Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: komita]  
Автор cimbal (новак)
Публикувано19.04.05 16:10



Моля да ми отговорите защо е изтрито мнението ми за тракийската изложба.
В него писах да се гордеем че сме българи. С какво това нарушава правилата?



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: cimbal]  
Автор komitaМодератор (четник)
Публикувано19.04.05 18:15



1.Използваш два никнейма, в скоро време очаквам да си проговориш сам.
2.Изказваш провокативни мнения.
3.Много добре си знаеш че са ти провокативни и че ще ти ги изтрия, защото ги пускаш повторно, при това с точност до запетайката, което значи че си ги пазиш.
4.Използваш трети ник, тъй като преди време пишеше и под името фуяра. Сега използваш цимбал и змрзлина/което сигурно пак е някой измислен музикален инструмент/.
5.Водиш лична кампания срещу мен и то само защото съм представител на определена Организация.
6.Пуснал си в 4 различни клуба теми срещу мен, в които твърдиш че съм ти изтрил мнения, които още си стоят.
7.Предупреждавам те за повторен бан, като сам на себе си се учудвам що ти вдигнах първия.



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: komita]  
Автор Nimbus (Terra Faux)
Публикувано19.04.05 19:42



Бъди така добър и махни пробно бана на хорбат. Ако се изцепи нещо, му сложи бан пак и обещавам, че повече няма да го правя на въпрос. Да заровим томахавките - ти му отвори дверите, аз ще говоря с него да махне предългия си подпис за китайците, че ми се повръща вече от него. ОК?

"Има само една истина. Тя е независима от време, култура и религия."
Т. Детлефсен


Тема Re: Отговор за модераторанови [re: komita]  
Автор cimbal (новак)
Публикувано20.04.05 02:36



Ника фуяра не използвам щото не го харесваш.
Освен аз от мойто РС пише и синът ми, и съпругата ми...с един ник ли да пишем всички?
Нямам нищо против организацията ти щото там имам лични приятели.
Относно предупреждението ти...такава реклама никой не ти е правил...
анти-рекламата е най-добрата реклама. Не приемай всичко толкова буквално и на нож
zmrzlina е сладолед на словашки Това е ника на сина ми
Той ми е фен Не го отказвай от бг историята че години му разправям да я учи

Редактирано от cimbal на 20.04.05 02:37.



Тема Re: ОБЯВИ И ВЪПРОСИнови [re: komita]  
Автор cotca (непознат )
Публикувано21.04.05 15:05



Търся спешно книга със заглавие "ОТ НАЧЕНКИТЕ НА ЧОВЕШКИЯ ЖИВОТ ПО НАШИТЕ ЗЕМИ ДО БЪЛГАРСКОТО ВЪЗРАЖДАНЕ".Автори са Петър и Вера Мутавчиеви.Издателство "ПЕТЪР БЕРОН " 1998 год.Ще ми свърши работа и телефон на издателството,ако въобще още съществува.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ВСЕКИ ДАЛ МИ ИНФОРМАЦИЯ ПО ВЪПРОСА.



Тема Re: Д.-р Охболи.нови [re: komita]  
Автор d-r Ohboli (dotin)
Публикувано01.05.05 18:25



Ще ми раздухаш вълната! Но не подобает человеку с псами боротся. Затова ми стана безинтересно да ти набивам ум в главата. По ми е лесно да си синтезирам други имена и да си пиииииша. Не можеш да баннеш всички айпита, нали? ...

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!

(Макар да са го баннали на Кръста)

Редактирано от d-r Ohboli на 01.05.05 18:28.



Тема заключената теманови [re: komita]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано22.06.05 15:20



ЦИТАТ:
Един дружески съвет. Не се кос'и заради несъвършенството на другите. Това човече - Люсито, е първото, което успя да ме ядоса от две години насам, за което съм му изключително благодарен.
Поправих някой работи в себе си и си припомних, че в пробита кофа няма смисъл да наливаш вода, образно казано.

Не го оставяй да ти влезне подкожно - вервай ми той може да го направи. Той не може да чете, той не може да пише, не може да осмисля дори кратки текстове, личи си, че не е запознат с никакви първоизточници (освен може би частично с Херодот) и няма никакво ясно виждане по въпросите, по които се изказва.

Както свекървата от вица, която разигравала снаха си и не знаела къде иска от нея да остави тенджерата, "но само не там", така и наш Люси не знае какви са били древните българи, но "само не и траки". Препоръчвам ти никакви спорове с него, ползвай го само за мезе, защото така или иначе всяка тема с негово участие е с предопределена съдба - да свърши като онази за Ургурите и Бургариите.


ВЪПРОС: Защо заради идиотизма на Нимбус, трябва да се заключва темата?
И докога този наглец ще обижда както му дойде, под някакво специално покровителство ли се намира?

___



Тема Re: заключената теманови [re: Lews Therin]  
Автор komitaМодератор (от ВМРО)
Публикувано22.06.05 16:33



Не виждам нищо обидно в този постинг. Темата я заключих защото групово я изродихте.



Тема Re: заключената теманови [re: komita]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано22.06.05 16:55



Не виждам нищо обидно в този постинг.

Ивинявай, Люси, но ти не можеш нито да четеш, нито да пишеш, нито да осмисляш кратки текстове, след като мислиш така.

И хубаво, получавам предупрежедение за бан, а смея ли да попитам, колко такива получи Нимбус(все за непристойно държание) и и колко още трябваше да получи, и тука има някаква норма ли? Например имаш право на един всяка седмица ?
И колко точно човека трябва да се откажят да пишат тук? Ми да го надпишем "Автохонния клуб" предлагам.

___



Тема Re: Нов бан.нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (от ВМРО)
Публикувано22.06.05 22:53



След като дълго си го търсеше, Нимбус си го получава. Налагам му бан за неадекватно държане спрямо другите участници, високомерие, чуство за безнаказаност. На мен Нимбус ми е много симпатичен, но е хубаво да се държи по начина по който се държат и другите участници спрямо него, а именно уважително. Потвърждавам си и предупреждението за бан на Люс Терин, който прекомерно много се занимава с модераторските функции, а не забелязва че е един от хората които непрестанно занимават клуба с произход на българите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.