за отричане...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.